Úvod » Články » Hrůza to nebyla pro Marka Hrůzu

Hrůza to nebyla pro Marka Hrůzu

5. 11. 2016, 19:31    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

(autor: Tereza Navrátilová)
Marek Hrůza se stal vítězem listopadového turnaje ve squashi. Mezi ženami dopadla nejlépe Katarína Šimonová. Zápasy byly neskutečně vyrovnané, šanci vyhrát měl každý ze 24 účastníků. A to jako fakt. :-)
Squashový turnaj Brna - Začátečníci (1)
5. 11. 2016   Turnaj   Brno – Squash

Ufff, dorazili všichni

Noční můra pro organizátora je to, když se někdo neomluví a nedorazí. To pak naruší systém a připravené tabulky a pavouky. Tento turnaj se to ale nestalo a dorazilo všech 24 hráčů. Jupíííí. Takže základní skupiny byly stejné pro všechny – 4 hráči ve skupině a hra každý s každým na 1 set do 15 bodů. Co myslíte, spadl Svaťa v modrém na po odehrání míčku, nebo ne? :-)

Pavouk pavouček

Teda vlastně dva pavoučci – jeden pro 16 a druhý pro 8 hráčů. Do vrchního pavouku se dostaly i tři holky – Tamara Poláková, Daniela Vičanová a Katarína Šimonová. Všem třem se moc dařilo, hlavně holky Katarína a Daniela porážely kluky raz dva. :-)

Finále

Do finále se mohou dostat ale jen dva hráči a těmi se stali Marek Hrůza s Kubou Malíkem. O třetí místo si to potom rozdali pánové Marek Číž s Ondrou Ilichmanem. jak už jsem psala, vyhrál to Marek Hrůza, třetí místo vybojoval Ondra Ilichman. Mezi ženami vyhrála Katarína Šimonová (celkově 6.místo), druhá skončila Daniela Vičanová (celkově 11.místo) a třetí Tamara Poláková (celkově 16.místo). Gratulujeme a zde jsou celkové výsledky. Vítězové získali medaile, pivo nebo čokoládu a od partnera každý sáčky s rozpustným proteinovým nápojem značky Nero Isodrinks. Děkujeme. :-) Na fotce finálový souboj.

Uvidíme se příště zase v sobotu

Další turnaj je v sobotu 3.12. na Viktorce tak budu moc ráda, když se zase uvidíme už v adventním čase. :-)