Články

Smazat filtr » Filtrovat »

Badminton je veselý sport!

20. 3. 2017, 15:49    Reportáž    Praha – Badminton

V reportáži najdete odkazy na videa z cesty za zlatem v turnaji pokročilých. A veselé fotky.

VAŠE LIGA web 3.0 ve výrobě

16. 3. 2017, 14:11    Organizační

Hurá, s famfárou vám oznamuji, že už od podzimu 2015 pro vás pracujeme na novém webu. Měl by mít spoustu vychytávek od lepšího domlouvání přes vylepšený systém ligy až po mobilní zobrazení. Odteď bych vás rád pravidelně informoval, jak to s vývojem vypadá a co všechno bude na novém webu jinak, snad lepší. Začněme s tím, proč vlastně nový web?

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Letní tábor pro dospělé? Sportkemp!

15. 3. 2017, 17:00    Dění ve sportu

Léto, sluníčko, krásná příroda, celodenní sportování, večer pívo a párty. Koupání, jóga, masáže. Naprosto vyčištěná hlava. Parta vysmátých lidí na stejné vlně, spousta nových kámošů. Čtyři dny programu za jediný den dovolené. To je legendární Sportkemp VAŠÍ LIGY 2017. Tábor pro velké. Neváhejte a přihlaste se.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Co to je za skupinu?

13. 3. 2017, 14:06    Reportáž    Praha – Squash

Ne, nebavíme se o žádné novince na hudební scéně, ale o nejčastější reakci na rozlosování sobotních squashových turnajů v Praze.

Zimní tour jsme zakončili jarním počasím

13. 3. 2017, 11:55    Reportáž    Brno – Běh-Brno

V sobotu 11.března jsme zakončili Zimné běžeckou tour sluníčkem, Počasí bylo pro běžce ideální, výkony byly pěkné a padl i rekord na 5 km. Od dubna už zahajujeme Letní tour. :-)

Danča a Karel, to jsou hvězdy turnaje

5. 3. 2017, 20:30    Reportáž    Brno – Squash

Danča Vičanová a Karel Lábr ovládli sobotní squashový turnaj v Brně. Jak dopadli nejen oni se dočtete v článku.

Jarní počasí na Zimním půlmaratonu

27. 2. 2017, 10:49    Reportáž    Praha – Běhání

Po mrazivém startu roku se počasí umoudřilo a na Zimní půlmaraton VAŠÍ LIGY dopadly i paprsky slunce. Na startu půlmaratonu stálo 130 běžců. Dalších 23 běželo doplňkový závod na 6 km.

Navrátilec a Stálice ovládli sobotní turnaje

26. 2. 2017, 19:44    Reportáž    Brno – Badminton

Badecová sobota měla na programu nejprve kategorii Začátečníků a poté přišly na řadu čtyřhry. Singly vyhrál navrátilec po delším zranění Lukáš Nejdr a čtyřhry vyhráli kluci Peťa Havránek s Broňkem Melicharem, stálice předních míst. :-)

Rozcvička před půlmaratonem

20. 2. 2017, 15:20    Reportáž    Praha – Běhání

V sobotu 25. 2. nás čeká druhý půlmaraton VAŠÍ LIGY. A tak byl týden před ním ideální čas na to protáhnout nohy na desítce nebo pětce v závodním tempu. Jak si běžci na třetím závodu Loap Pražské běžcké tour VAŠÍ LIGY 2017 vedli?

Seifrt jako prd, Sýkorovský na pranýř!

20. 2. 2017, 14:56    Reportáž    Praha – Badminton

Sobotní večer měl na Hamru v Braníku více hlavních postav, v titulku však připomínáme ty nejvýraznější.