Petr Španěl (18881)

Petr Španěl (18881)

Petr Španěl
(ID 18881)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 100 %
  • Škola: VUT v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 32 let


Hraji již: 1 rok
Moje úroveň: 5

Letní sezóna 2015

8. liga D
úspěšnost: 42 %
203 bodů
80. místo 77. místo v mužích
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 22 rozdíl: -2 vyhrané zápasy: 5 prohrané zápasy: 7 rozdíl: -2 skreče: 4

Jarní sezóna 2015

10. liga D
úspěšnost: 67 %
364 bodů
106. místo 103. místo v mužích
vyhrané sety: 35 prohrané sety: 19 rozdíl: 16 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 5 skreče: 1

Podzimní sezóna 2014

10. liga D
úspěšnost: 54 %
278 bodů
137. místo 131. místo v mužích
vyhrané sety: 28 prohrané sety: 23 rozdíl: 5 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 1 skreče: 4

Jarní sezóna 2014

10. liga B
úspěšnost: 38 %
347 bodů
131. místo 124. místo v mužích
vyhrané sety: 25 prohrané sety: 33 rozdíl: -8 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -4 skreče: 2

Podzimní sezóna 2013

10. liga C
úspěšnost: 63 %
300 bodů
129. místo 120. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 29 rozdíl: 4 vyhrané zápasy: 10 prohrané zápasy: 6 rozdíl: 4 skreče: 0
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2015 10:16 8. Petr Zlámal S:S
05.10.2015 10:16 8. Radim Ekart S:S
21.09.2015 16:00 8. Jakub Macek Centrum Viktoria 0:3 i
17.09.2015 16:30 8. Kateřina Svobodová Centrum Viktoria 3:0
01.09.2015 09:39 7. Tomáš Šimíček S:S
18.08.2015 18:30 7. Martin Basovník ZONE4YOU fitness club 1:3
18.08.2015 17:00 7. Richard Šnajdr Sport Centrum IVANOVICE 1:3
23.07.2015 18:00 8. Petr Zlámal ZONE4YOU fitness club 3:1
21.07.2015 20:00 8. Tomáš Kořínek ZONE4YOU fitness club 0:3
20.07.2015 19:00 8. Tonda Mikl ZONE4YOU fitness club 3:0
15.07.2015 16:00 8. Iveta Tobolková ZONE4YOU fitness club 3:0
26.06.2015 14:30 7. Vladimír Tovarňák Centrum Viktoria 2:3
25.06.2015 17:00 7. Jakub Macek ZONE4YOU fitness club 1:3
22.06.2015 19:00 7. Jakub Chmelka Sport Centrum IVANOVICE 3:0 i
15.06.2015 17:00 7. Karel Lábr Centrum Viktoria 0:3
01.06.2015 11:10 10. Aneta Linhartová S:S
21.05.2015 16:30 10. Josef Skladanka Best Gym Horova 1:3 i
20.05.2015 17:00 10. Viktor Nachtnebl Centrum Viktoria 3:0
13.05.2015 17:30 10. Igor Stehura Centrum Viktoria 3:0
29.04.2015 16:00 9. Marek Linduška Centrum Viktoria 3:2
23.04.2015 18:00 9. Sebastian Kunec ZONE4YOU fitness club 3:1
22.04.2015 18:00 9. Ondřej Závodný ZONE4YOU fitness club 0:3
22.04.2015 17:30 9. Pavel Olt ZONE4YOU fitness club 2:3
19.03.2015 17:30 10. Josef Skladanka Best Gym Horova 1:3 i
18.03.2015 18:30 10. David Neugebauer Best Gym Horova 3:0
09.03.2015 16:30 10. Jana Vyroubalová Sport Centrum IVANOVICE 3:1
27.02.2015 15:00 11. Jan Kytlica Best Gym Horova 1:3
23.02.2015 15:00 11. Karel Seidel Best Gym Horova 3:0
18.02.2015 15:00 11. Marek Weiss Sport Centrum IVANOVICE 3:0
16.02.2015 15:00 11. Aneta Starhova Sport Centrum IVANOVICE 3:0
02.02.2015 12:48 10. Lukáš Klein S:S
02.02.2015 12:48 10. Svatopluk Richter S:S
22.01.2015 15:00 10. Aleš Pagač 2:3
21.01.2015 15:00 10. Marek Linduška Sport Centrum IVANOVICE 1:3
05.01.2015 12:51 10. Petr Menšík S:S
18.12.2014 22:00 10. Eva Kaňoková Sport Centrum IVANOVICE 3:2 i
11.12.2014 19:30 10. Jan Kubín Best Gym Horova 1:3
10.12.2014 16:30 10. Lukas Moravek Sport Centrum IVANOVICE 1:3 i
08.12.2014 14:30 10. Jiří Hanák Best Gym Horova 3:0
01.12.2014 13:09 11. Jiří Vojkovský S:S
20.11.2014 15:00 11. Pavel Šponar Sport Centrum IVANOVICE 3:1
06.11.2014 15:00 11. Eva Šimečková Sport Centrum IVANOVICE 3:0
30.10.2014 20:30 11. Michaela Konecna ZONE4YOU Moravská Slavia 3:0 i
29.10.2014 17:00 11. Martin Adamec Best Gym Horova 1:3 i
20.10.2014 16:00 11. David Kutálek Sport Centrum IVANOVICE 3:2 i
13.10.2014 19:00 11. Tonda Mikl Sport Centrum IVANOVICE 1:3
02.06.2014 12:39 10. Vítězslav Jäger S:S
02.06.2014 12:39 10. Lukáš Minařík S:S
29.05.2014 15:00 10. Tomáš Janota Sport Centrum IVANOVICE 0:3 i
15.05.2014 15:00 10. František Placheta Best Gym Horova 0:3
29.04.2014 10:00 10. Oleg Czop SQUASH RADOST, s.r.o. 3:1
16.04.2014 19:00 10. Tomas Linhart ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
10.04.2014 17:00 10. Lenka Rajnochová ZONE4YOU fitness club 2:3
09.04.2014 19:00 10. Milan Mužík Sport Centrum IVANOVICE 1:3
31.03.2014 19:00 9. Miroslav Munzar Sport Centrum IVANOVICE 0:3
27.03.2014 18:00 9. Martin Holík Sport Centrum IVANOVICE 0:3
12.03.2014 18:00 9. Richard Šnajdr Sport Centrum IVANOVICE 1:3
06.03.2014 19:00 9. Jan Junek 0:3
20.02.2014 14:00 10. Jiří Dreiseitel Best Gym Horova 3:1 i
17.02.2014 14:30 10. David Smolka Best Gym Horova 3:1
13.02.2014 18:30 10. Sylva Štěrbová SQUASH RADOST, s.r.o. 2:3 i
12.02.2014 18:00 10. Dusan Tekeljak Sport Centrum IVANOVICE 3:0
16.01.2014 19:00 10. Karol Kubanda ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3 i
13.01.2014 19:00 10. Eva Kaňoková Sport Centrum IVANOVICE 3:1
13.01.2014 14:00 10. Adam Tkáč Sport Balkán 1:3
03.01.2014 19:00 11. Pavol Gábryš 3:S
16.12.2013 18:00 11. Zdeněk Pařík Sport Centrum IVANOVICE 0:3
10.12.2013 17:30 11. Jaroslav Novotný SQUASH RADOST, s.r.o. 3:2
04.12.2013 18:00 11. Zlatka Kadlecová ZONE4YOU Moravská Slavia 3:2
25.11.2013 16:00 12. Radim Poloch ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
21.11.2013 21:00 12. Martin Šimák Sport Centrum IVANOVICE 3:2
11.11.2013 13:00 12. Tomáš Burian Sport Balkán 3:0 i
06.11.2013 17:00 12. Milivoj Hanslian Sport Centrum IVANOVICE 3:2
30.10.2013 17:30 11. Michal Trmač ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
17.10.2013 18:00 11. Kristýna Turková Sport Centrum IVANOVICE 3:2
14.10.2013 17:00 11. Štěpán Brel Sport Balkán 0:3
- - 11. Iva Randusová 3:S
- - 10. Lenka Rajnochová 3:S i
- - 9. Pavel Kořínek 3:S
- - 10. Kristýna Turková 3:S i
- - 11. Jakub Hartman 3:S
- - 10. Domča Knapová 3:S
- - 7. Jakub Chmelka S:S

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru. Bylo to vyrovnaný.

Tvůj komentář: super vyrovnaný zápas

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Nejlepsi zapas ve skupine. Dik!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: supr vyrovnanej zapas, diky!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Překvapivě příjemná hra po fiasku z minulého týdne.

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Super zapas! Tesim se na pristi setkani!

Tvůj komentář: Díky za fajn hru :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Pěkná hra :)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Boj o každý bod...

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobře jsem si zahrál, díky

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Dobrý hra dneska :-)

Tvůj komentář: Nebýt problémů s čočkami, tak bych dostal pěkného kanára :) Jinak se ještě jednou omlouvám, víš za co :)

Soupeřův komentář: Nekomentováno

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: super hra, vdaka!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Kdybych vyhrál o 3 sety víc, je to moje :D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: tak snad někdy příště :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: nemoc

Stáhnout do CSV

Letní sezóna 2015

8. liga D 30 bodů 5 hráčů

Jakub Macek, Petr Španěl, Kateřina Svobodová, Radim Ekart, Petr Zlámal

  J.M. P.Š. K.S. R.E. P.Z. rozdíl setů  
1. Jakub Macek (18113) × 3:0 3:0 3:S 3:S 12 76 b.
2. Petr Španěl (18881) 0:3 × 3:0 S:S S:S 0 33 b.
3. Kateřina Svobodová (22807) 0:3 0:3 × S:S S:S -6 20 b.
4. Radim Ekart (22560) S:3 S:S S:S × S:S -3 15 b.
5. Petr Zlámal (21776) S:3 S:S S:S S:S × -3 15 b.
7. liga B 45 bodů 5 hráčů

Richard Šnajdr, Martin Basovník, Jakub Chmelka, Tomáš Šimíček, Petr Španěl

  R.Š. M.B. J.C. T.Š. P.Š. rozdíl setů  
1. Richard Šnajdr (17995) × 3:0 3:1 3:0 3:1 10 93 b.
2. Martin Basovník (20078) 0:3 × 3:0 3:0 3:1 5 82 b.
3. Jakub Chmelka (21965) 1:3 0:3 × 3:1 S:S -3 53 b.
4. Tomáš Šimíček (20390) 0:3 0:3 1:3 × S:S -8 42 b.
5. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 S:S S:S × -4 39 b.
8. liga B 30 bodů 5 hráčů

Tomáš Kořínek, Petr Španěl, Tonda Mikl, Petr Zlámal, Iveta Tobolková

  T.K. P.Š. T.M. P.Z. I.T. rozdíl setů  
1. Tomáš Kořínek (14453) × 3:0 3:0 3:0 S:3 6 69 b.
2. Petr Španěl (18881) 0:3 × 3:0 3:1 3:0 5 67 b.
3. Tonda Mikl (19776) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 52 b.
4. Petr Zlámal (21776) 0:3 1:3 2:3 × 3:2 -5 45 b.
5. Iveta Tobolková (21963) 3:S 0:3 0:3 2:3 × -4 44 b.
7. liga D 45 bodů 5 hráčů

Karel Lábr, Jakub Macek, Vladimír Tovarňák, Petr Španěl, Jakub Chmelka

  K.L. J.M. V.T. P.Š. J.C. rozdíl setů  
1. Karel Lábr (14251) × 3:2 3:1 3:0 3:0 9 91 b.
2. Jakub Macek (18113) 2:3 × 3:S 3:1 3:1 6 81 b.
3. Vladimír Tovarňák (19689) 1:3 S:3 × 3:2 3:0 -1 69 b.
4. Petr Španěl (18881) 0:3 1:3 2:3 × 3:0 -3 64 b.
5. Jakub Chmelka (21965) 0:3 1:3 0:3 0:3 × -11 47 b.

Jarní sezóna 2015

10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Josef Skladanka, Petr Španěl, Igor Stehura, Viktor Nachtnebl, Aneta Linhartová

  J.S. P.Š. I.S. V.N. A.L. rozdíl setů  
1. Josef Skladanka (18745) × 3:1 3:1 3:1 3:0 9 106 b.
2. Petr Španěl (18881) 1:3 × 3:0 3:0 S:S 4 83 b.
3. Igor Stehura (15651) 1:3 0:3 × 3:S 3:S 1 82 b.
4. Viktor Nachtnebl (18186) 1:3 0:3 S:3 × 3:2 -7 71 b.
5. Aneta Linhartová (13712) 0:3 S:S S:3 2:3 × -7 59 b.
9. liga B 75 bodů 5 hráčů

Ondřej Závodný, Marek Linduška, Pavel Olt, Petr Španěl, Sebastian Kunec

  O.Z. M.L. P.O. P.Š. S.K. rozdíl setů  
1. Ondřej Závodný (10473) × 3:0 3:2 3:0 3:0 10 123 b.
2. Marek Linduška (18569) 0:3 × 3:1 2:3 3:1 0 101 b.
3. Pavel Olt (22022) 2:3 1:3 × 3:2 3:1 0 101 b.
4. Petr Španěl (18881) 0:3 3:2 2:3 × 3:1 -1 99 b.
5. Sebastian Kunec (19795) 0:3 1:3 1:3 1:3 × -9 81 b.
10. liga C 60 bodů 5 hráčů

Petr Španěl, David Neugebauer, Jana Vyroubalová, Josef Skladanka, Domča Knapová

  P.Š. D.N. J.V. J.S. D.K. rozdíl setů  
1. Petr Španěl (18881) × 3:0 3:1 1:3 3:S 6 96 b.
2. David Neugebauer (20380) 0:3 × 3:2 3:2 3:0 2 91 b.
3. Jana Vyroubalová (21677) 1:3 2:3 × 3:2 3:0 1 88 b.
4. Josef Skladanka (18745) 3:1 2:3 2:3 × 2:3 -1 83 b.
5. Domča Knapová (20979) S:3 0:3 0:3 3:2 × -8 69 b.
11. liga D 45 bodů 5 hráčů

Jan Kytlica, Petr Španěl, Marek Weiss, Aneta Starhova, Karel Seidel

  J.K. P.Š. M.W. A.S. K.S. rozdíl setů  
1. Jan Kytlica (21575) × 3:1 3:0 3:0 3:0 11 95 b.
2. Petr Španěl (18881) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 86 b.
3. Marek Weiss (21393) 0:3 0:3 × 3:0 3:1 -1 69 b.
4. Aneta Starhova (21396) 0:3 0:3 0:3 × 3:2 -8 54 b.
5. Karel Seidel (18632) 0:3 0:3 1:3 2:3 × -9 51 b.

Podzimní sezóna 2014

10. liga D 60 bodů 5 hráčů

Marek Linduška, Aleš Pagač, Lukáš Klein, Petr Španěl, Svatopluk Richter

  M.L. A.P. L.K. P.Š. S.R. rozdíl setů  
1. Marek Linduška (18569) × 3:0 3:0 3:1 3:S 11 107 b.
2. Aleš Pagač (19274) 0:3 × 0:3 3:2 S:S -5 64 b.
3. Lukáš Klein (15261) 0:3 3:0 × S:S S:S 0 63 b.
4. Petr Španěl (18881) 1:3 2:3 S:S × S:S -3 56 b.
5. Svatopluk Richter (20053) S:3 S:S S:S S:S × -3 45 b.
10. liga B 60 bodů 6 hráčů

Lukas Moravek, Jan Kubín, Petr Španěl, Petr Menšík, Jiří Hanák, Eva Kaňoková

  L.M. J.K. P.Š. P.M. J.H. E.K. rozdíl setů  
1. Lukas Moravek (20616) × 3:0 3:1 3:0 3:0 3:1 13 109 b.
2. Jan Kubín (20992) 0:3 × 3:1 3:0 3:1 3:0 7 98 b.
3. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 × S:S 3:0 3:2 0 77 b.
4. Petr Menšík (19965) 0:3 0:3 S:S × 3:2 3:0 -2 74 b.
5. Jiří Hanák (20376) 0:3 1:3 0:3 2:3 × 3:1 -7 74 b.
6. Eva Kaňoková (15740) 1:3 0:3 2:3 0:3 1:3 × -11 66 b.
11. liga C 45 bodů 5 hráčů

Petr Španěl, Eva Šimečková, Pavel Šponar, Jakub Hartman, Jiří Vojkovský

  P.Š. E.Š. P.Š. J.H. J.V. rozdíl setů  
1. Petr Španěl (18881) × 3:0 3:1 3:S S:S 8 74 b.
2. Eva Šimečková (20178) 0:3 × 1:3 3:S 3:2 -1 66 b.
3. Pavel Šponar (14627) 1:3 3:1 × 3:S S:S 3 63 b.
4. Jakub Hartman (19448) S:3 S:3 S:3 × 3:0 -6 58 b.
5. Jiří Vojkovský (20881) S:S 2:3 S:S 0:3 × -4 39 b.
11. liga D 45 bodů 5 hráčů

Martin Adamec, Tonda Mikl, Petr Španěl, David Kutálek, Michaela Konecna

  M.A. T.M. P.Š. D.K. M.K. rozdíl setů  
1. Martin Adamec (19801) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 95 b.
2. Tonda Mikl (19776) 0:3 × 3:1 3:2 3:0 3 78 b.
3. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 0 71 b.
4. David Kutálek (17886) 0:3 2:3 2:3 × 3:0 -2 66 b.
5. Michaela Konecna (18863) 0:3 0:3 0:3 0:3 × -12 45 b.

Jarní sezóna 2014

10. liga B 75 bodů 5 hráčů

Tomáš Janota, František Placheta, Vítězslav Jäger, Lukáš Minařík, Petr Španěl

  T.J. F.P. V.J. L.M. P.Š. rozdíl setů  
1. Tomáš Janota (13690) × 3:2 3:0 3:S 3:0 10 120 b.
2. František Placheta (19065) 2:3 × 3:0 3:S 3:0 8 115 b.
3. Vítězslav Jäger (19120) 0:3 0:3 × 3:S S:S -3 80 b.
4. Lukáš Minařík (15731) S:3 S:3 S:3 × S:S -9 70 b.
5. Petr Španěl (18881) 0:3 0:3 S:S S:S × -6 65 b.
10. liga A 75 bodů 6 hráčů

Tomas Linhart, Milan Mužík, Lenka Rajnochová, Petr Španěl, Oleg Czop, Kristýna Turková

  T.L. M.M. L.R. P.Š. O.C. K.T. rozdíl setů  
1. Tomas Linhart (16521) × 3:2 3:1 3:1 3:0 3:S 11 118 b.
2. Milan Mužík (17853) 2:3 × 3:1 3:1 3:1 3:0 8 115 b.
3. Lenka Rajnochová (10155) 1:3 1:3 × 3:2 3:0 3:S 3 104 b.
4. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 2:3 × 3:1 3:S 0 98 b.
5. Oleg Czop (20034) 0:3 1:3 0:3 1:3 × 3:0 -7 89 b.
6. Kristýna Turková (16583) S:3 0:3 S:3 S:3 0:3 × -15 75 b.
9. liga A 75 bodů 6 hráčů

Martin Holík, Miroslav Munzar, Richard Šnajdr, Jan Junek, Petr Španěl, Pavel Kořínek

  M.H. M.M. R.Š. J.J. P.Š. P.K. rozdíl setů  
1. Martin Holík (15185) × 3:2 3:0 3:1 3:0 3:1 11 123 b.
2. Miroslav Munzar (10014) 2:3 × 3:1 3:2 3:0 3:1 7 115 b.
3. Richard Šnajdr (17995) 0:3 1:3 × 3:1 3:1 3:2 0 103 b.
4. Jan Junek (18462) 1:3 2:3 1:3 × 3:0 3:2 -1 100 b.
5. Petr Španěl (18881) 0:3 0:3 1:3 0:3 × 3:S -8 85 b.
6. Pavel Kořínek (17301) 1:3 1:3 2:3 2:3 S:3 × -9 85 b.
10. liga B 60 bodů 5 hráčů

Sylva Štěrbová, Petr Španěl, Dusan Tekeljak, David Smolka, Jiří Dreiseitel

  S.Š. P.Š. D.T. D.S. J.D. rozdíl setů  
1. Sylva Štěrbová (18390) × 3:2 3:2 3:0 3:0 8 104 b.
2. Petr Španěl (18881) 2:3 × 3:0 3:1 3:1 6 99 b.
3. Dusan Tekeljak (17397) 2:3 0:3 × 3:1 3:1 0 86 b.
4. David Smolka (17276) 0:3 1:3 1:3 × 3:2 -6 73 b.
5. Jiří Dreiseitel (19691) 0:3 1:3 1:3 2:3 × -8 68 b.

Podzimní sezóna 2013

10. liga C 75 bodů 5 hráčů

Adam Tkáč, Karol Kubanda, Petr Španěl, Eva Kaňoková, Lenka Rajnochová

  A.T. K.K. P.Š. E.K. L.R. rozdíl setů  
1. Adam Tkáč (18747) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 123 b.
2. Karol Kubanda (16493) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 6 114 b.
3. Petr Španěl (18881) 1:3 1:3 × 3:1 3:S 1 100 b.
4. Eva Kaňoková (15740) 0:3 0:3 1:3 × 3:1 -6 88 b.
5. Lenka Rajnochová (10155) 0:3 0:3 S:3 1:3 × -11 77 b.
11. liga C 45 bodů 5 hráčů

Zdeněk Pařík, Petr Španěl, Jaroslav Novotný, Zlatka Kadlecová, Pavol Gábryš

  Z.P. P.Š. J.N. Z.K. P.G. rozdíl setů  
1. Zdeněk Pařík (19006) × 3:0 3:0 2:3 3:S 8 85 b.
2. Petr Španěl (18881) 0:3 × 3:2 3:2 3:S 2 73 b.
3. Jaroslav Novotný (16722) 0:3 2:3 × 3:1 3:S 1 70 b.
4. Zlatka Kadlecová (10623) 3:2 2:3 1:3 × 3:S 1 70 b.
5. Pavol Gábryš (10508) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 45 b.
12. liga C 30 bodů 5 hráčů

Radim Poloch, Petr Španěl, Milivoj Hanslian, Martin Šimák, Tomáš Burian

  R.P. P.Š. M.H. M.Š. T.B. rozdíl setů  
1. Radim Poloch (16001) × 3:1 3:0 3:S 3:1 10 75 b.
2. Petr Španěl (18881) 1:3 × 3:2 3:2 3:0 3 63 b.
3. Milivoj Hanslian (17377) 0:3 2:3 × S:S 3:0 -1 42 b.
4. Martin Šimák (18866) S:3 2:3 S:S × 3:2 -3 38 b.
5. Tomáš Burian (19115) 1:3 0:3 0:3 2:3 × -9 36 b.
11. liga D 45 bodů 5 hráčů

Štěpán Brel, Michal Trmač, Kristýna Turková, Petr Španěl, Iva Randusová

  Š.B. M.T. K.T. P.Š. I.R. rozdíl setů  
1. Štěpán Brel (14795) × 3:0 0:3 3:0 3:0 6 84 b.
2. Michal Trmač (10426) 0:3 × 3:0 3:0 3:S 6 81 b.
3. Kristýna Turková (16583) 3:0 0:3 × 2:3 3:0 2 75 b.
4. Petr Španěl (18881) 0:3 0:3 3:2 × 3:S -2 64 b.
5. Iva Randusová (17966) 0:3 S:3 0:3 S:3 × -12 45 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...