Právě jsme spustili přihlašování do Jarní sezóny VAŠÍ LIGY. Přihlašování probíhá až do konce ledna, ale ty se přihlas hned, ať na to už nemusíš myslet. Věříme, že i tentokrát půjde o sezónu rekordní.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Poslední squash roku vyhrál ten nejlepší, Radek

4. 12. 2016    Reportáž    Brno – Squash

Potkali jsme se na posledním squashovém turnaji roku 2016. 15 hráčů a 1 odvážná hráčka Katarína si to rozdali v centru Viktoria. Vítěz byl jasně daný dopředu, Radek Janíček patří spíše do kategorie Středně pokročilých až pokročilých, dlouho ale nehrál, tak nevěděl, jak na tom je, tak to přišel zkusit na Začátečníky. Jak si vedli ostatní?

Skvělá párty na konci ročníku

14. 11. 2016    Reportáž    Praha

Konec ročníku VAŠÍ LIGY se musí oslavit. Po vyhlašovačkách v jednotlivých městech jsme se již po sedmé sešli v P.M. klubu na Pártyplese. V pátek 11.11. dorazilo přes dvě stě sporťáků a sporťaček. A akce se opět vydařila.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Bowlingová smršť na vyhlašovačce v Brně

6. 11. 2016    Reportáž    Brno

Vyhlašovací párty roku 2016 byla ve znamení bowlingu. „Bowle“ lítaly neskutečnou rychlostí, vítězný tým A ve složení tři ženy a jeden muž naházel nejvíce bodů. A kdo se stal vítězem ročníku v jednotlivých sportech? Pojďme si je představit.

Hrůza to nebyla pro Marka Hrůzu

5. 11. 2016    Reportáž    Brno – Squash

Marek Hrůza se stal vítězem listopadového turnaje ve squashi. Mezi ženami dopadla nejlépe Katarína Šimonová. Zápasy byly neskutečně vyrovnané, šanci vyhrát měl každý ze 24 účastníků. A to jako fakt. :-)

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK