Jana Pilgrova (10236)

Jana Pilgrova (10236)

Jana Pilgrova
(ID 10236)    Nyní hraje ligu Squash Brno

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: VFU Brno
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 37 let


Hraji již: 5 let
Moje úroveň: 5

Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
8. liga C
úspěšnost: 50 %
228 bodů
86. místo 4. místo v ženách
vyhrané sety: 14 prohrané sety: 13 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 4 rozdíl: 0 skreče: 0

Podzimní sezóna 2017

9. liga A
úspěšnost: 42 %
268 bodů
84. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 35 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -3 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

9. liga D
úspěšnost: 25 %
152 bodů
149. místo 15. místo v ženách
vyhrané sety: 11 prohrané sety: 20 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

10. liga A
úspěšnost: 56 %
266 bodů
119. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 23 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Letní sezóna 2014

9. liga A
úspěšnost: 33 %
234 bodů
94. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 18 prohrané sety: 33 rozdíl: -15 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -5 skreče: 4

Jarní sezóna 2014

10. liga A
úspěšnost: 50 %
406 bodů
110. místo 6. místo v ženách
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 28 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

10. liga A
úspěšnost: 44 %
361 bodů
112. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 30 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -2 skreče: 0

Letní sezóna 2013

9. liga B
úspěšnost: 69 %
204 bodů
76. místo 6. místo v ženách
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 19 rozdíl: 18 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

11. liga D
úspěšnost: 31 %
219 bodů
122. místo 9. místo v ženách
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 34 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -6 skreče: 0

Podzimní sezóna 2012

10. liga C
úspěšnost: 47 %
195 bodů
98. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 29 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Letní sezóna 2012

9. liga C
úspěšnost: 50 %
124 bodů
62. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 30 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2012

10. liga C
úspěšnost: 38 %
204 bodů
88. místo 8. místo v ženách
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 32 rozdíl: -5 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 0

Podzimní sezóna 2011

9. liga D
úspěšnost: 56 %
204 bodů
74. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 24 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Letní sezóna 2011

5. liga B
úspěšnost: 33 %
154 bodů
27. místo 2. místo v ženách
vyhrané sety: 14 prohrané sety: 24 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -4 skreče: 0

Jarní sezóna 2011

10. liga B
úspěšnost: 20 %
157 bodů
103. místo 12. místo v ženách
vyhrané sety: 17 prohrané sety: 38 rozdíl: -21 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 12 rozdíl: -9 skreče: 2

Podzimní sezóna 2010

10. liga B
úspěšnost: 50 %
210 bodů
85. místo 7. místo v ženách
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 26 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Léto 2010

5. liga A
úspěšnost: 60 %
170 bodů
31. místo 5. místo v ženách
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 22 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.03.2018 09:00 8. Marian Ganišin 3:S
12.03.2018 20:00 8. Petr Altmann Centrum Viktoria 1:3
11.03.2018 18:00 8. Tonda Mikl Centrum Viktoria 0:3
26.02.2018 21:00 8. Vít Dvořák Centrum Viktoria 3:0
26.02.2018 20:00 8. Petr Novotný Centrum Viktoria 0:3 i
19.02.2018 19:00 8. Josef Jinek Centrum Viktoria 3:1 i
08.02.2018 20:00 8. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
15.01.2018 20:00 9. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
11.01.2018 18:30 9. Michal Domonkos Squash BOBY Centrum 3:0
08.01.2018 20:00 9. David Malčík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
07.01.2018 09:00 9. Martin Janoušek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
06.01.2018 18:00 9. Michal Svoboda Centrum Viktoria 2:3
29.12.2017 11:00 8. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
29.12.2017 10:00 8. Pavel Janečka ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
18.12.2017 19:00 8. Lukas Ratica ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
18.12.2017 18:30 8. Adam Kulhánek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1 i
16.12.2017 18:30 8. Karel Maňas Centrum Viktoria 2:3
21.11.2017 09:00 8. Martin Jaborník Centrum Viktoria 3:0
12.11.2017 17:00 8. Martin Kiška Centrum Viktoria 0:3
09.11.2017 18:00 8. Petr Novotný Centrum Viktoria 1:3
09.11.2017 17:30 8. Peter Walter Centrum Viktoria 0:3
06.11.2017 20:00 8. Mark Harrison Centrum Viktoria 3:1
28.10.2017 18:30 8. Tomáš Michálek Centrum Viktoria 3:0
28.10.2017 18:00 8. David Beran Centrum Viktoria 0:3
23.10.2017 20:30 8. Václav Přibilík Centrum Viktoria 0:3
10.10.2017 19:00 8. Jiří Chaloupka Sport Centrum IVANOVICE 3:0
29.05.2017 17:00 9. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
22.05.2017 17:30 9. Marian Ganišin 3:0
10.05.2017 18:00 9. Ondrej Lukačko Centrum Viktoria 1:3
03.05.2017 20:00 9. Michal Mihalík Sport Centrum IVANOVICE 1:3
25.04.2017 19:00 8. Martin Harásek Sport Centrum IVANOVICE 1:3
19.04.2017 20:00 8. Lukas Moravek Sport Centrum IVANOVICE 0:3
09.04.2017 16:30 8. Lukáš Košut Centrum Viktoria 2:3
06.04.2017 20:30 8. Petr Urbánek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
27.01.2016 17:00 10. Barbora Obluková Centrum Viktoria 3:0
25.01.2016 20:30 10. Pavol Kutaj Centrum Viktoria 3:0
20.01.2016 10:30 10. Tomáš Dufek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
14.01.2016 18:00 10. Michal Mihalík Centrum Viktoria 3:0
28.12.2015 17:30 11. Jan Meluzín ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
14.12.2015 17:30 11. Tomáš Janota ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
04.12.2015 17:00 11. Aleš Vrbas Centrum Viktoria 3:1
28.11.2015 14:00 10. Jiří Růžička ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
25.11.2015 19:00 10. Martin Ječmínek Best Gym Horova 0:3
10.11.2015 09:00 10. Marcela Klimparová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
07.11.2015 17:00 10. Jakub Chmelka Centrum Viktoria 1:3
30.10.2015 20:30 11. Tomáš Hřebíček Centrum Viktoria 1:3
20.10.2015 07:30 11. Jiří Kružík Centrum Viktoria 0:3
19.10.2015 17:30 11. Kateřina Svobodová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
15.10.2015 20:30 11. Markéta Mohrová Centrum Viktoria 3:0
26.09.2014 07:30 9. Eva Šimečková Centrum Viktoria 3:1
25.09.2014 20:30 9. Tomáš Hřebíček Centrum Viktoria 0:3
01.09.2014 12:41 8. Lenka Rajnochová S:S
14.08.2014 20:00 8. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 0:3
05.08.2014 20:30 8. David Šimek ZONE4YOU fitness club 2:3
25.07.2014 09:00 8. Ondrej Moriš Centrum Viktoria 3:2
24.07.2014 20:30 8. Svatopluk Richter ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
10.07.2014 21:30 8. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
26.06.2014 21:00 8. Libor Hrdý Centrum Viktoria 0:3
19.06.2014 20:30 8. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
05.06.2014 20:30 8. Miloš Pydych ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
28.05.2014 09:00 10. Martin Adamec 2:3
20.05.2014 20:30 10. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
16.05.2014 08:00 10. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
15.05.2014 20:30 10. David Smolka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
24.04.2014 20:30 9. Karol Kubanda Centrum Viktoria 0:3
15.04.2014 20:00 9. Tomáš Hřebíček Centrum Viktoria 1:3
06.04.2014 12:00 9. Jan Konečný Centrum Viktoria 0:3
26.03.2014 09:00 9. Tereza Navrátilová ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
25.03.2014 20:30 9. Viktor Gach Sport Balkán 2:3
20.03.2014 21:00 9. Tonda Mikl Sport Balkán 3:0
01.03.2014 18:00 10. Jakub Macek Centrum Viktoria 1:3
01.03.2014 18:00 10. Jakub Hurt Centrum Viktoria 3:0
27.02.2014 21:00 10. Petr Suchánek Centrum Viktoria 3:0
11.02.2014 21:00 10. Martin Butkaj Centrum Viktoria 3:1
26.01.2014 14:00 10. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
10.01.2014 09:00 10. Marek Linduška Centrum Viktoria 3:0
09.01.2014 21:00 10. Tomas Linhart Centrum Viktoria 1:3
20.12.2013 09:30 10. Viktor Gach ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
20.12.2013 09:00 10. Tomáš Hřebíček ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
08.12.2013 14:00 10. Lukas Ratica Centrum Viktoria 3:0 i
06.12.2013 08:30 10. Matěj Bartoň Sport Balkán 0:3
26.11.2013 20:30 9. Jakub Macek Centrum Viktoria 0:3
19.11.2013 21:00 9. Jiří Růžička ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
14.11.2013 20:30 9. Jaroslav Kubinec Centrum Viktoria 0:3
08.11.2013 10:30 9. Jan Bartl Sport Balkán 0:3 i
01.11.2013 09:00 10. Jakub Hurt ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
30.10.2013 09:30 10. Adam Tkáč Centrum Viktoria 0:3
15.10.2013 20:30 10. Jakub Halíř Centrum Viktoria 3:0
11.10.2013 08:45 10. Matej Hrúz Centrum Viktoria 3:0
24.09.2013 20:30 9. Tonda Žák 3:1
08.09.2013 10:00 9. Barbora Obluková Centrum Viktoria 3:0
06.09.2013 08:00 9. Barbora Bělová 3:1 i
21.08.2013 09:30 8. Jiří Švec ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
07.08.2013 09:00 8. Kristýna Turková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
07.08.2013 08:30 8. Hynek Sadovský ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
06.08.2013 21:00 8. Lenka Rajnochová ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
23.07.2013 20:30 10. Eva Drexlerová Centrum Viktoria 3:0
19.07.2013 08:00 10. Eva Kaňoková 3:0
18.07.2013 20:30 10. Štefan Sakalík Centrum Viktoria 3:1
25.06.2013 21:00 10. Milan Mužík Sport Balkán 1:3
18.06.2013 20:30 10. Pavel Kořínek Centrum Viktoria 0:3 i
14.06.2013 09:00 10. Milivoj Hanslian Centrum Viktoria 3:0
13.06.2013 20:30 10. Jakub Halíř Centrum Viktoria 3:1
28.05.2013 20:00 11. Tomáš Tauš Centrum Viktoria 1:3
23.05.2013 21:00 11. Karel Maňas Centrum Viktoria 0:3
17.05.2013 20:00 11. Jan Hrdý Centrum Viktoria 0:3
16.05.2013 21:00 11. Libor Hrdý Centrum Viktoria 2:3
19.04.2013 10:30 11. Miroslava Džoganová Sport Balkán 3:1
09.04.2013 21:00 11. Radek Štursa Sport Balkán 1:3 i
05.04.2013 09:30 11. Ondrej Moriš Centrum Viktoria 2:3 i
23.03.2013 15:30 11. Eva Kaňoková 3:0
16.03.2013 11:00 11. Michal Šťastný II. ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
15.03.2013 20:30 11. Michal Trmač ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
03.03.2013 16:30 11. Ivka Biroščáková ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
23.02.2013 21:00 11. Karol Kubanda ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
22.02.2013 20:00 11. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
27.01.2013 10:30 10. Jakub Pavlák EKS 2:3
26.01.2013 17:30 10. Rostislav Chaloupka Centrum Viktoria 3:0 i
16.01.2013 09:00 10. Michal Tahal Sport Balkán 1:3
09.01.2013 10:00 10. Petr Hošek Sport Balkán 0:3
08.01.2013 20:00 10. Petr Chytil Sport Balkán 1:3 i
19.12.2012 09:00 11. Jan Meluzín Centrum Viktoria 3:0
13.12.2012 21:00 11. Michal Šťastný II. Centrum Viktoria 3:0
05.12.2012 08:00 11. Adam Vrba ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
23.11.2012 10:00 10. Petr Hošek ZONE4YOU fitness club 0:3
22.11.2012 21:00 10. Olga Tichá Sport Balkán 0:3
13.11.2012 21:00 10. Lukáš Klein Centrum Viktoria 3:2
07.11.2012 09:00 10. Tom Kaňok Centrum Viktoria 1:3
31.10.2012 08:00 10. Martin Kotlík Sport Balkán 3:0
30.10.2012 21:00 10. František Krompolc Centrum Viktoria 1:3
26.10.2012 10:00 10. Filip Benčo Centrum Viktoria 0:3
21.10.2012 11:00 10. Tomáš Brůha EKS 3:0
14.09.2012 09:00 9. Jaroslav Fibinger Sport Balkán 3:0
13.09.2012 20:00 9. Zbyněk Bortlíček Sport Balkán 1:3
07.09.2012 20:30 9. Ronald Pari Centrum Viktoria 0:3
16.08.2012 20:30 9. Tomáš Ninger Centrum Viktoria 3:0
10.08.2012 20:30 9. Radek Polívka Sport Balkán 0:3
08.08.2012 07:30 9. Jiri Senkyr Centrum Viktoria 2:3
07.08.2012 20:00 9. Zbyněk Bortlíček Sport Balkán 0:3
29.07.2012 18:00 9. Miroslav Cupák Centrum Viktoria 3:2 i
20.07.2012 09:00 9. Martina Šmídová EKS 3:0
19.07.2012 20:00 9. Jiri Senkyr Sport Balkán 2:3
12.07.2012 20:00 9. Štefan Sakalík ZONE4YOU fitness club 3:0
06.07.2012 21:00 9. Miroslava Džoganová 3:1 i
28.06.2012 20:30 8. Jan Šindelář ZONE4YOU fitness club 0:3
13.06.2012 08:00 8. Tom Kaňok ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
12.06.2012 20:00 8. Ondřej Zezula Sport Balkán 2:3
22.05.2012 19:30 10. Zlatka Kadlecová Sport Balkán 2:3 i
17.05.2012 20:30 10. Michal Tahal Sport Balkán 0:3 i
22.04.2012 19:00 10. Stanislav Juřena Centrum Viktoria 2:3
20.04.2012 08:30 10. Ivo Kadlic ZONE4YOU fitness club 0:3
11.04.2012 09:30 10. Vojtěch Mořkovský EKS 0:3
28.03.2012 07:30 9. Ondřej Sáňka Sport Balkán 0:3
18.03.2012 19:00 9. Miroslav Němec ZONE4YOU fitness club 1:3
10.03.2012 11:30 9. Tomáš Reigl Centrum Viktoria 2:3
09.03.2012 20:30 9. Jiří Franta Centrum Viktoria 0:3
24.02.2012 10:30 10. Jana Veselá ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
23.02.2012 20:00 10. Aleš Benda SQUASH RADOST, s.r.o. 3:1
11.02.2012 14:30 10. Zlatka Kadlecová EKS 3:1 i
08.02.2012 10:00 10. Ivka Biroščáková ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
25.01.2012 08:30 9. Zuzana Lidmerová SQUASH RADOST, s.r.o. 3:0
19.01.2012 20:00 9. Stanislav Juřena SQUASH RADOST, s.r.o. 1:3
14.01.2012 09:30 9. Petr Říha EKS 3:0
12.01.2012 19:30 9. Harald Čadílek SQUASH RADOST, s.r.o. 1:3
22.12.2011 19:30 9. Olga Tichá Sport Balkán 1:3 i
16.12.2011 10:00 9. Tomáš Rumíšek Sport Balkán 3:0
07.12.2011 09:00 9. Petr Hurych EKS 3:1
30.11.2011 07:30 10. Petr Táborský Sport Balkán 1:3
15.11.2011 20:00 10. Jiří Šubr SQUASH RADOST, s.r.o. 3:2 i
08.11.2011 19:30 10. Jana Čupová Sport Balkán 3:0 i
05.11.2011 09:00 10. Andrea Jecminkova EKS 3:0
31.10.2011 20:30 9. katka nováková EKS 3:0
26.10.2011 08:30 9. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
25.10.2011 20:00 9. Michal Tahal Sport Balkán 0:3
20.10.2011 20:30 9. Denis Duben Sport Balkán 1:3
30.09.2011 09:30 5. Marek Lattenberg ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
28.09.2011 10:00 5. David Šimek ZONE4YOU fitness club 1:3
14.09.2011 09:30 5. Miroslav Munzar EKS 0:3
10.08.2011 21:00 6. Jiří Syrový ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
05.08.2011 20:00 6. Miroslav Daněk Centrum Viktoria 0:3 i
20.07.2011 19:30 5. David Šimek Sport Balkán 0:3
12.07.2011 20:30 5. Ondřej Sáňka Sport Balkán 0:3
11.07.2011 20:00 5. Milan Dufka Sport Balkán 1:3 i
22.06.2011 11:00 6. Peter Marcely ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
21.06.2011 20:30 6. Robert Šťastný Sport Balkán 0:3
10.06.2011 20:00 6. Petr Jurásek EKS 3:0
23.05.2011 08:00 10. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
16.05.2011 08:30 10. Hana Bydžovská ZONE4YOU fitness club 2:3
11.05.2011 20:30 10. Milan Dufka Sport Balkán 1:3 i
28.04.2011 21:00 11. Tomáš Pavlacký EKS 1:3
22.04.2011 09:00 11. Vít Němeček EKS 2:3
01.04.2011 10:21 10. Pavol Gábryš S:S
28.03.2011 20:00 10. Marián Belko EKS 0:3
18.03.2011 08:30 10. Michal Kavan Sport Balkán 0:3
17.03.2011 20:00 10. Tomáš Drexler EKS 1:3
24.02.2011 20:00 9. Peter Bucina Sport Balkán 0:3
23.02.2011 20:00 9. Petr Gábrlík EKS 1:3
18.02.2011 09:00 9. Michal Švec EKS 3:2
10.02.2011 22:00 9. Lukáš Křivka EKS 0:3
31.01.2011 20:00 10. Ivo Rehurek 3:S
27.01.2011 13:30 10. Břetislav Kánský 3:S
19.01.2011 20:30 10. Petr Gábrlík EKS 0:3
19.01.2011 20:00 10. Veronika Bartoňová EKS 3:0
28.12.2010 10:00 9. Martin Odstrčil ZONE4YOU Moravská Slavia 3:S
22.12.2010 08:30 9. Vlastimil Turzík Sport Balkán 1:3
15.12.2010 11:00 9. Jaroslav Růžička ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
14.12.2010 19:30 9. Vladimír Macálka Sport Balkán 1:3
30.11.2010 20:30 10. Pavol Gábryš 2:3
28.11.2010 11:00 10. Andrea Šikulová ZONE4YOU fitness club 3:0
25.11.2010 20:00 10. Zlatka Kadlecová EKS 3:1
12.11.2010 10:30 10. Lukáš Křivka Sport Balkán 2:3
31.10.2010 15:00 10. Miroslav Daněk 3:S
27.10.2010 08:30 10. David Tuška 0:3
26.10.2010 20:30 10. Tomáš Telecký 1:3
23.10.2010 17:00 10. Adéla Hoffmannová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1 i
30.09.2010 18:30 5. Vlastimil Turzík Sport Balkán 0:3
30.09.2010 17:00 5. Gabriela Masaříková Sport Balkán 2:3
30.09.2010 16:30 5. Stanislav Masařík Sport Balkán 0:3
16.09.2010 00:00 5. Marie Janoušková Sport Balkán 3:2
- - 7. Tereza Padrtová 3:0
- - 7. Marián Belko 0:3
- - 7. Denis Duben 2:3
- - 7. Hanka Celbová 3:0
- - 7. Zdeněk Loučka 3:0
- - 7. Tereza Padrtová 3:0
- - 7. Jan Rusnak 0:3
- - 6. Michal Hájek 3:1
- - 6. Stanislav Masařík 3:1
- - 6. Andrea Šikulová 3:0
- - 6. Lenka Rajnochová 3:0
- - 11. Petr Hošek S:3
- - 11. Radek Hoša 3:S i
- - 10. Richard Bazovský 3:S
- - 6. Martin Surma 3:S
- - 9. Peter Marcely 3:S i
- - 10. Tereza Padrtová 3:S
- - 10. Petr Hošek 3:S
- - 10. Pavel Hranický 3:S i
- - 8. Štěpán Brel 3:S i
- - 9. Adam Vrba 3:S
- - 9. Štefan Sakalík 3:S
- - 11. Petra Celbová 3:S
- - 11. Barbora Bělová 3:S
- - 11. Zlatka Kadlecová 3:S i
- - 11. Vojtěch Buchta 3:S
- - 10. Dana Zapletalová 3:S
- - 9. Sylvie Hušková 3:S
- - 10. Aleš Vejmola 3:S i
- - 10. Martin Ječmínek 3:S
- - 10. Barbora Bělová 3:S
- - 9. Ondrej Moriš 3:S
- - 9. petr vašíček 3:S i
- - 8. Lenka Rajnochová 3:S
- - 8. Jiří Švec 3:S i
- - 8. Karol Kubanda S:3
- - 9. Petr Suchánek S:3 i
- - 9. Igor Stehura S:3 i
- - 11. Jiří Hlávka 3:S
- - 8. David Beran 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: kdyby jsi měla víc štěstí, mohl to být všechno jinak.:-) :-) :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zápas! Přesná, přemýšlivá hráčka s nepříjemným podáním. ;) Moc díky za hru ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, příště musíme hrát hodinu, ať to není tak naspeedovaný. :-)

Tvůj komentář: moc příjemná hra:)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Moc dobre jsem si zahral. Diky za skolu uderu. :-)

Tvůj komentář: vyjimečně jsem to míň kazila:)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: díky za super hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělý zápas, který mohl dopadnout úplně jinak ... díky za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobra hra, cest vitezum!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pěkně jsme si zahrály :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrý zápas, navíc Janča je moc fajn.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrá hra!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Lidi, pozor na stavky! (Hlavne kdyz je souper rozjetej :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: bylo to vyrovnaný, díky. někdy můžeme dát odvetu jen tak neofiko

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Težký a příjemný zápas, díky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: tak brutalna hra, ze to az moja raketa nevydrzala...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: nabuduce s lepsimi fanusikmi ;) mozno na turnaji...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Úžasná hra, díky Jani :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dík za hru. Tak zas někdy...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Úžasně jsem si zaběhala, díky za hru :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: bol to boj :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Výměny byly tak dlouhé, že jsme to málem nestihly odehrát..;-) Boj o každý míček!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyrovnaný zápas. Ale Janča udělal prostě méně chyb. Díky ;-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: pekna hra...diky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Jana hraje výborně. Moc dobře se mi s ní hrálo. Měl jsem dnes štěstí. Rád si s ní zase zahraji!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: super zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvěle jsem si zahrál. Jana hraje chytře a některými údery překonává i většinu mužů

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: můj první ligový zápas = zvrtnutý kotník...ale zápas jsme stihly odehrát :))

Tvůj komentář: ¨Dělám druhému, to co sama nechci..¨

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: prepac nestiham to uz tento mesiac

Tvůj komentář: na výzvy nereaguješ..

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nemoc

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bolesti zad

Tvůj komentář: sory,ale ani nekomunikujes,po novem roce to hadam s takovou nestihnem

Soupeřův komentář: já ti ty body přeju, ale kdybys aspoň zvedla telefon než mi dáš Sko ;)

Tvůj komentář: Takhle jsi na tom bodově líp, přečti si pravidla (S:S bys přišel o 5 bodů vs. takhle máš nulu), dle odstavce 7 pravidel je takto zapsaný výsledek správně, termín jsi měl vypsaný za měsíc jen jeden).

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zdravotní problémy :-(

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: po dohodě

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: po dohode

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Miroslav Schmahl, František Siladi, Matěj Šafránek, Jiří Šubr, Jana Pilgrova

  M.S. F.S. M.Š. J.Š. J.P. rozdíl setů  
1. Miroslav Schmahl (29747) × : : : : 0 60 b.
2. František Siladi (27131) : × : : : 0 60 b.
3. Matěj Šafránek (24554) : : × : : 0 60 b.
4. Jiří Šubr (14070) : : : × : 0 60 b.
5. Jana Pilgrova (10236) : : : : × 0 60 b.
8. liga D 60 bodů 5 hráčů

Petr Altmann, Tonda Mikl, Jana Pilgrova, David Beran, Marian Ganišin

  P.A. T.M. J.P. D.B. M.G. rozdíl setů  
1. Petr Altmann (22359) × 3:2 3:1 3:S 3:S 9 100 b.
2. Tonda Mikl (19776) 2:3 × 3:0 3:S 3:S 8 97 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 × 3:S 3:S 1 82 b.
4. David Beran (15013) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 70 b.
5. Marian Ganišin (26863) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
8. liga C 60 bodů 5 hráčů

Petr Novotný, Richard Šnajdr, Jana Pilgrova, Vít Dvořák, Josef Jinek

  P.N. R.Š. J.P. V.D. J.J. rozdíl setů  
1. Petr Novotný (23360) × 3:2 3:0 3:1 3:0 9 106 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 101 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 86 b.
4. Vít Dvořák (29109) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 -5 75 b.
5. Josef Jinek (29500) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 62 b.

Podzimní sezóna 2017

9. liga A 30 bodů 6 hráčů

Marek Kolář, Jana Pilgrova, Michal Svoboda, Michal Domonkos, David Malčík, Martin Janoušek

  M.K. J.P. M.S. M.D. D.M. M.J. rozdíl setů  
1. Marek Kolář (17847) × 3:2 3:2 3:1 3:0 3:S 10 72 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 2:3 × 2:3 3:0 3:0 3:0 7 68 b.
3. Michal Svoboda (29469) 2:3 3:2 × 3:1 1:3 3:2 1 58 b.
4. Michal Domonkos (24236) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 3:S -1 52 b.
5. David Malčík (26994) 0:3 0:3 3:1 0:3 × 3:S -4 47 b.
6. Martin Janoušek (16605) S:3 0:3 2:3 S:3 S:3 × -13 33 b.
8. liga A 45 bodů 6 hráčů

Pavel Janečka, Lukas Ratica, Karel Maňas, Richard Šnajdr, Jana Pilgrova, Adam Kulhánek

  P.J. L.R. K.M. R.Š. J.P. A.K. rozdíl setů  
1. Pavel Janečka (24813) × 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0 13 94 b.
2. Lukas Ratica (16281) 1:3 × S:S 3:2 3:1 3:0 4 69 b.
3. Karel Maňas (17197) 0:3 S:S × 3:1 3:2 3:0 3 67 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 3:1 -3 66 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 1:3 1:3 2:3 2:3 × 3:1 -4 63 b.
6. Adam Kulhánek (21927) 0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 × -13 48 b.
8. liga A 45 bodů 6 hráčů

Martin Kiška, Peter Walter, Petr Novotný, Jana Pilgrova, Mark Harrison, Martin Jaborník

  M.K. P.W. P.N. J.P. M.H. M.J. rozdíl setů  
1. Martin Kiška (29002) × 2:3 3:1 3:0 3:S 3:0 10 86 b.
2. Peter Walter (18437) 3:2 × 2:3 3:0 3:S 3:0 9 84 b.
3. Petr Novotný (23360) 1:3 3:2 × 3:1 3:S 3:2 5 78 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 3:0 -3 66 b.
5. Mark Harrison (23458) S:3 S:3 S:3 1:3 × 3:0 -8 57 b.
6. Martin Jaborník (23533) 0:3 0:3 2:3 0:3 0:3 × -13 48 b.
8. liga A 45 bodů 5 hráčů

David Beran, Václav Přibilík, Jana Pilgrova, Jiří Chaloupka, Tomáš Michálek

  D.B. V.P. J.P. J.C. T.M. rozdíl setů  
1. David Beran (15013) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 95 b.
2. Václav Přibilík (27338) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 86 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 71 b.
4. Jiří Chaloupka (28789) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 58 b.
5. Tomáš Michálek (28914) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2017

9. liga D 45 bodů 5 hráčů

Jiří Šubr, Ondrej Lukačko, Michal Mihalík, Jana Pilgrova, Marian Ganišin

  J.Š. O.L. M.M. J.P. M.G. rozdíl setů  
1. Jiří Šubr (14070) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 88 b.
2. Ondrej Lukačko (24988) 3:2 × 2:3 3:1 3:1 4 80 b.
3. Michal Mihalík (20006) 0:3 3:2 × 3:1 3:1 2 76 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 62 b.
5. Marian Ganišin (26863) 0:3 1:3 1:3 0:3 × -10 49 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Lukáš Košut, Lukas Moravek, Petr Urbánek, Martin Harásek, Jana Pilgrova

  L.K. L.M. P.U. M.H. J.P. rozdíl setů  
1. Lukáš Košut (26668) × 3:2 3:0 3:1 3:2 7 117 b.
2. Lukas Moravek (20616) 2:3 × 3:2 3:2 3:0 4 110 b.
3. Petr Urbánek (24723) 0:3 2:3 × 3:0 2:3 -2 96 b.
4. Martin Harásek (27203) 1:3 2:3 0:3 × 3:1 -4 92 b.
5. Jana Pilgrova (10236) (DK) 2:3 0:3 3:2 1:3 × -5 90 b.

Podzimní sezóna 2015

10. liga A 45 bodů 5 hráčů

Tomáš Dufek, Jana Pilgrova, Michal Mihalík, Pavol Kutaj, Barbora Obluková

  T.D. J.P. M.M. P.K. B.O. rozdíl setů  
1. Tomáš Dufek (19483) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 95 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 86 b.
3. Michal Mihalík (20006) 0:3 0:3 × 3:2 3:2 -4 63 b.
4. Pavol Kutaj (22698) 0:3 0:3 2:3 × 3:1 -5 60 b.
5. Barbora Obluková (16817) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 51 b.
11. liga C 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Janota, Jana Pilgrova, Jan Meluzín, Aleš Vrbas, Jiří Hlávka

  T.J. J.P. J.M. A.V. J.H. rozdíl setů  
1. Tomáš Janota (13690) × 3:0 3:0 3:2 3:S 10 75 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 5 64 b.
3. Jan Meluzín (16151) 0:3 0:3 × 3:0 S:S -3 38 b.
4. Aleš Vrbas (19158) 2:3 1:3 0:3 × S:S -6 31 b.
5. Jiří Hlávka (20744) S:3 S:3 S:S S:S × -6 20 b.
10. liga C 45 bodů 5 hráčů

Martin Ječmínek, Jakub Chmelka, Jiří Růžička, Jana Pilgrova, Marcela Klimparová

  M.J. J.C. J.R. J.P. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Ječmínek (14943) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 94 b.
2. Jakub Chmelka (21965) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 82 b.
3. Jiří Růžička (13247) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 68 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 58 b.
5. Marcela Klimparová (19698) S:3 0:3 S:3 1:3 × -11 47 b.
11. liga D 30 bodů 5 hráčů

Jiří Kružík, Jana Pilgrova, Tomáš Hřebíček, Markéta Mohrová, Kateřina Svobodová

  J.K. J.P. T.H. M.M. K.S. rozdíl setů  
1. Jiří Kružík (13800) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 1:3 3:0 3:0 1 58 b.
3. Tomáš Hřebíček (15729) 0:3 3:1 × 3:0 S:S 2 49 b.
4. Markéta Mohrová (18945) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 43 b.
5. Kateřina Svobodová (22807) 0:3 0:3 S:S 0:3 × -9 25 b.

Letní sezóna 2014

9. liga A 45 bodů 5 hráčů

Tomáš Hřebíček, Petr Suchánek, Igor Stehura, Eva Šimečková, Jana Pilgrova

  T.H. P.S. I.S. E.Š. J.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Hřebíček (15729) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 95 b.
2. Petr Suchánek (19567) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 77 b.
3. Igor Stehura (15651) 0:3 1:3 × 2:3 3:S -3 61 b.
4. Eva Šimečková (20178) 1:3 1:3 3:2 × 1:3 -5 60 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 S:3 S:3 3:1 × -7 56 b.
8. liga C 45 bodů 5 hráčů

Milan Mužík, Karol Kubanda, David Šimek, Lenka Rajnochová, Jana Pilgrova

  M.M. K.K. D.Š. L.R. J.P. rozdíl setů  
1. Milan Mužík (17853) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 93 b.
2. Karol Kubanda (16493) 2:3 × 3:2 3:1 3:S 5 79 b.
3. David Šimek (11637) 0:3 2:3 × 2:3 3:2 -4 62 b.
4. Lenka Rajnochová (10155) 0:3 1:3 3:2 × S:S -4 51 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 S:3 2:3 S:S × -7 44 b.
8. liga A 45 bodů 5 hráčů

Martin Holík, Svatopluk Richter, Jana Pilgrova, Ondrej Moriš, Jiří Švec

  M.H. S.R. J.P. O.M. J.Š. rozdíl setů  
1. Martin Holík (15185) × 3:1 3:0 3:1 3:S 10 90 b.
2. Svatopluk Richter (20053) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 79 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 66 b.
4. Ondrej Moriš (15410) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 -3 64 b.
5. Jiří Švec (17414) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 47 b.
8. liga B 45 bodů 5 hráčů

alan wood, Libor Hrdý, Jana Pilgrova, Miloš Pydych, Lenka Rajnochová

  a.w. L.H. J.P. M.P. L.R. rozdíl setů  
1. alan wood (13637) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 95 b.
2. Libor Hrdý (17074) 0:3 × 3:0 2:3 3:1 1 73 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 68 b.
4. Miloš Pydych (19590) 1:3 3:2 0:3 × 3:2 -3 65 b.
5. Lenka Rajnochová (10155) 0:3 1:3 S:3 2:3 × -9 51 b.

Jarní sezóna 2014

10. liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Adamec, Jana Pilgrova, Jiří Šubr, Radim Poloch, David Smolka

  M.A. J.P. J.Š. R.P. D.S. rozdíl setů  
1. Martin Adamec (19801) × 3:2 3:2 3:2 3:2 4 111 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 2:3 × 2:3 3:1 3:2 1 103 b.
3. Jiří Šubr (14070) 2:3 3:2 × 3:2 2:3 0 101 b.
4. Radim Poloch (16001) 2:3 1:3 2:3 × 3:1 -2 96 b.
5. David Smolka (17276) 2:3 2:3 3:2 1:3 × -3 94 b.
9. liga D 90 bodů 5 hráčů

Jan Konečný, Karol Kubanda, petr vašíček, Tomáš Hřebíček, Jana Pilgrova

  J.K. K.K. p.v. T.H. J.P. rozdíl setů  
1. Jan Konečný (17211) × 3:0 3:1 3:1 3:0 10 138 b.
2. Karol Kubanda (16493) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 127 b.
3. petr vašíček (16390) 1:3 1:3 × 3:0 S:3 -4 107 b.
4. Tomáš Hřebíček (15729) 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -6 103 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 3:S 1:3 × -5 102 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Tereza Navrátilová, Viktor Gach, Jana Pilgrova, Tonda Mikl, Ondrej Moriš

  T.N. V.G. J.P. T.M. O.M. rozdíl setů  
1. Tereza Navrátilová (10019) × 3:1 3:0 3:S 3:S 11 119 b.
2. Viktor Gach (18750) 1:3 × 3:2 3:0 3:S 5 109 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 102 b.
4. Tonda Mikl (19776) (DK) S:3 0:3 0:3 × 3:S -6 85 b.
5. Ondrej Moriš (15410) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.
10. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jakub Macek, Jana Pilgrova, Petr Suchánek, Martin Butkaj, Jakub Hurt

  J.M. J.P. P.S. M.B. J.H. rozdíl setů  
1. Jakub Macek (18113) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 108 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 1:3 × 3:0 3:1 3:0 6 99 b.
3. Petr Suchánek (19567) 0:3 0:3 × 2:3 3:0 -4 77 b.
4. Martin Butkaj (19284) 1:3 1:3 3:2 × S:S -3 68 b.
5. Jakub Hurt (16524) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 55 b.

Podzimní sezóna 2013

10. liga A 75 bodů 6 hráčů

Radim Poloch, Tomas Linhart, Jana Pilgrova, Marek Linduška, Martin Ječmínek, Barbora Bělová

  R.P. T.L. J.P. M.L. M.J. B.B. rozdíl setů  
1. Radim Poloch (16001) × 2:3 3:0 3:1 3:S 3:0 10 118 b.
2. Tomas Linhart (16521) 3:2 × 3:1 3:0 0:3 3:0 6 113 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 3:S 4 104 b.
4. Marek Linduška (18569) 1:3 0:3 0:3 × 3:S 3:S -2 93 b.
5. Martin Ječmínek (14943) S:3 3:0 S:3 S:3 × S:3 -9 86 b.
6. Barbora Bělová (16693) 0:3 0:3 S:3 S:3 3:S × -9 83 b.
10. liga A 60 bodů 6 hráčů

Matěj Bartoň, Viktor Gach, Jana Pilgrova, Tomáš Hřebíček, Lukas Ratica, Aleš Vejmola

  M.B. V.G. J.P. T.H. L.R. A.V. rozdíl setů  
1. Matěj Bartoň (16516) × 3:0 3:0 3:1 3:1 3:S 13 108 b.
2. Viktor Gach (18750) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 2:3 4 94 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 2:3 3:0 3:S -1 83 b.
4. Tomáš Hřebíček (15729) 1:3 1:3 3:2 × 1:3 3:S -2 81 b.
5. Lukas Ratica (16281) 1:3 0:3 0:3 3:1 × 3:2 -5 78 b.
6. Aleš Vejmola (16624) S:3 3:2 S:3 S:3 2:3 × -9 71 b.
9. liga A 75 bodů 5 hráčů

Jaroslav Kubinec, Jan Bartl, Jakub Macek, Jiří Růžička, Jana Pilgrova

  J.K. J.B. J.M. J.R. J.P. rozdíl setů  
1. Jaroslav Kubinec (12351) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 123 b.
2. Jan Bartl (10314) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 118 b.
3. Jakub Macek (18113) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 99 b.
4. Jiří Růžička (13247) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 90 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 75 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Adam Tkáč, Jana Pilgrova, Matej Hrúz, Jakub Halíř, Jakub Hurt

  A.T. J.P. M.H. J.H. J.H. rozdíl setů  
1. Adam Tkáč (18747) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 112 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 99 b.
3. Matej Hrúz (18558) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 84 b.
4. Jakub Halíř (10423) 0:3 0:3 1:3 × 3:0 -5 75 b.
5. Jakub Hurt (16524) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.

Letní sezóna 2013

9. liga B 15 bodů 5 hráčů

Jana Pilgrova, Tonda Žák, Barbora Bělová, Barbora Obluková, Sylvie Hušková

  J.P. T.Ž. B.B. B.O. S.H. rozdíl setů  
1. Jana Pilgrova (10236) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 60 b.
2. Tonda Žák (17464) 1:3 × S:S 3:0 3:S 4 35 b.
3. Barbora Bělová (16693) 1:3 S:S × 3:0 3:S 4 35 b.
4. Barbora Obluková (16817) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 25 b.
5. Sylvie Hušková (14916) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 15 b.
8. liga D 30 bodů 5 hráčů

Jiří Švec, Hynek Sadovský, Lenka Rajnochová, Jana Pilgrova, Kristýna Turková

  J.Š. H.S. L.R. J.P. K.T. rozdíl setů  
1. Jiří Švec (17414) × 3:1 3:1 3:1 3:2 7 72 b.
2. Hynek Sadovský (10598) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 67 b.
3. Lenka Rajnochová (10155) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 58 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 2:3 × 3:0 -3 49 b.
5. Kristýna Turková (16583) 2:3 0:3 0:3 0:3 × -10 34 b.
10. liga C 20 bodů 5 hráčů

Jana Pilgrova, Eva Kaňoková, Eva Drexlerová, Štefan Sakalík, Dana Zapletalová

  J.P. E.K. E.D. Š.S. D.Z. rozdíl setů  
1. Jana Pilgrova (10236) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 55 b.
2. Eva Kaňoková (15740) 0:3 × 3:1 3:S 3:S 5 42 b.
3. Eva Drexlerová (17585) 0:3 1:3 × 3:S 3:S 1 36 b.
4. Štefan Sakalík (15116) 1:3 S:3 S:3 × 3:S -5 29 b.
5. Dana Zapletalová (14944) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
10. liga C 20 bodů 5 hráčů

Pavel Kořínek, Milan Mužík, Jana Pilgrova, Milivoj Hanslian, Jakub Halíř

  P.K. M.M. J.P. M.H. J.H. rozdíl setů  
1. Pavel Kořínek (17301) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 58 b.
2. Milan Mužík (17853) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 5 48 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:0 3:1 0 40 b.
4. Milivoj Hanslian (17377) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 28 b.
5. Jakub Halíř (10423) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 26 b.

Jarní sezóna 2013

11. liga D 40 bodů 5 hráčů

Jan Hrdý, Tomáš Tauš, Karel Maňas, Libor Hrdý, Jana Pilgrova

  J.H. T.T. K.M. L.H. J.P. rozdíl setů  
1. Jan Hrdý (17439) × 2:3 3:0 3:0 3:0 8 74 b.
2. Tomáš Tauš (15915) 3:2 × 1:3 3:0 3:1 4 66 b.
3. Karel Maňas (17197) 0:3 3:1 × 3:2 3:0 3 64 b.
4. Libor Hrdý (17074) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -6 50 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 46 b.
11. liga C 40 bodů 5 hráčů

Radek Štursa, Ondrej Moriš, Jana Pilgrova, Miroslava Džoganová, Vojtěch Buchta

  R.Š. O.M. J.P. M.D. V.B. rozdíl setů  
1. Radek Štursa (17210) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 71 b.
2. Ondrej Moriš (15410) 2:3 × 3:2 3:2 3:S 4 63 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 1:3 2:3 × 3:1 3:S 2 61 b.
4. Miroslava Džoganová (13769) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 53 b.
5. Vojtěch Buchta (14847) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 40 b.
11. liga A 40 bodů 5 hráčů

Michal Trmač, Michal Šťastný II., Jana Pilgrova, Eva Kaňoková, Zlatka Kadlecová

  M.T. M.Š. J.P. E.K. Z.K. rozdíl setů  
1. Michal Trmač (10426) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 77 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 67 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 57 b.
4. Eva Kaňoková (15740) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 47 b.
5. Zlatka Kadlecová (10623) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 40 b.
11. liga C 40 bodů 5 hráčů

Ivka Biroščáková, Radim Poloch, Jana Pilgrova, Karol Kubanda, Barbora Bělová

  I.B. R.P. J.P. K.K. B.B. rozdíl setů  
1. Ivka Biroščáková (13976) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 80 b.
2. Radim Poloch (16001) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3 64 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 2:3 × 2:3 3:S -2 55 b.
4. Karol Kubanda (16493) 0:3 0:3 3:2 × 2:3 -6 50 b.
5. Barbora Bělová (16693) 0:3 1:3 S:3 3:2 × -7 48 b.

Podzimní sezóna 2012

10. liga C 30 bodů 6 hráčů

Petr Hošek, Petr Chytil, Jakub Pavlák, Michal Tahal, Jana Pilgrova, Rostislav Chaloupka

  P.H. P.C. J.P. M.T. J.P. R.C. rozdíl setů  
1. Petr Hošek (12747) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:S 14 68 b.
2. Petr Chytil (16468) 0:3 × 3:0 3:2 3:1 3:S 6 54 b.
3. Jakub Pavlák (15631) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 3:1 1 48 b.
4. Michal Tahal (12457) 0:3 2:3 0:3 × 3:1 3:S -2 42 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 2:3 1:3 × 3:0 -5 38 b.
6. Rostislav Chaloupka (16472) S:3 S:3 1:3 S:3 0:3 × -14 30 b.
11. liga B 20 bodů 5 hráčů

Jana Pilgrova, Adam Vrba, Michal Šťastný II., Jan Meluzín, Petra Celbová

  J.P. A.V. M.Š. J.M. P.C. rozdíl setů  
1. Jana Pilgrova (10236) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 57 b.
2. Adam Vrba (15591) 0:3 × 3:0 3:1 3:1 4 46 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 40 b.
4. Jan Meluzín (16151) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 30 b.
5. Petra Celbová (13641) S:3 1:3 0:3 1:3 × -10 24 b.
10. liga D 40 bodů 5 hráčů

Petr Hošek, Tom Kaňok, Olga Tichá, Jana Pilgrova, Lukáš Klein

  P.H. T.K. O.T. J.P. L.K. rozdíl setů  
1. Petr Hošek (12747) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 76 b.
2. Tom Kaňok (15051) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 64 b.
3. Olga Tichá (10611) 2:3 2:3 × 3:0 3:2 2 64 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -7 48 b.
5. Lukáš Klein (15261) 0:3 0:3 2:3 2:3 × -8 48 b.
10. liga B 30 bodů 5 hráčů

Filip Benčo, František Krompolc, Jana Pilgrova, Martin Kotlík, Tomáš Brůha

  F.B. F.K. J.P. M.K. T.B. rozdíl setů  
1. Filip Benčo (10480) × 3:1 3:0 3:2 3:S 9 61 b.
2. František Krompolc (16655) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 57 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 52 b.
4. Martin Kotlík (13400) 2:3 0:3 0:3 × 3:0 -4 44 b.
5. Tomáš Brůha (16216) S:3 S:3 0:3 0:3 × -12 30 b.

Letní sezóna 2012

9. liga C 10 bodů 5 hráčů

Ronald Pari, Zbyněk Bortlíček, Jana Pilgrova, Jaroslav Fibinger, Štefan Sakalík

  R.P. Z.B. J.P. J.F. Š.S. rozdíl setů  
1. Ronald Pari (16101) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 50 b.
2. Zbyněk Bortlíček (14336) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 36 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 29 b.
4. Jaroslav Fibinger (15150) 0:3 1:3 0:3 × S:S -8 7 b.
5. Štefan Sakalík (15116) 0:3 0:3 S:3 S:S × -9 5 b.
9. liga A 10 bodů 6 hráčů

Radek Polívka, Zbyněk Bortlíček, Jiri Senkyr, Jana Pilgrova, Adam Vrba, Tomáš Ninger

  R.P. Z.B. J.S. J.P. A.V. T.N. rozdíl setů  
1. Radek Polívka (15968) × 3:2 3:S 3:0 3:S 3:0 13 40 b.
2. Zbyněk Bortlíček (14336) 2:3 × 3:S 3:0 3:S 3:0 11 38 b.
3. Jiri Senkyr (12246) S:3 S:3 × 3:2 3:S S:3 -5 23 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 2:3 × 3:S 3:0 -1 21 b.
5. Adam Vrba (15591) S:3 S:3 S:3 S:3 × 3:0 -9 10 b.
6. Tomáš Ninger (15292) 0:3 0:3 3:S 0:3 0:3 × -9 10 b.
9. liga A 10 bodů 6 hráčů

Miroslav Cupák, Jana Pilgrova, Jiri Senkyr, Miroslava Džoganová, Martina Šmídová, Štefan Sakalík

  M.C. J.P. J.S. M.D. M.Š. Š.S. rozdíl setů  
1. Miroslav Cupák (15688) × 2:3 3:0 3:2 3:0 3:0 9 40 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 3:2 × 2:3 3:1 3:0 3:0 8 38 b.
3. Jiri Senkyr (12246) 0:3 3:2 × 3:0 3:0 3:0 7 36 b.
4. Miroslava Džoganová (13769) 2:3 1:3 0:3 × 3:0 3:0 0 26 b.
5. Martina Šmídová (10501) 0:3 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -10 10 b.
6. Štefan Sakalík (15116) 0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 × -14 10 b.
8. liga B 20 bodů 5 hráčů

Jan Šindelář, Ondřej Zezula, Tom Kaňok, Jana Pilgrova, Štěpán Brel

  J.Š. O.Z. T.K. J.P. Š.B. rozdíl setů  
1. Jan Šindelář (14987) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 58 b.
2. Ondřej Zezula (13611) 1:3 × 3:1 3:2 3:S 4 46 b.
3. Tom Kaňok (15051) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 0 40 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 2:3 1:3 × 3:S -3 36 b.
5. Štěpán Brel (14795) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.

Jarní sezóna 2012

10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Michal Tahal, Zlatka Kadlecová, Jana Pilgrova, Petr Hošek, Pavel Hranický

  M.T. Z.K. J.P. P.H. P.H. rozdíl setů  
1. Michal Tahal (12457) × 3:2 3:0 3:1 3:S 9 64 b.
2. Zlatka Kadlecová (10623) 2:3 × 3:2 3:S 3:S 6 60 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 2:3 × 3:S 3:S 2 54 b.
4. Petr Hošek (12747) 1:3 S:3 S:3 × S:S -8 27 b.
5. Pavel Hranický (14889) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 25 b.
10. liga B 30 bodů 5 hráčů

Ivo Kadlic, Vojtěch Mořkovský, Jana Pilgrova, Stanislav Juřena, Tereza Padrtová

  I.K. V.M. J.P. S.J. T.P. rozdíl setů  
1. Ivo Kadlic (12223) × 3:S 3:0 3:S 3:S 12 70 b.
2. Vojtěch Mořkovský (13433) S:3 × 3:0 S:S 3:S 3 45 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 2:3 3:S -4 44 b.
4. Stanislav Juřena (14141) S:3 S:S 3:2 × 3:S 1 41 b.
5. Tereza Padrtová (10018) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
9. liga B 40 bodů 5 hráčů

Tomáš Reigl, Jiří Franta, Ondřej Sáňka, Miroslav Němec, Jana Pilgrova

  T.R. J.F. O.S. M.N. J.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Reigl (14881) × 3:1 3:2 3:1 3:2 6 68 b.
2. Jiří Franta (14827) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 68 b.
3. Ondřej Sáňka (10762) 2:3 2:3 × 3:1 3:0 3 66 b.
4. Miroslav Němec (10682) 1:3 0:3 1:3 × 3:1 -5 52 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 2:3 0:3 0:3 1:3 × -9 46 b.
10. liga A 30 bodů 5 hráčů

Ivka Biroščáková, Jana Pilgrova, Zlatka Kadlecová, Jana Veselá, Aleš Benda

  I.B. J.P. Z.K. J.V. A.B. rozdíl setů  
1. Ivka Biroščáková (13976) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 66 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 2:3 × 3:1 3:0 3:1 6 60 b.
3. Zlatka Kadlecová (10623) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 50 b.
4. Jana Veselá (13877) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 27 b.
5. Aleš Benda (10170) 0:3 1:3 0:3 S:S × -8 27 b.

Podzimní sezóna 2011

9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Harald Čadílek, Stanislav Juřena, Jana Pilgrova, Zuzana Lidmerová, Petr Říha

  H.Č. S.J. J.P. Z.L. P.Ř. rozdíl setů  
1. Harald Čadílek (12528) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 68 b.
2. Stanislav Juřena (14141) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 56 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 54 b.
4. Zuzana Lidmerová (12340) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 40 b.
5. Petr Říha (14066) S:3 S:3 0:3 1:3 × -11 32 b.
9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Olga Tichá, Jana Pilgrova, Petr Hurych, Tomáš Rumíšek, Peter Marcely

  O.T. J.P. P.H. T.R. P.M. rozdíl setů  
1. Olga Tichá (10611) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 64 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 1:3 × 3:1 3:0 3:S 6 60 b.
3. Petr Hurych (10640) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 54 b.
4. Tomáš Rumíšek (14019) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 42 b.
5. Peter Marcely (13038) 0:3 S:3 0:3 S:3 × -12 30 b.
10. liga A 20 bodů 5 hráčů

Petr Táborský, Jana Pilgrova, Jiří Šubr, Andrea Jecminkova, Jana Čupová

  P.T. J.P. J.Š. A.J. J.Č. rozdíl setů  
1. Petr Táborský (13801) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 58 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 48 b.
3. Jiří Šubr (14070) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 42 b.
4. Andrea Jecminkova (11178) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 32 b.
5. Jana Čupová (12792) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 20 b.
9. liga C 30 bodů 5 hráčů

Gabriela Masaříková, Denis Duben, Michal Tahal, Jana Pilgrova, katka nováková

  G.M. D.D. M.T. J.P. k.n. rozdíl setů  
1. Gabriela Masaříková (10287) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 66 b.
2. Denis Duben (10337) 1:3 × 3:S 3:1 3:0 6 60 b.
3. Michal Tahal (12457) 1:3 S:3 × 3:0 3:2 -1 48 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 42 b.
5. katka nováková (14043) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 34 b.

Letní sezóna 2011

5. liga B 40 bodů 4 hráčů

David Šimek, Miroslav Munzar, Marek Lattenberg, Jana Pilgrova

  D.Š. M.M. M.L. J.P. rozdíl setů  
1. David Šimek (11637) × 3:1 3:1 3:1 6 64 b.
2. Miroslav Munzar (10014) 1:3 × 3:1 3:0 3 60 b.
3. Marek Lattenberg (12270) 1:3 1:3 × 3:0 -1 54 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 0:3 × -8 42 b.
6. liga A 20 bodů 4 hráčů

Miroslav Daněk, Jana Pilgrova, Martin Surma, Jiří Syrový

  M.D. J.P. M.S. J.S. rozdíl setů  
1. Miroslav Daněk (10029) × 3:0 3:2 3:0 7 46 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 3:S 3:0 3 40 b.
3. Martin Surma (10642) 2:3 S:3 × S:S -4 19 b.
4. Jiří Syrový (12966) 0:3 0:3 S:S × -6 15 b.
5. liga A 30 bodů 4 hráčů

David Šimek, Milan Dufka, Ondřej Sáňka, Jana Pilgrova

  D.Š. M.D. O.S. J.P. rozdíl setů  
1. David Šimek (11637) × 2:3 3:1 3:0 4 52 b.
2. Milan Dufka (13089) 3:2 × 3:2 3:1 4 50 b.
3. Ondřej Sáňka (10762) 1:3 2:3 × 3:0 0 46 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 1:3 0:3 × -8 32 b.
6. liga A 20 bodů 4 hráčů

Robert Šťastný, Jana Pilgrova, Petr Jurásek, Peter Marcely

  R.Š. J.P. P.J. P.M. rozdíl setů  
1. Robert Šťastný (13290) × 3:0 3:0 3:0 9 50 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 3:0 3:0 3 40 b.
3. Petr Jurásek (12298) 0:3 0:3 × 3:1 -4 28 b.
4. Peter Marcely (13038) 0:3 0:3 1:3 × -8 22 b.

Jarní sezóna 2011

10. liga B 30 bodů 5 hráčů

Milan Dufka, Gabriela Masaříková, Jana Pilgrova, Hana Bydžovská, Richard Bazovský

  M.D. G.M. J.P. H.B. R.B. rozdíl setů  
1. Milan Dufka (13089) × 3:1 3:1 3:2 3:S 8 62 b.
2. Gabriela Masaříková (10287) 1:3 × 3:0 3:1 3:2 4 56 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 × 2:3 3:S -3 46 b.
4. Hana Bydžovská (10330) 2:3 1:3 3:2 × 1:3 -4 44 b.
5. Richard Bazovský (12869) S:3 2:3 S:3 3:1 × -5 42 b.
11. liga A 20 bodů 5 hráčů

Petr Hošek, Jana Pilgrova, Vít Němeček, Radek Hoša, Tomáš Pavlacký

  P.H. J.P. V.N. R.H. T.P. rozdíl setů  
1. Petr Hošek (12747) × 3:S 3:0 3:S S:S 9 45 b.
2. Jana Pilgrova (10236) S:3 × 2:3 3:S 1:3 -3 36 b.
3. Vít Němeček (12576) 0:3 3:2 × 3:S S:S 1 31 b.
4. Radek Hoša (11064) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 15 b.
5. Tomáš Pavlacký (11905) S:S 3:1 S:S S:S × 2 13 b.
10. liga A 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Drexler, Marián Belko, Michal Kavan, Pavol Gábryš, Jana Pilgrova

  T.D. M.B. M.K. P.G. J.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Drexler (12458) × 3:0 3:2 3:1 3:1 8 62 b.
2. Marián Belko (10043) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 54 b.
3. Michal Kavan (12260) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 54 b.
4. Pavol Gábryš (10508) 1:3 2:3 1:3 × S:S -5 33 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 0:3 S:S × -8 27 b.
9. liga A 40 bodů 5 hráčů

Lukáš Křivka, Peter Bucina, Petr Gábrlík, Jana Pilgrova, Michal Švec

  L.K. P.B. P.G. J.P. M.Š. rozdíl setů  
1. Lukáš Křivka (10735) × 1:3 3:0 3:0 3:2 5 68 b.
2. Peter Bucina (10065) 3:1 × 0:3 3:0 3:2 3 64 b.
3. Petr Gábrlík (10122) 0:3 3:0 × 3:1 S:S 2 53 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 48 b.
5. Michal Švec (10758) 2:3 2:3 S:S 2:3 × -3 47 b.

Podzimní sezóna 2010

10. liga B 30 bodů 5 hráčů

Petr Gábrlík, Jana Pilgrova, Veronika Bartoňová, Břetislav Kánský, Ivo Rehurek

  P.G. J.P. V.B. B.K. I.R. rozdíl setů  
1. Petr Gábrlík (10122) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 70 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 3:0 3:S 3:S 6 60 b.
3. Veronika Bartoňová (10587) 0:3 0:3 × 3:S 3:S 0 50 b.
4. Břetislav Kánský (11684) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 25 b.
5. Ivo Rehurek (11464) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 25 b.
9. liga C 40 bodů 5 hráčů

Vladimír Macálka, Jaroslav Růžička, Vlastimil Turzík, Jana Pilgrova, Martin Odstrčil

  V.M. J.R. V.T. J.P. M.O. rozdíl setů  
1. Vladimír Macálka (11174) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 76 b.
2. Jaroslav Růžička (10607) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 66 b.
3. Vlastimil Turzík (10039) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 62 b.
4. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 1:3 × 3:S -4 54 b.
5. Martin Odstrčil (10231) 0:3 1:3 0:3 S:3 × -11 42 b.
10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Lukáš Křivka, Jana Pilgrova, Zlatka Kadlecová, Pavol Gábryš, Andrea Šikulová

  L.K. J.P. Z.K. P.G. A.Š. rozdíl setů  
1. Lukáš Křivka (10735) × 3:2 3:2 3:1 3:0 7 60 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 2:3 × 3:1 2:3 3:0 3 56 b.
3. Zlatka Kadlecová (10623) 2:3 1:3 × 3:2 3:2 -1 48 b.
4. Pavol Gábryš (10508) 1:3 3:2 2:3 × 2:3 -3 46 b.
5. Andrea Šikulová (10335) 0:3 0:3 2:3 3:2 × -6 40 b.
10. liga C 20 bodů 5 hráčů

Tomáš Telecký, David Tuška, Jana Pilgrova, Miroslav Daněk, Adéla Hoffmannová

  T.T. D.T. J.P. M.D. A.H. rozdíl setů  
1. Tomáš Telecký (10405) × 3:0 3:1 3:S 3:S 11 58 b.
2. David Tuška (10992) 0:3 × 3:0 3:S 3:S 6 50 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 1:3 0:3 × 3:S 3:1 0 40 b.
4. Miroslav Daněk (10029) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 30 b.
5. Adéla Hoffmannová (10683) S:3 S:3 1:3 S:3 × -11 22 b.

Léto 2010

5. liga A 30 bodů 5 hráčů

Vlastimil Turzík, Marie Janoušková, Gabriela Masaříková, Stanislav Masařík, Jana Pilgrova

  V.T. M.J. G.M. S.M. J.P. rozdíl setů  
1. Vlastimil Turzík (10039) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 68 b.
2. Marie Janoušková (10224) 0:3 × 3:0 3:1 2:3 1 52 b.
3. Gabriela Masaříková (10287) 1:3 0:3 × 3:1 3:2 -2 46 b.
4. Stanislav Masařík (10054) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 44 b.
5. Jana Pilgrova (10236) 0:3 3:2 2:3 0:3 × -6 40 b.
6. liga B 20 bodů 5 hráčů

Jana Pilgrova, Stanislav Masařík, Lenka Rajnochová, Michal Hájek, Andrea Šikulová

  J.P. S.M. L.R. M.H. A.Š. rozdíl setů  
1. Jana Pilgrova (10236) × 3:1 3:0 3:1 3:0 10 56 b.
2. Stanislav Masařík (10054) 1:3 × 3:0 2:3 3:0 3 46 b.
3. Lenka Rajnochová (10155) 0:3 0:3 × 3:1 3:0 -1 38 b.
4. Michal Hájek (10436) 1:3 3:2 1:3 × S:S -3 25 b.
5. Andrea Šikulová (10335) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 15 b.
7. liga A 10 bodů 5 hráčů

Jan Rusnak, Jana Pilgrova, Zdeněk Loučka, Tereza Padrtová, Hanka Celbová

  J.R. J.P. Z.L. T.P. H.C. rozdíl setů  
1. Jan Rusnak (10088) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 48 b.
2. Jana Pilgrova (10236) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 40 b.
3. Zdeněk Loučka (10167) 1:3 0:3 × 2:3 3:0 -3 26 b.
4. Tereza Padrtová (10018) 0:3 0:3 3:2 × 3:2 -4 22 b.
5. Hanka Celbová (10132) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 14 b.
7. liga A 10 bodů 4 hráčů

Marián Belko, Denis Duben, Jana Pilgrova, Tereza Padrtová

  M.B. D.D. J.P. T.P. rozdíl setů  
1. Marián Belko (10043) × 3:2 3:0 3:0 7 46 b.
2. Denis Duben (10337) 2:3 × 3:2 3:0 3 40 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 2:3 × 3:0 -1 34 b.
4. Tereza Padrtová (10018) 0:3 0:3 0:3 × -9 20 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...