3. 12. 2017, 16:54    autor: Tereza Navrátilová    Reportáž   Squash Brno

Nemluvím o pivu, ale o skupince 12 squashistů, kteří si přišli zahrát na vánoční squashový turnájek do Brna. I když je fakt, že to pivko taky teklo proudem. :-)
Squashový turnaj Brna - Začátečníci a mírně pokročilí (2)
2. 12. 2017   Turnaj   Brno – Squash

Začínáme

Nálada byla hooodně vánoční, kluci se chystali po turnaji na vánoční trhy, tak už začali s pivkama i na turnaji. Teda spíš se vsázeli o to, že kdo vyhraje, tak platí pivo protihráči. :-)

Jak se komu vedlo

Nejlépe se dařilo hráčům Jozefovi Šafárovi a Markovi Čížovi, kteří si zahráli o finále. O třetí místo si to rozdali Mirek Gregor s Pavlem Kamirem. Jozef a Mirek nakonec finálové zápasy vyhráli. Ve spodní skupině byla nejlepší Evča Šimečková, která zároveň skončila nejlepší i mezi ženami. Celkové výsledky jsou zde.

Vítězové dostali raw tyčinky lifefood od partnera turnajů. Děkujeme a všem gratulujeme!

Příště

Příští turnaj bude v roce 2018 a to v sobotu 20.ledna.. Přihlašování už je spuštěné, můžete se hlásit. Těším se na vás a přeji všem krááásné a pohodové Vánoce. :-) Terez