1. liga A
úspěšnost: 53 %
400 bodů
5. místo 5. místo v mužích
vyhrané sety: 42 prohrané sety: 45 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 0
- - 1. Leon Noveský 4:S i

Tvůj komentář: Výsledek hovoří jasně - Petr je přeci jen kvalitativně někde jinde, ale potěšilo mě, že jsem v setech uhrával víc bodů než minule a v jednom setu jsem měl i nějaké setboly - bohužel jsem je nevyužil..

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Určitě mě jednou porazíš :-). Bylo to zase těsné a vyrovnané. Pěkná hra.

Soupeřův komentář: ... ale jednou tě porazím! :D

Tvůj komentář: Do koncovky jsem se moc nedostal - Lukáš byl vždy o krok napřed a navíc mě zlobilo podání, takže na získaní aspoň jednoho setu nebyla šance. Ale jako zkušenost super - s těžkými zápasy člověk roste..

Tvůj komentář: Těšil jsem se, že si trochu zasmečuji, ale Láďa měl tentokrát nějakou útočnou náladu, takže smečoval spíš on :-). Na získání setu to ještě nebylo - třeba někdy příště :-). Ale pěkně jsem si zahrál.

Tvůj komentář: Pěkný a vyrovnaný zápas. Rozhodlo o trochu více zkažených míčků na soupeřově straně.

Tvůj komentář: Tak jsem zase otáčel zápas-tentokrát ze stavu 1:2 a 2:3 a nebýt soupeřova nateklého kolena,které ho postupem času stále více limitovalo,tak bych to asi neotočil.Bylo to vyrovnané-super jsem si zahrál.

Soupeřův komentář: Bavilo, dik za fair hru. M

Tvůj komentář: Podobně jako minule jsem se rychle dostal do nepříznivého stavu-tentokrát 1:3 a 9:10-utekl jsem hrobníkovi z lopaty a mečbol odvrátil-Milana to možná nalomilo a mě se po boji podařilo zápas otočit.

Soupeřův komentář: Takovou šanci s Honzou asi zase dlouho nedostanu, z mečbolu bych zápas prohrát neměl... Ale Honza je kvalitní hráč a výhru si zasloužil.

Tvůj komentář: Díky za zápas, zahrál jsem si dobře - zbytečně jsi se bál. Odehraješ pár zápasů a příště už to bude vyrovnanější.

Tvůj komentář: Výsledek sice jednoznačný, ale pěkně jsem si zahrál a hlavně zasmečoval, protože Láďa rád brání a rád deptá soupeře svou obrannou hrou :-)

Tvůj komentář: Průběh stejný jako když jsme spolu hráli v 2 lize - opět to bylo o pár míčkách a opět byl soupeř o ten kousek lepší. Pěkně jsem si záhrál - dobrý zápas.

Tvůj komentář: Podobné jako s Petrem - v podstatě bez šance - je vidět, že jsou kluci v 1.lize oprávněně a já se mám ještě hodně co učit. Ale i tak jsem si dobře zahrál.

Tvůj komentář: Výsledek hovoří jasně - víceméně jsem byl bez šance a byl jsem rád za každý bod. Ale jako zkušenost dobrý a nakonec jsem získal i set, i když době, kdy se už o nic nehrálo (Petr již asi nehrál naplno)

Tvůj komentář: Pěkný a těžký zápas. I když to tak podle výsledku nevypadá, tak jsem si musel vybojovat každý bod a soupeřka mi rozhodně nedala nic zadarmo.

Soupeřův komentář: Tenhle zápas se mi líbil asi nejvíc ze všech :-) díky moc za fajn hru!

Tvůj komentář: Vyrovnané utkání, kdy rozhodovalo pár bodů. Soupeř se postupně rozehrál s novou pálkou (a po dlouhé době co nehrál) a v závěru už byla kvalita více na jeho straně. Gratuluji k vítězství - pěkný zápas.

Tvůj komentář: Výsledek vypadá jednoznačně, ale zas tak jednoznačné to nebylo.

Tvůj komentář: Dobrý zápas, pěkně jsem si zahrál. V to, že se mi podaří otočit u 0:2 na 4:2, už jsem moc nedoufal. Díky.

Soupeřův komentář: Pěkný zápas, ze začátku se mi dařilo, ale nakonec se ukázalo, že soupeř je přeci jen o něco lepší. Gratuluju.

Tvůj komentář: Po telefonnické domluvě to soupeř skrečoval.

Stáhnout do CSV

1. liga A 75 bodů 6 hráčů

Petr Glivický, Lukáš Zavřel, Ladislav Navrátil, Tomáš Holomek, Jan Vrňák, Milan Svatoš

P.G. L.Z. L.N. T.H. J.V. M.S. rozdíl setů
1. Petr Glivický (17102) × 4:3 4:2 : 4:0 4:0 11 121 b.
2. Lukáš Zavřel (26425) 3:4 × 4:3 : 4:0 4:0 8 116 b.
3. Ladislav Navrátil (19252) 2:4 3:4 × : 4:0 4:0 5 110 b.
4. Tomáš Holomek (10701) : : : × : 4:0 4 89 b.
5. Jan Vrňák (25848) 0:4 0:4 0:4 : × 4:3 -11 84 b.
6. Milan Svatoš (23190) 0:4 0:4 0:4 0:4 3:4 × -17 80 b.
2. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jan Vrňák, Milan Svatoš, Václav Štětka, Jaroslav Smitka, Michal Hanzlik

J.V. M.S. V.Š. J.S. M.H. rozdíl setů
1. Jan Vrňák (25848) × 4:3 4:1 4:1 4:3 8 112 b.
2. Milan Svatoš (23190) 3:4 × 4:1 4:0 4:S 10 112 b.
3. Václav Štětka (23407) 1:4 1:4 × 4:S S:S -2 73 b.
4. Jaroslav Smitka (10832) 1:4 0:4 S:4 × S:S -11 57 b.
5. Michal Hanzlik (15649) 3:4 S:4 S:S S:S × -5 56 b.

Lukáš Zavřel, Petr Glivický, Tomáš Holomek, Ladislav Navrátil, Jan Vrňák, Leon Noveský

L.Z. P.G. T.H. L.N. J.V. L.N. rozdíl setů
1. Lukáš Zavřel (26425) × 3:4 4:2 4:1 4:0 4:S 12 127 b.
2. Petr Glivický (17102) 4:3 × 4:0 S:S 4:0 4:S 13 118 b.
3. Tomáš Holomek (10701) 2:4 0:4 × S:S 4:3 4:S -1 94 b.
4. Ladislav Navrátil (19252) 1:4 S:S S:S × 4:0 4:S 5 93 b.
5. Jan Vrňák (25848) 0:4 0:4 3:4 0:4 × 4:S -9 91 b.
6. Leon Noveský (25836) S:4 S:4 S:4 S:4 S:4 × -20 75 b.

Tomáš Holomek, Jan Vrňák, Kryštof Skácel, Milan Svatoš, Martina Kalinová

T.H. J.V. K.S. M.S. M.K. rozdíl setů
1. Tomáš Holomek (10701) × 4:3 4:0 4:0 4:0 13 122 b.
2. Jan Vrňák (25848) 3:4 × 4:0 4:2 4:0 9 113 b.
3. Kryštof Skácel (25296) 0:4 0:4 × 4:2 4:0 -2 90 b.
4. Milan Svatoš (23190) 0:4 2:4 2:4 × 4:0 -4 85 b.
5. Martina Kalinová (11521) 0:4 0:4 0:4 0:4 × -16 60 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK