Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » 11. 11. paříme na Pártyplese!


11. 11. paříme na Pártyplese!

15. 10. 2016, 16:40    autor: Petr Lundák    Info    Praha

 (autor: Petr Lundák)
Chystá se největší společenská akce VAŠÍ LIGY roku 2016. Pořádáme již sedmý ročník oblíbeného Sportovního pártyplesu v pražském P.M. klubu! Takže vezmi do ruky kalendář a poznamenej si 11. 11. Ve 20:00 otevíráme brány a oficiální zahájení je ve 21:00. Pro prvních 50 bude přichystán welcome drink.
Sportovní pártyples 2016
11. 11. 2016   Párty   Praha –

Na Sportovním pártyplese VAŠÍ LIGY se potkáme již po sedmé! Pokud jste už na Pártyplese byli, tak jistě víte, že to opět bude stát za to! A že jste ještě nebyli? Tak je nejvyšší čas tenhle na půl párty a na půl ples ochutnat právě letos! Pokochejte se videem z loňského ročníku.

A co tě čeká? Ve 22:00 se zasmějeme s prezidentem VAŠÍ LIGY Tomášem Reinberger při józe smíchu. Poté se bude konat první MS pití krvavých zad o hry v Mercuria Laser Game. Hned na to si připijeme společně s vítězi VAŠÍ LIGY ročníku 2016. Během celého večera se budeš moct vyfotit v našem sportovním miniateliéru. O půlnoci budeme losovat luxusní tombolu. Hlavní cenou je jako již tradičně zájezd s CK MUNDO.

Protože jsme sportovci, tak taneční parket bude nekuřácký! O hudební požitek se během večera bude starat DJ Stayer, který rozjede tu pořádnou party!

Přidej se k události na Facebooku , kam umisťujeme zajímavosti z chystaného programu. Pozvi tam i svoje přátele! Na Pártyplese by žádný sportovec neměl chybět!

Vstupné se platí na místě a je 150 Kč. Po 22. hodině 250 Kč. Pro prvních 50 příchozí bude připravena sklenička sektu, takže se vyplatí přijít včas :)

Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...