Výsledky: Brno – Squash

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Letní sezóna 2017 - 1. kolo (červen)

1.liga A 120 bodů 5 hráčů

Anton Giertli, Tomáš Havlík, Roman Malo, Jan Hrebicek, Vladimír Malý

  A.G. T.H. R.M. J.H. V.M. rozdíl setů  
1. Anton Giertli (10438) × 3:2 3:0 3:0 3:0 10 168 b.
2. Tomáš Havlík (17181) 2:3 × 3:0 3:1 3:1 6 159 b.
3. Roman Malo (10100) 0:3 0:3 × : 3:0 -3 133 b.
4. Jan Hrebicek (18297) 0:3 1:3 : × : -5 122 b.
5. Vladimír Malý (17795) 0:3 1:3 0:3 : × -8 122 b.
2.liga A 105 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Petr Felgr, Tomáš Tauš, Radim Krampol, Michal Kopecký

  R.F. P.F. T.T. R.K. M.K. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 3:1 1:3 : 3:2 1 127 b.
2. Petr Felgr (10090) 1:3 × : 3:0 : 1 120 b.
3. Tomáš Tauš (15915) 3:1 : × S:3 : -1 116 b.
4. Radim Krampol (12464) : 0:3 3:S × : 0 115 b.
5. Michal Kopecký (20952) 2:3 : : : × -1 109 b.
3.liga A 90 bodů 5 hráčů

Miroslav Ševečka, Michal Šťastný II., Karel Obluk, Vladimír Kolegar, Erik Staffa

  M.Š. M.Š. K.O. V.K. E.S. rozdíl setů  
1. Miroslav Ševečka (10089) × 3:1 2:3 3:1 : 3 116 b.
2. Michal Šťastný II. (15801) 1:3 × 3:2 3:1 : 1 112 b.
3. Karel Obluk (13718) 3:2 2:3 × : : 0 103 b.
4. Vladimír Kolegar (14590) 1:3 1:3 : × : -4 94 b.
5. Erik Staffa (16503) : : : : × 0 90 b.
3.liga B 90 bodů 5 hráčů

Stanislav Gábler, Boris Heneš, michal ragula, Ladislav Paďour, Jiří Toužín

  S.G. B.H. m.r. L.P. J.T. rozdíl setů  
1. Stanislav Gábler (14244) × : : : 3:0 3 103 b.
2. Boris Heneš (27499) : × : : 3:1 2 101 b.
3. michal ragula (10898) : : × 3:1 : 2 101 b.
4. Ladislav Paďour (17219) : : 1:3 × : -2 92 b.
5. Jiří Toužín (21498) 0:3 1:3 : : × -5 92 b.
4.liga A 75 bodů 5 hráčů

Martin Kopal, Filip Nguyen, Martin Kotlík, Marián Miško, Aneta Bubeníčková

  M.K. F.N. M.K. M.M. A.B. rozdíl setů  
1. Martin Kopal (14080) × 3:0 3:2 3:0 : 7 110 b.
2. Filip Nguyen (15676) 0:3 × 3:2 3:1 : 0 95 b.
3. Martin Kotlík (13400) 2:3 2:3 × 3:1 : 0 94 b.
4. Marián Miško (10063) 0:3 1:3 1:3 × : -7 79 b.
5. Aneta Bubeníčková (10114) : : : : × 0 75 b.
4.liga B 75 bodů 5 hráčů

Petr Prasek, Luďa Rektořík, Robert Šťastný, Mojmír Špalek, Radim Bánovský

  P.P. L.R. R.Š. M.Š. R.B. rozdíl setů  
1. Petr Prasek (10020) × 3:1 0:3 : 3:0 2 99 b.
2. Luďa Rektořík (20526) 1:3 × : : 3:0 1 90 b.
3. Robert Šťastný (13290) 3:0 : × : : 3 88 b.
4. Mojmír Špalek (17039) : : : × : 0 75 b.
5. Radim Bánovský (28089) 0:3 0:3 : : × -6 75 b.
5.liga A 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Repel, Miroslav Petruška, Lukáš Košut, Jakub Macek, Jiří Žváček

  T.R. M.P. L.K. J.M. J.Ž. rozdíl setů  
1. Tomáš Repel (11416) × 3:2 3:0 3:1 : 6 93 b.
2. Miroslav Petruška (13830) 2:3 × 3:2 : : 0 73 b.
3. Lukáš Košut (26668) 0:3 2:3 × : : -4 64 b.
4. Jakub Macek (18113) 1:3 : : × : -2 62 b.
5. Jiří Žváček (11918) : : : : × 0 60 b.
5.liga B 60 bodů 5 hráčů

Gabriela Masaříková, Radoslav Fašanek, Zdeněk Minář, Lukas Moravek, Martin Holík

  G.M. R.F. Z.M. L.M. M.H. rozdíl setů  
1. Gabriela Masaříková (10287) × 2:3 2:3 3:0 3:0 4 94 b.
2. Radoslav Fašanek (17166) 3:2 × 3:0 : 3:1 6 93 b.
3. Zdeněk Minář (24113) 3:2 0:3 × 3:2 : -1 78 b.
4. Lukas Moravek (20616) 0:3 : 2:3 × : -4 64 b.
5. Martin Holík (15185) 0:3 1:3 : : × -5 62 b.
6.liga A 45 bodů 5 hráčů

Michal Paštěka, Martin Basovník, Tomáš Drexler, Petr Urbánek, Jakub Chmelka

  M.P. M.B. T.D. P.U. J.C. rozdíl setů  
1. Michal Paštěka (17030) × : 3:0 : 3:0 6 71 b.
2. Martin Basovník (20078) : × : : 3:0 3 58 b.
3. Tomáš Drexler (12458) 0:3 : × 3:1 : -1 56 b.
4. Petr Urbánek (24723) : : 1:3 × : -2 47 b.
5. Jakub Chmelka (21965) 0:3 0:3 : : × -6 45 b.
6.liga B 45 bodů 5 hráčů

Jiří Lepka, Jiří Hanák, Michal Tahal, Richard Šnajdr, Radim Pařík

  J.L. J.H. M.T. R.Š. R.P. rozdíl setů  
1. Jiří Lepka (19538) × 3:1 3:1 : 3:1 6 78 b.
2. Jiří Hanák (20376) 1:3 × : 3:0 3:0 4 73 b.
3. Michal Tahal (12457) 1:3 : × : 3:0 1 60 b.
4. Richard Šnajdr (17995) : 0:3 : × 3:1 -1 56 b.
5. Radim Pařík (26592) 1:3 0:3 0:3 1:3 × -10 49 b.
7.liga A 30 bodů 5 hráčů

Michal Mihalík, Stanislav Laurenčík, Michal Hlavačka, Lukas Ratica, Tonda Mikl

  M.M. S.L. M.H. L.R. T.M. rozdíl setů  
1. Michal Mihalík (20006) × 3:2 2:3 1:3 3:0 1 58 b.
2. Stanislav Laurenčík (27364) 2:3 × : 3:1 3:0 4 58 b.
3. Michal Hlavačka (25209) 3:2 : × 3:1 2:3 2 54 b.
4. Lukas Ratica (16281) 3:1 1:3 1:3 × : -2 45 b.
5. Tonda Mikl (19776) 0:3 0:3 3:2 : × -5 39 b.
7.liga B 30 bodů 5 hráčů

Matěj Blata, Miroslav Popp, Daniela Vičanová, Jakub Frajt, Petr Novotný

  M.B. M.P. D.V. J.F. P.N. rozdíl setů  
1. Matěj Blata (27025) × 3:1 3:2 3:0 3:2 7 72 b.
2. Miroslav Popp (24090) 1:3 × : 3:1 3:1 2 54 b.
3. Daniela Vičanová (26581) 2:3 : × 1:3 3:1 -1 47 b.
4. Jakub Frajt (24006) 0:3 1:3 3:1 × : -3 43 b.
5. Petr Novotný (23360) 2:3 1:3 1:3 : × -5 38 b.
7.liga C 30 bodů 5 hráčů

Husz Lorant Janos, Pavel Tieff, Eva Kaňoková, Václav Hála, Mirek Jun

  H.L. P.T. E.K. V.H. M.J. rozdíl setů  
1. Husz Lorant Janos (24427) × 3:0 3:2 3:0 : 7 65 b.
2. Pavel Tieff (20560) 0:3 × 2:3 3:2 3:S 0 53 b.
3. Eva Kaňoková (15740) 2:3 3:2 × : : 0 43 b.
4. Václav Hála (25469) 0:3 2:3 : × : -4 34 b.
5. Mirek Jun (15972) : S:3 : : × -3 30 b.
7.liga D 30 bodů 5 hráčů

Branislav Zahradník, Jiří Šubr, Juraj Tokár, Martin Harásek, Tomáš Skopal

  B.Z. J.Š. J.T. M.H. T.S. rozdíl setů  
1. Branislav Zahradník (24742) × : : : 3:0 3 43 b.
2. Jiří Šubr (14070) : × : : 3:0 3 43 b.
3. Juraj Tokár (20768) : : × : : 0 30 b.
4. Martin Harásek (27203) : : : × : 0 30 b.
5. Tomáš Skopal (28088) 0:3 0:3 : : × -6 30 b.
8.liga A 15 bodů 5 hráčů

Nicolas Damoiseau, Markéta Nezdařilová, Radek Ondra, Pavel Kamir, Lenka Dvořáková

  N.D. M.N. R.O. P.K. L.D. rozdíl setů  
1. Nicolas Damoiseau (27076) × 3:0 3:0 2:3 3:0 8 58 b.
2. Markéta Nezdařilová (20038) 0:3 × 3:0 2:3 3:2 0 41 b.
3. Radek Ondra (27805) 0:3 0:3 × 3:0 3:0 0 41 b.
4. Pavel Kamir (27680) 3:2 3:2 0:3 × : -1 33 b.
5. Lenka Dvořáková (24227) 0:3 2:3 0:3 : × -7 19 b.
8.liga B 15 bodů 5 hráčů

Barbora Obluková, Břetislav Kánský, Lenka Vaňková, Tom Kaňok, Michal Domonkos

  B.O. B.K. L.V. T.K. M.D. rozdíl setů  
1. Barbora Obluková (16817) × 3:1 3:0 : 3:S 8 49 b.
2. Břetislav Kánský (11684) 1:3 × 3:2 : 3:2 0 35 b.
3. Lenka Vaňková (26951) 0:3 2:3 × 1:3 3:2 -5 30 b.
4. Tom Kaňok (15051) : : 3:1 × : 2 26 b.
5. Michal Domonkos (24236) S:3 2:3 2:3 : × -5 23 b.
8.liga C 15 bodů 5 hráčů

Marian Ganišin, Přemysl Pindur, Martin Wilczák, Zuzana Strnková, Jakub Hurt

  M.G. P.P. M.W. Z.S. J.H. rozdíl setů  
1. Marian Ganišin (26863) × : 3:0 3:0 : 6 41 b.
2. Přemysl Pindur (27536) : × : 3:0 : 3 28 b.
3. Martin Wilczák (23861) 0:3 : × 3:2 : -2 24 b.
4. Zuzana Strnková (24372) 0:3 0:3 2:3 × : -7 19 b.
5. Jakub Hurt (16524) : : : : × 0 15 b.
8.liga D 15 bodů 5 hráčů

Pavel Janečka, Martin Jaborník, Roman Hanych, Michaela Vydrová, Hana Pásková

  P.J. M.J. R.H. M.V. H.P. rozdíl setů  
1. Pavel Janečka (24813) × 2:3 3:2 3:0 : 3 41 b.
2. Martin Jaborník (23533) 3:2 × : 3:2 : 2 33 b.
3. Roman Hanych (27958) 2:3 : × : : -1 19 b.
4. Michaela Vydrová (26325) 0:3 2:3 : × : -4 19 b.
5. Hana Pásková (27245) : : : : × 0 15 b.

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK

Facebooková stránka

VAŠE LIGA na facebooku!




česky | English


Loading...