Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Squashový masakr za námi, před námi!


Squashový masakr za námi, před námi!

17. 10. 2017, 15:39    autor: Tomáš Novák    Reportáž   Squash Praha

 (autor: Tomáš Novák)
O víkendu jsme měli na Hamru pořádně natřískáno! Za dva dny jsme překonali hranici 50 squashistů a vysíláme pozitivní signál do nové squashové sezóny – bude to totiž masakr !!!
Squash - středně pokročilí - 2
14. 10. 2017   Turnaj   Praha – Squash
Oficiální squashový turnaj kat. D- pokročilí - 2
15. 10. 2017   Turnaj   Praha – Squash

V sobotu jsme začali kategorii pro mírně a středně pokročilé, kde jsme mohli vidět opravdu vyrovnané zápasy, často završené až v tříseťáku. Za zmínku mimo jiné stojí duel o třetí místo mezi Štěpánem Janegou a nováčkem Radimem Kochanem, který po neskutečné bitvě těsně podlehl Štěpánovi. Pozornost nepochybně upoutalo duo Hantl-Marston, které se s přehledem probojovalo do finále a za sebou nechali jen udivené výrazy – jako třeba ten Ondrův. Jeden udivený výraz směřoval i na mě, když jsem mu Radima i Sama Marstona nalosoval do základní skupiny. Ondra se každopádně nevzdával, a to ani po nepříjemné konfrontaci s raketou Petra Lohonky. S náplastí u oka se probojoval až do finále žumpy, tam ale bohužel opět narazil, a to na Roberta Smidu. Před Ondrou smekám za jeho odhodlání a bojovnost. :-)

V neděli na Déčku opět kralovalo duo Hantl-Marston, které už s většími komplikacemi, ale přece jen, si poradilo s nabitou konkurencí, mimo jiné s favoritem Tomášem Císařovským, či zkušených zabijákem Jirkou Gottliebem. Turnaj se nesl více v závodním tempu, dáno mimo jiné vynecháním základních skupin a nalosování všech hráčů do pavouka, a to na základě získaných bodů v České squashové asociaci. Nedělní déčko navštívilo 20 hráčů a jsme rádi, že se postupně dostalo do širšího povědomí. :-)

Stupínek vítězů – sobota & neděle

1. Aleš Hantl & Sabina Kuncířová (10.) & Sam Marston
2. Sam Marston & Petra Vansová (13.) & Aleš Hantl
3. Štěpán Janega & Jana Svobodová (26.) & Jirka Gottlieb

Celkové pořadí za sobotu a neděli zde.

Pro hráče byl v oba dva dny připraven speciální kurt s testovacími raketami od Tecnifibre a s kompresními návleky na paži od Compresssport. V případě zájmu je také nově možné zakoupit za internetové ceny.

Poděkování

Patří nejen všem zúčastněným za hojnou účast a skvělou herní úroveň, ale také sponzorům za věcné poukazy, jsou to: Mercuria Laser Game, NERO Drinks, Tecnifibre ČR, Jazykové studio ROLINO, Bowling Radava a Saunový svět SAUNIA

Co příště?

V sobotu 11.11. od 16:00:

V neděli 12.11. od 14:00:

Sportu zdar, squashi obzvlášť.

Tomáš Novák
Squash Praha říjen 2017Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...