Radek Řehák (10742)

Radek Řehák (10742)

Radek Řehák
(ID 10742)    Nyní nehraje ligu

  • Spolehlivost : 85 %
  • Škola: VUT v Brně
  • Kde chci hrát VAŠI LIGU: Brno
  • Věk: 30 let


Hraji již: 2 roky
Moje úroveň: 4

Podzimní sezóna 2012

12. liga C
úspěšnost: 40 %
94 bodů
138. místo 123. místo v mužích
vyhrané sety: 13 prohrané sety: 22 rozdíl: -9 vyhrané zápasy: 4 prohrané zápasy: 6 rozdíl: -2 skreče: 10

Jarní sezóna 2012

11. liga B
úspěšnost: 17 %
94 bodů
131. místo 117. místo v mužích
vyhrané sety: 9 prohrané sety: 31 rozdíl: -22 vyhrané zápasy: 2 prohrané zápasy: 10 rozdíl: -8 skreče: 7

Podzimní sezóna 2011

9. liga B
úspěšnost: 69 %
202 bodů
75. místo 70. místo v mužích
vyhrané sety: 33 prohrané sety: 24 rozdíl: 9 vyhrané zápasy: 11 prohrané zápasy: 5 rozdíl: 6 skreče: 0

Jarní sezóna 2011

11. liga A
úspěšnost: 44 %
145 bodů
108. místo 96. místo v mužích
vyhrané sety: 27 prohrané sety: 28 rozdíl: -1 vyhrané zápasy: 7 prohrané zápasy: 9 rozdíl: -2 skreče: 1

Podzimní sezóna 2010

11. liga D
úspěšnost: 35 %
134 bodů
117. místo 101. místo v mužích
vyhrané sety: 20 prohrané sety: 38 rozdíl: -18 vyhrané zápasy: 6 prohrané zápasy: 11 rozdíl: -5 skreče: 4
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2013 12:31 12. Tomáš Brůha S:S
01.02.2013 12:31 12. Věra Junová S:S
03.01.2013 13:09 11. Jaroslav Šeděnka S:S
03.01.2013 13:09 11. Hynek Šedý S:S
01.12.2012 11:21 11. Tomáš Rumíšek S:S
29.11.2012 15:00 11. Martina Šmídová Sport Balkán 3:2
15.11.2012 16:00 11. Eva Kaňoková SQUASH RADOST, s.r.o. 3:0
12.11.2012 16:00 11. Petr Kafka 3:1
01.11.2012 10:30 10. Tom Kaňok S:S
31.10.2012 14:00 10. Karel Lábr SQUASH RADOST, s.r.o. 0:3
23.10.2012 18:00 10. Miroslava Džoganová Sport Balkán 1:3
22.10.2012 11:00 10. Radka Lipenská ZONE4YOU fitness club 3:1
30.04.2012 11:00 11. Jan Březina ZONE4YOU Moravská Slavia 3:1
26.04.2012 12:30 11. Petr Táborský ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
18.04.2012 18:00 11. Martin Holík Sport Balkán 2:3
28.03.2012 16:30 10. Dana Zapletalová Sport Balkán 1:3
18.01.2012 08:00 9. alan wood ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3 i
17.01.2012 17:30 9. Jiří Šubr Sport Centrum IVANOVICE 3:1
16.01.2012 20:00 9. David David Sport Balkán 3:2
11.01.2012 10:00 9. Filip Rozprým ZONE4YOU fitness club 0:3 i
14.12.2011 16:30 9. Tomáš Žemlička ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
13.12.2011 16:00 9. Miroslav Křenek ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
08.12.2011 11:00 9. Miroslava Džoganová Sport Balkán 3:2
30.11.2011 12:30 9. Marián Minárik Sport Balkán 3:0
23.11.2011 19:30 9. Petr Hošek Sport Balkán 0:3
15.11.2011 10:30 9. Petr Hurych Sport Balkán 3:1
27.10.2011 10:00 10. Jiří Šubr ZONE4YOU fitness club 3:1
26.10.2011 13:30 10. Tomáš Janota Sport Balkán 3:2 i
19.10.2011 17:00 10. Alena Felgrová Sport Balkán 3:0
02.06.2011 16:00 11. Pavol Gábryš 1:3
02.06.2011 14:00 11. Zuzana Lidmerová Sport Balkán 3:0
25.05.2011 09:00 11. Jiří Syrový ZONE4YOU Moravská Slavia 1:3
24.05.2011 13:30 11. Hana Březinová Sport Balkán 3:0
20.04.2011 13:30 12. Jan Friml Sport Balkán 3:0
19.04.2011 08:00 12. Jaroslav Šeděnka Sport Balkán 3:0
18.04.2011 19:00 12. Zuzana Lidmerová ZONE4YOU fitness club 3:1
01.04.2011 10:21 11. Tomáš Pavlacký S:S
30.03.2011 18:00 11. Radek Hoša 2:3
30.03.2011 16:00 11. Michal Tahal Sport Balkán 0:3 i
30.03.2011 14:00 11. Igor Chalás Sport Balkán 3:0
29.03.2011 14:30 11. Vašek Dohnálek ZONE4YOU fitness club 0:3
28.02.2011 12:00 10. Filip Benčo Sport Balkán 0:3
16.02.2011 16:30 10. Vašek Dohnálek Sport Balkán 0:3
15.02.2011 13:00 10. Petr Hurych ZONE4YOU Moravská Slavia 2:3
14.02.2011 17:00 10. Alena Ertlová Sport Balkán 0:3
30.01.2011 00:00 11. Jan Vomočil S:3
26.01.2011 00:00 11. Martin Stancik S:3
26.01.2011 00:00 11. Jakub Halíř S:3
23.01.2011 08:00 11. Eva Weissová Sport Balkán S:3
31.12.2010 15:00 11. Aleš Benda 3:S
20.12.2010 09:00 11. Pavol Gábryš ZONE4YOU Moravská Slavia 0:3
15.12.2010 14:00 11. Andrea Šikulová ZONE4YOU fitness club 2:3
08.12.2010 19:00 11. Tomáš Pavlacký Squash R.S.C. 3:2
07.12.2010 20:00 11. Jarmila Havířová 3:0
30.11.2010 21:30 10. Filip Benčo Sport Balkán 0:3
25.11.2010 12:30 10. Jaroslav Růžička 0:3
24.11.2010 12:00 10. Vladimír Oberreiter Sport Balkán 0:3
17.11.2010 11:00 10. Alena Felgrová ZONE4YOU fitness club 3:2
28.10.2010 12:30 10. Gabriela Masaříková ZONE4YOU fitness club 0:3
26.10.2010 19:30 10. Michael Janoušek Sport Balkán 0:3
26.10.2010 19:30 10. Jarmila Havířová Sport Balkán 3:1
25.10.2010 18:00 10. Hanka Celbová Sport Balkán 3:S
- - 12. Jan Motyčka 3:S
- - 10. Pavol Riško 3:S
- - 9. Michal Švec 3:S
- - 9. Denis Duben 3:S i
- - 10. Pavel Šponar S:3 i
- - 10. Vojtěch Buchta S:3
- - 10. Martin Kopal S:3
- - 11. Karel Lábr 3:S
- - 11. Martin Štěpán S:3
- - 11. Igor Chalás S:3
- - 11. Jana Veselá S:3
- - 11. Patrik Petřík S:3
- - 11. Honza Štěpán S:3
- - 11. Kristýna Turková S:3
- - 12. Filip Uzel S:3 i
- - 12. Petra Matějíčková S:3

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Thak you for the game nice to meet you

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Díky za hru chlapáku!

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Radek zaslouženě otočil zápas z 0:2, udělal méně chyb :-D

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Ještě že se Radek rozehrál až po zápase..... :-)

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: Příště zahrajeme - teď mi to doktoři zatrhli. Měj se

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: po dohodě 3:S nenašel se termín

Tvůj komentář: Nekomentováno

Soupeřův komentář: nereaguje na mail

Stáhnout do CSV

Podzimní sezóna 2012

12. liga C 10 bodů 5 hráčů

Filip Uzel, Petra Matějíčková, Věra Junová, Tomáš Brůha, Radek Řehák

  F.U. P.M. V.J. T.B. R.Ř. rozdíl setů  
1. Filip Uzel (17036) × 3:1 3:S 3:S 3:S 11 39 b.
2. Petra Matějíčková (17119) 1:3 × 3:S 3:S 3:S 7 33 b.
3. Věra Junová (16300) S:3 S:3 × S:S S:S -6 0 b.
4. Tomáš Brůha (16216) S:3 S:3 S:S × S:S -6 0 b.
5. Radek Řehák (10742) S:3 S:3 S:S S:S × -6 0 b.
11. liga D 20 bodů 5 hráčů

Honza Štěpán, Kristýna Turková, Jaroslav Šeděnka, Hynek Šedý, Radek Řehák

  H.Š. K.T. J.Š. H.Š. R.Ř. rozdíl setů  
1. Honza Štěpán (16770) × 3:2 3:2 3:S 3:S 8 46 b.
2. Kristýna Turková (16583) 2:3 × S:3 3:S 3:S 2 38 b.
3. Jaroslav Šeděnka (12337) 2:3 3:S × S:S S:S 2 21 b.
4. Hynek Šedý (12533) S:3 S:3 S:S × S:S -6 10 b.
5. Radek Řehák (10742) S:3 S:3 S:S S:S × -6 10 b.
11. liga B 30 bodů 5 hráčů

Martina Šmídová, Eva Kaňoková, Radek Řehák, Petr Kafka, Tomáš Rumíšek

  M.Š. E.K. R.Ř. P.K. T.R. rozdíl setů  
1. Martina Šmídová (10501) × 1:3 2:3 3:0 3:1 2 54 b.
2. Eva Kaňoková (15740) 3:1 × 0:3 3:S 3:1 4 53 b.
3. Radek Řehák (10742) 3:2 3:0 × 3:1 S:S 6 49 b.
4. Petr Kafka (16346) 0:3 S:3 1:3 × S:S -8 27 b.
5. Tomáš Rumíšek (14019) 1:3 1:3 S:S S:S × -4 24 b.
10. liga D 30 bodů 5 hráčů

Karel Lábr, Miroslava Džoganová, Tom Kaňok, Radek Řehák, Radka Lipenská

  K.L. M.D. T.K. R.Ř. R.L. rozdíl setů  
1. Karel Lábr (14251) × 3:0 3:1 3:0 3:0 11 68 b.
2. Miroslava Džoganová (13769) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 54 b.
3. Tom Kaňok (15051) 1:3 2:3 × S:S 3:0 0 41 b.
4. Radek Řehák (10742) 0:3 1:3 S:S × 3:1 -3 35 b.
5. Radka Lipenská (10141) 0:3 0:3 0:3 1:3 × -11 32 b.

Jarní sezóna 2012

11. liga B 20 bodů 5 hráčů

Martin Štěpán, Patrik Petřík, Jana Veselá, Igor Chalás, Radek Řehák

  M.Š. P.P. J.V. I.C. R.Ř. rozdíl setů  
1. Martin Štěpán (15398) × 3:0 3:0 3:0 3:S 12 60 b.
2. Patrik Petřík (14672) 0:3 × S:S S:S 3:S 0 20 b.
3. Jana Veselá (13877) 0:3 S:S × S:S 3:S 0 20 b.
4. Igor Chalás (12613) 0:3 S:S S:S × 3:S 0 20 b.
5. Radek Řehák (10742) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
11. liga D 20 bodů 5 hráčů

Petr Táborský, Martin Holík, Radek Řehák, Karel Lábr, Jan Březina

  P.T. M.H. R.Ř. K.L. J.B. rozdíl setů  
1. Petr Táborský (13801) × 3:1 3:0 3:S 3:0 11 58 b.
2. Martin Holík (15185) 1:3 × 3:2 3:1 3:S 4 46 b.
3. Radek Řehák (10742) 0:3 2:3 × 3:S 3:1 1 42 b.
4. Karel Lábr (14251) S:3 1:3 S:3 × 3:S -5 32 b.
5. Jan Březina (14396) 0:3 S:3 1:3 S:3 × -11 22 b.
10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Martin Kopal, Vojtěch Buchta, Pavel Šponar, Dana Zapletalová, Radek Řehák

  M.K. V.B. P.Š. D.Z. R.Ř. rozdíl setů  
1. Martin Kopal (14080) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 68 b.
2. Vojtěch Buchta (14847) 1:3 × 3:1 1:3 3:S 1 52 b.
3. Pavel Šponar (14627) 0:3 1:3 × 3:0 3:S 1 52 b.
4. Dana Zapletalová (14944) (DK) 0:3 3:1 0:3 × 3:1 -2 46 b.
5. Radek Řehák (10742) S:3 S:3 S:3 1:3 × -11 32 b.

Podzimní sezóna 2011

9. liga B 30 bodů 5 hráčů

alan wood, Filip Rozprým, Radek Řehák, David David, Jiří Šubr

  a.w. F.R. R.Ř. D.D. J.Š. rozdíl setů  
1. alan wood (13637) × 3:1 3:0 3:0 3:S 11 68 b.
2. Filip Rozprým (13223) 1:3 × 3:0 3:0 3:0 7 62 b.
3. Radek Řehák (10742) 0:3 0:3 × 3:2 3:1 -3 44 b.
4. David David (14270) 0:3 0:3 2:3 × 3:2 -6 40 b.
5. Jiří Šubr (14070) S:3 0:3 1:3 2:3 × -9 36 b.
9. liga C 30 bodů 5 hráčů

Miroslav Křenek, Tomáš Žemlička, Radek Řehák, Denis Duben, Miroslava Džoganová

  M.K. T.Ž. R.Ř. D.D. M.D. rozdíl setů  
1. Miroslav Křenek (10011) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 70 b.
2. Tomáš Žemlička (13802) 0:3 × 3:0 3:S 3:1 5 58 b.
3. Radek Řehák (10742) 0:3 0:3 × 3:S 3:2 -2 46 b.
4. Denis Duben (10337) 0:3 S:3 S:3 × 3:0 -6 40 b.
5. Miroslava Džoganová (13769) 0:3 1:3 2:3 0:3 × -9 36 b.
9. liga D 30 bodů 5 hráčů

Petr Hošek, Radek Řehák, Petr Hurych, Marián Minárik, Michal Švec

  P.H. R.Ř. P.H. M.M. M.Š. rozdíl setů  
1. Petr Hošek (12747) × 3:0 3:0 3:1 3:2 9 64 b.
2. Radek Řehák (10742) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 58 b.
3. Petr Hurych (10640) 0:3 1:3 × 3:2 3:S -1 48 b.
4. Marián Minárik (13770) 1:3 0:3 2:3 × S:S -6 31 b.
5. Michal Švec (10758) 2:3 S:3 S:3 S:S × -7 29 b.
10. liga B 20 bodů 5 hráčů

Radek Řehák, Tomáš Janota, Jiří Šubr, Alena Felgrová, Pavol Riško

  R.Ř. T.J. J.Š. A.F. P.R. rozdíl setů  
1. Radek Řehák (10742) × 3:2 3:1 3:0 3:S 9 54 b.
2. Tomáš Janota (13690) 2:3 × 3:1 3:0 3:S 7 52 b.
3. Jiří Šubr (14070) 1:3 1:3 × 3:0 3:0 2 44 b.
4. Alena Felgrová (11255) 0:3 0:3 0:3 × 3:S -6 30 b.
5. Pavol Riško (11242) S:3 S:3 0:3 S:3 × -12 20 b.

Jarní sezóna 2011

11. liga A 20 bodů 5 hráčů

Pavol Gábryš, Radek Řehák, Jiří Syrový, Zuzana Lidmerová, Hana Březinová

  P.G. R.Ř. J.S. Z.L. H.B. rozdíl setů  
1. Pavol Gábryš (10508) × 3:1 3:1 3:0 3:2 8 52 b.
2. Radek Řehák (10742) 1:3 × 1:3 3:0 3:0 2 44 b.
3. Jiří Syrový (12966) 1:3 3:1 × 3:1 S:S 2 33 b.
4. Zuzana Lidmerová (12340) 0:3 0:3 1:3 × 3:2 -7 28 b.
5. Hana Březinová (13001) 2:3 0:3 S:S 2:3 × -5 23 b.
12. liga A 10 bodů 5 hráčů

Radek Řehák, Jan Friml, Zuzana Lidmerová, Jaroslav Šeděnka, Jan Motyčka

  R.Ř. J.F. Z.L. J.Š. J.M. rozdíl setů  
1. Radek Řehák (10742) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 48 b.
2. Jan Friml (10571) 0:3 × 3:1 3:0 3:S 5 38 b.
3. Zuzana Lidmerová (12340) 1:3 1:3 × 1:3 3:S -3 26 b.
4. Jaroslav Šeděnka (12337) 0:3 0:3 3:1 × S:S -4 13 b.
5. Jan Motyčka (12430) S:3 S:3 S:3 S:S × -9 5 b.
11. liga A 20 bodů 6 hráčů

Vašek Dohnálek, Michal Tahal, Radek Hoša, Tomáš Pavlacký, Radek Řehák, Igor Chalás

  V.D. M.T. R.H. T.P. R.Ř. I.C. rozdíl setů  
1. Vašek Dohnálek (10017) × 3:1 3:S 3:1 3:0 3:0 13 56 b.
2. Michal Tahal (12457) 1:3 × 3:1 3:0 3:0 3:0 9 50 b.
3. Radek Hoša (11064) S:3 1:3 × 3:2 3:2 3:1 -1 34 b.
4. Tomáš Pavlacký (11905) 1:3 0:3 2:3 × S:S 3:0 -3 21 b.
5. Radek Řehák (10742) 0:3 0:3 2:3 S:S × 3:0 -4 19 b.
6. Igor Chalás (12613) 0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 × -14 20 b.
10. liga C 30 bodů 5 hráčů

Filip Benčo, Alena Ertlová, Petr Hurych, Vašek Dohnálek, Radek Řehák

  F.B. A.E. P.H. V.D. R.Ř. rozdíl setů  
1. Filip Benčo (10480) × 3:1 3:1 3:0 3:0 10 66 b.
2. Alena Ertlová (10179) 1:3 × 3:2 3:1 3:0 4 56 b.
3. Petr Hurych (10640) 1:3 2:3 × 3:1 3:2 0 50 b.
4. Vašek Dohnálek (10017) 0:3 1:3 1:3 × 3:0 -4 44 b.
5. Radek Řehák (10742) 0:3 0:3 2:3 0:3 × -10 34 b.

Podzimní sezóna 2010

11. liga D 20 bodů 5 hráčů

Martin Stancik, Eva Weissová, Jakub Halíř, Jan Vomočil, Radek Řehák

  M.S. E.W. J.H. J.V. R.Ř. rozdíl setů  
1. Martin Stancik (10973) × 3:0 3:1 3:0 3:S 11 58 b.
2. Eva Weissová (11302) 0:3 × 0:3 3:1 3:S -1 38 b.
3. Jakub Halíř (10423) 1:3 3:0 × S:S 3:S 4 37 b.
4. Jan Vomočil (10133) 0:3 1:3 S:S × 3:S -2 27 b.
5. Radek Řehák (10742) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 20 b.
11. liga B 20 bodů 6 hráčů

Pavol Gábryš, Andrea Šikulová, Radek Řehák, Tomáš Pavlacký, Aleš Benda, Jarmila Havířová

  P.G. A.Š. R.Ř. T.P. A.B. J.H. rozdíl setů  
1. Pavol Gábryš (10508) × 3:1 3:0 2:3 3:S 3:0 10 52 b.
2. Andrea Šikulová (10335) 1:3 × 3:2 3:0 3:S 3:0 8 48 b.
3. Radek Řehák (10742) 0:3 2:3 × 3:2 3:S 3:0 3 40 b.
4. Tomáš Pavlacký (11905) 3:2 0:3 2:3 × 3:S 3:0 3 40 b.
5. Aleš Benda (10170) S:3 S:3 S:3 S:3 × 3:S -9 20 b.
6. Jarmila Havířová (10164) 0:3 0:3 0:3 0:3 S:3 × -15 20 b.
10. liga B 30 bodů 5 hráčů

Jaroslav Růžička, Filip Benčo, Vladimír Oberreiter, Alena Felgrová, Radek Řehák

  J.R. F.B. V.O. A.F. R.Ř. rozdíl setů  
1. Jaroslav Růžička (10607) × 3:0 3:0 3:0 3:0 12 70 b.
2. Filip Benčo (10480) 0:3 × 3:0 3:0 3:0 6 60 b.
3. Vladimír Oberreiter (10498) 0:3 0:3 × 3:2 3:0 -2 46 b.
4. Alena Felgrová (11255) 0:3 0:3 2:3 × 2:3 -8 38 b.
5. Radek Řehák (10742) 0:3 0:3 0:3 3:2 × -8 36 b.
10. liga D 20 bodů 5 hráčů

Michael Janoušek, Gabriela Masaříková, Radek Řehák, Hanka Celbová, Jarmila Havířová

  M.J. G.M. R.Ř. H.C. J.H. rozdíl setů  
1. Michael Janoušek (10340) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 56 b.
2. Gabriela Masaříková (10287) 2:3 × 3:0 3:0 3:0 8 54 b.
3. Radek Řehák (10742) 0:3 0:3 × 3:S 3:1 -1 38 b.
4. Hanka Celbová (10132) 0:3 0:3 S:3 × 3:1 -7 28 b.
5. Jarmila Havířová (10164) 0:3 0:3 1:3 1:3 × -10 24 b.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.

Při najetí na křivku si prohlédněte podrobnosti.



VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...