Martin Basovník (20078)

Martin Basovník (20078)

Martin Basovník
(ID 20078)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: VUT v Brně
  • Obor práce: IT - software, vývoj aplikací
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 29 let


Jarní sezóna 2018

5. liga B
úspěšnost: 43 %
447 bodů
42. místo 41. místo v mužích
vyhrané sety: 26 prohrané sety: 30 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -2 skreče: 4

Podzimní sezóna 2017

5. liga A
úspěšnost: 44 %
417 bodů
43. místo 41. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 38 rozdíl: -6 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -2 skreče: 1

Letní sezóna 2017

6. liga A
úspěšnost: 47 %
295 bodů
37. místo 35. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 26 rozdíl: 1 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 2

Jarní sezóna 2017

8. liga A
úspěšnost: 56 %
369 bodů
83. místo 80. místo v mužích
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 34 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 2

Podzimní sezóna 2016

7. liga D
úspěšnost: 38 %
387 bodů
72. místo 71. místo v mužích
vyhrané sety: 21 prohrané sety: 36 rozdíl: -15 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 5

Letní sezóna 2016

6. liga B
úspěšnost: 69 %
352 bodů
42. místo 40. místo v mužích
vyhrané sety: 37 prohrané sety: 24 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

7. liga A
úspěšnost: 59 %
504 bodů
67. místo 65. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 30 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

7. liga A
úspěšnost: 47 %
440 bodů
72. místo 70. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 33 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Letní sezóna 2015

7. liga B
úspěšnost: 63 %
291 bodů
54. místo 53. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 21 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 1

Jarní sezóna 2015

9. liga D
úspěšnost: 56 %
438 bodů
86. místo 84. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 25 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

10. liga B
úspěšnost: 32 %
392 bodů
100. místo 97. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 46 rozdíl: -22 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 13 rozdíl: -7 skreče: 0

Letní sezóna 2014

8. liga B
úspěšnost: 71 %
262 bodů
85. místo 80. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 26 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 7 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

14. liga A
úspěšnost: 100 %
67 bodů
213. místo 189. místo v mužích
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 0 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 3 prohrané zápasy: 0 rozdíl: 3 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 08:46 5. Matúš Bušík S:S
30.05.2018 20:00 5. Petr Koziel S:3
30.05.2018 08:00 5. Petr Kachlík S:3
03.05.2018 20:00 5. Libor Palán ZONE4YOU fitness club 2:3 i
25.04.2018 19:00 6. Martin Kiška Centrum Viktoria 3:1
25.04.2018 18:30 6. David Tuška Centrum Viktoria 3:2
14.04.2018 18:00 6. Tomáš Drexler Centrum Viktoria 3:0
10.04.2018 20:00 6. Jiří Lepka Sport Balkán 3:1
27.03.2018 21:00 6. Libor Palán ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
26.03.2018 11:30 6. Jiří Žváček ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
26.03.2018 11:00 6. Karel Lábr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
25.03.2018 19:00 6. Michal Tahal ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
28.02.2018 20:00 5. Petr Pejko ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
28.02.2018 20:00 5. Ondrej Olah S:S
26.02.2018 20:00 5. Richard Bazovský ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
26.02.2018 11:30 5. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
31.01.2018 18:00 5. Matúš Bušík ZONE4YOU Moravská Slavia S:3 i
22.01.2018 08:00 5. Jiří Žváček ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
14.01.2018 19:00 5. Miroslav Petruška ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
05.01.2018 08:00 5. Filip Kužel ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
13.12.2017 08:30 6. Vlastimil Muroň ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
13.12.2017 08:00 6. Lukas Moravek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
11.12.2017 18:00 6. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
10.12.2017 17:00 6. Ondřej Pilný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
07.12.2017 18:30 6. Karel Lábr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
28.11.2017 19:00 6. Richard Bazovský ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
27.11.2017 20:00 6. Roman Pliska ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
19.11.2017 17:00 6. Tomáš Drexler ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
15.11.2017 20:00 6. Pavel Kadlic ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
13.11.2017 20:00 6. Vladimír Ondráček ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
31.10.2017 08:00 5. Martin Adamec ZONE4YOU fitness club 3:2
29.10.2017 18:00 5. Miroslav Křenek ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
23.10.2017 19:00 5. Radoslav Fašanek ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
15.10.2017 10:30 5. David Neugebauer ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
18.09.2017 20:00 6. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:S
10.09.2017 19:00 6. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
22.08.2017 20:00 5. Jiří Hanák ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
18.08.2017 08:00 5. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
11.08.2017 17:00 5. Tomáš Drexler ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
01.08.2017 12:39 5. Aneta Bubeníčková S:S
23.07.2017 17:30 5. Lukáš Košut ZONE4YOU fitness club 3:1
12.07.2017 18:00 5. Mojmír Špalek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
04.07.2017 07:00 5. Jiří Lepka ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
30.06.2017 07:00 6. Petr Urbánek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
29.06.2017 20:00 6. Michal Paštěka ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
27.06.2017 20:00 6. Tomáš Drexler ZONE4YOU fitness club 2:3
12.06.2017 20:00 6. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
29.05.2017 20:30 8. Pavel Tieff ZONE4YOU fitness club 3:2
15.05.2017 19:00 8. Petr Pejko ZONE4YOU fitness club 1:3
09.05.2017 20:00 8. Richard Šnajdr Sport Centrum IVANOVICE 3:2
07.05.2017 20:00 8. Jiří Hanák Squash BOBY Centrum 3:2
29.04.2017 11:00 9. Michal Paštěka ZONE4YOU fitness club 3:1
25.04.2017 18:00 9. Viktor Nachtnebl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
19.04.2017 19:00 9. Matěj Blata ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.04.2017 20:00 9. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
29.03.2017 08:00 8. Michal Tahal S:3 i
09.03.2017 19:00 8. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
07.03.2017 08:00 8. Vlastimil Muroň ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
21.02.2017 20:00 8. Jaromír Steinhauser ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
19.02.2017 17:00 8. Jiří Žváček 1:3
13.02.2017 20:00 8. Marián Miškovič ZONE4YOU fitness club 0:3
05.02.2017 17:00 8. Lukáš Košut ZONE4YOU fitness club 3:1
27.01.2017 08:00 7. Filip Nguyen S:3
27.01.2017 08:00 7. Iveta Ráčilová S:3
27.01.2017 08:00 7. Lukas Moravek S:3
27.01.2017 08:00 7. Petr Ždánský S:3
21.12.2016 07:30 8. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
13.12.2016 20:00 8. Michal Paštěka ZONE4YOU fitness club 3:1
07.12.2016 20:15 8. Petr Pejko Sport Balkán 3:2
04.12.2016 16:00 8. Lukáš Košut ZONE4YOU fitness club 3:0
30.11.2016 16:00 7. Lukas Moravek 3:2
21.11.2016 20:00 7. Jan Bartl ZONE4YOU fitness club 0:3
17.11.2016 18:00 7. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
15.11.2016 19:00 7. Filip Nguyen ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
24.10.2016 20:00 6. Tomáš Ředina ZONE4YOU fitness club 2:3
14.10.2016 08:00 6. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
05.10.2016 21:00 6. Zdeněk Holcapfl ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
28.09.2016 18:30 6. Petr Burian ZONE4YOU fitness club 0:3
25.09.2016 12:00 6. Russell Jones ZONE4YOU fitness club 3:S
25.09.2016 12:00 6. Jiří Kolář ZONE4YOU fitness club 3:S
13.09.2016 20:30 6. Karel Lábr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
29.08.2016 20:00 7. Miroslav Popp ZONE4YOU fitness club 3:0
18.08.2016 20:00 7. Michal Tahal ZONE4YOU fitness club 3:2
08.08.2016 20:00 7. Michal Mihalík ZONE4YOU fitness club 3:0
02.08.2016 07:30 7. Branislav Zahradník ZONE4YOU fitness club 3:0
25.07.2016 20:00 6. David Tuška ZONE4YOU fitness club 1:3
19.07.2016 20:00 6. Jiří Žváček 0:3
15.07.2016 07:30 6. Luďa Rektořík ZONE4YOU fitness club 3:2
12.07.2016 17:30 6. Lukáš Regec ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
28.06.2016 21:00 6. Tomáš Drexler ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
27.06.2016 21:00 6. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
09.06.2016 20:00 6. Michal Tahal ZONE4YOU fitness club 3:0
03.06.2016 19:00 6. Miroslav Petruška ZONE4YOU fitness club 3:2
29.05.2016 18:30 7. Miroslav Petruška ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
26.05.2016 19:00 7. Tomáš Janota ZONE4YOU fitness club 3:2
22.05.2016 14:00 7. Tomáš Mudra ZONE4YOU fitness club 3:0
18.05.2016 21:00 7. Jiří Kratochvíl ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
08.05.2016 10:00 7. Martin Kopal ZONE4YOU fitness club 0:3
24.04.2016 18:00 8. Jakub Šmerek ZONE4YOU fitness club 3:0
11.04.2016 15:00 8. Iveta Ráčilová Sport Centrum IVANOVICE 3:0
02.04.2016 19:30 8. Martin Ječmínek ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
20.03.2016 11:00 7. Tomas Linhart ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
14.03.2016 11:30 7. Petr Špaček ZONE4YOU fitness club 0:3
06.03.2016 10:00 7. Petr Burian ZONE4YOU fitness club 1:3
05.03.2016 16:00 7. Miroslav Petruška ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
25.02.2016 17:30 8. David Tuška Centrum Viktoria 0:3
21.02.2016 16:30 8. Pavel Zlámal ZONE4YOU fitness club 3:1
18.02.2016 20:30 8. Radim Bíreš ZONE4YOU fitness club 3:2
07.02.2016 16:00 8. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
31.01.2016 16:30 7. Radoslav Fašanek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
24.01.2016 16:30 7. Miroslav Petruška ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
14.01.2016 19:00 7. Martin Adamec Best Gym Horova 0:3
05.01.2016 20:00 7. Vladimír Tovarňák ZONE4YOU fitness club 1:3
17.12.2015 08:00 8. Svatopluk Richter ZONE4YOU fitness club 3:0
14.12.2015 16:00 8. Eva Šimečková ZONE4YOU fitness club 3:0
07.12.2015 21:00 8. David Neugebauer ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
04.12.2015 19:00 8. Pavel Zlámal ZONE4YOU fitness club 0:3
29.11.2015 16:30 7. Tomáš Hrdlička ZONE4YOU fitness club 3:2
22.11.2015 17:00 7. Jiří Kratochvíl Best Gym Horova 0:3
18.11.2015 21:00 7. Miroslav Petruška ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
16.11.2015 09:00 7. Ondřej Pilný ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
25.10.2015 20:00 7. Jakub Valenda ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
19.10.2015 19:00 7. Zdeněk Holcapfl ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
18.10.2015 16:30 7. Richard Šnajdr ZONE4YOU fitness club 3:2
12.10.2015 19:00 7. Martin Holík ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
24.09.2015 20:00 7. Tomas Linhart ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
23.09.2015 17:30 7. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
09.09.2015 18:00 7. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:0
24.08.2015 18:00 7. Jakub Chmelka ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
18.08.2015 18:30 7. Petr Španěl ZONE4YOU fitness club 3:1
13.08.2015 18:00 7. Richard Šnajdr ZONE4YOU fitness club 0:3
07.08.2015 19:00 7. Tomáš Šimíček Best Gym Horova 3:0
30.07.2015 18:30 8. Petr Altmann Best Gym Horova 3:0
29.07.2015 08:00 8. Radim Ekart ZONE4YOU fitness club 3:0
22.07.2015 20:00 8. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:2
16.06.2015 19:00 7. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
15.06.2015 19:00 7. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
07.06.2015 10:00 7. Pavel Olt ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
27.05.2015 20:00 9. Jakub Hartman ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
20.05.2015 20:00 9. Michail Knyrevič ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
17.05.2015 10:00 9. Marek Švec ZONE4YOU fitness club 3:0
10.05.2015 10:00 9. Svatopluk Richter ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
26.04.2015 10:00 8. Miroslav Munzar ZONE4YOU fitness club 2:3
23.04.2015 19:00 8. Karel Lábr ZONE4YOU fitness club 1:3
12.04.2015 10:00 8. Matej Skok ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
09.04.2015 19:30 8. Tomáš Kořínek ZONE4YOU fitness club 0:3
15.03.2015 17:00 9. Martin Surma ZONE4YOU fitness club 3:1
15.03.2015 16:30 9. Tomáš Mudra ZONE4YOU fitness club 3:0
12.03.2015 20:00 9. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
04.03.2015 20:00 9. Libor Palán ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
26.02.2015 08:00 9. Juraj Tokár ZONE4YOU fitness club 3:0
17.02.2015 19:00 9. R A ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3 i
11.02.2015 21:00 9. Bořivoj Hlava ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
05.02.2015 19:00 9. Marián Miško ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
29.01.2015 18:00 10. Jiří Šubr ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
22.01.2015 20:30 10. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
14.01.2015 20:00 10. Michail Knyrevič ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
11.01.2015 11:00 10. Lukas Ratica ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
10.01.2015 10:00 10. Marek Kolář ZONE4YOU fitness club 3:0
21.12.2014 15:00 9. Richard Bazovský ZONE4YOU fitness club 2:3
19.12.2014 16:00 9. Karel Lábr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
14.12.2014 11:00 9. František Placheta ZONE4YOU fitness club 3:0
11.12.2014 19:00 9. Libor Palán ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
11.12.2014 18:00 9. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
30.11.2014 11:00 8. Petr Pejko ZONE4YOU fitness club 0:3 i
25.11.2014 07:30 8. Libor Hrdý Best Gym Horova 0:3
17.11.2014 17:30 8. Ondřej Pilný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
16.11.2014 12:00 8. Zdeněk Pařík ZONE4YOU fitness club 2:3
09.11.2014 09:00 8. Tereza Navrátilová ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
30.10.2014 19:00 7. Mojmír Špalek Centrum Viktoria 0:3
23.10.2014 17:00 7. Petr Špaček Draken Brno 0:3
19.10.2014 10:00 7. Svatopluk Richter ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
16.10.2014 21:00 7. Michal Kopecký Draken Brno 0:3
30.09.2014 17:00 8. Simon Vejtasa ZONE4YOU Moravská Slavia 3:S
29.09.2014 20:30 8. Ondrej Moriš ZONE4YOU fitness club 2:3 i
21.09.2014 10:00 8. Bořivoj Hlava ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
10.09.2014 20:00 8. Eva Kaňoková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
27.08.2014 18:30 9. Michal Mihalík ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
27.08.2014 18:00 9. Marcela Klimparová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
11.08.2014 18:00 9. Soňa Váleková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
04.08.2014 20:00 9. Juraj Hurný ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
30.07.2014 18:30 9. Marek Kolář ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
25.07.2014 08:00 9. Tom Kaňok ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
23.07.2014 07:00 9. Richard Šnajdr ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
15.07.2014 07:30 9. Filip Nešpor ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
26.06.2014 07:30 10. Michaela Konecna ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
26.06.2014 07:00 10. Eva Šimečková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2 i
19.06.2014 18:00 10. Adéla Hoffmannová Centrum Viktoria 1:3 i
17.06.2014 07:00 10. Bořivoj Hlava Best Gym Horova 3:0 i
09.06.2014 07:00 10. Karel Seidel Best Gym Horova 3:0 i
20.05.2014 18:00 14. Barbora Obluková SQUASH RADOST, s.r.o. 3:0 i
12.05.2014 19:30 14. Jana Zavadilová Best Gym Horova 3:0 i
06.05.2014 18:15 14. Helena Prášková SQUASH RADOST, s.r.o. 3:0 i
- - 7. David Neugebauer S:3
- - 8. Antonín Klepáček 3:S
- - 7. Pavel Olt 3:S
- - 7. Russell Jones 3:S
- - 8. Luďa Rektořík 3:S i
- - 6. Jakub Macek S:3
- - 8. Lukas Ratica S:3 i
- - 5. Marián Miško S:3
- - 6. Zdeněk Minář 3:S
- - 6. Husz Lorant Janos 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Opět napínavé až do posledního míčku :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, napínavá do posledního míčku :-)

Tvůj komentář: nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Těžký zápas a hezké výměny.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru a těsím se na příště :-)!

Tvůj komentář: nemoc

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobry a vyrovnany zapas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru.

Tvůj komentář: Super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: dik za super zapas

Tvůj komentář: Super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nezasloužená výhra....

Tvůj komentář: Super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Taky děkuju, zlepším podání a příště vyhraju :).

Tvůj komentář: Taky děkuji za hru! :-)

Soupeřův komentář: Díky za hru :-)

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Dik za hru!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: super hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Pěkná hra!

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Super hra!

Soupeřův komentář: Bylo to moc fajn ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zranění

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: chori

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

5. liga B 90 bodů 5 hráčů

Petr Koziel, Libor Palán, Petr Kachlík, Martin Basovník, Matúš Bušík

  P.K. L.P. P.K. M.B. M.B. rozdíl setů  
1. Petr Koziel (26617) × 2:3 3:0 3:S S:S 5 112 b.
2. Libor Palán (21291) 3:2 × 2:3 3:2 S:S 1 107 b.
3. Petr Kachlík (29987) 0:3 3:2 × 3:S S:S 1 104 b.
4. Martin Basovník (20078) S:3 2:3 S:3 × S:S -7 89 b.
5. Matúš Bušík (28836) S:S S:S S:S S:S × 0 70 b.
6. liga A 90 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, David Tuška, Jiří Lepka, Martin Kiška, Tomáš Drexler

  M.B. D.T. J.L. M.K. T.D. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 134 b.
2. David Tuška (10992) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 127 b.
3. Jiří Lepka (19538) 1:3 2:3 × 3:2 3:1 0 116 b.
4. Martin Kiška (29002) 1:3 1:3 2:3 × 3:2 -4 107 b.
5. Tomáš Drexler (12458) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 96 b.
6. liga B 90 bodů 5 hráčů

Jiří Žváček, Libor Palán, Martin Basovník, Michal Tahal, Karel Lábr

  J.Ž. L.P. M.B. M.T. K.L. rozdíl setů  
1. Jiří Žváček (11918) × 3:1 3:0 1:3 3:0 6 129 b.
2. Libor Palán (21291) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 125 b.
3. Martin Basovník (20078) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 0 116 b.
4. Michal Tahal (12457) 3:1 1:3 1:3 × 3:1 0 116 b.
5. Karel Lábr (14251) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 94 b.
5. liga B 105 bodů 5 hráčů

Petr Pejko, Richard Bazovský, Jiří Valenta, Martin Basovník, Ondrej Olah

  P.P. R.B. J.V. M.B. O.O. rozdíl setů  
1. Petr Pejko (17469) × 2:3 3:0 3:2 3:0 6 144 b.
2. Richard Bazovský (12869) 3:2 × 3:2 3:2 3:S 6 142 b.
3. Jiří Valenta (16359) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 132 b.
4. Martin Basovník (20078) 2:3 2:3 0:3 × S:S -5 108 b.
5. Ondrej Olah (26680) 0:3 S:3 S:3 S:S × -9 100 b.

Podzimní sezóna 2017

5. liga A 90 bodů 5 hráčů

Filip Kužel, Miroslav Petruška, Jiří Žváček, Matúš Bušík, Martin Basovník

  F.K. M.P. J.Ž. M.B. M.B. rozdíl setů  
1. Filip Kužel (17470) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 134 b.
2. Miroslav Petruška (13830) 2:3 × 3:0 3:2 3:0 6 129 b.
3. Jiří Žváček (11918) 0:3 0:3 × 3:1 3:1 -2 112 b.
4. Matúš Bušík (28836) 2:3 2:3 1:3 × 3:S -1 110 b.
5. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 1:3 S:3 × -11 92 b.
6. liga A 75 bodů 6 hráčů

Martin Basovník, Vlastimil Muroň, Jiří Valenta, Ondřej Pilný, Lukas Moravek, Karel Lábr

  M.B. V.M. J.V. O.P. L.M. K.L. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:2 3:1 3:1 3:0 9 117 b.
2. Vlastimil Muroň (25393) 2:3 × 3:1 3:1 3:1 3:0 8 115 b.
3. Jiří Valenta (16359) 2:3 1:3 × 2:3 3:0 3:0 2 104 b.
4. Ondřej Pilný (17226) 1:3 1:3 3:2 × 3:2 3:1 0 101 b.
5. Lukas Moravek (20616) 1:3 1:3 0:3 2:3 × 2:3 -9 85 b.
6. Karel Lábr (14251) 0:3 0:3 0:3 1:3 3:2 × -10 84 b.
6. liga B 75 bodů 6 hráčů

Pavel Kadlic, Vladimír Ondráček, Richard Bazovský, Martin Basovník, Tomáš Drexler, Roman Pliska

  P.K. V.O. R.B. M.B. T.D. R.P. rozdíl setů  
1. Pavel Kadlic (12222) × 3:2 3:0 3:2 3:2 3:0 9 117 b.
2. Vladimír Ondráček (19869) 2:3 × 2:3 3:0 3:0 3:0 7 113 b.
3. Richard Bazovský (12869) 0:3 3:2 × 3:1 2:3 3:0 2 105 b.
4. Martin Basovník (20078) 2:3 0:3 1:3 × 3:0 3:0 0 101 b.
5. Tomáš Drexler (12458) 2:3 0:3 3:2 0:3 × 3:0 -3 96 b.
6. Roman Pliska (29044) (DK) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 75 b.
5. liga B 90 bodů 5 hráčů

David Neugebauer, Radoslav Fašanek, Miroslav Křenek, Martin Adamec, Martin Basovník

  D.N. R.F. M.K. M.A. M.B. rozdíl setů  
1. David Neugebauer (20380) × 3:0 3:1 3:1 3:1 9 136 b.
2. Radoslav Fašanek (17166) 0:3 × 3:0 1:3 3:1 0 116 b.
3. Miroslav Křenek (10011) 1:3 0:3 × 3:1 3:2 -2 112 b.
4. Martin Adamec (19801) 1:3 3:1 1:3 × 2:3 -3 109 b.
5. Martin Basovník (20078) 1:3 1:3 2:3 3:2 × -4 107 b.

Letní sezóna 2017

6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Husz Lorant Janos, Jakub Chmelka, Michal Mihalík, Zdeněk Minář

  M.B. H.L. J.C. M.M. Z.M. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:S 3:S 3:0 3:S 12 88 b.
2. Husz Lorant Janos (24427) S:3 × 3:0 2:3 3:S 2 72 b.
3. Jakub Chmelka (21965) S:3 0:3 × 3:1 3:S -1 66 b.
4. Michal Mihalík (20006) 0:3 3:2 1:3 × 3:S -1 66 b.
5. Zdeněk Minář (24113) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
5. liga A 60 bodů 5 hráčů

Marián Miško, Tomáš Drexler, Gabriela Masaříková, Jiří Hanák, Martin Basovník

  M.M. T.D. G.M. J.H. M.B. rozdíl setů  
1. Marián Miško (10063) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 105 b.
2. Tomáš Drexler (12458) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 99 b.
3. Gabriela Masaříková (10287) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 86 b.
4. Jiří Hanák (20376) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 77 b.
5. Martin Basovník (20078) S:3 0:3 0:3 0:3 × -12 60 b.
5. liga B 60 bodů 5 hráčů

Mojmír Špalek, Jiří Lepka, Martin Basovník, Lukáš Košut, Aneta Bubeníčková

  M.Š. J.L. M.B. L.K. A.B. rozdíl setů  
1. Mojmír Špalek (17039) × 3:S 3:0 3:0 3:S 12 106 b.
2. Jiří Lepka (19538) S:3 × 3:2 3:2 S:3 -4 78 b.
3. Martin Basovník (20078) 0:3 2:3 × 3:1 S:S -2 70 b.
4. Lukáš Košut (26668) 0:3 2:3 1:3 × S:S -6 61 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) S:3 3:S S:S S:S × 0 60 b.
6. liga A 45 bodů 5 hráčů

Michal Paštěka, Martin Basovník, Tomáš Drexler, Petr Urbánek, Jakub Chmelka

  M.P. M.B. T.D. P.U. J.C. rozdíl setů  
1. Michal Paštěka (17030) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 93 b.
2. Martin Basovník (20078) 2:3 × 2:3 3:1 3:0 3 77 b.
3. Tomáš Drexler (12458) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 75 b.
4. Petr Urbánek (24723) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 59 b.
5. Jakub Chmelka (21965) 0:3 0:3 S:3 S:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2017

8. liga A 60 bodů 5 hráčů

Petr Pejko, Martin Basovník, Jiří Hanák, Richard Šnajdr, Pavel Tieff

  P.P. M.B. J.H. R.Š. P.T. rozdíl setů  
1. Petr Pejko (17469) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 108 b.
2. Martin Basovník (20078) 1:3 × 3:2 3:2 3:2 1 89 b.
3. Jiří Hanák (20376) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 88 b.
4. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 2:3 × 3:2 -4 77 b.
5. Pavel Tieff (20560) 0:3 2:3 0:3 2:3 × -8 68 b.
9. liga D 60 bodů 5 hráčů

Jakub Chmelka, Martin Basovník, Michal Paštěka, Matěj Blata, Viktor Nachtnebl

  J.C. M.B. M.P. M.B. V.N. rozdíl setů  
1. Jakub Chmelka (21965) × 3:1 1:3 3:0 3:1 5 97 b.
2. Martin Basovník (20078) 1:3 × 3:1 3:0 3:2 4 95 b.
3. Michal Paštěka (17030) 3:1 1:3 × 3:1 3:S 5 94 b.
4. Matěj Blata (27025) 0:3 0:3 1:3 × 3:S -5 72 b.
5. Viktor Nachtnebl (18186) 1:3 2:3 S:3 S:3 × -9 66 b.
8. liga D 75 bodů 5 hráčů

Vlastimil Muroň, Jiří Valenta, Michal Tahal, Martin Basovník, Lukas Ratica

  V.M. J.V. M.T. M.B. L.R. rozdíl setů  
1. Vlastimil Muroň (25393) × 1:3 3:0 3:1 3:0 6 114 b.
2. Jiří Valenta (16359) 3:1 × 3:1 1:3 3:0 5 112 b.
3. Michal Tahal (12457) 0:3 1:3 × 3:S 3:0 1 100 b.
4. Martin Basovník (20078) 1:3 3:1 S:3 × S:3 -6 88 b.
5. Lukas Ratica (16281) 0:3 0:3 0:3 3:S × -6 85 b.
8. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jiří Žváček, Marián Miškovič, Martin Basovník, Jaromír Steinhauser, Lukáš Košut

  J.Ž. M.M. M.B. J.S. L.K. rozdíl setů  
1. Jiří Žváček (11918) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 121 b.
2. Marián Miškovič (27335) 1:3 × 3:0 1:3 3:2 0 101 b.
3. Martin Basovník (20078) 1:3 0:3 × 3:2 3:1 -2 97 b.
4. Jaromír Steinhauser (15083) 1:3 3:1 2:3 × 1:3 -3 94 b.
5. Lukáš Košut (26668) 0:3 2:3 1:3 3:1 × -4 92 b.

Podzimní sezóna 2016

7. liga D 90 bodů 5 hráčů

Filip Nguyen, Iveta Ráčilová, Lukas Moravek, Petr Ždánský, Martin Basovník

  F.N. I.R. L.M. P.Ž. M.B. rozdíl setů  
1. Filip Nguyen (15676) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 137 b.
2. Iveta Ráčilová (19872) 0:3 × 3:1 3:2 3:S 3 120 b.
3. Lukas Moravek (20616) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 0 113 b.
4. Petr Ždánský (10195) (DK) 1:3 2:3 1:3 × 3:S -2 108 b.
5. Martin Basovník (20078) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
8. liga D 60 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Petr Pejko, Michal Paštěka, Lukáš Košut, Marek Kolář

  M.B. P.P. M.P. L.K. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 106 b.
2. Petr Pejko (17469) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 103 b.
3. Michal Paštěka (17030) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 -1 84 b.
4. Lukáš Košut (26668) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 71 b.
5. Marek Kolář (17847) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 66 b.
7. liga C 75 bodů 5 hráčů

Jan Bartl, Filip Nguyen, alan wood, Martin Basovník, Lukas Moravek

  J.B. F.N. a.w. M.B. L.M. rozdíl setů  
1. Jan Bartl (10314) × 3:S 1:3 3:0 3:0 7 113 b.
2. Filip Nguyen (15676) S:3 × 3:1 3:0 3:0 5 112 b.
3. alan wood (13637) 3:1 1:3 × 1:3 3:0 1 103 b.
4. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 3:1 × 3:2 -3 95 b.
5. Lukas Moravek (20616) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 79 b.
6. liga A 90 bodů 5 hráčů

Tomáš Ředina, Zdeněk Holcapfl, Jakub Macek, Gabriela Masaříková, Martin Basovník

  T.Ř. Z.H. J.M. G.M. M.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Ředina (23217) × 3:1 3:2 3:1 3:2 6 130 b.
2. Zdeněk Holcapfl (21731) 1:3 × 0:3 3:0 3:0 1 118 b.
3. Jakub Macek (18113) 2:3 3:0 × 0:3 3:S 2 117 b.
4. Gabriela Masaříková (10287) 1:3 0:3 3:0 × 3:1 0 116 b.
5. Martin Basovník (20078) 2:3 0:3 S:3 1:3 × -9 96 b.

Letní sezóna 2016

6. liga B 60 bodů 5 hráčů

Petr Burian, Martin Basovník, Karel Lábr, Jiří Kolář, Russell Jones

  P.B. M.B. K.L. J.K. R.J. rozdíl setů  
1. Petr Burian (18946) × 3:0 3:S S:3 3:S 6 93 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:2 3:S 3:S 4 89 b.
3. Karel Lábr (14251) S:3 2:3 × 3:S 3:1 1 85 b.
4. Jiří Kolář (24695) 3:S S:3 S:3 × 3:S 0 80 b.
5. Russell Jones (22397) S:3 S:3 1:3 S:3 × -11 62 b.
7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Michal Tahal, Michal Mihalík, Miroslav Popp, Branislav Zahradník

  M.B. M.T. M.M. M.P. B.Z. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 93 b.
2. Michal Tahal (12457) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 6 84 b.
3. Michal Mihalík (20006) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 66 b.
4. Miroslav Popp (24090) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 62 b.
5. Branislav Zahradník (24742) 0:3 0:3 S:3 1:3 × -11 47 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Jiří Žváček, Luďa Rektořík, David Tuška, Martin Basovník, Lukáš Regec

  J.Ž. L.R. D.T. M.B. L.R. rozdíl setů  
1. Jiří Žváček (11918) × 3:1 3:2 3:0 3:0 9 106 b.
2. Luďa Rektořík (20526) 1:3 × 3:1 2:3 3:0 2 90 b.
3. David Tuška (10992) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 88 b.
4. Martin Basovník (20078) 0:3 3:2 1:3 × 3:1 -2 82 b.
5. Lukáš Regec (24028) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 64 b.
6. liga A 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Drexler, Martin Holík, Martin Basovník, Miroslav Petruška, Michal Tahal

  T.D. M.H. M.B. M.P. M.T. rozdíl setů  
1. Tomáš Drexler (12458) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 106 b.
2. Martin Holík (15185) 1:3 × 3:2 2:3 3:0 1 88 b.
3. Martin Basovník (20078) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 88 b.
4. Miroslav Petruška (13830) 1:3 3:2 2:3 × 3:1 0 86 b.
5. Michal Tahal (12457) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 62 b.

Jarní sezóna 2016

7. liga A 105 bodů 6 hráčů

Martin Kopal, Jiří Kratochvíl, Tomáš Janota, Miroslav Petruška, Martin Basovník, Tomáš Mudra

  M.K. J.K. T.J. M.P. M.B. T.M. rozdíl setů  
1. Martin Kopal (14080) × 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 13 154 b.
2. Jiří Kratochvíl (19200) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 3:1 7 143 b.
3. Tomáš Janota (13690) 1:3 0:3 × 3:0 2:3 3:0 0 131 b.
4. Miroslav Petruška (13830) 1:3 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -3 126 b.
5. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 3:2 2:3 × 3:0 -3 126 b.
6. Tomáš Mudra (20880) 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 × -14 107 b.
8. liga A 90 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Martin Ječmínek, Iveta Ráčilová, Jakub Šmerek, Luďa Rektořík

  M.B. M.J. I.R. J.Š. L.R. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 135 b.
2. Martin Ječmínek (14943) 2:3 × 3:1 3:0 3:S 7 128 b.
3. Iveta Ráčilová (19872) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 115 b.
4. Jakub Šmerek (23536) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 100 b.
5. Luďa Rektořík (20526) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Petr Špaček, Petr Burian, Miroslav Petruška, Martin Basovník, Tomas Linhart

  P.Š. P.B. M.P. M.B. T.L. rozdíl setů  
1. Petr Špaček (17425) × 3:2 3:2 3:0 3:0 8 149 b.
2. Petr Burian (18946) 2:3 × 3:2 3:1 3:0 5 142 b.
3. Miroslav Petruška (13830) 2:3 2:3 × 0:3 3:0 -2 126 b.
4. Martin Basovník (20078) 0:3 1:3 3:0 × 2:3 -3 124 b.
5. Tomas Linhart (16521) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 114 b.
8. liga A 90 bodů 5 hráčů

David Tuška, Martin Basovník, Pavel Zlámal, Juraj Hurný, Radim Bíreš

  D.T. M.B. P.Z. J.H. R.B. rozdíl setů  
1. David Tuška (10992) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 142 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:1 3:2 3:2 1 119 b.
3. Pavel Zlámal (17272) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 116 b.
4. Juraj Hurný (13822) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 107 b.
5. Radim Bíreš (23993) 0:3 2:3 0:3 1:3 × -9 96 b.

Podzimní sezóna 2015

7. liga A 90 bodů 5 hráčů

Radoslav Fašanek, Vladimír Tovarňák, Martin Adamec, Martin Basovník, Miroslav Petruška

  R.F. V.T. M.A. M.B. M.P. rozdíl setů  
1. Radoslav Fašanek (17166) × 3:2 3:1 3:0 3:1 8 134 b.
2. Vladimír Tovarňák (19689) 2:3 × 3:0 3:1 3:2 5 127 b.
3. Martin Adamec (19801) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 -1 114 b.
4. Martin Basovník (20078) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 105 b.
5. Miroslav Petruška (13830) 1:3 2:3 2:3 0:3 × -7 100 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Pavel Zlámal, Martin Basovník, David Neugebauer, Svatopluk Richter, Eva Šimečková

  P.Z. M.B. D.N. S.R. E.Š. rozdíl setů  
1. Pavel Zlámal (17272) × 3:0 2:3 3:2 3:0 6 114 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 114 b.
3. David Neugebauer (20380) 3:2 0:3 × 3:2 3:1 1 104 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 2:3 0:3 2:3 × 3:0 -2 96 b.
5. Eva Šimečková (20178) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 77 b.
7. liga D 90 bodů 5 hráčů

Jiří Kratochvíl, Ondřej Pilný, Miroslav Petruška, Martin Basovník, Tomáš Hrdlička

  J.K. O.P. M.P. M.B. T.H. rozdíl setů  
1. Jiří Kratochvíl (19200) × 3:1 3:1 3:0 3:1 9 136 b.
2. Ondřej Pilný (17226) 1:3 × 3:1 3:2 2:3 0 116 b.
3. Miroslav Petruška (13830) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 0 116 b.
4. Martin Basovník (20078) 0:3 2:3 2:3 × 3:2 -4 107 b.
5. Tomáš Hrdlička (19578) 1:3 3:2 0:3 2:3 × -5 105 b.
7. liga A 90 bodů 6 hráčů

Jakub Valenda, Martin Holík, Martin Basovník, Zdeněk Holcapfl, Richard Šnajdr, Russell Jones

  J.V. M.H. M.B. Z.H. R.Š. R.J. rozdíl setů  
1. Jakub Valenda (16196) × 3:1 3:1 3:2 3:0 3:S 11 133 b.
2. Martin Holík (15185) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 3:S 10 131 b.
3. Martin Basovník (20078) 1:3 0:3 × 3:2 3:2 3:S 0 114 b.
4. Zdeněk Holcapfl (21731) 2:3 0:3 2:3 × 3:1 3:S 0 113 b.
5. Richard Šnajdr (17995) 0:3 0:3 2:3 1:3 × 3:S -6 103 b.
6. Russell Jones (22397) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 90 b.

Letní sezóna 2015

7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Tomas Linhart, Martin Basovník, Eva Kaňoková, Marek Kolář, Pavel Olt

  T.L. M.B. E.K. M.K. P.O. rozdíl setů  
1. Tomas Linhart (16521) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 90 b.
2. Martin Basovník (20078) 2:3 × 3:0 3:0 3:S 8 85 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 0:3 0:3 × 3:2 3:S -2 64 b.
4. Marek Kolář (17847) 0:3 0:3 2:3 × 3:S -4 59 b.
5. Pavel Olt (22022) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Martin Basovník, Jakub Chmelka, Tomáš Šimíček, Petr Španěl

  R.Š. M.B. J.C. T.Š. P.Š. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:0 3:1 3:0 3:1 10 93 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 5 82 b.
3. Jakub Chmelka (21965) 1:3 0:3 × 3:1 S:S -3 53 b.
4. Tomáš Šimíček (20390) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 42 b.
5. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 S:S S:S × -4 39 b.
8. liga A 30 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Eva Kaňoková, Petr Altmann, Radim Ekart, Antonín Klepáček

  M.B. E.K. P.A. R.E. A.K. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 75 b.
2. Eva Kaňoková (15740) 2:3 × 3:2 3:1 3:S 5 64 b.
3. Petr Altmann (22359) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 57 b.
4. Radim Ekart (22560) 0:3 1:3 0:3 × 3:S -5 42 b.
5. Antonín Klepáček (21454) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 30 b.
7. liga A 45 bodů 5 hráčů

Juraj Hurný, Richard Šnajdr, David Neugebauer, Pavel Olt, Martin Basovník

  J.H. R.Š. D.N. P.O. M.B. rozdíl setů  
1. Juraj Hurný (13822) × 3:1 3:0 0:3 3:2 3 78 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 1:3 × 2:3 3:0 3:0 3 77 b.
3. David Neugebauer (20380) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 75 b.
4. Pavel Olt (22022) 3:0 0:3 1:3 × 3:0 1 73 b.
5. Martin Basovník (20078) 2:3 0:3 S:3 0:3 × -10 49 b.

Jarní sezóna 2015

9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Martin Basovník, Marek Švec, Jakub Hartman, Svatopluk Richter, Michail Knyrevič

  M.B. M.Š. J.H. S.R. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 125 b.
2. Marek Švec (21052) 0:3 × 2:3 3:0 3:0 2 105 b.
3. Jakub Hartman (19448) 1:3 3:2 × 2:3 3:2 -1 99 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 0:3 0:3 3:2 × 3:1 -3 95 b.
5. Michail Knyrevič (21056) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 81 b.
8. liga D 90 bodů 5 hráčů

Matej Skok, Miroslav Munzar, Karel Lábr, Tomáš Kořínek, Martin Basovník

  M.S. M.M. K.L. T.K. M.B. rozdíl setů  
1. Matej Skok (21886) × 3:S 3:S 3:1 3:1 10 132 b.
2. Miroslav Munzar (10014) S:3 × 3:2 3:2 3:2 0 117 b.
3. Karel Lábr (14251) S:3 2:3 × 3:2 3:1 -1 114 b.
4. Tomáš Kořínek (14453) 1:3 2:3 2:3 × 3:0 -1 113 b.
5. Martin Basovník (20078) 1:3 2:3 1:3 0:3 × -8 98 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Libor Palán, Martin Basovník, Richard Šnajdr, Tomáš Mudra, Martin Surma

  L.P. M.B. R.Š. T.M. M.S. rozdíl setů  
1. Libor Palán (21291) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 122 b.
2. Martin Basovník (20078) 1:3 × 3:2 3:0 3:1 4 110 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 105 b.
4. Tomáš Mudra (20880) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 84 b.
5. Martin Surma (10642) S:3 1:3 0:3 2:3 × -9 81 b.
9. liga D 75 bodů 5 hráčů

Marián Miško, R A, Martin Basovník, Juraj Tokár, Bořivoj Hlava

  M.M. RA M.B. J.T. B.H. rozdíl setů  
1. Marián Miško (10063) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 127 b.
2. R A (21356) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 108 b.
3. Martin Basovník (20078) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 2 105 b.
4. Juraj Tokár (20768) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 88 b.
5. Bořivoj Hlava (19203) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 77 b.

Podzimní sezóna 2014

10. liga B 60 bodů 6 hráčů

Radim Poloch, Martin Basovník, Michail Knyrevič, Jiří Šubr, Lukas Ratica, Marek Kolář

  R.P. M.B. M.K. J.Š. L.R. M.K. rozdíl setů  
1. Radim Poloch (16001) × 2:3 3:1 3:0 3:0 3:0 10 103 b.
2. Martin Basovník (20078) 3:2 × 3:2 3:2 3:1 3:0 8 101 b.
3. Michail Knyrevič (21056) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3:0 6 96 b.
4. Jiří Šubr (14070) 0:3 2:3 0:3 × 3:0 3:2 -3 81 b.
5. Lukas Ratica (16281) 0:3 1:3 0:3 0:3 × 3:2 -10 69 b.
6. Marek Kolář (17847) 0:3 0:3 0:3 2:3 2:3 × -11 66 b.
9. liga A 75 bodů 6 hráčů

Karel Lábr, Richard Bazovský, Libor Palán, alan wood, Martin Basovník, František Placheta

  K.L. R.B. L.P. a.w. M.B. F.P. rozdíl setů  
1. Karel Lábr (14251) × 2:3 3:0 3:1 3:0 3:2 8 115 b.
2. Richard Bazovský (12869) 3:2 × 3:2 3:2 3:2 3:0 7 114 b.
3. Libor Palán (21291) 0:3 2:3 × 3:0 3:0 3:0 5 109 b.
4. alan wood (13637) 1:3 2:3 0:3 × 3:0 3:0 0 101 b.
5. Martin Basovník (20078) 0:3 2:3 0:3 0:3 × 3:0 -7 89 b.
6. František Placheta (19065) 2:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -13 78 b.
8. liga B 90 bodů 6 hráčů

Tereza Navrátilová, Ondřej Pilný, Petr Pejko, Libor Hrdý, Zdeněk Pařík, Martin Basovník

  T.N. O.P. P.P. L.H. Z.P. M.B. rozdíl setů  
1. Tereza Navrátilová (10019) × 3:0 3:1 2:3 3:2 3:0 8 130 b.
2. Ondřej Pilný (17226) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3:1 5 125 b.
3. Petr Pejko (17469) 1:3 1:3 × 3:1 2:3 3:0 0 116 b.
4. Libor Hrdý (17074) 3:2 2:3 1:3 × 2:3 3:0 0 116 b.
5. Zdeněk Pařík (19006) 2:3 0:3 3:2 3:2 × 3:2 -1 115 b.
6. Martin Basovník (20078) 0:3 1:3 0:3 0:3 2:3 × -12 95 b.
7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Michal Kopecký, Mojmír Špalek, Petr Špaček, Svatopluk Richter, Martin Basovník

  M.K. M.Š. P.Š. S.R. M.B. rozdíl setů  
1. Michal Kopecký (20952) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 151 b.
2. Mojmír Špalek (17039) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 5 142 b.
3. Petr Špaček (17425) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 137 b.
4. Svatopluk Richter (20053) 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -6 118 b.
5. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 107 b.

Letní sezóna 2014

8. liga B 60 bodů 5 hráčů

Ondrej Moriš, Martin Basovník, Eva Kaňoková, Simon Vejtasa, Bořivoj Hlava

  O.M. M.B. E.K. S.V. B.H. rozdíl setů  
1. Ondrej Moriš (15410) × 3:2 3:2 3:S 3:S 8 98 b.
2. Martin Basovník (20078) 2:3 × 3:2 3:S 3:2 4 92 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 2:3 2:3 × 3:S 3:S 4 88 b.
4. Simon Vejtasa (20724) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 70 b.
5. Bořivoj Hlava (19203) S:3 2:3 S:3 S:3 × -10 64 b.
9. liga A 30 bodů 5 hráčů

Juraj Hurný, Martin Basovník, Michal Mihalík, Marcela Klimparová, Soňa Váleková

  J.H. M.B. M.M. M.K. S.V. rozdíl setů  
1. Juraj Hurný (13822) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 82 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 67 b.
3. Michal Mihalík (20006) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 58 b.
4. Marcela Klimparová (19698) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 40 b.
5. Soňa Váleková (20571) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 30 b.
9. liga B 30 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Tom Kaňok, Martin Basovník, Marek Kolář, Filip Nešpor

  R.Š. T.K. M.B. M.K. F.N. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 80 b.
2. Tom Kaňok (15051) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 71 b.
3. Martin Basovník (20078) 0:3 0:3 × 3:2 3:2 -4 48 b.
4. Marek Kolář (17847) 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -4 47 b.
5. Filip Nešpor (20043) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 34 b.
10. liga C 15 bodů 6 hráčů

Adéla Hoffmannová, Martin Basovník, Eva Šimečková, Bořivoj Hlava, Karel Seidel, Michaela Konecna

  A.H. M.B. E.Š. B.H. K.S. M.K. rozdíl setů  
1. Adéla Hoffmannová (10683) × 3:1 3:1 3:1 3:0 3:0 12 62 b.
2. Martin Basovník (20078) 1:3 × 3:2 3:0 3:0 3:0 8 55 b.
3. Eva Šimečková (20178) 1:3 2:3 × 3:0 3:1 3:0 5 49 b.
4. Bořivoj Hlava (19203) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 3:0 -2 37 b.
5. Karel Seidel (18632) 0:3 0:3 1:3 0:3 × 3:2 -10 24 b.
6. Michaela Konecna (18863) 0:3 0:3 0:3 0:3 2:3 × -13 18 b.

Jarní sezóna 2014

14. liga A 15 bodů 4 hráčů

Martin Basovník, Barbora Obluková, Helena Prášková, Jana Zavadilová

  M.B. B.O. H.P. J.Z. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:0 3:0 3:0 9 67 b.
2. Barbora Obluková (16817) 0:3 × 3:0 3:S 3 46 b.
3. Helena Prášková (18619) 0:3 0:3 × 3:0 -3 32 b.
4. Jana Zavadilová (19417) 0:3 S:3 0:3 × -9 15 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...