Články


  Smazat filtr » Filtrovat »

Kluci Líšňáci si nasadili zlato

12. 2. 2017, 19:32    Reportáž    Brno – Tenis

Druhý zimní tenisový turnaj čtyřher se opět konal v partnerském sportovišti Fit4All. Z 12 týmů si zlatou medaili odnesli Líšňáci. V jakém složení hráli a jak skončili ostatní?


Dorazila celá Morava, Brno se nedalo!

27. 11. 2016, 19:20    Reportáž    Brno – Tenis

Máme za sebou vydařené premiérové čtyřhry v tenisu v Brně. Utkalo se 8 týmů na 3 kurtech po dobu 5 hodin. Začátek byl krušný, kdy nedorazil jeden tým. Náhradníci to ale zachránili a z Vyškova dorazili co by dup. Vítězem se stali Brňáci, kteří ve finále porazili tenisty z Kunštátu. Třetí skončilo duo Brno – Mohelnice. Snad se v tom neztrácíte. Prostě celá Morava se tu sešla. :-)


Po roce na antuce a 16 hochů bylo u toho!

10. 9. 2016, 19:26    Reportáž    Brno – Tenis

Po roční mateřské dovolené jsem vrátila k organizování turnajů. A těšila jsem se! Navíc jsem si den užila mezi 16 tenisty, takže od dětské mluvy a prostředí plného hraček to byla velmi příjemná změna! Kluci bojovali jak se dalo, horké počasí jim bylo silným protihráčem! Nejlíp si vedl Honza Modlitba! Pojďme si sobotní tenisový den přiblížit.


Brněnská antuková sobota pro Marka Hrůzu!

11. 7. 2016, 18:45    Reportáž    Brno – Tenis

Deset hráčů se zúčastnilo prvního letošního tenisového turnaje v Brně. Nutno dodat, že turnaje svojí kvalitou výborného. Kdo vyhrál se dočteš níže


Malý US Open pokračoval na brněnském dvorci

13. 9. 2015, 10:21    Reportáž    Brno – Tenis

V sobotu 12.září se konal druhý letní tenisový turnaj, tentokrát v duchu US Open, který můžeme sledovat na obrazovkách. „Naši“ hráči si vedli dobře, ale vítězem se mohl stát jen jeden – český hráč Marek Hrůza.


Malý Wimbledon na brněnské antuce!

12. 7. 2015, 11:42    Reportáž    Brno – Tenis

V sobotu jsme si užili úžasný sluneční den s tenisovou příchutí. Na 5 kurtech po dobu 6 hodin jsme viděli slušný tenis a užili si tak malý Wimbledon, o kterém teď mluví všichni tenisti. Naším vítězem se stal Přemek Cendelín.


Po roce na antuce, byl to príma den!

17. 8. 2014, 13:01    Reportáž    Brno – Tenis

Po roce jsme se sešli na tenisovém dvorci, abychom si zase zahráli tenis. Krásných 16 hráčů + náhradník, počasí bylo všelijaké, výkon hráčů byl hodně vyrovnaný. Proto nám základní skupiny trvalo odehrát tři hodiny. Vítězové byli jasní.


Tenisovou premiéru vyhrál Jirka!

25. 8. 2013, 9:52    Reportáž    Brno – Tenis

První tenisový turnaj dopadl slušně. Počasí vyšlo parádně, hráči předvedli solidní výkon, na který se dalo pěkně koukat, jedině míčky mohly ten den víc spolupracovat. Ale to jsme se poučili do příště. Pojďme si říct, jak den probíhal..


Marcela a Robert přepadeni v Brně!

15. 6. 2012, 10:22    Přepadovka    Brno – Tenis

Ani přes léto přepadávací četa nespí. Tentokrát jsem snad příjemně překvapila hráče tenisové ligy, kdy oba odehrávali první červnový zápas. S radostí vám představím tenistku Marcelu Střelcovou a tenistu a squashistu v jednom Roberta Šťastného. A jak se jim dařilo a daří?

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Rodinný turnaj obstaral tenisovou premiéru VŠ LIGY v Brně

5. 12. 2010, 10:00    Reportáž    Brno – Tenis

Nejprve nás bylo 8, poté, 7, 6 a nakonec 5…I přes tento nízký počet byl k vidění výborný tenis! U hráčů panovala dobrá nálada, což bylo vidět z neustálých úsměvů. Třeba tomu trochu přispěl i BLUESHINE, který si všichni před začátkem nasypali do pusy a očekávajíc výsledek vtrhli na kurty! Jak to nakonec dopadlo, a jak si vedla jediná zástupkyně žen se dozvíš níže.


1 
> >>

 

Vyhlašovačka 2016 Plzeň

24. 10. 2016    Vyhlášení nejlepších hráčů 2016     Plzeň

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Zobrazit galeriiHlavní partneři

IT Talents

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného NERO DRINKS MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA

Facebooková stránka

VAŠE LIGA na facebooku!
česky | English


Loading...