Ondřej Mokrý (16357)

Ondřej Mokrý (16357)

Ondřej Mokrý
(ID 16357)    Nyní hraje ligu Squash Praha

  • Spolehlivost : 100 %
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Praha
  • Věk: 30 let


Jarní sezóna 2018

(právě probíhá)
8. liga C
úspěšnost: 36 %
661 bodů
87. místo 86. místo v mužích
vyhrané sety: 24 prohrané sety: 34 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -4 skreče: 1

Podzimní sezóna 2017

8. liga D
úspěšnost: 50 %
767 bodů
77. místo 77. místo v mužích
vyhrané sety: 31 prohrané sety: 35 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 1

Letní sezóna 2017

7. liga A
úspěšnost: 65 %
578 bodů
54. místo 52. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 31 rozdíl: 8 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Jarní sezóna 2017

10. liga A
úspěšnost: 50 %
747 bodů
101. místo 97. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 35 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 0

Podzimní sezóna 2016

9. liga B
úspěšnost: 67 %
698 bodů
86. místo 84. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 32 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 6 skreče: 0

Letní sezóna 2016

8. liga A
úspěšnost: 65 %
555 bodů
64. místo 62. místo v mužích
vyhrané sety: 39 prohrané sety: 30 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 5 skreče: 0

Jarní sezóna 2016

9. liga A
úspěšnost: 63 %
668 bodů
98. místo 93. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 29 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 3

Podzimní sezóna 2015

9. liga B
úspěšnost: 60 %
574 bodů
115. místo 110. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 27 rozdíl: 7 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 3 skreče: 2

Jarní sezóna 2015

8. liga C
úspěšnost: 41 %
772 bodů
90. místo 85. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 37 rozdíl: -10 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -3 skreče: 0

Podzimní sezóna 2014

8. liga A
úspěšnost: 53 %
738 bodů
81. místo 76. místo v mužích
vyhrané sety: 34 prohrané sety: 32 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 1 skreče: 0

Jarní sezóna 2014

9. liga A
úspěšnost: 56 %
808 bodů
79. místo 75. místo v mužích
vyhrané sety: 30 prohrané sety: 25 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 7 rozdíl: 2 skreče: 0

Podzimní sezóna 2013

9. liga A
úspěšnost: 71 %
785 bodů
83. místo 80. místo v mužích
vyhrané sety: 41 prohrané sety: 29 rozdíl: 12 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 7 skreče: 0

Letní sezóna 2013

7. liga D
úspěšnost: 50 %
371 bodů
71. místo 68. místo v mužích
vyhrané sety: 36 prohrané sety: 34 rozdíl: 2 vyhrané zápasy: 8 prohrané zápasy: 8 rozdíl: 0 skreče: 0

Jarní sezóna 2013

11. liga A
úspěšnost: 71 %
370 bodů
100. místo 95. místo v mužích
vyhrané sety: 40 prohrané sety: 29 rozdíl: 11 vyhrané zápasy: 12 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 7 skreče: 0

Podzimní sezóna 2012

12. liga B
úspěšnost: 50 %
326 bodů
124. místo 117. místo v mužích
vyhrané sety: 32 prohrané sety: 36 rozdíl: -4 vyhrané zápasy: 9 prohrané zápasy: 9 rozdíl: 0 skreče: 3
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2018 10:00 8. Radek Lukeš SportCentrum JEREMI 2:3
17.05.2018 18:30 8. Michal Kučírka Squash Ohradní 2:3
05.05.2018 09:00 8. Lukáš Krofta SportCentrum JEREMI 1:3
28.04.2018 11:00 9. Matěj Procházka .Squash Haštal 3:2
27.04.2018 19:30 9. Jan 'Sigi' Sigmund .Squash Haštal 3:1
12.04.2018 19:00 9. Jan Ambrož SportCentrum JEREMI 3:2
29.03.2018 18:00 8. Jakub Průcha .Squash Haštal 0:3 i
26.03.2018 19:00 8. Radek Lukeš .Squash Haštal 1:3
17.03.2018 08:00 8. Lukáš Krofta SportCentrum JEREMI 0:3
13.03.2018 20:00 8. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:2 i
23.02.2018 19:00 7. Ondřej Budík .Squash Haštal 1:3
21.02.2018 08:00 7. Jan Stanicek .Squash Haštal 1:3
14.02.2018 18:00 7. Lukáš Sobolčik .Squash Haštal 1:3
31.01.2018 18:30 8. Michal Bretschneider Squash Ohradní 3:2
10.01.2018 18:00 8. Petr Altman .Squash Haštal 3:2
08.01.2018 19:00 8. Tomáš Uher .Squash Haštal 3:2
29.12.2017 12:00 7. Petr Beneš SportCentrum JEREMI 1:3
21.12.2017 19:00 7. Rišo Hlásko SportCentrum JEREMI 1:3
17.12.2017 18:00 7. Stano Miskovic 1:3
19.11.2017 18:00 8. Tomáš Bakule 3:1
17.11.2017 10:00 8. Jakub Průcha .Squash Haštal 3:2
15.11.2017 21:00 8. Lukáš Vaculík Sportcentrum Step 2:3
08.11.2017 20:00 8. Ondřej Budík .Squash Haštal 2:3
28.10.2017 09:00 7. Aditya Jaiswal .Squash Haštal 0:3
20.10.2017 08:00 7. Karel Tesař .Squash Haštal 0:3 i
15.10.2017 10:00 7. Radek Brix SportCentrum JEREMI 3:2
08.10.2017 10:00 7. Viktor Steppan SportCentrum JEREMI 0:3
25.09.2017 20:00 7. Petra Vansová Sportcentrum Step 3:1
14.09.2017 18:00 7. Lenka Hrbková Sportcentrum Step 2:3
11.09.2017 19:00 7. Jano Kupec 1:3
09.09.2017 10:00 7. Douglas Wong SportCentrum JEREMI 3:2
29.08.2017 19:00 7. Jan Zmeškal Sportcentrum Step 3:S i
17.08.2017 08:00 7. Karel Tesař .Squash Haštal 1:3
15.08.2017 07:00 7. Tomáš Mokrejš .Squash Haštal 1:3 i
30.07.2017 21:00 7. Petr Bena 3:1
19.07.2017 07:30 7. Jan Kricka 0:3
19.07.2017 07:00 7. Lukáš Sobolčik .Squash Haštal 1:3
10.07.2017 07:00 7. Rišo Hlásko SportCentrum JEREMI 3:2
29.06.2017 18:00 8. Jirka Paduch .Squash Haštal 3:2
26.06.2017 20:00 8. Břetislav Chamrád SportCentrum JEREMI 3:1
19.06.2017 20:00 8. Tomáš Jirsa SportCentrum JEREMI 3:2
15.06.2017 19:00 8. Tomáš Mokrejš 3:2
25.05.2017 12:00 10. Iva Marešová .Squash Haštal 3:0
16.05.2017 18:00 10. David Smolka .Squash Haštal 3:2
11.05.2017 19:00 10. Ondřej Soroka .Squash Haštal 3:2
10.05.2017 20:00 10. Michal Cerman SportCentrum JEREMI 2:3
24.04.2017 21:00 10. Jan Šavel .Squash Haštal 3:0
22.04.2017 17:00 10. Jakub Zakouřil SportCentrum JEREMI 3:2
19.04.2017 20:00 10. Tomáš Jirák SQUASHPARK Cibulka 2:3 i
17.04.2017 19:00 10. Jan Zmeškal SportCentrum JEREMI 3:1
12.04.2017 21:00 10. Martin Soušek .Squash Haštal 1:3
28.03.2017 21:00 9. František Hezina .Squash Haštal 3:1
21.03.2017 19:00 9. Ladislav Změlík .Squash Haštal 0:3
17.03.2017 19:00 9. Břetislav Chamrád SportCentrum JEREMI 1:3 i
08.03.2017 20:00 9. Radek Brix SportCentrum JEREMI 2:3
26.02.2017 17:00 8. Miroslav Frayer SQUASHPARK Cibulka 1:3
25.02.2017 08:00 8. Hanzzz Kastl .Squash Haštal 2:3
08.02.2017 20:00 8. Lukáš Vaculík .Squash Haštal 1:3
25.01.2017 21:00 9. Jirka Paduch .Squash Haštal 1:3
24.01.2017 20:00 9. Petr Novotný .Squash Haštal 3:1
20.01.2017 20:00 9. Břetislav Chamrád SportCentrum JEREMI 3:1
11.01.2017 19:00 9. Adam Hladík SportCentrum JEREMI 3:1
30.12.2016 19:00 8. Michal Kutička .Squash Haštal 0:3
22.12.2016 19:00 8. Radek Lukeš SportCentrum JEREMI 2:3
14.12.2016 18:00 8. Daniel Vrana SportCentrum JEREMI 0:3
13.12.2016 21:00 8. Martin Havelka .Squash Haštal 3:2
08.12.2016 21:00 8. David Kubín .Squash Haštal 0:3
12.11.2016 09:00 8. Lukáš Krofta SportCentrum JEREMI 3:2
09.11.2016 18:00 8. Lenka Hrbková Sportcentrum Step 0:3 i
06.11.2016 18:00 8. Petr Nešetřil SportCentrum JEREMI 3:2
29.10.2016 10:00 9. Lubomír Skoupil SQUASHPARK Cibulka 3:2
16.10.2016 19:00 9. Jan Říha .Squash Haštal 3:2
09.10.2016 20:00 9. Adam Kubný .Squash Haštal 3:1
28.09.2016 18:00 8. Jan Zmeškal SQUASHPARK Cibulka 3:1
26.09.2016 19:00 8. Přemysl Pavlák .Squash Haštal 3:1
23.09.2016 18:00 8. Jakub Průcha .Squash Haštal 3:1 i
18.09.2016 11:00 8. Jan 'Sigi' Sigmund .Squash Haštal 3:2
16.09.2016 17:00 8. Petra Vansová Sportcentrum Step 3:1
29.08.2016 19:00 7. Karel Tesař SQUASHPARK Cibulka 0:3 i
29.08.2016 18:00 7. Miroslav Frayer SQUASHPARK Cibulka 0:3
16.08.2016 18:00 7. Lenka Hrbková Sportcentrum Step 3:2
14.08.2016 21:00 7. Michal Kutička SportCentrum JEREMI 2:3 i
12.07.2016 18:00 8. Adam Hradil SQUASHPARK Cibulka 3:1
11.07.2016 19:00 8. Ondřej Slabihoud .Squash Haštal 3:0
09.07.2016 11:00 8. Rišo Hlásko SportCentrum JEREMI 0:3
08.07.2016 19:00 8. ROBERT SMIDA .Squash Haštal 3:1
27.06.2016 19:00 8. Kamil Papež SQUASHPARK Cibulka 2:3
27.06.2016 18:00 8. Tomáš Matuška SQUASHPARK Cibulka 2:3 i
15.06.2016 18:00 8. Martin Havelka .Squash Haštal 3:1
10.06.2016 16:00 8. Tomáš Bakule SportCentrum JEREMI 3:1
28.05.2016 10:00 9. Michal Kozubek .Squash Haštal 3:2
23.05.2016 19:00 9. Rišo Hlásko SportCentrum JEREMI 1:3
18.05.2016 07:00 9. Martin Soušek .Squash Haštal 2:3 i
07.05.2016 12:00 9. Adam Kubný .Squash Haštal 3:1
27.04.2016 18:00 9. Tomáš Volák Sportcentrum Step 1:3
17.04.2016 10:00 9. Lubomír Skoupil SQUASHPARK Cibulka 0:3
13.04.2016 18:00 9. Martin Soušek .Squash Haštal 3:0
17.03.2016 18:00 9. Michal Kozubek .Squash Haštal 3:2
13.03.2016 18:00 9. Jan Dvořák SQUASHPARK Cibulka 3:2
01.03.2016 17:18 10. Martin Bednar S:S
28.02.2016 06:30 10. Filip Řezníček .Squash Haštal 3:1
14.02.2016 13:00 10. Tomáš Bakule .Squash Haštal 3:1
11.02.2016 20:00 10. Lenka Hrbková .Squash Haštal 3:2
01.02.2016 10:12 9. Pavel Hojgr S:S
24.01.2016 18:00 9. Tomáš Jirsa SportCentrum JEREMI 2:3
23.01.2016 18:00 9. Břetislav Chamrád .Squash Haštal 3:1
17.01.2016 16:00 9. Ondřej Budík .Squash Haštal 0:3
16.01.2016 14:00 9. Lukáš Melichar .Squash Haštal 2:3
03.01.2016 13:00 10. ROBERT SMIDA Sportcentrum Step 3:2 i
02.01.2016 18:00 10. Jakub Tuháček .Squash Haštal 3:1
13.12.2015 11:00 10. Martin Fencl .Squash Haštal 3:1
01.12.2015 12:56 11. Igor Kusnyir 3:S
22.11.2015 10:00 11. Michal Cerman .Squash Haštal 3:2
14.11.2015 10:00 11. Adam Hladík SportCentrum JEREMI 3:1
07.11.2015 14:00 11. Peki Němeček .Squash Haštal 1:3 i
01.11.2015 19:00 10. Martin Staněk .Squash Haštal 3:1
18.10.2015 10:00 10. Tomáš Jančar SportCentrum JEREMI 1:3
17.10.2015 10:00 10. Adam Kubný .Squash Haštal 1:3
28.05.2015 13:00 8. Denisa Linhartová FitClub Kozák 0:3
16.05.2015 19:00 8. Michal Kutička SportCentrum JEREMI 3:2
10.05.2015 09:00 8. Adrian Toman SportCentrum JEREMI 1:3
08.05.2015 13:00 8. Jan 'Sigi' Sigmund .Squash Haštal 1:3 i
19.04.2015 13:00 8. Rišo Hlásko SportCentrum JEREMI 1:3
19.04.2015 10:00 8. Dáša Bažantová SQUASHPARK Cibulka 3:0
12.04.2015 15:00 8. Břetislav Chamrád SportCentrum JEREMI 3:2
11.04.2015 12:00 8. Honza Kučera .Squash Haštal 3:1
06.04.2015 10:00 8. Libor Barok SportCentrum JEREMI 0:3
29.03.2015 13:00 9. Stanislav Pavlů .Squash Haštal 1:3
22.03.2015 21:00 9. Jakub Průcha .Squash Haštal 3:1
22.03.2015 11:00 9. Jan Dvořák SportCentrum JEREMI 3:1
14.03.2015 10:00 9. Radek Lukeš .Squash Haštal 3:0
25.02.2015 21:00 8. Hanzzz Kastl 0:3
25.02.2015 21:00 8. Tomáš Holomek Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
15.02.2015 20:00 8. Pavel Plchot .Squash Haštal 1:3
11.02.2015 21:00 8. Petr Koula .Squash Haštal 1:3 i
28.01.2015 19:00 8. Stanislav Pavlů .Squash Haštal 3:1
22.01.2015 20:00 8. Jan Prochacek .Squash Haštal 3:1
20.01.2015 19:00 8. Tomáš Jirsa .Squash Haštal 3:1 i
17.01.2015 13:00 8. Tomáš Němec .Squash Haštal 1:3
14.01.2015 20:00 8. Tomáš Kolomý .Squash Haštal 0:3
21.12.2014 10:00 9. Jakub Tuháček SQUASHPARK Cibulka 3:2
20.12.2014 11:00 9. Jaroslav Jirků .Squash Haštal 3:0
13.12.2014 09:00 9. Ladislav Pecen SportCentrum JEREMI 1:3
07.12.2014 14:00 9. Martin Staněk .Squash Haštal 3:2
30.11.2014 14:00 8. Iva Marešová .Squash Haštal 3:0
24.11.2014 20:00 8. Prokop Severýn .Squash Haštal 1:3
23.11.2014 09:00 8. Jan Heřmánek SQUASHPARK Cibulka 1:3
16.11.2014 09:00 8. Jan Stanicek .Squash Haštal 1:3
29.10.2014 21:00 9. Petr Bena SportCentrum JEREMI 3:1
26.10.2014 09:00 9. Martin Havelka .Squash Haštal 3:0
18.10.2014 16:00 9. Lukáš Melichar .Squash Haštal 0:3
12.10.2014 10:00 9. Tomáš Jirák SQUASHPARK Cibulka 2:3 i
30.05.2014 20:00 9. Sebastian Garcia SQUASHPARK Cibulka 3:1
30.05.2014 18:00 9. Tomáš Rojík SportCentrum JEREMI 3:1
24.05.2014 11:00 9. Jakub Průcha .Squash Haštal 3:1
24.05.2014 10:00 9. Marek Procházka .Squash Haštal 3:1
19.04.2014 11:00 8. Martin Juráš .Squash Haštal 0:3
18.04.2014 18:00 8. Tomáš Uher .Squash Haštal 0:3
12.04.2014 11:00 8. Lenka Hrbková .Squash Haštal 0:3 i
28.03.2014 19:30 8. Tomáš Hájek Hamr Záběhlice 1:3
14.03.2014 07:00 8. Zdeněk Hittman SQUASHPARK Cibulka 1:3
22.02.2014 09:00 8. Martin Novák .Squash Haštal 3:0
16.02.2014 11:30 8. Jan 'Sigi' Sigmund SportCentrum JEREMI 0:3 i
09.02.2014 09:00 8. Jan Heřmánek SQUASHPARK Cibulka 1:3
25.01.2014 09:00 9. Radek Brix SportCentrum JEREMI 3:1
20.01.2014 16:00 9. Tomáš Matoušek SQUASHPARK Cibulka 1:3 i
13.01.2014 11:00 9. Jan Mokrý SportCentrum JEREMI 3:2
12.01.2014 10:00 9. Martina Červenková .Squash Haštal 3:1
04.01.2014 14:00 8. Tomáš Hájek .Squash Haštal 3:2
15.12.2013 16:00 8. Tomáš Holomek SportCentrum JEREMI 1:3
14.12.2013 17:00 8. Jan 'Sigi' Sigmund .Squash Haštal 2:3 i
08.12.2013 18:00 8. Jan Nožka .Squash Haštal 0:3
30.11.2013 10:00 9. Libor Pešl Hotel a Sportcentrum Čechie 3:0
23.11.2013 15:00 9. Martina Červenková .Squash Haštal 3:2
17.11.2013 09:00 9. Radek Brix SportCentrum JEREMI 3:1
09.11.2013 16:00 9. Petr Koula .Squash Haštal 3:1
01.11.2013 14:00 9. Filip Habr 3:2
28.10.2013 14:00 9. Petr Simek .Squash Haštal 3:2
26.10.2013 12:00 9. Martin Havelka .Squash Haštal 1:3 i
23.09.2013 15:00 7. Jan Bejkovský SQUASHPARK Cibulka 3:2
20.09.2013 16:00 7. Kosta Baltas .Squash Haštal 1:3
17.09.2013 21:00 7. Ilona Juřenová SQUASHPARK Cibulka 2:3
13.09.2013 08:00 7. Břetislav Chamrád SportCentrum JEREMI 0:3
28.08.2013 21:00 8. Pavel Málek SQUASHPARK Cibulka 3:2
26.08.2013 15:00 8. Martin Melicherčík .Squash Haštal 3:1
20.08.2013 20:00 8. Petr Simek .Squash Haštal 2:3
11.08.2013 10:00 8. Jaroslav Švarc SportCentrum JEREMI 3:2
30.07.2013 18:00 10. Zdeněk Hittman .Squashcentrum Strahov. 2:3 i
26.07.2013 16:00 10. Jakub Průcha .Squash Haštal 3:0
13.07.2013 09:00 10. Jan Neškudla SportCentrum JEREMI 3:0
07.07.2013 14:00 10. Anna Vojtíšková .Squash Haštal 3:1
28.06.2013 09:00 9. Jiří Vozka .Squash Haštal 2:3
22.06.2013 20:00 9. petr nuzik SportCentrum JEREMI 2:3
21.06.2013 17:00 9. Jan Mokrý SportCentrum JEREMI 3:2
21.06.2013 16:00 9. Marek Trauške SportCentrum JEREMI 1:3
21.05.2013 10:00 11. Jan Skála .Squash Haštal 3:1
19.05.2013 11:00 11. Marek Procházka SportCentrum JEREMI 3:2
16.05.2013 12:00 11. Jiří Honc .Squash Haštal 3:1
12.05.2013 10:00 11. Miroslav Zdráhala SportCentrum JEREMI 3:2
25.04.2013 09:00 11. Václav Hosnedl .Squash Haštal 3:0
17.04.2013 14:00 11. Michal Kozubek .Squash Haštal 3:2
13.04.2013 11:00 11. Jiří Černý .Squash Haštal 3:2
07.04.2013 19:00 11. petr nuzik .Squash Haštal 1:3
26.03.2013 08:00 11. Pavel Málek SportCentrum JEREMI 2:3
24.03.2013 17:00 11. Jakub Tuháček .Squash Haštal 3:0
22.03.2013 14:00 11. Filip Habr .Squash Haštal 3:2
16.03.2013 11:00 11. Jaroslav Růžička SportCentrum JEREMI 0:3
10.03.2013 12:00 11. Ondřej Eperješi .Squash Haštal 3:0
27.02.2013 16:00 11. Petr Goluch .Squash Haštal 3:1
16.02.2013 10:00 11. Martin Dolejší SportCentrum JEREMI 3:1
09.02.2013 11:30 11. Jaroslav Švarc .Squash Haštal 0:3 i
09.02.2013 11:00 11. Zdeněk Hittman .Squash Haštal 1:3
28.01.2013 08:00 12. Leona Štefková .Squash Haštal 3:1
12.01.2013 09:00 12. Petr Hejtmánek SportCentrum JEREMI 3:0 i
11.01.2013 14:00 12. Cenek Albl .Squash Haštal 3:1
07.01.2013 11:00 12. Lucie Kojetínská SportCentrum JEREMI 2:3 i
21.12.2012 17:00 11. Tomas Skucek .Squash Haštal 0:3
12.12.2012 12:00 11. Radim Bohuslav SportCentrum JEREMI 3:2
30.11.2012 19:00 11. Moris Bangoura 3:1
30.11.2012 09:00 11. Petr Blažek .Squash Haštal 3:2
26.11.2012 15:00 11. Filip Habr .Squash Haštal 2:3
25.11.2012 11:00 11. Prokop Severýn SportCentrum JEREMI 3:2
11.11.2012 11:00 11. Tomáš Plánka SportCentrum JEREMI 1:3 i
01.11.2012 16:02 10. Lubomír Skoupil S:S
31.10.2012 17:00 10. Jan Chroumal Hotel a Sportcentrum Čechie 0:3
17.10.2012 12:30 10. Karel Šobra Squash Arena 0:3
17.10.2012 12:00 10. Šárka Reinbergrová Squash Arena 0:3 i
- - 11. Adam Hraška 3:S i
- - 11. Jan Kalhous S:3 i
- - 11. Lubomír Skoupil S:3
- - 12. Václav Hosnedl 3:S
- - 9. Honza Honek 3:S
- - 9. Michal Kozubek 3:S
- - 8. Pavel Hojgr 3:S
- - 8. Petr Simek 3:S i
- - 8. Miroslav Frayer 3:S
- - 8. Radim Bohuslav 3:S i
- - 10. Pavel Hojgr S:S
- - 10. Prokop Severýn 3:S
- - 9. David Martínek S:3
- - 9. Stanislav Pavlů S:3
- - 9. Martin Šorma 3:S i
- - 9. Michal Kavan 3:S
- - 9. David Korniet 3:S
- - 8. Sebastian Garcia 3:S
- - 9. Štěpán Kuba 3:S
- - 8. Aleš Feix 3:S i
- - 10. Jan Žalman 3:S
- - 7. Jan Rys 3:S i
- - 7. Filip Velemínský 3:S
- - 8. Adam Kubný 3:S
- - 7. Hanzzz Kastl S:S
- - 8. Vojtěch Králik 3:S i
- - 7. Hanzzz Kastl S:S
- - 9. Václav Jedlička 3:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: tak konečně po těch prohrách jsem to otočil. díky byl to dobrý zápas!!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za naprosto luxusní zápas, nejlíp jsem si zaběhala;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vždycky až v tie breaku

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bohuzel pro nemoc neodehrano

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Opět vyrovnaný zápas - tentokrát jsem měl štěstí na koncovky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: super hra, dík

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Ondro, díky za výborný zápas! Měj jsem tentokrát více štěstí :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vyrovnany zapas jako vzdy :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: koukam ze uz paty zapas a porad stejne :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Výborný zápas. Každý set trval přes 10min

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hezkej zápas.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrý zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super vyrovnaná hra, nejférovější by byla remíza :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Hodne dobry zapas. Zacatek mi sice nevysel - 0:2, pak jsem ale zabojoval a nakonec to jeste bylo drama. Dik za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělý zápas

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkná kombinační hra

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: supr match!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: super

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělý zápas. Děkuju

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra a dluzim Ti squash, tak se pripomen ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Tak jsem to stihl, než začaly dramatické výměny :-) Diky za hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Jeste jednou sorry za mirne zdrzeni a diky za super hru.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Vedu 2:0 a pak začlo drama! :-) Pěkný squash.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dík za hru, Ondro:-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super hra. Díky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru :-))

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: tak jsem zvědavej na příště ;)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Fakt super hra, bylo to o fous.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Skvělý zápas....

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Ondro, vitej po roce v Norsku! At se brzo rozehrajes:-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Bohuzial, som zaneprazdneny.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: škoda, tak se uzdrav..

Tvůj komentář: Byli jsme domluveni na 30.3., neprisel si a ani jsem se ti nemohl dovolat.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Zranění.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Příště bude ruka už určitě funkční,tak si zahrajem.

Tvůj komentář: Rezervaci jsem zrusil, tak doufam ze se ti to koleno brzy spravi.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: zraneni ramene

Tvůj komentář: Snad se ti to rameno rychle uzdravi, diky za hru.

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Stáhnout do CSV

Jarní sezóna 2018

8. liga C 150 bodů 5 hráčů

Michal Kučírka, Lukáš Krofta, Ondřej Mokrý, Radek Lukeš, Aditya Jaiswal

  M.K. L.K. O.M. R.L. A.J. rozdíl setů  
1. Michal Kučírka (22416) × 3:2 3:2 3:0 : 5 181 b.
2. Lukáš Krofta (20264) 2:3 × 3:1 3:0 : 4 178 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 1:3 × 2:3 : -4 160 b.
4. Radek Lukeš (19622) 0:3 0:3 3:2 × : -5 159 b.
5. Aditya Jaiswal (26172) : : : : × 0 150 b.
9. liga C 135 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Václav Jedlička, Matěj Procházka, Jan 'Sigi' Sigmund, Jan Ambrož

  O.M. V.J. M.P. J.&. J.A. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:S 3:2 3:1 3:2 7 174 b.
2. Václav Jedlička (26226) S:3 × 3:2 3:2 3:2 0 162 b.
3. Matěj Procházka (21890) 2:3 2:3 × 3:2 3:2 0 161 b.
4. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 1:3 2:3 2:3 × 3:S -1 155 b.
5. Jan Ambrož (24898) 2:3 2:3 2:3 S:3 × -6 147 b.
8. liga D 150 bodů 5 hráčů

Lukáš Krofta, Jakub Průcha, Petra Vansová, Radek Lukeš, Ondřej Mokrý

  L.K. J.P. P.V. R.L. O.M. rozdíl setů  
1. Lukáš Krofta (20264) × 3:2 2:3 3:2 3:0 4 185 b.
2. Jakub Průcha (15172) 2:3 × 2:3 3:0 3:0 4 184 b.
3. Petra Vansová (25076) 3:2 3:2 × 3:1 2:3 3 183 b.
4. Radek Lukeš (19622) 2:3 0:3 1:3 × 3:1 -4 167 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 0:3 3:2 1:3 × -7 161 b.
7. liga C 165 bodů 5 hráčů

Lukáš Sobolčik, Jan Stanicek, Hanzzz Kastl, Ondřej Budík, Ondřej Mokrý

  L.S. J.S. H.K. O.B. O.M. rozdíl setů  
1. Lukáš Sobolčik (21857) × 2:3 3:0 3:1 3:1 6 204 b.
2. Jan Stanicek (20074) 3:2 × 1:3 3:2 3:1 2 196 b.
3. Hanzzz Kastl (19161) 0:3 3:1 × 3:0 S:S 2 184 b.
4. Ondřej Budík (16243) 1:3 2:3 0:3 × 3:1 -4 182 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 1:3 S:S 1:3 × -6 166 b.

Podzimní sezóna 2017

8. liga D 165 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Petr Altman, Michal Bretschneider, Tomáš Uher, Vojtěch Králik

  O.M. P.A. M.B. T.U. V.K. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:2 3:2 3:2 3:S 6 202 b.
2. Petr Altman (21358) 2:3 × 2:3 3:0 3:0 4 199 b.
3. Michal Bretschneider (18395) 2:3 3:2 × 2:3 3:S 2 192 b.
4. Tomáš Uher (12171) 2:3 0:3 3:2 × 3:S 0 188 b.
5. Vojtěch Králik (27051) S:3 0:3 S:3 S:3 × -12 165 b.
7. liga B 180 bodů 5 hráčů

Petr Beneš, Stano Miskovic, Rišo Hlásko, Hanzzz Kastl, Ondřej Mokrý

  P.B. S.M. R.H. H.K. O.M. rozdíl setů  
1. Petr Beneš (17328) × 3:1 3:S 1:3 3:1 5 214 b.
2. Stano Miskovic (11900) 1:3 × 3:1 3:2 3:1 3 213 b.
3. Rišo Hlásko (20159) S:3 1:3 × S:S 3:1 -3 188 b.
4. Hanzzz Kastl (19161) 3:1 2:3 S:S × S:S 1 185 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 1:3 1:3 S:S × -6 181 b.
8. liga A 165 bodů 6 hráčů

Ondřej Budík, Lukáš Vaculík, Ondřej Mokrý, Jakub Průcha, Adam Kubný, Tomáš Bakule

  O.B. L.V. O.M. J.P. A.K. T.B. rozdíl setů  
1. Ondřej Budík (16243) × 3:1 3:2 3:0 3:1 3:0 11 211 b.
2. Lukáš Vaculík (25943) 1:3 × 3:2 3:1 3:1 2:3 2 195 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 2:3 × 3:2 3:S 3:1 4 195 b.
4. Jakub Průcha (15172) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 3:2 -2 187 b.
5. Adam Kubný (20784) 1:3 1:3 S:3 0:3 × 3:0 -7 179 b.
6. Tomáš Bakule (10214) 0:3 3:2 1:3 2:3 0:3 × -8 177 b.
7. liga B 180 bodů 5 hráčů

Aditya Jaiswal, Karel Tesař, Viktor Steppan, Ondřej Mokrý, Radek Brix

  A.J. K.T. V.S. O.M. R.B. rozdíl setů  
1. Aditya Jaiswal (26172) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 228 b.
2. Karel Tesař (17338) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 221 b.
3. Viktor Steppan (20746) 0:3 1:3 × 3:0 3:0 1 208 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 189 b.
5. Radek Brix (16736) 0:3 0:3 0:3 2:3 × -10 184 b.

Letní sezóna 2017

7. liga A 120 bodů 6 hráčů

Jano Kupec, Ondřej Mokrý, Lenka Hrbková, Douglas Wong, Filip Velemínský, Petra Vansová

  J.K. O.M. L.H. D.W. F.V. P.V. rozdíl setů  
1. Jano Kupec (18005) × 3:1 S:3 3:2 3:0 3:0 6 157 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 × 2:3 3:2 3:S 3:1 3 149 b.
3. Lenka Hrbková (10071) 3:S 3:2 × 1:3 1:3 3:1 2 147 b.
4. Douglas Wong (28052) 2:3 2:3 3:1 × 1:3 3:1 0 146 b.
5. Filip Velemínský (26083) 0:3 S:3 3:1 3:1 × S:3 -5 138 b.
6. Petra Vansová (25076) 0:3 1:3 1:3 1:3 3:S × -6 133 b.
7. liga C 120 bodů 5 hráčů

Karel Tesař, Tomáš Mokrejš, Ondřej Mokrý, Jan Zmeškal, Jan Rys

  K.T. T.M. O.M. J.Z. J.R. rozdíl setů  
1. Karel Tesař (17338) × 3:2 3:1 3:S 3:S 9 160 b.
2. Tomáš Mokrejš (20737) 2:3 × 3:1 3:S 3:S 7 155 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 1:3 × 3:S 3:S 2 144 b.
4. Jan Zmeškal (19427) S:3 S:3 S:3 × 3:S -6 130 b.
5. Jan Rys (14778) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
7. liga A 120 bodů 5 hráčů

Lukáš Sobolčik, Jan Kricka, Ondřej Mokrý, Petr Bena, Rišo Hlásko

  L.S. J.K. O.M. P.B. R.H. rozdíl setů  
1. Lukáš Sobolčik (21857) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 164 b.
2. Jan Kricka (23625) 2:3 × 3:0 3:0 S:S 5 145 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 0:3 × 3:1 3:2 -2 142 b.
4. Petr Bena (17578) 1:3 0:3 1:3 × S:S -7 119 b.
5. Rišo Hlásko (20159) 0:3 S:S 2:3 S:S × -4 114 b.
8. liga B 105 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Tomáš Mokrejš, Břetislav Chamrád, Jirka Paduch, Tomáš Jirsa

  O.M. T.M. B.C. J.P. T.J. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:2 3:1 3:2 3:2 5 143 b.
2. Tomáš Mokrejš (20737) 2:3 × 3:0 3:2 3:2 4 140 b.
3. Břetislav Chamrád (10310) 1:3 0:3 × 3:1 3:0 0 131 b.
4. Jirka Paduch (10654) 2:3 2:3 1:3 × S:S -4 110 b.
5. Tomáš Jirsa (18119) 2:3 2:3 0:3 S:S × -5 108 b.

Jarní sezóna 2017

10. liga A 150 bodů 6 hráčů

David Smolka, Ondřej Mokrý, Michal Cerman, Iva Marešová, Ondřej Soroka, Jan Žalman

  D.S. O.M. M.C. I.M. O.S. J.Ž. rozdíl setů  
1. David Smolka (17276) × 2:3 3:0 3:2 3:1 3:S 8 188 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 3:2 × 2:3 3:0 3:2 3:S 7 186 b.
3. Michal Cerman (20687) 0:3 3:2 × 0:3 3:0 3:S 1 176 b.
4. Iva Marešová (10045) 2:3 0:3 3:0 × 2:3 3:S 1 175 b.
5. Ondřej Soroka (23895) 1:3 2:3 0:3 3:2 × 3:S -2 170 b.
6. Jan Žalman (27472) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 150 b.
10. liga A 150 bodů 6 hráčů

Martin Soušek, Jakub Zakouřil, Ondřej Mokrý, Jan Zmeškal, Tomáš Jirák, Jan Šavel

  M.S. J.Z. O.M. J.Z. T.J. J.Š. rozdíl setů  
1. Martin Soušek (15978) × 3:0 3:1 2:3 0:3 3:0 4 183 b.
2. Jakub Zakouřil (23780) 0:3 × 2:3 3:1 3:0 3:0 4 183 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 3:2 × 3:1 2:3 3:0 3 181 b.
4. Jan Zmeškal (19427) 3:2 1:3 1:3 × 3:1 3:0 2 180 b.
5. Tomáš Jirák (11042) 3:0 0:3 3:2 1:3 × 3:0 2 180 b.
6. Jan Šavel (17067) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 150 b.
9. liga B 165 bodů 5 hráčů

Radek Brix, Ladislav Změlík, František Hezina, Břetislav Chamrád, Ondřej Mokrý

  R.B. L.Z. F.H. B.C. O.M. rozdíl setů  
1. Radek Brix (16736) × 0:3 3:1 3:1 3:2 2 196 b.
2. Ladislav Změlík (15077) 3:0 × 0:3 2:3 3:0 2 195 b.
3. František Hezina (16372) 1:3 3:0 × 3:1 1:3 1 193 b.
4. Břetislav Chamrád (10310) 1:3 3:2 1:3 × 3:1 -1 189 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 0:3 3:1 1:3 × -4 182 b.
8. liga C 180 bodů 5 hráčů

Hanzzz Kastl, Lukáš Vaculík, Miroslav Frayer, Ondřej Mokrý, Aleš Feix

  H.K. L.V. M.F. O.M. A.F. rozdíl setů  
1. Hanzzz Kastl (19161) × 3:0 3:1 3:2 2:3 5 217 b.
2. Lukáš Vaculík (25943) 0:3 × 3:2 3:1 3:1 2 211 b.
3. Miroslav Frayer (10627) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 206 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 1:3 1:3 × 3:S -2 198 b.
5. Aleš Feix (15702) 3:2 1:3 2:3 S:3 × -5 195 b.

Podzimní sezóna 2016

9. liga B 150 bodů 6 hráčů

Jirka Paduch, Ondřej Mokrý, Petr Novotný, Adam Hladík, Štěpán Kuba, Břetislav Chamrád

  J.P. O.M. P.N. A.H. Š.K. B.C. rozdíl setů  
1. Jirka Paduch (10654) × 3:1 3:0 3:1 3:S 3:1 12 195 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 × 3:1 3:1 3:S 3:1 7 186 b.
3. Petr Novotný (23269) 0:3 1:3 × 3:1 3:S 3:0 3 179 b.
4. Adam Hladík (15132) 1:3 1:3 1:3 × 3:S 3:2 -2 170 b.
5. Štěpán Kuba (10431) S:3 S:3 S:3 S:3 × 3:0 -9 160 b.
6. Břetislav Chamrád (10310) 1:3 1:3 0:3 2:3 0:3 × -11 156 b.
8. liga A 150 bodů 6 hráčů

Daniel Vrana, David Kubín, Michal Kutička, Radek Lukeš, Ondřej Mokrý, Martin Havelka

  D.V. D.K. M.K. R.L. O.M. M.H. rozdíl setů  
1. Daniel Vrana (25665) × 3:2 3:2 3:0 3:0 3:1 10 194 b.
2. David Kubín (19876) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 3:0 10 193 b.
3. Michal Kutička (20622) 2:3 1:3 × 3:1 3:0 3:0 5 184 b.
4. Radek Lukeš (19622) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 3:1 -5 168 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -9 160 b.
6. Martin Havelka (19602) 1:3 0:3 0:3 1:3 2:3 × -11 156 b.
8. liga B 150 bodů 5 hráčů

Lenka Hrbková, Lukáš Krofta, Ondřej Mokrý, Petr Nešetřil, Sebastian Garcia

  L.H. L.K. O.M. P.N. S.G. rozdíl setů  
1. Lenka Hrbková (10071) × 1:3 3:0 3:0 3:S 7 188 b.
2. Lukáš Krofta (20264) 3:1 × 2:3 3:2 3:S 5 184 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 3:2 × 3:2 3:S 2 178 b.
4. Petr Nešetřil (26013) 0:3 2:3 2:3 × S:S -5 153 b.
5. Sebastian Garcia (18957) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 145 b.
9. liga B 135 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Adam Kubný, David Korniet, Lubomír Skoupil, Jan Říha

  O.M. A.K. D.K. L.S. J.Ř. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:1 3:S 3:2 3:2 7 174 b.
2. Adam Kubný (20784) 1:3 × 3:S 3:1 2:3 2 162 b.
3. David Korniet (10833) S:3 S:3 × 3:1 3:0 -1 159 b.
4. Lubomír Skoupil (11326) 2:3 1:3 1:3 × 3:1 -3 154 b.
5. Jan Říha (10469) 2:3 3:2 0:3 1:3 × -5 150 b.

Letní sezóna 2016

8. liga A 105 bodů 6 hráčů

Ondřej Mokrý, Jakub Průcha, Jan 'Sigi' Sigmund, Přemysl Pavlák, Jan Zmeškal, Petra Vansová

  O.M. J.P. J.&. P.P. J.Z. P.V. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:1 3:2 3:1 3:1 3:1 9 147 b.
2. Jakub Průcha (15172) 1:3 × 3:0 3:0 0:3 3:1 3 136 b.
3. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 2:3 0:3 × 2:3 3:1 3:0 0 131 b.
4. Přemysl Pavlák (16192) 1:3 0:3 3:2 × 3:2 3:1 -1 130 b.
5. Jan Zmeškal (19427) 1:3 3:0 1:3 2:3 × 0:3 -5 122 b.
6. Petra Vansová (25076) 1:3 1:3 0:3 1:3 3:0 × -6 120 b.
7. liga C 120 bodů 5 hráčů

Miroslav Frayer, Michal Kutička, Karel Tesař, Ondřej Mokrý, Lenka Hrbková

  M.F. M.K. K.T. O.M. L.H. rozdíl setů  
1. Miroslav Frayer (10627) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 168 b.
2. Michal Kutička (20622) 1:3 × 3:0 3:2 3:1 4 155 b.
3. Karel Tesař (17338) 1:3 0:3 × 3:0 3:0 1 148 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 2:3 0:3 × 3:2 -6 133 b.
5. Lenka Hrbková (10071) 0:3 1:3 0:3 2:3 × -9 126 b.
8. liga A 105 bodů 5 hráčů

Rišo Hlásko, Ondřej Mokrý, ROBERT SMIDA, Adam Hradil, Ondřej Slabihoud

  R.H. O.M. R.S. A.H. O.S. rozdíl setů  
1. Rišo Hlásko (20159) × 3:0 3:1 3:2 3:0 9 151 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 × 3:1 3:1 3:0 4 140 b.
3. ROBERT SMIDA (20206) 1:3 1:3 × 3:2 3:1 -1 129 b.
4. Adam Hradil (23976) 2:3 1:3 2:3 × 3:0 -1 128 b.
5. Ondřej Slabihoud (10444) 0:3 0:3 1:3 0:3 × -11 107 b.
8. liga D 105 bodů 5 hráčů

Tomáš Matuška, Kamil Papež, Ondřej Mokrý, Martin Havelka, Tomáš Bakule

  T.M. K.P. O.M. M.H. T.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Matuška (23845) × 3:0 3:2 3:1 3:0 9 151 b.
2. Kamil Papež (22050) 0:3 × 3:2 3:0 3:1 3 138 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 2:3 × 3:1 3:1 2 135 b.
4. Martin Havelka (19602) 1:3 0:3 1:3 × S:S -7 104 b.
5. Tomáš Bakule (10214) 0:3 1:3 1:3 S:S × -7 104 b.

Jarní sezóna 2016

9. liga A 135 bodů 6 hráčů

Rišo Hlásko, Martin Soušek, Ondřej Mokrý, Michal Kozubek, Adam Kubný, Michal Kavan

  R.H. M.S. O.M. M.K. A.K. M.K. rozdíl setů  
1. Rišo Hlásko (20159) × 2:3 3:1 3:0 3:1 3:S 9 174 b.
2. Martin Soušek (16541) 3:2 × 3:2 1:3 3:1 3:S 5 168 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 2:3 × 3:2 3:1 3:S 3 164 b.
4. Michal Kozubek (14937) 0:3 3:1 2:3 × S:S 3:S 1 151 b.
5. Adam Kubný (20784) 1:3 1:3 1:3 S:S × 3:S -3 144 b.
6. Michal Kavan (12260) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 135 b.
9. liga B 150 bodů 5 hráčů

Lubomír Skoupil, Tomáš Volák, Ondřej Mokrý, Martin Soušek, Martin Šorma

  L.S. T.V. O.M. M.S. M.Š. rozdíl setů  
1. Lubomír Skoupil (11326) × 3:2 3:0 3:1 3:S 9 193 b.
2. Tomáš Volák (18964) 2:3 × 3:1 3:1 3:S 6 186 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 175 b.
4. Martin Soušek (15978) 1:3 1:3 0:3 × 3:0 -4 167 b.
5. Martin Šorma (17417) S:3 S:3 S:3 0:3 × -12 150 b.
9. liga B 150 bodů 5 hráčů

David Martínek, Michal Kozubek, Ondřej Mokrý, Jan Dvořák, Stanislav Pavlů

  D.M. M.K. O.M. J.D. S.P. rozdíl setů  
1. David Martínek (13572) × 3:1 3:S 2:3 3:2 5 184 b.
2. Michal Kozubek (14937) 1:3 × 2:3 3:2 3:1 0 176 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) S:3 3:2 × 3:2 S:3 -4 168 b.
4. Jan Dvořák (16768) 3:2 2:3 2:3 × S:S -1 162 b.
5. Stanislav Pavlů (17980) 2:3 1:3 3:S S:S × 0 161 b.
10. liga C 135 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Filip Řezníček, Lenka Hrbková, Tomáš Bakule, Martin Bednar

  O.M. F.Ř. L.H. T.B. M.B. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:1 3:2 3:1 S:S 5 161 b.
2. Filip Řezníček (11224) 1:3 × 3:2 3:1 2:3 0 161 b.
3. Lenka Hrbková (10071) 2:3 2:3 × 2:3 3:1 -1 158 b.
4. Tomáš Bakule (10214) 1:3 1:3 3:2 × 3:2 -2 157 b.
5. Martin Bednar (21520) S:S 3:2 1:3 2:3 × -2 145 b.

Podzimní sezóna 2015

9. liga B 135 bodů 6 hráčů

Ondřej Budík, Lukáš Melichar, Břetislav Chamrád, Tomáš Jirsa, Pavel Hojgr, Ondřej Mokrý

  O.B. L.M. B.C. T.J. P.H. O.M. rozdíl setů  
1. Ondřej Budík (16243) × 2:3 2:3 3:0 2:3 3:0 3 165 b.
2. Lukáš Melichar (10655) 3:2 × 3:1 0:3 2:3 3:2 0 161 b.
3. Břetislav Chamrád (10310) 3:2 1:3 × 3:2 1:3 1:3 -4 154 b.
4. Tomáš Jirsa (18119) 0:3 3:0 2:3 × S:S 3:2 0 152 b.
5. Pavel Hojgr (10457) 3:2 3:2 3:1 S:S × S:S 4 150 b.
6. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 2:3 3:1 2:3 S:S × -3 146 b.
10. liga B 120 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, ROBERT SMIDA, Martin Fencl, Jakub Tuháček, Prokop Severýn

  O.M. R.S. M.F. J.T. P.S. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:2 3:1 3:1 3:S 8 161 b.
2. ROBERT SMIDA (20206) 2:3 × 3:0 3:2 3:S 6 156 b.
3. Martin Fencl (18546) 1:3 0:3 × 3:1 3:S 0 143 b.
4. Jakub Tuháček (17053) 1:3 2:3 1:3 × 3:S -2 138 b.
5. Prokop Severýn (10799) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 120 b.
11. liga B 105 bodů 5 hráčů

Peki Němeček, Ondřej Mokrý, Michal Cerman, Adam Hladík, Igor Kusnyir

  P.N. O.M. M.C. A.H. I.K. rozdíl setů  
1. Peki Němeček (23237) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 153 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 137 b.
3. Michal Cerman (20687) 1:3 2:3 × 3:2 3:S 1 130 b.
4. Adam Hladík (15132) 0:3 1:3 2:3 × 3:S -3 121 b.
5. Igor Kusnyir (23231) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 105 b.
10. liga B 120 bodů 5 hráčů

Tomáš Jančar, Pavel Hojgr, Martin Staněk, Adam Kubný, Ondřej Mokrý

  T.J. P.H. M.S. A.K. O.M. rozdíl setů  
1. Tomáš Jančar (23455) × 3:S 3:2 3:0 3:1 9 163 b.
2. Pavel Hojgr (10457) S:3 × 3:0 3:1 S:S 2 139 b.
3. Martin Staněk (10499) 2:3 0:3 × 3:1 1:3 -4 137 b.
4. Adam Kubný (20784) 0:3 1:3 1:3 × 3:1 -5 135 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 S:S 3:1 1:3 × -2 130 b.

Jarní sezóna 2015

8. liga C 165 bodů 5 hráčů

Jan 'Sigi' Sigmund, Denisa Linhartová, Adrian Toman, Ondřej Mokrý, Michal Kutička

  J.&. D.L. A.T. O.M. M.K. rozdíl setů  
1. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) × 3:1 3:2 3:1 3:1 7 207 b.
2. Denisa Linhartová (16548) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 6 204 b.
3. Adrian Toman (20351) 2:3 1:3 × 3:1 3:1 1 193 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 0:3 1:3 × 3:2 -6 178 b.
5. Michal Kutička (20622) 1:3 0:3 1:3 2:3 × -8 173 b.
8. liga A 180 bodů 6 hráčů

Libor Barok, Břetislav Chamrád, Ondřej Mokrý, Rišo Hlásko, Honza Kučera, Dáša Bažantová

  L.B. B.C. O.M. R.H. H.K. D.B. rozdíl setů  
1. Libor Barok (19165) × 3:1 3:0 3:2 3:0 3:0 12 227 b.
2. Břetislav Chamrád (10310) 1:3 × 2:3 3:1 3:1 3:0 4 213 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 3:2 × 1:3 3:1 3:0 1 208 b.
4. Rišo Hlásko (20159) 2:3 1:3 3:1 × 1:3 3:0 0 206 b.
5. Honza Kučera (19383) 0:3 1:3 1:3 3:1 × 3:0 -2 202 b.
6. Dáša Bažantová (22062) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 × -15 180 b.
9. liga B 165 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Radek Lukeš, Jakub Průcha, Stanislav Pavlů, Jan Dvořák

  O.M. R.L. J.P. S.P. J.D. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:0 3:1 1:3 3:1 5 202 b.
2. Radek Lukeš (19622) 0:3 × 3:0 3:0 0:3 0 191 b.
3. Jakub Průcha (15172) 1:3 0:3 × 3:2 3:0 -1 189 b.
4. Stanislav Pavlů (17980) 3:1 0:3 2:3 × 3:2 -1 189 b.
5. Jan Dvořák (16768) 1:3 3:0 0:3 2:3 × -3 184 b.
8. liga D 180 bodů 5 hráčů

Pavel Plchot, Hanzzz Kastl, Tomáš Holomek, Petr Koula, Ondřej Mokrý

  P.P. H.K. T.H. P.K. O.M. rozdíl setů  
1. Pavel Plchot (15296) × 3:1 3:2 3:1 3:1 7 222 b.
2. Hanzzz Kastl (19161) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 221 b.
3. Tomáš Holomek (10701) 2:3 0:3 × 3:0 3:0 2 210 b.
4. Petr Koula (10879) 1:3 0:3 0:3 × 3:1 -6 193 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 184 b.

Podzimní sezóna 2014

8. liga A 165 bodů 6 hráčů

Tomáš Kolomý, Tomáš Němec, Ondřej Mokrý, Tomáš Jirsa, Jan Prochacek, Stanislav Pavlů

  T.K. T.N. O.M. T.J. J.P. S.P. rozdíl setů  
1. Tomáš Kolomý (20652) × 3:0 3:0 3:0 3:0 3:1 14 215 b.
2. Tomáš Němec (19794) 0:3 × 3:1 2:3 3:1 3:1 2 195 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:1 1 193 b.
4. Tomáš Jirsa (18119) 0:3 3:2 1:3 × 3:0 3:1 1 193 b.
5. Jan Prochacek (13715) 0:3 1:3 1:3 0:3 × 3:2 -9 175 b.
6. Stanislav Pavlů (17980) 1:3 1:3 1:3 1:3 2:3 × -9 175 b.
9. liga B 150 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Ladislav Pecen, Jaroslav Jirků, Martin Staněk, Jakub Tuháček

  O.M. L.P. J.J. M.S. J.T. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 1:3 3:0 3:2 3:2 3 183 b.
2. Ladislav Pecen (16984) 3:1 × 3:2 3:1 S:S 5 176 b.
3. Jaroslav Jirků (16567) 0:3 2:3 × 3:1 3:2 -1 174 b.
4. Martin Staněk (10499) 2:3 1:3 1:3 × 3:0 -2 171 b.
5. Jakub Tuháček (17053) 2:3 S:S 2:3 0:3 × -5 153 b.
8. liga A 165 bodů 5 hráčů

Jan Stanicek, Prokop Severýn, Jan Heřmánek, Ondřej Mokrý, Iva Marešová

  J.S. P.S. J.H. O.M. I.M. rozdíl setů  
1. Jan Stanicek (20074) × 3:0 2:3 3:1 3:2 5 202 b.
2. Prokop Severýn (10799) 0:3 × 3:1 3:1 3:S 4 197 b.
3. Jan Heřmánek (16137) 3:2 1:3 × 3:1 3:2 2 196 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 1:3 1:3 × 3:0 -3 184 b.
5. Iva Marešová (10045) 2:3 S:3 2:3 0:3 × -8 173 b.
9. liga B 150 bodů 5 hráčů

Lukáš Melichar, Ondřej Mokrý, Tomáš Jirák, Martin Havelka, Petr Bena

  L.M. O.M. T.J. M.H. P.B. rozdíl setů  
1. Lukáš Melichar (10655) × 3:0 3:1 2:3 3:0 7 191 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 × 2:3 3:0 3:1 1 178 b.
3. Tomáš Jirák (11042) 1:3 3:2 × 2:3 3:S 1 175 b.
4. Martin Havelka (19602) 3:2 0:3 3:2 × 2:3 -2 172 b.
5. Petr Bena (17578) 0:3 1:3 S:3 3:2 × -7 161 b.

Jarní sezóna 2014

9. liga A 165 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Sebastian Garcia, Jakub Průcha, Tomáš Rojík, Marek Procházka

  O.M. S.G. J.P. T.R. M.P. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:1 3:1 3:1 3:1 8 209 b.
2. Sebastian Garcia (18957) 1:3 × 3:0 3:1 S:S 3 186 b.
3. Jakub Průcha (15172) 1:3 0:3 × 3:S 3:2 -1 186 b.
4. Tomáš Rojík (17517) 1:3 1:3 S:3 × S:S -7 164 b.
5. Marek Procházka (16203) 1:3 S:S 2:3 S:S × -3 161 b.
8. liga A 180 bodů 5 hráčů

Tomáš Uher, Lenka Hrbková, Martin Juráš, Ondřej Mokrý, Radim Bohuslav

  T.U. L.H. M.J. O.M. R.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Uher (12171) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 229 b.
2. Lenka Hrbková (10071) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 216 b.
3. Martin Juráš (19710) 0:3 0:3 × 3:0 3:S 0 203 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 190 b.
5. Radim Bohuslav (15223) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 180 b.
8. liga D 180 bodů 5 hráčů

Tomáš Hájek, Zdeněk Hittman, Ondřej Mokrý, Miroslav Frayer, Petr Simek

  T.H. Z.H. O.M. M.F. P.S. rozdíl setů  
1. Tomáš Hájek (19145) × 3:0 3:1 3:S 3:2 9 223 b.
2. Zdeněk Hittman (15546) 0:3 × 3:1 2:3 3:0 1 208 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 1:3 × 3:S 3:S 2 204 b.
4. Miroslav Frayer (10627) S:3 3:2 S:3 × 3:S -2 199 b.
5. Petr Simek (11159) 2:3 0:3 S:3 S:3 × -10 184 b.
8. liga A 180 bodů 5 hráčů

Jan Heřmánek, Jan 'Sigi' Sigmund, Ondřej Mokrý, Martin Novák, Pavel Hojgr

  J.H. J.&. O.M. M.N. P.H. rozdíl setů  
1. Jan Heřmánek (16137) × 3:2 3:1 3:1 3:0 8 224 b.
2. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 2:3 × 3:0 3:0 3:2 6 219 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 0:3 × 3:0 3:S 1 205 b.
4. Martin Novák (19695) 1:3 0:3 0:3 × 3:S -5 192 b.
5. Pavel Hojgr (10457) 0:3 2:3 S:3 S:3 × -10 184 b.

Podzimní sezóna 2013

9. liga A 165 bodů 6 hráčů

Tomáš Matoušek, Ondřej Mokrý, Radek Brix, Jan Mokrý, Martina Červenková, Michal Kozubek

  T.M. O.M. R.B. J.M. M.Č. M.K. rozdíl setů  
1. Tomáš Matoušek (16849) × 3:1 3:1 3:2 3:2 3:S 9 207 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 × 3:1 3:2 3:1 3:S 6 201 b.
3. Radek Brix (16736) 1:3 1:3 × 3:0 1:3 3:S 0 189 b.
4. Jan Mokrý (16442) 2:3 2:3 0:3 × 3:S 3:S 1 188 b.
5. Martina Červenková (18300) 2:3 1:3 3:1 S:3 × 3:S -1 188 b.
6. Michal Kozubek (14937) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 165 b.
8. liga D 180 bodů 5 hráčů

Jan Nožka, Jan 'Sigi' Sigmund, Tomáš Holomek, Ondřej Mokrý, Tomáš Hájek

  J.N. J.&. T.H. O.M. T.H. rozdíl setů  
1. Jan Nožka (18116) × 3:2 2:3 3:0 3:1 5 217 b.
2. Jan 'Sigi' Sigmund (10880) 2:3 × 3:2 3:2 3:0 4 215 b.
3. Tomáš Holomek (10701) 3:2 2:3 × 3:1 2:3 1 208 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 195 b.
5. Tomáš Hájek (19145) 1:3 0:3 3:2 2:3 × -5 195 b.
9. liga D 165 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Radek Brix, Petr Koula, Libor Pešl, Martina Červenková

  O.M. R.B. P.K. L.P. M.Č. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:1 3:1 3:0 3:2 8 209 b.
2. Radek Brix (16736) 1:3 × 3:0 3:1 3:1 5 202 b.
3. Petr Koula (10879) 1:3 0:3 × 3:0 3:2 -1 189 b.
4. Libor Pešl (16449) 0:3 1:3 0:3 × 3:0 -5 180 b.
5. Martina Červenková (18300) 2:3 1:3 2:3 0:3 × -7 175 b.
9. liga C 150 bodů 5 hráčů

Petr Simek, Martin Havelka, Ondřej Mokrý, Filip Habr, Honza Honek

  P.S. M.H. O.M. F.H. H.H. rozdíl setů  
1. Petr Simek (11159) × 3:2 2:3 3:2 3:0 4 185 b.
2. Martin Havelka (10084) 2:3 × 3:1 3:2 3:S 5 184 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 3:2 1:3 × 3:2 3:S 3 180 b.
4. Filip Habr (10778) 2:3 2:3 2:3 × 3:S 0 172 b.
5. Honza Honek (18421) 0:3 S:3 S:3 S:3 × -12 150 b.

Letní sezóna 2013

7. liga D 90 bodů 5 hráčů

Břetislav Chamrád, Ilona Juřenová, Kosta Baltas, Ondřej Mokrý, Jan Bejkovský

  B.C. I.J. K.B. O.M. J.B. rozdíl setů  
1. Břetislav Chamrád (10310) × 3:1 2:3 3:0 3:2 5 127 b.
2. Ilona Juřenová (17522) 1:3 × 3:0 3:2 3:1 4 125 b.
3. Kosta Baltas (16531) 3:2 0:3 × 3:1 3:0 3 123 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 2:3 1:3 × 3:2 -5 105 b.
5. Jan Bejkovský (17496) 2:3 1:3 0:3 2:3 × -7 100 b.
8. liga C 75 bodů 5 hráčů

Petr Simek, Ondřej Mokrý, Pavel Málek, Jaroslav Švarc, Martin Melicherčík

  P.S. O.M. P.M. J.Š. M.M. rozdíl setů  
1. Petr Simek (11159) × 3:2 3:S 3:S 3:1 9 115 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 × 3:2 3:2 3:1 3 108 b.
3. Pavel Málek (13804) S:3 2:3 × 3:2 3:0 0 101 b.
4. Jaroslav Švarc (14904) S:3 2:3 2:3 × 3:1 -3 94 b.
5. Martin Melicherčík (17733) 1:3 1:3 0:3 1:3 × -9 81 b.
10. liga B 50 bodů 5 hráčů

Zdeněk Hittman, Ondřej Mokrý, Anna Vojtíšková, Jakub Průcha, Jan Neškudla

  Z.H. O.M. A.V. J.P. J.N. rozdíl setů  
1. Zdeněk Hittman (15546) × 3:2 3:0 3:2 3:0 8 82 b.
2. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 82 b.
3. Anna Vojtíšková (17080) 0:3 1:3 × 3:2 3:0 -1 68 b.
4. Jakub Průcha (15172) 2:3 0:3 2:3 × 3:0 -2 68 b.
5. Jan Neškudla (18191) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 50 b.
9. liga C 60 bodů 5 hráčů

Jiří Vozka, petr nuzik, Jan Mokrý, Ondřej Mokrý, Marek Trauške

  J.V. p.n. J.M. O.M. M.T. rozdíl setů  
1. Jiří Vozka (13633) × 3:2 3:1 3:2 3:0 7 90 b.
2. petr nuzik (17013) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 5 88 b.
3. Jan Mokrý (16442) 1:3 1:3 × 2:3 3:0 -2 78 b.
4. Ondřej Mokrý (16357) 2:3 2:3 3:2 × 1:3 -3 76 b.
5. Marek Trauške (12535) 0:3 0:3 0:3 3:1 × -7 68 b.

Jarní sezóna 2013

11. liga A 70 bodů 5 hráčů

Ondřej Mokrý, Marek Procházka, Jan Skála, Jiří Honc, Miroslav Zdráhala

  O.M. M.P. J.S. J.H. M.Z. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 3:2 3:1 3:1 3:2 6 98 b.
2. Marek Procházka (16203) 2:3 × 1:3 2:3 3:0 -1 90 b.
3. Jan Skála (16476) 1:3 3:1 × 3:S 1:3 1 89 b.
4. Jiří Honc (17180) 1:3 3:2 S:3 × 3:1 -2 86 b.
5. Miroslav Zdráhala (13403) 2:3 0:3 3:1 1:3 × -4 84 b.
11. liga D 70 bodů 5 hráčů

Michal Kozubek, petr nuzik, Ondřej Mokrý, Jiří Černý, Václav Hosnedl

  M.K. p.n. O.M. J.Č. V.H. rozdíl setů  
1. Michal Kozubek (14937) × 3:0 2:3 3:S 3:1 7 99 b.
2. petr nuzik (17013) 0:3 × 3:1 3:0 3:2 3 94 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 3:2 1:3 × 3:2 3:0 3 94 b.
4. Jiří Černý (15089) S:3 0:3 2:3 × 3:1 -5 82 b.
5. Václav Hosnedl (11199) 1:3 2:3 0:3 1:3 × -8 78 b.
11. liga A 70 bodů 6 hráčů

Jaroslav Růžička, Pavel Málek, Ondřej Mokrý, Filip Habr, Ondřej Eperješi, Jakub Tuháček

  J.R. P.M. O.M. F.H. O.E. J.T. rozdíl setů  
1. Jaroslav Růžička (10607) × 3:0 3:0 3:2 S:3 3:S 7 96 b.
2. Pavel Málek (13804) 0:3 × 3:2 3:2 3:0 3:0 5 92 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 2:3 × 3:2 3:0 3:0 3 90 b.
4. Filip Habr (10778) 2:3 2:3 2:3 × S:S 3:0 0 77 b.
5. Ondřej Eperješi (12773) 3:S 0:3 0:3 S:S × 3:1 -1 72 b.
6. Jakub Tuháček (17053) S:3 0:3 0:3 0:3 1:3 × -14 70 b.
11. liga C 70 bodů 5 hráčů

Zdeněk Hittman, Jaroslav Švarc, Ondřej Mokrý, Petr Goluch, Martin Dolejší

  Z.H. J.Š. O.M. P.G. M.D. rozdíl setů  
1. Zdeněk Hittman (15546) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 105 b.
2. Jaroslav Švarc (14904) 0:3 × 3:0 3:1 3:S 5 95 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 0:3 × 3:1 3:1 -1 88 b.
4. Petr Goluch (10997) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 84 b.
5. Martin Dolejší (17114) S:3 S:3 1:3 0:3 × -11 72 b.

Podzimní sezóna 2012

12. liga B 60 bodů 6 hráčů

Ondřej Mokrý, Lucie Kojetínská, Cenek Albl, Václav Hosnedl, Leona Štefková, Petr Hejtmánek

  O.M. L.K. C.A. V.H. L.Š. P.H. rozdíl setů  
1. Ondřej Mokrý (16357) × 2:3 3:1 3:S 3:1 3:0 9 87 b.
2. Lucie Kojetínská (16685) 3:2 × 3:2 1:3 3:1 3:0 5 82 b.
3. Cenek Albl (12061) 1:3 2:3 × 3:1 3:1 3:1 3 82 b.
4. Václav Hosnedl (11199) S:3 3:1 1:3 × 3:0 3:0 3 80 b.
5. Leona Štefková (11802) 1:3 1:3 1:3 0:3 × 3:S -6 66 b.
6. Petr Hejtmánek (10137) 0:3 0:3 1:3 0:3 S:3 × -14 60 b.
11. liga B 70 bodů 6 hráčů

Tomas Skucek, Jan Kalhous, Radim Bohuslav, Lubomír Skoupil, Ondřej Mokrý, Adam Hraška

  T.S. J.K. R.B. L.S. O.M. A.H. rozdíl setů  
1. Tomas Skucek (14880) × 3:0 3:1 3:1 3:0 3:S 13 106 b.
2. Jan Kalhous (15026) 0:3 × 1:3 3:0 3:S 3:S 4 89 b.
3. Radim Bohuslav (15223) 1:3 3:1 × 2:3 2:3 3:S 1 88 b.
4. Lubomír Skoupil (11326) 1:3 0:3 3:2 × 3:S 3:S 2 85 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 S:3 3:2 S:3 × 3:S -5 76 b.
6. Adam Hraška (12679) S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 × -15 70 b.
11. liga B 70 bodů 6 hráčů

Tomáš Plánka, Filip Habr, Ondřej Mokrý, Prokop Severýn, Petr Blažek, Moris Bangoura

  T.P. F.H. O.M. P.S. P.B. M.B. rozdíl setů  
1. Tomáš Plánka (16350) × 3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 12 104 b.
2. Filip Habr (10778) 2:3 × 3:2 3:1 3:2 3:1 5 94 b.
3. Ondřej Mokrý (16357) 1:3 2:3 × 3:2 3:2 3:1 1 88 b.
4. Prokop Severýn (10799) 0:3 1:3 2:3 × 3:1 3:0 -1 84 b.
5. Petr Blažek (16109) 0:3 2:3 2:3 1:3 × 3:1 -5 80 b.
6. Moris Bangoura (16496) 0:3 1:3 1:3 0:3 1:3 × -12 70 b.
10. liga D 80 bodů 5 hráčů

Jan Chroumal, Karel Šobra, Šárka Reinbergrová, Lubomír Skoupil, Ondřej Mokrý

  J.C. K.Š. Š.R. L.S. O.M. rozdíl setů  
1. Jan Chroumal (16461) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 114 b.
2. Karel Šobra (15864) 2:3 × 3:1 3:0 3:0 7 112 b.
3. Šárka Reinbergrová (10001) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 0 100 b.
4. Lubomír Skoupil (11326) 0:3 0:3 2:3 × S:S -7 79 b.
5. Ondřej Mokrý (16357) 0:3 0:3 0:3 S:S × -9 75 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...