Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se »
Zapomenuté heslo?

skok na hlavní menu | menu sekce Hráči

Úvod » Hráči » Michal Šťastný II.


Michal Šťastný II. (15801)

Michal Šťastný II. (15801)

Michal Šťastný II.
(ID 15801)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 99 %
  • Škola: MU v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 24 let


Letní sezóna 2017

3. liga B
úspěšnost: 56 %
455 bodů
16. místo 16. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 27 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

3. liga B
úspěšnost: 44 %
674 bodů
16. místo 16. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 36 rozdíl: -3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

3. liga A
úspěšnost: 67 %
663 bodů
18. místo 18. místo v mužích
vyhrané sety: 42 prohrané sety: 26 rozdíl: 16 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 6 skreče: 0

Letní sezóna 2016

3. liga A
úspěšnost: 61 %
524 bodů
14. místo 13. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 26 rozdíl: 13 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 4 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

4. liga B
úspěšnost: 71 %
738 bodů
22. místo 22. místo v mužích
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 24 rozdíl: 17 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 7 skreče: 0

Podzimní sezóna 2015

4. liga A
úspěšnost: 53 %
631 bodů
27. místo 27. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 28 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 0

Letní sezóna 2015

4. liga A
úspěšnost: 44 %
424 bodů
30. místo 30. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 36 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 0

Jarní sezóna 2015

5. liga B
úspěšnost: 82 %
609 bodů
40. místo 39. místo v mužích
vyhrané sety: 44 prohrané sety: 16 rozdíl: 28 vyhrané zápasy: 14 prohrané zápasy: 3 rozdíl: 11 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

7. liga B
úspěšnost: 50 %
524 bodů
54. místo 53. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 30 rozdíl: 3 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Letní sezóna 2014

7. liga A
úspěšnost: 63 %
371 bodů
55. místo 54. místo v mužích
vyhrané sety: 38 prohrané sety: 24 rozdíl: 14 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

8. liga A
úspěšnost: 59 %
554 bodů
58. místo 56. místo v mužích
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 29 rozdíl: 11 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 3 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

6. liga A
úspěšnost: 47 %
502 bodů
73. místo 70. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 32 rozdíl: -8 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 8 rozdíl: -1 skreče: 2

Letní sezóna 2013

7. liga B
úspěšnost: 50 %
287 bodů
52. místo 50. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 27 rozdíl: 6 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

9. liga A
úspěšnost: 47 %
270 bodů
97. místo 90. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 27 rozdíl: 0 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -1 skreče: 0

Podzimní sezóna 2012

11. liga B
úspěšnost: 56 %
185 bodů
101. místo 93. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 25 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Letní sezóna 2012

9. liga B
úspěšnost: 31 %
67 bodů
74. místo 67. místo v mužích
vyhrané sety: 17 prohrané sety: 27 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -5 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.09.2017 20:00 3. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 1:3
17.09.2017 19:00 3. Karel Obluk Centrum Viktoria 1:3
14.09.2017 15:00 3. Petr Felgr Centrum Viktoria 0:3
13.09.2017 19:00 3. Martin Kopal Centrum Viktoria 3:1
17.08.2017 20:00 4. Luďa Rektořík Centrum Viktoria 3:0
16.08.2017 20:00 4. Radoslav Fašanek ZONE4YOU fitness club 3:1
31.07.2017 19:00 3. Boris Heneš Centrum Viktoria 1:3
27.07.2017 20:00 3. Robert Šťastný Centrum Viktoria 1:3
18.07.2017 19:30 3. Michal Kopecký Centrum Viktoria 3:1
09.07.2017 10:00 3. Martin Kopal Centrum Viktoria 2:3
25.06.2017 08:00 3. Erik Staffa 3:S
22.06.2017 20:00 3. Miroslav Ševečka Centrum Viktoria 1:3
11.06.2017 10:00 3. Karel Obluk Centrum Viktoria 3:2
08.06.2017 20:30 3. Vladimír Kolegar Centrum Viktoria 3:1
26.05.2017 16:00 3. Michal Kopecký Centrum Viktoria 1:3
25.05.2017 20:30 3. Boris Heneš Centrum Viktoria 1:3
05.05.2017 13:00 3. Jiří Toužín ZONE4YOU fitness club 3:2
27.04.2017 20:30 3. Vladimír Kolegar Centrum Viktoria 3:0
26.04.2017 11:00 3. Ladislav Kus Centrum Viktoria 0:3
21.04.2017 14:30 3. Roman Förster Centrum Viktoria 2:3
20.04.2017 19:30 3. Ronald Pari Centrum Viktoria 1:3
30.03.2017 20:30 3. Martin Kopal Centrum Viktoria 2:3
28.03.2017 20:00 3. Michal Kopecký Centrum Viktoria 0:3
23.03.2017 20:30 3. Miroslav Ševečka Centrum Viktoria 3:2
09.03.2017 20:30 3. Boris Heneš Centrum Viktoria 3:2
27.02.2017 12:00 3. Viktor Potěšil ZONE4YOU fitness club 0:3
22.02.2017 19:30 3. Ladislav Kus Centrum Viktoria 1:3
21.02.2017 20:00 3. Tomáš Dufek Centrum Viktoria 1:3
16.02.2017 19:00 3. Robert Šmerek Centrum Viktoria 3:0
30.01.2017 11:30 3. Martin Kotlík ZONE4YOU fitness club 3:1
21.01.2017 19:00 3. Robert Šťastný Centrum Viktoria 3:1
15.01.2017 20:00 3. Tomáš Ředina ZONE4YOU fitness club 3:1
13.01.2017 19:00 3. Robert Šmerek ZONE4YOU fitness club 3:0
08.01.2017 11:00 3. Karel Obluk Centrum Viktoria 1:3
29.12.2016 16:00 4. Ladislav Paďour ZONE4YOU fitness club 3:1
20.12.2016 11:00 4. Karel Hudec Centrum Viktoria 3:0
19.12.2016 20:00 4. Jakub Falt Centrum Viktoria 3:0
16.12.2016 20:30 4. Vladimír Kolegar Centrum Viktoria 3:1
24.11.2016 20:30 3. Radim Krampol Centrum Viktoria 2:3 i
23.11.2016 20:30 3. Jan Hrebicek ZONE4YOU fitness club 1:3 i
22.11.2016 12:30 3. Karel Obluk Centrum Viktoria 0:3
17.11.2016 20:30 3. Tomáš Dufek Centrum Viktoria 2:3
09.11.2016 20:00 3. Stanislav Gábler Centrum Viktoria 3:1
31.10.2016 14:00 4. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 3:2
28.10.2016 19:00 4. Tomáš Tauš ZONE4YOU fitness club 0:3
27.10.2016 20:30 4. Ladislav Paďour Centrum Viktoria 3:0
14.10.2016 20:30 4. Miroslav Petruška ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
28.09.2016 13:00 3. Robert Šťastný Centrum Viktoria 2:3
23.09.2016 10:00 3. Ladislav Kus Centrum Viktoria 1:3
17.09.2016 10:00 3. Aneta Bubeníčková ZONE4YOU fitness club 0:3
25.08.2016 19:30 4. Petr Jeřábek Centrum Viktoria 0:3
19.08.2016 20:30 4. Erik Staffa Centrum Viktoria 3:2
07.08.2016 10:00 4. Martin Kotlík Sport Centrum IVANOVICE 3:0
05.08.2016 14:00 4. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 3:0
28.07.2016 19:30 3. Adam Massey ZONE4YOU fitness club 0:3
23.07.2016 12:00 3. Aneta Bubeníčková ZONE4YOU fitness club 3:2
17.07.2016 14:00 3. Roman Förster Centrum Viktoria 1:3
30.06.2016 20:30 3. Vladimír Kolegar Centrum Viktoria 3:0
27.06.2016 20:00 3. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 3:0
26.06.2016 11:00 3. Jakub Veselý Centrum Viktoria 3:1
23.06.2016 20:30 3. Ronald Pari Centrum Viktoria 2:3
26.05.2016 20:30 4. David Vodák Centrum Viktoria 3:1
26.05.2016 12:00 4. Erik Staffa Centrum Viktoria 2:3
15.05.2016 11:00 4. Aneta Bubeníčková ZONE4YOU fitness club 3:2
14.05.2016 16:00 4. Roman Förster ZONE4YOU fitness club 3:1
29.04.2016 10:00 3. Petr Felgr Centrum Viktoria 0:3
28.04.2016 20:30 3. Robert Šťastný Centrum Viktoria 2:3
16.04.2016 10:00 3. Filip Rozprým Centrum Viktoria 1:3
10.04.2016 14:00 3. Petr Prasek Centrum Viktoria 3:1
30.03.2016 20:00 4. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 3:1
24.03.2016 20:30 4. David Vodák Centrum Viktoria 3:1
22.03.2016 20:30 4. Michal Kopecký Centrum Viktoria 3:0
13.03.2016 11:00 4. Karel Obluk ZONE4YOU fitness club 0:3
05.03.2016 11:00 4. Jiří Toužín Centrum Viktoria 3:0
29.02.2016 20:00 5. Karel Hudec Centrum Viktoria 3:1
28.02.2016 19:00 5. Tomáš Kořínek ZONE4YOU fitness club 3:0
12.02.2016 18:00 5. Robert Šmerek Centrum Viktoria 3:0
08.02.2016 20:00 5. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 3:1
30.01.2016 11:00 4. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 3:0
27.01.2016 20:30 4. Roman Förster ZONE4YOU fitness club 1:3
16.01.2016 17:00 4. Petr Prasek Centrum Viktoria 0:3
15.01.2016 16:00 4. Michal Kopecký Centrum Viktoria 1:3
18.12.2015 14:00 5. Gabriela Masaříková Centrum Viktoria 3:0
17.12.2015 14:30 5. Karel Obluk Centrum Viktoria 3:1
16.12.2015 19:00 5. Petr Jeřábek Centrum Viktoria 3:0
04.12.2015 14:00 5. Petr Špaček ZONE4YOU fitness club 3:0
30.11.2015 14:00 4. Adam Massey ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
29.11.2015 18:00 4. Jan Konečný ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
23.11.2015 21:00 4. Ladislav Paďour ZONE4YOU fitness club 1:3
09.11.2015 21:00 4. Radek Paleček ZONE4YOU fitness club 0:3
30.10.2015 14:00 4. Miroslav Ševečka ZONE4YOU fitness club 2:3
28.10.2015 18:00 4. Mojmír Špalek Centrum Viktoria 3:2 i
26.10.2015 21:00 4. Luďa Rektořík ZONE4YOU fitness club 3:0
16.10.2015 16:30 4. Martin budinský Centrum Viktoria 3:1
30.09.2015 20:30 4. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 3:2
27.09.2015 20:00 4. Radek Polívka Centrum Viktoria 2:3
18.09.2015 16:00 4. Vladimír Kolegar ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
31.08.2015 21:00 4. Michal Šťastný I. ZONE4YOU fitness club 0:3 i
22.08.2015 11:00 4. Petr Špaček ZONE4YOU fitness club 3:2
20.08.2015 13:00 4. Erik Staffa Centrum Viktoria 3:2
17.08.2015 18:00 4. Martin Štěpán Centrum Viktoria 1:3 i
29.07.2015 20:00 5. Jan Konečný ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
27.07.2015 20:00 5. Libor Palán ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.07.2015 15:30 5. David Vodák Centrum Viktoria 3:2
30.06.2015 16:00 4. Roman Förster Centrum Viktoria 1:3
26.06.2015 18:30 4. Robert Šťastný Centrum Viktoria 0:3
25.06.2015 19:00 4. Mojmír Špalek Centrum Viktoria 0:3
05.06.2015 19:00 4. Petr Prasek Centrum Viktoria 1:3
22.05.2015 18:00 5. Robert Šťastný Centrum Viktoria 2:3
13.05.2015 21:00 5. Jakub Šťastný ZONE4YOU fitness club 3:2
11.05.2015 20:00 5. Erik Staffa ZONE4YOU fitness club 0:3
02.05.2015 15:00 5. Martin Kopal Centrum Viktoria 3:0
29.04.2015 21:00 6. Janusz Jezowicz Centrum Viktoria 3:0
17.04.2015 15:00 6. Miroslav Křenek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
12.04.2015 10:00 6. Tomáš Repel Centrum Viktoria 3:0
10.04.2015 20:00 6. Filip Kužel Centrum Viktoria 3:1
27.03.2015 10:00 7. Karel Hudec ZONE4YOU fitness club 3:2
18.03.2015 20:00 7. Petr Hošek ZONE4YOU fitness club 3:0
09.03.2015 20:30 7. Jan Bartl ZONE4YOU fitness club 3:0
28.02.2015 12:00 8. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
25.02.2015 20:00 8. Luďa Rektořík Centrum Viktoria 3:1
23.02.2015 21:00 8. Jan Kubín ZONE4YOU fitness club 3:0
10.02.2015 21:00 8. Michal Tahal Centrum Viktoria 3:0
28.01.2015 11:30 7. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
27.01.2015 21:00 7. Ladislav Paďour ZONE4YOU fitness club 3:0
26.01.2015 21:00 7. Karel Hudec Centrum Viktoria 2:3
16.01.2015 19:00 7. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 1:3
19.12.2014 19:00 6. Mojmír Špalek Centrum Viktoria 2:3 i
17.12.2014 15:00 6. Vladimír Kolegar ZONE4YOU fitness club 1:3
14.12.2014 11:00 6. Aneta Bubeníčková ZONE4YOU fitness club 0:3
04.12.2014 21:30 6. David Kubín Centrum Viktoria 1:3
27.11.2014 11:00 7. Adam Tkáč Centrum Viktoria 3:2
23.11.2014 18:00 7. Milan Mužík ZONE4YOU fitness club 3:0 i
09.11.2014 15:00 7. Daniel Hartigan ZONE4YOU fitness club 3:2 i
30.10.2014 19:30 8. Martin Ječmínek Centrum Viktoria 2:3
17.10.2014 19:00 8. Josef Hudeček ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
09.10.2014 20:00 8. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 3:2 i
28.09.2014 10:00 7. alan wood Centrum Viktoria 2:3
26.09.2014 16:00 7. Gabriela Masaříková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
21.09.2014 19:00 7. Marek Christ Centrum Viktoria 3:2 i
12.09.2014 11:00 7. Martin Kotlík ZONE4YOU fitness club 3:1
19.08.2014 20:00 7. Martin Holík Centrum Viktoria 3:0
12.08.2014 20:00 7. Karel Maňas ZONE4YOU fitness club 3:0
10.08.2014 10:00 7. David Kubín Centrum Viktoria 1:3
25.07.2014 09:00 8. David Šimek Centrum Viktoria 3:0
24.07.2014 20:00 8. Martin Ječmínek ZONE4YOU fitness club 3:0
24.07.2014 15:00 8. Tomáš Šimíček ZONE4YOU fitness club 3:0
23.07.2014 20:00 8. Juraj Hurný ZONE4YOU fitness club 2:3 i
16.06.2014 21:00 7. Petr Jelínek Centrum Viktoria 1:3
16.06.2014 20:00 7. Tomas Linhart ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
12.06.2014 12:00 7. Jan Bartl ZONE4YOU fitness club 1:3 i
11.06.2014 20:00 7. David Tuška Centrum Viktoria 1:3
28.05.2014 20:00 8. Zdeněk Pařík ZONE4YOU fitness club 3:0
26.05.2014 20:00 8. David Kubín ZONE4YOU fitness club 2:3
19.05.2014 15:00 8. Martin Kotlík ZONE4YOU fitness club 3:2 i
30.04.2014 21:00 7. Jiří Lepka Centrum Viktoria 3:0
29.04.2014 11:00 7. Petr Hošek ZONE4YOU fitness club 3:1
28.04.2014 21:00 7. Marián Miško Centrum Viktoria 1:3
26.04.2014 11:00 7. Robert Wawerka Centrum Viktoria 1:3
29.03.2014 18:00 7. Martin Jízdný ZONE4YOU fitness club 3:2
29.03.2014 13:30 7. Jan Bartl ZONE4YOU fitness club 2:3 i
26.03.2014 21:00 7. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 3:1
25.03.2014 21:00 7. Martin Štěrba Centrum Viktoria 2:3
02.03.2014 16:00 7. Lukáš Minařík Centrum Viktoria 3:0
26.02.2014 21:00 7. Šimon Macharáček Centrum Viktoria 3:2
16.02.2014 17:00 7. Marián Miško Centrum Viktoria 1:3
15.02.2014 10:00 7. Petr Špaček Centrum Viktoria 1:3
02.02.2014 09:19 6. Erik Staffa S:S
31.01.2014 19:00 6. Filip Kužel ZONE4YOU fitness club 1:3 i
26.01.2014 11:00 6. Martin Šitina ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
22.01.2014 21:00 6. Hanuš Hudousek Centrum Viktoria 0:3
21.12.2013 10:00 7. Marian Lysak Centrum Viktoria 3:2
11.12.2013 21:00 7. Ladislav Paďour Centrum Viktoria 3:2
28.11.2013 21:00 8. Martin Holík Centrum Viktoria 3:2
26.11.2013 20:00 8. Tomáš Repel Centrum Viktoria 3:2
24.11.2013 18:00 8. Hanuš Hudousek Centrum Viktoria 0:3
31.10.2013 21:00 7. Lukáš Minařík Centrum Viktoria 0:3
30.10.2013 13:00 7. Erik Staffa ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
20.10.2013 18:00 7. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 1:3
05.10.2013 11:00 7. Jiří Švec ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
02.10.2013 21:00 7. Maroš Kucbel ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
18.09.2013 21:00 7. Ivka Biroščáková ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
05.09.2013 19:00 7. Vojtěch Buchta Centrum Viktoria 2:3
27.08.2013 18:00 7. David Beran Centrum Viktoria 1:3
25.08.2013 10:00 7. Richard Šnajdr Centrum Viktoria 3:0
23.08.2013 19:00 7. Karol Kubanda Centrum Viktoria 3:1
20.08.2013 15:00 7. Zdeněk Breitenbacher Centrum Viktoria 3:0
26.07.2013 19:00 8. David Tuška ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
22.07.2013 22:00 8. Radoslav Fašanek Centrum Viktoria 2:3
15.07.2013 20:00 8. Karel Houdek ZONE4YOU fitness club 1:3 i
30.06.2013 14:00 7. Tomáš Repel ZONE4YOU fitness club 1:3
27.06.2013 13:00 7. Michal Relich ZONE4YOU fitness club 0:3
22.06.2013 10:00 7. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
20.06.2013 10:00 7. Filip Benčo ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
31.05.2013 15:00 9. Petr Ždánský ZONE4YOU fitness club 3:0
26.05.2013 14:00 9. Martin Kotlík ZONE4YOU fitness club 2:3
22.05.2013 14:00 9. Jiří Valenta ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
30.04.2013 14:00 10. Lukáš Minařík ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
28.04.2013 10:00 10. David Beran ZONE4YOU fitness club 0:3
23.04.2013 20:00 10. Olga Tichá Sport Balkán 3:0
13.04.2013 16:00 10. Filip Koutný ZONE4YOU fitness club 3:0
22.03.2013 19:30 11. Michal Trmač ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
16.03.2013 11:00 11. Jana Pilgrova ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0
06.03.2013 21:00 11. Eva Kaňoková ZONE4YOU fitness club 3:0
03.03.2013 18:00 10. Jan Bartl ZONE4YOU fitness club 0:3
28.02.2013 16:30 10. Jakub Valenda ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
26.02.2013 21:00 10. Jiří Valenta Centrum Viktoria 1:3
19.02.2013 16:00 10. Martin Kotlík Sport Balkán 0:3
29.01.2013 20:00 11. Aleš Vejmola Sport Balkán 3:0
26.01.2013 11:00 11. Miroslava Džoganová ZONE4YOU fitness club 1:3
18.01.2013 19:00 11. Štěpán Brel ZONE4YOU fitness club 3:1
14.01.2013 21:00 11. Jana Kollariková ZONE4YOU fitness club 3:0
18.12.2012 21:00 11. Adam Vrba Sport Balkán 0:3
14.12.2012 19:00 11. Petra Celbová ZONE4YOU fitness club 3:0 i
13.12.2012 21:00 11. Jana Pilgrova Centrum Viktoria 0:3
07.12.2012 20:00 11. Jan Meluzín ZONE4YOU fitness club 3:0
27.11.2012 21:00 10. Jiří Kotěra Sport Balkán 1:3
20.11.2012 17:30 10. Ondřej Sáňka Sport Balkán 1:3
08.11.2012 19:00 10. Zbyněk Bortlíček Sport Balkán 0:3 i
28.10.2012 15:00 11. Petra Celbová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
24.10.2012 13:00 11. Tomáš Rumíšek Sport Balkán 3:2 i
22.10.2012 18:30 11. Andrej Podhradsky Sport Balkán 3:0
16.10.2012 19:00 11. Petr Hošek Sport Balkán 0:3
03.10.2012 16:30 9. Gabriela Masaříková Sport Balkán 0:3
30.09.2012 14:00 9. Tomáš Ninger Sport Balkán 3:0
18.09.2012 18:30 9. Miroslava Džoganová Sport Balkán 0:3
10.09.2012 19:30 9. Filip Koutný Sport Balkán 2:3
08.09.2012 19:00 9. Štěpán Brel Sport Balkán 0:3
21.08.2012 08:00 9. Andrej Podhradsky Sport Balkán 3:0
13.08.2012 16:30 9. Martina Šmídová Sport Balkán 0:3
02.08.2012 17:00 9. Ondrej Moriš Sport Balkán 1:3 i
19.07.2012 19:30 9. Eva Kaňoková Sport Balkán 1:3
17.07.2012 19:30 9. Karel Lábr Sport Balkán 0:3
09.07.2012 21:00 9. Adam Vrba Sport Balkán 1:3
- - 9. Igor Stehura 3:S
- - 9. Jaroslav Fibinger 3:S
- - 10. Jan Šindelář 3:S i
- - 11. Zlatka Kadlecová 3:S i
- - 9. Tomáš Telecký 3:S
- - 9. Aleš Kozumplík 3:S
- - 8. Martin Holík 3:S
- - 7. Martin Šimbera S:3 i
- - 8. Pavel Walek 3:S
- - 7. Martin Šimbera 3:S i
- - 7. Michal Relich 3:S i
- - 8. Peter Bucina 3:S
- - 8. Jakub Falt 3:S
- - 7. Petr Jelínek 3:S
- - 8. petr vašíček 3:S
- - 7. Miroslav Cupák 3:S
- - 7. Petr Pejko 3:S i
- - 5. Ondřej Ryšavý 3:S
- - 5. Martin Holík 3:S
- - 4. Adam Massey 3:S
- - 5. Karel Hudec 3:S
- - 3. michal ragula 3:S
- - 4. Tomáš Janota 3:S
- - 3. Petr Špaček 3:S
- - 3. Adam Massey 3:S
- - 3. Stanislav Gábler 3:S
- - 3. Tomáš Ředina 3:S i
- - 3. Aneta Bubeníčková 3:S i
- - 4. Jiří Lepka 3:S i
- - 4. Petr Jeřábek 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Boj do posledního momentu. Díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Good game, had to work hard.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Gratulace...:-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru, a sorry za ten šrám z boje!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: peknej vyrovnanej spil, dikec

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-).

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Epic fail z mojí strany :)

Tvůj komentář: Mel jsem velke stesti.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky moc za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Poslední set 9:11 :-D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: drama do posledneho micku, 15:13 5set hovori za vsetko. diky za tuhy boj

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra, díky !

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bylo to náročné, ale výborná hra :-)

Tvůj komentář: Vyborny zapas, ve kterem rozhodla koncovka setu, kde se ukazaly Honzovy zkusenosti.

Soupeřův komentář: Zcela vyrovnana hra ...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyrovnaná bitva! Díky.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: furt je lepší :D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Diky za hru!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru.

Tvůj komentář: Pěkný zápas

Soupeřův komentář: Hezka hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bohužel rameno v háji..

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bolesti zad

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Škoda :/ snad se rameno umoudří!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: :/

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Kotník :(

Tvůj komentář: Nemoc Petra

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zranění

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: nemoc

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: skreč pro nemoc

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2017

3. liga B 90 bodů 5 hráčů

Petr Felgr, Karel Obluk, Erik Staffa, Michal Šťastný II., Martin Kopal

  P.F. K.O. E.S. M.Š. M.K. rozdíl setů  
1. Petr Felgr (10090) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 138 b.
2. Karel Obluk (13718) 0:3 × 3:0 3:1 3:2 3 123 b.
3. Erik Staffa (16503) 2:3 0:3 × 3:1 3:2 -1 114 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 105 b.
5. Martin Kopal (14080) 0:3 2:3 2:3 1:3 × -7 100 b.
4. liga A 75 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Petr Jeřábek, Luďa Rektořík, Radoslav Fašanek, Jiří Lepka

  M.Š. P.J. L.R. R.F. J.L. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:S 3:0 3:1 3:S 11 119 b.
2. Petr Jeřábek (16287) S:3 × 3:0 3:0 3:S 6 111 b.
3. Luďa Rektořík (20526) 0:3 0:3 × 3:1 3:S -1 96 b.
4. Radoslav Fašanek (17166) 1:3 0:3 1:3 × 3:S -4 89 b.
5. Jiří Lepka (19538) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 75 b.
3. liga A 90 bodů 5 hráčů

Boris Heneš, Robert Šťastný, Michal Kopecký, Michal Šťastný II., Martin Kopal

  B.H. R.Š. M.K. M.Š. M.K. rozdíl setů  
1. Boris Heneš (27499) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 136 b.
2. Robert Šťastný (13290) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 3 123 b.
3. Michal Kopecký (20952) 1:3 2:3 × 1:3 3:0 -2 111 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 1:3 3:1 × 2:3 -3 109 b.
5. Martin Kopal (14080) 0:3 1:3 0:3 3:2 × -7 101 b.
3. liga A 90 bodů 5 hráčů

Karel Obluk, Miroslav Ševečka, Michal Šťastný II., Vladimír Kolegar, Erik Staffa

  K.O. M.Š. M.Š. V.K. E.S. rozdíl setů  
1. Karel Obluk (13718) × 3:2 2:3 3:0 3:S 6 126 b.
2. Miroslav Ševečka (10089) 2:3 × 3:1 3:1 3:S 6 126 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 3:2 1:3 × 3:1 3:S 4 122 b.
4. Vladimír Kolegar (14590) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 104 b.
5. Erik Staffa (16503) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.

Jarní sezóna 2017

3. liga B 135 bodů 5 hráčů

Michal Kopecký, Boris Heneš, Michal Šťastný II., Jiří Toužín, Aneta Bubeníčková

  M.K. B.H. M.Š. J.T. A.B. rozdíl setů  
1. Michal Kopecký (20952) × 3:1 3:1 3:0 3:2 8 179 b.
2. Boris Heneš (27499) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 5 169 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 1:3 × 3:2 3:S 0 158 b.
4. Jiří Toužín (21498) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 152 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) 2:3 S:3 S:3 1:3 × -9 141 b.
3. liga B 150 bodů 6 hráčů

Ronald Pari, Ladislav Kus, Michal Šťastný II., Roman Förster, Vladimír Kolegar, Tomáš Ředina

  R.P. L.K. M.Š. R.F. V.K. T.Ř. rozdíl setů  
1. Ronald Pari (16101) × 3:2 3:1 3:1 3:1 3:S 10 192 b.
2. Ladislav Kus (25453) 2:3 × 3:0 3:1 3:2 3:S 8 188 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 × 2:3 3:0 3:S 0 173 b.
4. Roman Förster (17023) 1:3 1:3 3:2 × 2:3 3:S -1 172 b.
5. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 2:3 0:3 3:2 × 3:S -2 170 b.
6. Tomáš Ředina (23217) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 150 b.
3. liga B 150 bodů 6 hráčů

Michal Kopecký, Martin Kopal, Michal Šťastný II., Miroslav Ševečka, Boris Heneš, Stanislav Gábler

  M.K. M.K. M.Š. M.Š. B.H. S.G. rozdíl setů  
1. Michal Kopecký (20952) × 3:1 3:0 3:S 3:1 3:S 13 194 b.
2. Martin Kopal (14080) 1:3 × 3:2 3:2 3:1 3:S 5 183 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 2:3 × 3:2 3:2 3:S 1 176 b.
4. Miroslav Ševečka (10089) S:3 2:3 2:3 × 3:S 3:0 1 175 b.
5. Boris Heneš (27499) (DK) 1:3 1:3 2:3 S:3 × 3:S -5 164 b.
6. Stanislav Gábler (14244) S:3 S:3 S:3 0:3 S:3 × -15 150 b.
3. liga B 150 bodů 5 hráčů

Ladislav Kus, Viktor Potěšil, Michal Šťastný II., Tomáš Dufek, Robert Šmerek

  L.K. V.P. M.Š. T.D. R.Š. rozdíl setů  
1. Ladislav Kus (25453) × 3:1 3:1 3:2 3:1 7 192 b.
2. Viktor Potěšil (26589) 1:3 × 3:0 3:S 3:1 6 186 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 × 1:3 3:0 -4 167 b.
4. Tomáš Dufek (19483) 2:3 S:3 3:1 × S:S -2 160 b.
5. Robert Šmerek (22553) 1:3 1:3 0:3 S:S × -7 149 b.

Podzimní sezóna 2016

3. liga A 150 bodů 6 hráčů

Robert Šťastný, Michal Šťastný II., Karel Obluk, Robert Šmerek, Martin Kotlík, Tomáš Ředina

  R.Š. M.Š. K.O. R.Š. M.K. T.Ř. rozdíl setů  
1. Robert Šťastný (13290) × 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 8 190 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 3:1 × 1:3 3:0 3:1 3:1 7 188 b.
3. Karel Obluk (13718) 1:3 3:1 × 3:1 3:0 3:2 6 187 b.
4. Robert Šmerek (22553) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 3:S -4 167 b.
5. Martin Kotlík (13400) 1:3 1:3 0:3 2:3 × 3:S -5 164 b.
6. Tomáš Ředina (23217) 0:3 1:3 2:3 S:3 S:3 × -12 155 b.
4. liga B 120 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Vladimír Kolegar, Karel Hudec, Jakub Falt, Ladislav Paďour

  M.Š. V.K. K.H. J.F. L.P. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:1 3:0 3:0 3:1 10 168 b.
2. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 × 3:1 3:0 3:2 4 155 b.
3. Karel Hudec (18662) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 146 b.
4. Jakub Falt (15337) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 131 b.
5. Ladislav Paďour (17219) 1:3 2:3 0:3 2:3 × -7 130 b.
3. liga A 135 bodů 6 hráčů

Radim Krampol, Jan Hrebicek, Stanislav Gábler, Karel Obluk, Michal Šťastný II., Tomáš Dufek

  R.K. J.H. S.G. K.O. M.Š. T.D. rozdíl setů  
1. Radim Krampol (12464) × 3:1 3:2 3:0 3:2 3:1 9 177 b.
2. Jan Hrebicek (18297) 1:3 × 2:3 3:2 3:1 3:0 3 166 b.
3. Stanislav Gábler (14244) 2:3 3:2 × 3:2 1:3 3:S 2 162 b.
4. Karel Obluk (13718) 0:3 2:3 2:3 × 3:0 3:1 0 161 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 1:3 3:1 0:3 × 2:3 -5 152 b.
6. Tomáš Dufek (19483) (DK) 1:3 0:3 S:3 1:3 3:2 × -9 145 b.
4. liga A 120 bodů 5 hráčů

Tomáš Tauš, Michal Šťastný II., Ladislav Paďour, Radoslav Fašanek, Miroslav Petruška

  T.T. M.Š. L.P. R.F. M.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Tauš (15915) × 3:0 3:0 3:1 3:0 11 170 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:0 3:2 3:0 4 155 b.
3. Ladislav Paďour (17219) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 142 b.
4. Radoslav Fašanek (17166) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 140 b.
5. Miroslav Petruška (13830) 0:3 0:3 0:3 S:3 × -12 120 b.

Letní sezóna 2016

3. liga A 105 bodů 6 hráčů

Robert Šťastný, Aneta Bubeníčková, Michal Šťastný II., Ladislav Kus, Adam Massey, Petr Špaček

  R.Š. A.B. M.Š. L.K. A.M. P.Š. rozdíl setů  
1. Robert Šťastný (13290) × 3:1 3:2 3:2 3:0 3:S 10 147 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) 1:3 × 3:0 3:2 3:S 3:0 8 143 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 0:3 × 1:3 3:S 3:S 0 126 b.
4. Ladislav Kus (25453) 2:3 2:3 3:1 × S:S 3:S 3 124 b.
5. Adam Massey (20670) 0:3 S:3 S:3 S:S × 3:S -6 109 b.
6. Petr Špaček (17425) S:3 0:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
4. liga A 90 bodů 6 hráčů

Petr Jeřábek, Michal Šťastný II., Erik Staffa, Martin Kotlík, Radoslav Fašanek, Tomáš Janota

  P.J. M.Š. E.S. M.K. R.F. T.J. rozdíl setů  
1. Petr Jeřábek (16287) × 3:0 3:1 2:3 3:1 3:0 9 132 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:2 3:0 3:0 3:S 7 126 b.
3. Erik Staffa (16503) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 3:S 4 120 b.
4. Martin Kotlík (13400) 3:2 0:3 2:3 × 3:1 3:0 2 120 b.
5. Radoslav Fašanek (17166) 1:3 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -8 102 b.
6. Tomáš Janota (13690) 0:3 S:3 S:3 0:3 1:3 × -14 92 b.
3. liga A 105 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Adam Massey, Aneta Bubeníčková, Michal Šťastný II., michal ragula

  R.F. A.M. A.B. M.Š. m.r. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 3:0 1:3 3:1 3:S 6 141 b.
2. Adam Massey (20670) 0:3 × 3:2 3:0 3:S 4 137 b.
3. Aneta Bubeníčková (10114) 3:1 2:3 × 2:3 3:S 3 134 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 3:2 × 3:S -1 126 b.
5. michal ragula (10898) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
3. liga A 105 bodů 5 hráčů

Ronald Pari, Michal Šťastný II., Vladimír Kolegar, Milan Mužík, Jakub Veselý

  R.P. M.Š. V.K. M.M. J.V. rozdíl setů  
1. Ronald Pari (16101) × 3:2 3:0 3:0 3:1 9 151 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 × 3:0 3:0 3:1 7 146 b.
3. Vladimír Kolegar (14590) 0:3 0:3 × 3:0 3:1 -1 129 b.
4. Milan Mužík (17853) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 116 b.
5. Jakub Veselý (23363) 1:3 1:3 1:3 1:3 × -8 113 b.

Jarní sezóna 2016

4. liga B 150 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Michal Šťastný II., Erik Staffa, Aneta Bubeníčková, David Vodák

  R.F. M.Š. E.S. A.B. D.V. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 191 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 3:1 × 2:3 3:2 3:1 4 185 b.
3. Erik Staffa (16503) 0:3 3:2 × 3:1 3:0 3 183 b.
4. Aneta Bubeníčková (10114) 0:3 2:3 1:3 × 3:0 -3 169 b.
5. David Vodák (19355) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 152 b.
3. liga B 165 bodů 5 hráčů

Petr Felgr, Robert Šťastný, Filip Rozprým, Michal Šťastný II., Petr Prasek

  P.F. R.Š. F.R. M.Š. P.P. rozdíl setů  
1. Petr Felgr (10090) × 3:2 3:2 3:0 3:1 7 207 b.
2. Robert Šťastný (13290) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 5 202 b.
3. Filip Rozprým (13223) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 2 195 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 2:3 1:3 × 3:1 -4 182 b.
5. Petr Prasek (10020) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 169 b.
4. liga A 150 bodů 6 hráčů

Karel Obluk, Michal Šťastný II., Michal Kopecký, Jiří Toužín, Vladimír Kolegar, David Vodák

  K.O. M.Š. M.K. J.T. V.K. D.V. rozdíl setů  
1. Karel Obluk (13718) × 3:0 2:3 3:1 3:1 3:1 8 190 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 3:1 7 188 b.
3. Michal Kopecký (20952) 3:2 0:3 × 3:0 3:0 3:1 6 187 b.
4. Jiří Toužín (21498) 1:3 0:3 0:3 × 3:0 3:2 -4 169 b.
5. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -8 162 b.
6. David Vodák (19355) 1:3 1:3 1:3 2:3 1:3 × -9 160 b.
5. liga B 135 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Erik Staffa, Karel Hudec, Robert Šmerek, Tomáš Kořínek

  M.Š. E.S. K.H. R.Š. T.K. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 183 b.
2. Erik Staffa (16503) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 6 174 b.
3. Karel Hudec (18662) 1:3 1:3 × 3:1 2:3 -3 154 b.
4. Robert Šmerek (22553) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 148 b.
5. Tomáš Kořínek (14453) 0:3 0:3 3:2 1:3 × -7 146 b.

Podzimní sezóna 2015

4. liga A 135 bodů 5 hráčů

Michal Kopecký, Petr Prasek, Roman Förster, Michal Šťastný II., Milan Mužík

  M.K. P.P. R.F. M.Š. M.M. rozdíl setů  
1. Michal Kopecký (20952) × 3:0 3:1 3:1 3:0 10 183 b.
2. Petr Prasek (10020) 0:3 × 3:1 3:0 3:0 5 172 b.
3. Roman Förster (17023) 1:3 1:3 × 3:1 3:1 0 161 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 1:3 × 3:0 -4 152 b.
5. Milan Mužík (17853) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 137 b.
5. liga A 120 bodů 6 hráčů

Michal Šťastný II., Karel Obluk, Petr Jeřábek, Petr Špaček, Karel Hudec, Gabriela Masaříková

  M.Š. K.O. P.J. P.Š. K.H. G.M. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:1 3:0 3:0 3:S 3:0 14 168 b.
2. Karel Obluk (13718) (DK) 1:3 × 3:2 3:2 3:1 3:1 4 154 b.
3. Petr Jeřábek (16287) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 3:1 2 150 b.
4. Petr Špaček (17425) 0:3 2:3 2:3 × 3:0 3:2 -1 144 b.
5. Karel Hudec (18662) S:3 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -9 130 b.
6. Gabriela Masaříková (10287) 0:3 1:3 1:3 2:3 1:3 × -10 128 b.
4. liga A 135 bodů 5 hráčů

Radek Paleček, Adam Massey, Jan Konečný, Ladislav Paďour, Michal Šťastný II.

  R.P. A.M. J.K. L.P. M.Š. rozdíl setů  
1. Radek Paleček (16282) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 179 b.
2. Adam Massey (20670) 2:3 × 3:0 S:S 3:1 4 158 b.
3. Jan Konečný (17211) 0:3 0:3 × 3:S 3:0 0 158 b.
4. Ladislav Paďour (17219) 2:3 S:S S:3 × 3:1 -2 145 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 0:3 1:3 × -10 139 b.
4. liga A 135 bodů 5 hráčů

Miroslav Ševečka, Mojmír Špalek, Michal Šťastný II., Martin budinský, Luďa Rektořík

  M.Š. M.Š. M.Š. M.b. L.R. rozdíl setů  
1. Miroslav Ševečka (10089) × 1:3 3:2 3:0 3:0 5 172 b.
2. Mojmír Špalek (17039) 3:1 × 2:3 3:2 3:0 5 172 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 3:2 × 3:1 3:0 5 172 b.
4. Martin budinský (23177) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 150 b.
5. Luďa Rektořík (20526) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 139 b.

Letní sezóna 2015

4. liga A 90 bodů 5 hráčů

Radek Polívka, Vladimír Kolegar, Michal Šťastný II., Milan Mužík, Adam Massey

  R.P. V.K. M.Š. M.M. A.M. rozdíl setů  
1. Radek Polívka (15968) × 3:0 3:2 3:2 3:S 8 131 b.
2. Vladimír Kolegar (14590) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 5 124 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 0:3 × 3:2 3:S 0 113 b.
4. Milan Mužík (17853) 2:3 1:3 2:3 × S:S -4 95 b.
5. Adam Massey (20670) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 85 b.
4. liga A 90 bodů 5 hráčů

Martin Štěpán, Michal Šťastný I., Michal Šťastný II., Erik Staffa, Petr Špaček

  M.Š. M.Š. M.Š. E.S. P.Š. rozdíl setů  
1. Martin Štěpán (15398) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 140 b.
2. Michal Šťastný I. (11380) 0:3 × 3:0 3:2 3:0 4 125 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 × 3:2 3:2 -3 110 b.
4. Erik Staffa (16503) 0:3 2:3 2:3 × 3:1 -3 109 b.
5. Petr Špaček (17425) 0:3 0:3 2:3 1:3 × -9 96 b.
5. liga B 75 bodů 5 hráčů

Jan Konečný, Michal Šťastný II., David Vodák, Libor Palán, Martin Holík

  J.K. M.Š. D.V. L.P. M.H. rozdíl setů  
1. Jan Konečný (17211) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 120 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 107 b.
3. David Vodák (19355) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 105 b.
4. Libor Palán (21291) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 90 b.
5. Martin Holík (15185) S:3 S:3 0:3 1:3 × -11 77 b.
4. liga B 90 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Robert Šťastný, Mojmír Špalek, Petr Prasek, Michal Šťastný II.

  R.F. R.Š. M.Š. P.P. M.Š. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 3:1 3:1 3:2 3:1 7 132 b.
2. Robert Šťastný (13290) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 131 b.
3. Mojmír Špalek (17039) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 114 b.
4. Petr Prasek (10020) 2:3 0:3 2:3 × 3:1 -3 109 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 94 b.

Jarní sezóna 2015

5. liga B 135 bodů 6 hráčů

Robert Šťastný, Erik Staffa, Michal Šťastný II., Martin Kopal, Jakub Šťastný, Ondřej Ryšavý

  R.Š. E.S. M.Š. M.K. J.Š. O.R. rozdíl setů  
1. Robert Šťastný (13290) × 3:0 3:2 3:2 3:0 3:S 11 178 b.
2. Erik Staffa (16503) 0:3 × 3:0 2:3 3:0 3:S 5 167 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 0:3 × 3:0 3:2 3:S 3 164 b.
4. Martin Kopal (14080) 2:3 3:2 0:3 × 3:0 3:S 3 164 b.
5. Jakub Šťastný (22544) (DK) 0:3 0:3 2:3 0:3 × 3:S -7 146 b.
6. Ondřej Ryšavý (22020) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 135 b.
6. liga A 120 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Filip Kužel, Miroslav Křenek, Tomáš Repel, Janusz Jezowicz

  M.Š. F.K. M.K. T.R. J.J. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:1 0:3 3:0 3:0 5 157 b.
2. Filip Kužel (17470) 1:3 × 3:0 3:1 3:2 4 155 b.
3. Miroslav Křenek (10011) 3:0 0:3 × 3:2 3:2 2 151 b.
4. Tomáš Repel (11416) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 -4 137 b.
5. Janusz Jezowicz (21662) 0:3 2:3 2:3 1:3 × -7 130 b.
7. liga B 105 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Karel Hudec, Jan Bartl, Petr Hošek, Petr Pejko

  M.Š. K.H. J.B. P.H. P.P. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 150 b.
2. Karel Hudec (18662) 2:3 × 3:2 2:3 3:1 1 133 b.
3. Jan Bartl (10314) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 0 131 b.
4. Petr Hošek (12747) 0:3 3:2 2:3 × 3:2 -2 127 b.
5. Petr Pejko (17469) S:3 1:3 0:3 2:3 × -9 111 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Luďa Rektořík, alan wood, Jan Kubín, Michal Tahal

  M.Š. L.R. a.w. J.K. M.T. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 138 b.
2. Luďa Rektořík (20526) 1:3 × 3:1 3:0 3:1 5 127 b.
3. alan wood (13637) 1:3 1:3 × 2:3 3:1 -3 109 b.
4. Jan Kubín (20992) 0:3 0:3 3:2 × 3:2 -4 108 b.
5. Michal Tahal (12457) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 98 b.

Podzimní sezóna 2014

7. liga B 105 bodů 5 hráčů

Milan Mužík, Ladislav Paďour, Karel Hudec, Jiří Valenta, Michal Šťastný II.

  M.M. L.P. K.H. J.V. M.Š. rozdíl setů  
1. Milan Mužík (17853) × 1:3 3:0 3:1 3:1 5 142 b.
2. Ladislav Paďour (17219) 3:1 × 3:1 3:2 0:3 2 136 b.
3. Karel Hudec (18662) 0:3 1:3 × 3:1 3:2 -2 127 b.
4. Jiří Valenta (16359) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 -2 126 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 3:0 2:3 0:3 × -3 124 b.
6. liga A 120 bodů 5 hráčů

Aneta Bubeníčková, David Kubín, Vladimír Kolegar, Mojmír Špalek, Michal Šťastný II.

  A.B. D.K. V.K. M.Š. M.Š. rozdíl setů  
1. Aneta Bubeníčková (10114) × 3:0 S:3 3:0 3:0 6 159 b.
2. David Kubín (19876) 0:3 × 3:0 3:2 3:1 3 153 b.
3. Vladimír Kolegar (14590) 3:S 0:3 × 3:1 3:1 4 152 b.
4. Mojmír Špalek (17039) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 135 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 128 b.
7. liga C 105 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Daniel Hartigan, Adam Tkáč, Milan Mužík, Miroslav Cupák

  M.Š. D.H. A.T. M.M. M.C. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:2 3:2 3:0 3:S 8 146 b.
2. Daniel Hartigan (17896) 2:3 × 3:2 3:1 3:S 5 139 b.
3. Adam Tkáč (18747) 2:3 2:3 × 2:3 3:S 0 127 b.
4. Milan Mužík (17853) 0:3 1:3 3:2 × 3:S -1 126 b.
5. Miroslav Cupák (15688) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
8. liga B 90 bodů 5 hráčů

Martin Ječmínek, Michal Šťastný II., Radoslav Fašanek, Josef Hudeček, petr vašíček

  M.J. M.Š. R.F. J.H. p.v. rozdíl setů  
1. Martin Ječmínek (14943) × 3:2 3:1 3:S 3:S 9 130 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 × 3:2 3:0 3:S 6 126 b.
3. Radoslav Fašanek (17166) 1:3 2:3 × 3:0 3:0 3 122 b.
4. Josef Hudeček (21027) S:3 0:3 0:3 × 3:S -6 100 b.
5. petr vašíček (16390) S:3 S:3 0:3 S:3 × -12 90 b.

Letní sezóna 2014

7. liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Kotlík, Michal Šťastný II., Gabriela Masaříková, alan wood, Marek Christ

  M.K. M.Š. G.M. a.w. M.C. rozdíl setů  
1. Martin Kotlík (13400) × 1:3 3:0 3:0 3:0 7 116 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 3:1 × 3:2 2:3 3:2 3 108 b.
3. Gabriela Masaříková (10287) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 0 101 b.
4. alan wood (13637) 0:3 3:2 1:3 × 3:0 -1 99 b.
5. Marek Christ (10258) 0:3 2:3 1:3 0:3 × -9 81 b.
7. liga D 60 bodů 5 hráčů

David Kubín, Michal Šťastný II., Petr Jelínek, Karel Maňas, Martin Holík

  D.K. M.Š. P.J. K.M. M.H. rozdíl setů  
1. David Kubín (19876) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 110 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 × 3:S 3:0 3:0 7 98 b.
3. Petr Jelínek (19155) 0:3 S:3 × S:S S:S -6 50 b.
4. Karel Maňas (17197) 0:3 0:3 S:S × S:S -6 50 b.
5. Martin Holík (15185) 0:3 0:3 S:S S:S × -6 50 b.
8. liga B 45 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Martin Ječmínek, David Šimek, Juraj Hurný, Tomáš Šimíček

  M.Š. M.J. D.Š. J.H. T.Š. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:0 3:0 2:3 3:0 8 88 b.
2. Martin Ječmínek (14943) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 80 b.
3. David Šimek (11637) 0:3 1:3 × 3:1 3:0 0 71 b.
4. Juraj Hurný (13822) 3:2 1:3 1:3 × 3:0 0 71 b.
5. Tomáš Šimíček (20390) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.
7. liga D 60 bodů 5 hráčů

David Tuška, Jan Bartl, Petr Jelínek, Michal Šťastný II., Tomas Linhart

  D.T. J.B. P.J. M.Š. T.L. rozdíl setů  
1. David Tuška (10992) × 2:3 3:0 3:1 3:2 5 97 b.
2. Jan Bartl (10314) 3:2 × 3:2 3:1 2:3 3 93 b.
3. Petr Jelínek (19155) 0:3 2:3 × 3:1 3:1 0 86 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 1:3 1:3 × 3:1 -4 77 b.
5. Tomas Linhart (16521) 2:3 3:2 1:3 1:3 × -4 77 b.

Jarní sezóna 2014

8. liga A 105 bodů 6 hráčů

David Kubín, Michal Šťastný II., Martin Kotlík, Jakub Falt, Zdeněk Pařík, Peter Bucina

  D.K. M.Š. M.K. J.F. Z.P. P.B. rozdíl setů  
1. David Kubín (19876) × 3:2 3:0 3:0 3:0 3:S 13 151 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 2:3 × 3:2 3:S 3:0 3:S 9 142 b.
3. Martin Kotlík (13400) 0:3 2:3 × 2:3 3:0 3:S 1 130 b.
4. Jakub Falt (15337) 0:3 S:3 3:2 × 3:1 3:S 0 129 b.
5. Zdeněk Pařík (19006) 0:3 0:3 0:3 1:3 × 3:S -8 115 b.
6. Peter Bucina (10065) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 105 b.
7. liga D 120 bodů 5 hráčů

Robert Wawerka, Petr Hošek, Marián Miško, Michal Šťastný II., Jiří Lepka

  R.W. P.H. M.M. M.Š. J.L. rozdíl setů  
1. Robert Wawerka (19368) × 2:3 3:2 3:1 3:0 5 157 b.
2. Petr Hošek (12747) 3:2 × 3:2 1:3 3:2 1 149 b.
3. Marián Miško (10063) 2:3 2:3 × 3:1 3:2 1 148 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 3:1 1:3 × 3:0 1 148 b.
5. Jiří Lepka (19538) 0:3 2:3 2:3 0:3 × -8 128 b.
7. liga C 105 bodů 5 hráčů

Martin Jízdný, Michal Šťastný II., Jan Bartl, Martin Štěrba, Radoslav Fašanek

  M.J. M.Š. J.B. M.Š. R.F. rozdíl setů  
1. Martin Jízdný (17324) × 2:3 3:1 3:1 3:0 6 144 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 3:2 × 2:3 2:3 3:1 1 133 b.
3. Jan Bartl (10314) 1:3 3:2 × 3:1 2:3 0 131 b.
4. Martin Štěrba (19225) 1:3 3:2 1:3 × 3:2 -2 127 b.
5. Radoslav Fašanek (17166) 0:3 1:3 3:2 2:3 × -5 120 b.
7. liga B 105 bodů 5 hráčů

Marián Miško, Petr Špaček, Michal Šťastný II., Šimon Macharáček, Lukáš Minařík

  M.M. P.Š. M.Š. Š.M. L.M. rozdíl setů  
1. Marián Miško (10063) × 3:2 3:1 3:2 3:1 6 145 b.
2. Petr Špaček (17425) 2:3 × 3:1 3:2 3:1 4 140 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 0 131 b.
4. Šimon Macharáček (14283) 2:3 2:3 2:3 × 3:2 -2 126 b.
5. Lukáš Minařík (15731) 1:3 1:3 0:3 2:3 × -8 113 b.

Podzimní sezóna 2013

6. liga A 135 bodů 5 hráčů

Hanuš Hudousek, Martin Šitina, Filip Kužel, Erik Staffa, Michal Šťastný II.

  H.H. M.Š. F.K. E.S. M.Š. rozdíl setů  
1. Hanuš Hudousek (18586) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 179 b.
2. Martin Šitina (17992) 2:3 × 3:1 S:S 3:1 3 156 b.
3. Filip Kužel (17470) 1:3 1:3 × 0:3 3:1 -5 150 b.
4. Erik Staffa (16503) 1:3 S:S 3:0 × S:S 1 140 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 1:3 S:S × -7 134 b.
7. liga D 105 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Marian Lysak, Ladislav Paďour, Michal Relich, Martin Šimbera

  M.Š. M.L. L.P. M.R. M.Š. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:2 3:2 3:S 3:S 8 143 b.
2. Marian Lysak (10184) 2:3 × 3:S 3:S 3:S 8 139 b.
3. Ladislav Paďour (17219) 2:3 S:3 × 3:2 3:S 0 128 b.
4. Michal Relich (15876) S:3 S:3 2:3 × 3:S -4 119 b.
5. Martin Šimbera (15690) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
8. liga C 90 bodů 5 hráčů

Hanuš Hudousek, Michal Šťastný II., Tomáš Repel, Martin Holík, Pavel Walek

  H.H. M.Š. T.R. M.H. P.W. rozdíl setů  
1. Hanuš Hudousek (18586) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 137 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:2 3:2 3:S 2 118 b.
3. Tomáš Repel (11416) 0:3 2:3 × 3:0 3:S 2 117 b.
4. Martin Holík (15185) 1:3 2:3 0:3 × 3:S -3 106 b.
5. Pavel Walek (18746) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
7. liga B 105 bodů 5 hráčů

Erik Staffa, Martin Šimbera, Lukáš Minařík, Radoslav Fašanek, Michal Šťastný II.

  E.S. M.Š. L.M. R.F. M.Š. rozdíl setů  
1. Erik Staffa (16503) × 3:1 3:1 3:2 3:0 8 149 b.
2. Martin Šimbera (15690) 1:3 × 3:0 3:1 3:S 6 141 b.
3. Lukáš Minařík (15731) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 129 b.
4. Radoslav Fašanek (17166) 2:3 1:3 2:3 × 3:1 -2 126 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 S:3 0:3 1:3 × -11 107 b.

Letní sezóna 2013

7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Ivka Biroščáková, Vojtěch Buchta, Jiří Švec, Maroš Kucbel

  M.Š. I.B. V.B. J.Š. M.K. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 3:0 2:3 3:0 3:0 8 88 b.
2. Ivka Biroščáková (13976) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 76 b.
3. Vojtěch Buchta (14847) 3:2 2:3 × 3:S 0:3 0 68 b.
4. Jiří Švec (17414) 0:3 1:3 S:3 × 3:0 -5 60 b.
5. Maroš Kucbel (17369) 0:3 1:3 3:0 0:3 × -5 60 b.
7. liga A 45 bodů 5 hráčů

David Beran, Michal Šťastný II., Richard Šnajdr, Zdeněk Breitenbacher, Karol Kubanda

  D.B. M.Š. R.Š. Z.B. K.K. rozdíl setů  
1. David Beran (15013) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 93 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 × 3:0 3:0 3:1 6 84 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 1:3 0:3 × 3:0 3:1 0 71 b.
4. Zdeněk Breitenbacher (17977) 0:3 0:3 0:3 × 3:1 -7 56 b.
5. Karol Kubanda (16493) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 51 b.
8. liga A 40 bodů 5 hráčů

Karel Houdek, David Tuška, Radoslav Fašanek, Michal Šťastný II., Martin Holík

  K.H. D.T. R.F. M.Š. M.H. rozdíl setů  
1. Karel Houdek (17200) × 3:2 3:0 3:1 3:1 8 72 b.
2. David Tuška (10992) 2:3 × 2:3 3:1 3:S 3 63 b.
3. Radoslav Fašanek (17166) 0:3 3:2 × 3:2 3:1 1 60 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 1:3 2:3 × 3:S -2 55 b.
5. Martin Holík (15185) 1:3 S:3 1:3 S:3 × -10 44 b.
7. liga A 50 bodů 5 hráčů

Filip Benčo, alan wood, Michal Relich, Tomáš Repel, Michal Šťastný II.

  F.B. a.w. M.R. T.R. M.Š. rozdíl setů  
1. Filip Benčo (10480) × 3:2 3:0 3:1 3:1 8 82 b.
2. alan wood (13637) 2:3 × 3:2 3:0 2:3 2 74 b.
3. Michal Relich (15876) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 0 70 b.
4. Tomáš Repel (11416) 1:3 0:3 2:3 × 3:1 -4 64 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 3:2 0:3 1:3 × -6 60 b.

Jarní sezóna 2013

9. liga A 60 bodů 6 hráčů

Jiří Valenta, Michal Šťastný II., Martin Kotlík, Petr Ždánský, Aleš Kozumplík, Tomáš Telecký

  J.V. M.Š. M.K. P.Ž. A.K. T.T. rozdíl setů  
1. Jiří Valenta (16359) × 3:0 3:0 1:3 3:S S:S 7 89 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 2:3 3:0 3:S 3:S 5 81 b.
3. Martin Kotlík (13400) 0:3 3:2 × 1:3 3:S 3:S 2 75 b.
4. Petr Ždánský (10195) 3:1 0:3 3:1 × S:S S:S 1 71 b.
5. Aleš Kozumplík (16769) S:3 S:3 S:3 S:S × S:S -9 55 b.
6. Tomáš Telecký (10405) S:S S:3 S:3 S:S S:S × -6 45 b.
10. liga C 50 bodů 5 hráčů

David Beran, Michal Šťastný II., Olga Tichá, Lukáš Minařík, Filip Koutný

  D.B. M.Š. O.T. L.M. F.K. rozdíl setů  
1. David Beran (15013) × 3:0 2:3 3:2 3:0 6 80 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:0 0:3 3:0 0 70 b.
3. Olga Tichá (10611) 3:2 0:3 × 2:3 3:0 0 70 b.
4. Lukáš Minařík (15731) 2:3 3:0 3:2 × S:S 3 65 b.
5. Filip Koutný (16057) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 45 b.
11. liga A 40 bodů 5 hráčů

Michal Trmač, Michal Šťastný II., Jana Pilgrova, Eva Kaňoková, Zlatka Kadlecová

  M.T. M.Š. J.P. E.K. Z.K. rozdíl setů  
1. Michal Trmač (10426) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 77 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 67 b.
3. Jana Pilgrova (10236) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 57 b.
4. Eva Kaňoková (15740) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 47 b.
5. Zlatka Kadlecová (10623) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 40 b.
10. liga A 50 bodů 5 hráčů

Jakub Valenda, Jan Bartl, Jiří Valenta, Martin Kotlík, Michal Šťastný II.

  J.V. J.B. J.V. M.K. M.Š. rozdíl setů  
1. Jakub Valenda (16196) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 84 b.
2. Jan Bartl (10314) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 82 b.
3. Jiří Valenta (16359) 1:3 1:3 × 3:0 3:1 1 72 b.
4. Martin Kotlík (13400) 0:3 0:3 0:3 × 3:0 -6 60 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 52 b.

Podzimní sezóna 2012

11. liga B 20 bodů 5 hráčů

Michal Šťastný II., Miroslava Džoganová, Štěpán Brel, Aleš Vejmola, Jana Kollariková

  M.Š. M.D. Š.B. A.V. J.K. rozdíl setů  
1. Michal Šťastný II. (15801) × 1:3 3:1 3:0 3:0 6 50 b.
2. Miroslava Džoganová (13769) 3:1 × 0:3 3:1 3:0 4 46 b.
3. Štěpán Brel (14795) 1:3 3:0 × 1:3 3:0 2 44 b.
4. Aleš Vejmola (16624) 0:3 1:3 3:1 × 3:1 -1 38 b.
5. Jana Kollariková (10720) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 22 b.
11. liga B 20 bodů 5 hráčů

Jana Pilgrova, Adam Vrba, Michal Šťastný II., Jan Meluzín, Petra Celbová

  J.P. A.V. M.Š. J.M. P.C. rozdíl setů  
1. Jana Pilgrova (10236) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 57 b.
2. Adam Vrba (15591) 0:3 × 3:0 3:1 3:1 4 46 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 40 b.
4. Jan Meluzín (16151) 0:3 1:3 0:3 × 3:1 -6 30 b.
5. Petra Celbová (13641) S:3 1:3 0:3 1:3 × -10 24 b.
10. liga C 40 bodů 5 hráčů

Zbyněk Bortlíček, Ondřej Sáňka, Jiří Kotěra, Michal Šťastný II., Jan Šindelář

  Z.B. O.S. J.K. M.Š. J.Š. rozdíl setů  
1. Zbyněk Bortlíček (14336) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 71 b.
2. Ondřej Sáňka (10762) 2:3 × 3:1 3:1 3:S 6 67 b.
3. Jiří Kotěra (15306) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 59 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 51 b.
5. Jan Šindelář (14987) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 40 b.
11. liga D 20 bodů 5 hráčů

Petr Hošek, Michal Šťastný II., Tomáš Rumíšek, Petra Celbová, Andrej Podhradsky

  P.H. M.Š. T.R. P.C. A.P. rozdíl setů  
1. Petr Hošek (12747) × 3:0 3:0 3:0 S:S 9 45 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 44 b.
3. Tomáš Rumíšek (14019) 0:3 2:3 × 3:1 3:0 1 42 b.
4. Petra Celbová (13641) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 34 b.
5. Andrej Podhradsky (15561) S:S 0:3 0:3 0:3 × -9 15 b.

Letní sezóna 2012

9. liga B 10 bodů 6 hráčů

Gabriela Masaříková, Miroslava Džoganová, Štěpán Brel, Filip Koutný, Michal Šťastný II., Tomáš Ninger

  G.M. M.D. Š.B. F.K. M.Š. T.N. rozdíl setů  
1. Gabriela Masaříková (10287) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 15 50 b.
2. Miroslava Džoganová (13769) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3:0 6 34 b.
3. Štěpán Brel (14795) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 3:1 2 30 b.
4. Filip Koutný (16057) 0:3 1:3 2:3 × 3:2 3:0 -2 22 b.
5. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 0:3 0:3 2:3 × 3:0 -7 14 b.
6. Tomáš Ninger (15292) 0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 × -14 10 b.
9. liga C 10 bodů 5 hráčů

Ondrej Moriš, Martina Šmídová, Michal Šťastný II., Andrej Podhradsky, Jaroslav Fibinger

  O.M. M.Š. M.Š. A.P. J.F. rozdíl setů  
1. Ondrej Moriš (15410) × 3:1 3:1 3:0 3:S 10 43 b.
2. Martina Šmídová (10501) 1:3 × 3:0 3:0 3:S 7 39 b.
3. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 0:3 × 3:0 3:S 1 29 b.
4. Andrej Podhradsky (15561) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 17 b.
5. Jaroslav Fibinger (15150) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 10 b.
9. liga C 10 bodů 5 hráčů

Karel Lábr, Adam Vrba, Eva Kaňoková, Michal Šťastný II., Igor Stehura

  K.L. A.V. E.K. M.Š. I.S. rozdíl setů  
1. Karel Lábr (14251) × 3:2 3:0 3:0 3:S 10 46 b.
2. Adam Vrba (15591) 2:3 × 2:3 3:1 3:S 3 36 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 0:3 3:2 × 3:1 3:S 3 34 b.
4. Michal Šťastný II. (15801) 0:3 1:3 1:3 × 3:S -4 24 b.
5. Igor Stehura (15651) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 10 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...