Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Poslední squash roku vyhrál ten nejlepší, Radek


Poslední squash roku vyhrál ten nejlepší, Radek

4. 12. 2016, 18:55    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

 (autor: Tereza Navrátilová)
Potkali jsme se na posledním squashovém turnaji roku 2016. 15 hráčů a 1 odvážná hráčka Katarína si to rozdali v centru Viktoria. Vítěz byl jasně daný dopředu, Radek Janíček patří spíše do kategorie Středně pokročilých až pokročilých, dlouho ale nehrál, tak nevěděl, jak na tom je, tak to přišel zkusit na Začátečníky. Jak si vedli ostatní?
Squashový turnaj Brna - Začátečníci (2)
3. 12. 2016   Turnaj   Brno – Squash

16 + 1 náhradník

Za deset deset to vypadalo, že volných míst na turnaji bude dost. Dost hráčů totiž brali to, že když je turnaj v deset, tak vlastně stačí do centra dojít v deset. :-) Náhradník už byl tedy převlečený a nachystaný na to, že půjde hrát. Pak jak kdyby přijela šalina a v deset hodin se do centra nahrnuli všichni zbyli hráči a náhradníkovi Martinovi tak zbyli oči pro pláč. :( Bohužel na něj nezbylo místo. Aspoň si zahrál na vedlejším kurtu a vždycky vytáhl někoho z účastníků, kdo zrovna nehrál na hru. :-) Takže rada pro všechny, choďte na prezenci včas! Děkuji. :-)

Všichni vyrovnaní, jeden vyčníval

V zápalu hry byli všichni. Bohužel jeden hráč Radek Janíček herně vyčníval, protože byl fakt Pokročilý hráč a první zápasy si moc nezahrál. Do finále se probojoval hladce a ve finále s Richardem Derinkem už propotil tričko a zahrál si. Richardovi bohužel došla fyzička, na Radka nestačil a spokojil se s druhým místem.

Boj o třetí místo

V zápase o třetí místo si to rozdali Vojta Kulišťák a Ondra Ilichman. Ondra Ilichman vyhrál a odnesl si třetí místo. S jedinou ženou turnaje chtěl hrát každý. Přece jen si říkal, že s ženskou to bude jednoduchý, ale s Katarínou to jednoduchý nebylo. Ta totiž přišla vyhrávat, ne si jen tak zahrát. :-)

Další turnaj

Další turnaj se koná v sobotu 21.1., tak si přijďte zahrát, budu se moc těšit. :-) A zde je odkaz na novou FB stránku VAŠE LIGA – Brno.

Krásný Vánoce.

Terez
Prosincový squashový turnaj BrnaVaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...