Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Cestuj s lidmi na stejné vlně!


Cestuj s lidmi na stejné vlně!

25. 5. 2016, 17:54    autor: Šárka Reinbergrová    Příležitosti   

 (autor: Šárka Stejskalová)
VAŠE LIGA vám dohazuje parťáky na kurt, CK Mundo partu na cestování! Mundo ale není jen tak ledajaká cestovka, přečtěte si o ní víc. V článku také zjistíte, jak získat slevu na zájezd a nebo jak rovnou vyhrát zájezd za 10.000 Kč!

CK Mundo je velmi oblíbená akční cestovka pro mladé lidi, která vás zaveze přes hory, doly až do exotických krajin. Již 19. sezónu vás na cestách s Mundem doprovází zkušení, kvalifikovaní a hlavně pohodoví průvodci.

Vyhraj zájezd za 10.000 Kč

Pro celoroční hráče ligy věnuje CK Mundo poukaz na zájezd v hodnotě 10.000 Kč – více na stránce Výhry. A kdo nevyhraje celý zájezd, může využít slevu 5% pro hráče VAŠÍ LIGY (Při přihlašování na zájezd uveďte, že jste z VAŠÍ LIGY a uveďte své ID).

Cestuj levně, poznávej v partě mladých lidí

Hlavní předností je kombinace individuálního cestování & zároveň zajištění všeho potřebného. Volnost ve městech, bezpečnost na horách a všude kolem parta skvělých spolucestovatelů, z kterých se často stávají kamarádi na celý život. Hanka, CK Mundo

Nuda? Tu u této hradecké cestovky jen tak nepoznáte. Na své si přijdou jak outdoorový nadšenci tak milovníci měst a kultury. Zkrátka, od všeho trochu. Volit také můžete z turisticky zaměřených zájezdů, jako jsou např. Pyreneje, Norsko a Švédsko, Rumunsko nebo exotický Nepál, případně si vybrat pravý opak a vydat se za pohodovým poznáním Andalusie, Sicílie nebo kraje západní Francie.

Zkusit můžete adrenalinové ferratové zájezdy, poznávací cesty nebo třeba leteckou exotiku.

Tak co říkáte, máte vybráno?

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...