Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Články

Úvod » Články » Ročník 2017 jsme v Praze zakončili bowlingem


Ročník 2017 jsme v Praze zakončili bowlingem

30. 10. 2017, 17:48    autor: Jakub Hojer    Organizační    Praha

 (autor: Jakub Hojer)
Na závěr ročníku 2017 jsme s pražskými vítězi vyrazili do holešovické bowlingové herny RADAVA, abychom jim poděkovali za účast a pogratulovali k výborným výkonům. Skvělý večer jsme okořenili soutěží o nejlepší bowlerku, bowlera a tragéda roku.
Vyhlašovačka Praha - Bowling!
27. 10. 2017   Exhibice   Praha –

DVA POLOČASY BOWLINGU

Celý večer byl rozdělený na tři části – dva poločasy bowlingu a mezitím přestávka v podobě předání pohárů a cen pro vítěze.

Pravidla bowlingu byla jednoduchá, hráč mohl házet klidně jen jednou, přesto mohl vyhrát lahev šampaňského. Stačilo hodit nejvíce ze všech. Téměř přesně tato strategie stačila badmintonovému šampionovi Vojtovi Klimkovi. Vojta za celý večer házel (pokud mě paměť zastřená alkoholickými nápoji neklame) dvakrát, zboural kuželky za 184 bodů a pak celý večer s úsměvem sledoval, jak se my ostatní trápíme. Stejně jako v badmintonu, kdy za celý rok prohrál jen jednou 2:3 s Honzou Kamenickým, si ani na vyhlašovačce moc kamarádů neudělal.

V ženách dlouho vládla tenistka Terka Horká, která pravidelně házela kolem 145 bodů, což je hodnota, na kterou jsem třeba já nikdy nedosáhl (ale přiznejme mi, že jen proto, že moje prsty nejsou plně kompatibilní s otvory v koulích!). Poslední sérií se ale odvázala šampionka tenisových čtyřher Markéta Polatová, která přehodila Terčin dosavadní rekord (kolem 156 bodů, paměť mi s postupem večera vypovídala službu) o (dejme tomu) 7 bodů a hodila 163. Druhé šáňo udáno.

V soutěži tragéd roku o vítězi rozhodovala jednočlenná porota, tedy já. Miss sympatie se stal Tomáš Reinbergr, který si nejdřív na večer vyhlašovačky domluvil zápas do ligy, poté zápas přeložil, ale nakonec stejně dorazil pozdě, protože byl na meditaci s Timem.
Tomášovi navíc přitížila prohraná sázka s Petrem Nyklem o to, kdo bude na konci ročníku lepší v celkové pořadí squashe, kdy Tomáš po dvou sezónách sázku vypustil a ze squashe se odhlásil. Tragéd.


PARTNEŘI

Obrovské díky náleží za rok 2017 hned několika našim partnerům, kteří se postarali o skvělé ceny a hladký průběh všech pražských akcí a turnajů.

Děkujeme partnerům Vyhlašovačky:

Děkujeme dalším partnerům ligy:


A TEĎ UŽ TI NEJLEPŠÍ

Squash Praha 2017


Badminton Praha 2017


Tenis Praha 2017


Ping-pong Praha 2017


Beach volejbal Praha 2017

Badminton – čtyřhry Praha 2017

Tenis – čtyřhry Praha 2017


Síň slávy

Vítězové budou uvedeni do síně slávy VAŠÍ LIGY

Definitivní rozloučení s ročníkem 2017 se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v P.M. Clubu, kde se koná tradiční Pártyples VAŠÍ LIGY

Těšíme se na všechny. Nejen na vítěze. Nejen na hráče a hráčky VAŠÍ LIGY.
Vyhlašovačka 2017Vaše komentáře

Názory

Pro psaní komentářů se prosím přihlaste. Nemáte účet na VAŠÍ LIZE? Zaregistrujte se!VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...