Výsledky: Brno – Squash

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Podzimní sezóna 2017 - 3. kolo (prosinec)

1.liga A 150 bodů 5 hráčů

Roman Förster, Michal Kopecký, Boris Heneš, Jan Hrebicek, Jakub Ondrášek

  R.F. M.K. B.H. J.H. J.O. rozdíl setů  
1. Roman Förster (17023) × 3:1 : : : 2 161 b.
2. Michal Kopecký (20952) 1:3 × : : : -2 152 b.
3. Boris Heneš (27499) : : × : : 0 150 b.
4. Jan Hrebicek (18297) : : : × : 0 150 b.
5. Jakub Ondrášek (15760) : : : : × 0 150 b.
2.liga A 135 bodů 5 hráčů

Tomáš Tauš, Roman Malo, Petr Felgr, michal ragula, Karel Obluk

  T.T. R.M. P.F. m.r. K.O. rozdíl setů  
1. Tomáš Tauš (15915) × 3:0 : : 3:0 6 161 b.
2. Roman Malo (10100) 0:3 × 2:3 3:2 3:1 -1 159 b.
3. Petr Felgr (10090) : 3:2 × 3:1 : 3 155 b.
4. michal ragula (10898) : 2:3 1:3 × : -3 141 b.
5. Karel Obluk (13718) 0:3 1:3 : : × -5 137 b.
3.liga A 120 bodů 5 hráčů

Erik Staffa, Vladimír Malý, Martin Kotlík, Miroslav Ševečka, Vladimír Kolegar

  E.S. V.M. M.K. M.Š. V.K. rozdíl setů  
1. Erik Staffa (16503) × : 2:3 3:2 : 0 133 b.
2. Vladimír Malý (17795) : × : : 3:1 2 131 b.
3. Martin Kotlík (13400) 3:2 : × : : 1 129 b.
4. Miroslav Ševečka (10089) 2:3 : : × : -1 124 b.
5. Vladimír Kolegar (14590) : 1:3 : : × -2 122 b.
3.liga B 120 bodů 5 hráčů

Jiří Toužín, Aneta Bubeníčková, Petr Prasek, Karel Hudec, Ivan Reigl

  J.T. A.B. P.P. K.H. I.R. rozdíl setů  
1. Jiří Toužín (21498) × : 2:3 3:1 : 1 135 b.
2. Aneta Bubeníčková (10114) : × 3:0 : : 3 133 b.
3. Petr Prasek (10020) 3:2 0:3 × 2:3 : -3 133 b.
4. Karel Hudec (18662) 1:3 : 3:2 × : -1 131 b.
5. Ivan Reigl (10201) : : : : × 0 120 b.
4.liga A 105 bodů 5 hráčů

Luďa Rektořík, David Neugebauer, Gabriela Masaříková, Matúš Bušík, Petr Jeřábek

  L.R. D.N. G.M. M.B. P.J. rozdíl setů  
1. Luďa Rektořík (20526) × 2:3 3:2 3:1 3:0 5 142 b.
2. David Neugebauer (20380) 3:2 × 3:2 3:0 : 5 136 b.
3. Gabriela Masaříková (10287) 2:3 2:3 × 2:3 : -3 117 b.
4. Matúš Bušík (28836) 1:3 0:3 3:2 × : -4 116 b.
5. Petr Jeřábek (16287) 0:3 : : : × -3 105 b.
4.liga B 105 bodů 5 hráčů

Robert Šmerek, Marián Miško, Viktor Potěšil, Filip Kužel, Mojmír Špalek

  R.Š. M.M. V.P. F.K. M.Š. rozdíl setů  
1. Robert Šmerek (22553) × 3:1 : : : 2 116 b.
2. Marián Miško (10063) 1:3 × : : : -2 107 b.
3. Viktor Potěšil (26589) : : × : : 0 105 b.
4. Filip Kužel (17470) : : : × : 0 105 b.
5. Mojmír Špalek (17039) : : : : × 0 105 b.
5.liga A 90 bodů 5 hráčů

Pavel Kadlic, Tomáš Repel, David Tuška, Radoslav Fašanek, Miroslav Křenek

  P.K. T.R. D.T. R.F. M.K. rozdíl setů  
1. Pavel Kadlic (12222) × 3:1 3:1 : 3:S 7 122 b.
2. Tomáš Repel (11416) 1:3 × 3:0 : 3:S 4 115 b.
3. David Tuška (10992) 1:3 0:3 × : 3:S -2 102 b.
4. Radoslav Fašanek (17166) : : : × 3:S 3 100 b.
5. Miroslav Křenek (10011) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 90 b.
5.liga B 90 bodů 5 hráčů

Martin Adamec, Michal Paštěka, Miroslav Petruška, Vladimír Ondráček, Jiří Lepka

  M.A. M.P. M.P. V.O. J.L. rozdíl setů  
1. Martin Adamec (19801) × 3:1 2:3 3:1 3:1 5 127 b.
2. Michal Paštěka (17030) 1:3 × 3:1 : : 0 103 b.
3. Miroslav Petruška (13830) 3:2 1:3 × : : -1 101 b.
4. Vladimír Ondráček (19869) 1:3 : : × : -2 92 b.
5. Jiří Lepka (19538) 1:3 : : : × -2 92 b.
6.liga A 75 bodů 6 hráčů

Martin Basovník, Vlastimil Muroň, Ondřej Pilný, Lukas Moravek, Karel Lábr, Jiří Valenta

  M.B. V.M. O.P. L.M. K.L. J.V. rozdíl setů  
1. Martin Basovník (20078) × 3:2 3:1 3:1 3:0 3:2 9 117 b.
2. Vlastimil Muroň (25393) 2:3 × 3:1 3:1 3:0 3:1 8 115 b.
3. Ondřej Pilný (17226) 1:3 1:3 × 3:2 3:1 : -1 94 b.
4. Lukas Moravek (20616) 1:3 1:3 2:3 × 2:3 : -6 85 b.
5. Karel Lábr (14251) 0:3 0:3 1:3 3:2 × : -7 84 b.
6. Jiří Valenta (16359) 2:3 1:3 : : : × -3 80 b.
6.liga B 75 bodů 5 hráčů

Jiří Žváček, Richard Bazovský, Petr Pejko, Martin Holík, Russell Jones

  J.Ž. R.B. P.P. M.H. R.J. rozdíl setů  
1. Jiří Žváček (11918) × 3:0 3:1 : 3:0 8 112 b.
2. Richard Bazovský (12869) 0:3 × 3:2 3:1 3:0 3 108 b.
3. Petr Pejko (17469) 1:3 2:3 × 3:1 3:0 2 105 b.
4. Martin Holík (15185) : 1:3 1:3 × : -4 79 b.
5. Russell Jones (22397) 0:3 0:3 0:3 : × -9 75 b.
7.liga A 60 bodů 5 hráčů

Jiří Kratochvíl, Tomáš Vazač, Martin Kiška, Tonda Mikl, Daniela Vičanová

  J.K. T.V. M.K. T.M. D.V. rozdíl setů  
1. Jiří Kratochvíl (19200) × : : 3:0 3:0 6 86 b.
2. Tomáš Vazač (25627) : × 3:1 : 3:0 5 84 b.
3. Martin Kiška (29002) : 1:3 × 3:0 : 1 75 b.
4. Tonda Mikl (19776) 0:3 : 0:3 × 3:1 -4 71 b.
5. Daniela Vičanová (26581) 0:3 0:3 : 1:3 × -8 62 b.
7.liga B 60 bodů 5 hráčů

Lukáš Košut, Peter Walter, David Beran, Tomáš Janota, Branislav Zahradník

  L.K. P.W. D.B. T.J. B.Z. rozdíl setů  
1. Lukáš Košut (26668) × : : : 3:S 3 70 b.
2. Peter Walter (18437) : × : : 3:S 3 70 b.
3. David Beran (15013) : : × : 3:S 3 70 b.
4. Tomáš Janota (13690) : : : × 3:S 3 70 b.
5. Branislav Zahradník (24742) S:3 S:3 S:3 S:3 × -12 60 b.
7.liga C 60 bodů 5 hráčů

Daniel Hartigan, Matěj Blata, Roman Pliska, Zdeněk Holcapfl, Jakub Macek

  D.H. M.B. R.P. Z.H. J.M. rozdíl setů  
1. Daniel Hartigan (17896) × 3:0 : : : 3 73 b.
2. Matěj Blata (27025) 0:3 × 3:1 : : -1 71 b.
3. Roman Pliska (29044) : 1:3 × : : -2 62 b.
4. Zdeněk Holcapfl (21731) : : : × : 0 60 b.
5. Jakub Macek (18113) : : : : × 0 60 b.
7.liga D 60 bodů 5 hráčů

Tomáš Drexler, Zdeněk Pařík, Michal Tahal, Petr Ždánský, Iveta Ráčilová

  T.D. Z.P. M.T. P.Ž. I.R. rozdíl setů  
1. Tomáš Drexler (12458) × : : : 3:0 3 73 b.
2. Zdeněk Pařík (19006) : × : : : 0 60 b.
3. Michal Tahal (12457) : : × : : 0 60 b.
4. Petr Ždánský (10195) : : : × : 0 60 b.
5. Iveta Ráčilová (19872) 0:3 : : : × -3 60 b.
8.liga A 45 bodů 6 hráčů

Lukas Ratica, Richard Šnajdr, Pavel Janečka, Adam Kulhánek, Karel Maňas, Jana Pilgrova

  L.R. R.Š. P.J. A.K. K.M. J.P. rozdíl setů  
1. Lukas Ratica (16281) × 3:2 1:3 3:0 : : 2 64 b.
2. Richard Šnajdr (17995) 2:3 × : 3:1 : : 1 57 b.
3. Pavel Janečka (24813) 3:1 : × : : : 2 54 b.
4. Adam Kulhánek (21927) 0:3 1:3 : × : : -5 47 b.
5. Karel Maňas (17197) : : : : × : 0 45 b.
6. Jana Pilgrova (10236) : : : : : × 0 45 b.
8.liga B 45 bodů 6 hráčů

Husz Lorant Janos, Václav Přibilík, Michal Papiernik, Zdeněk Pytlíček, Petr Altmann, Marek Kolář

  H.L. V.P. M.P. Z.P. P.A. M.K. rozdíl setů  
1. Husz Lorant Janos (24427) × : 3:2 3:2 : : 2 59 b.
2. Václav Přibilík (27338) : × : : 3:1 : 2 54 b.
3. Michal Papiernik (25587) 2:3 : × : : : -1 48 b.
4. Zdeněk Pytlíček (24287) 2:3 : : × : : -1 48 b.
5. Petr Altmann (22359) : 1:3 : : × : -2 47 b.
6. Marek Kolář (17847) : : : : : × 0 45 b.
8.liga C 45 bodů 5 hráčů

Miroslav Popp, Stanislav Laurenčík, Petr Novotný, Marek Čermák, Matěj Šafránek

  M.P. S.L. P.N. M.Č. M.Š. rozdíl setů  
1. Miroslav Popp (24090) × : : : 3:0 3 58 b.
2. Stanislav Laurenčík (27364) : × 3:1 : : 2 56 b.
3. Petr Novotný (23360) : 1:3 × : : -2 47 b.
4. Marek Čermák (22035) : : : × : 0 45 b.
5. Matěj Šafránek (24554) 0:3 : : : × -3 45 b.
8.liga D 45 bodů 5 hráčů

Harald Čadílek, Pavel Kamir, Michal Mihalík, Juraj Tokár, Michal Domonkos

  H.Č. P.K. M.M. J.T. M.D. rozdíl setů  
1. Harald Čadílek (12528) × 3:0 3:0 : : 6 71 b.
2. Pavel Kamir (27680) 0:3 × 3:0 3:0 : 3 71 b.
3. Michal Mihalík (20006) 0:3 0:3 × 3:2 : -5 54 b.
4. Juraj Tokár (20768) : 0:3 2:3 × : -4 49 b.
5. Michal Domonkos (24236) : : : : × 0 45 b.
9.liga A 30 bodů 6 hráčů

Jan Trávníček, Martin Jaborník, Lenka Vaňková, Matúš Kropuch, Barbora Obluková, Lenka Trandová

  J.T. M.J. L.V. M.K. B.O. L.T. rozdíl setů  
1. Jan Trávníček (24504) × 3:0 : 3:0 : 3:0 9 61 b.
2. Martin Jaborník (23533) 0:3 × 3:1 3:1 : : 1 48 b.
3. Lenka Vaňková (26951) : 1:3 × : : 3:0 1 42 b.
4. Matúš Kropuch (28504) 0:3 1:3 : × : : -5 32 b.
5. Barbora Obluková (16817) : : : : × : 0 30 b.
6. Lenka Trandová (29358) 0:3 : 0:3 : : × -6 30 b.
9.liga B 30 bodů 5 hráčů

Marian Ganišin, Eva Šimečková, Vít Dvořák, Eva Kaňoková, Daniel Jančula

  M.G. E.Š. V.D. E.K. D.J. rozdíl setů  
1. Marian Ganišin (26863) × 2:3 3:1 3:1 3:0 6 69 b.
2. Eva Šimečková (20178) 3:2 × 3:0 : 3:0 7 65 b.
3. Vít Dvořák (29109) 1:3 0:3 × 3:2 : -4 41 b.
4. Eva Kaňoková (15740) 1:3 : 2:3 × : -3 36 b.
5. Daniel Jančula (28498) 0:3 0:3 : : × -6 30 b.
9.liga C 30 bodů 5 hráčů

Ondřej Berki, Mark Harrison, Petr Urbánek, Jitka Lanšperková, Michaela Vydrová

  O.B. M.H. P.U. J.L. M.V. rozdíl setů  
1. Ondřej Berki (28442) × : : 3:0 : 3 43 b.
2. Mark Harrison (23458) : × : 3:0 : 3 43 b.
3. Petr Urbánek (24723) : : × 3:1 : 2 41 b.
4. Jitka Lanšperková (28558) 0:3 0:3 1:3 × : -8 32 b.
5. Michaela Vydrová (26325) : : : : × 0 30 b.
9.liga D 30 bodů 5 hráčů

Roman Hanych, Jakub Frajt, Jiří Šubr, alan wood, Josef Hudeček

  R.H. J.F. J.Š. a.w. J.H. rozdíl setů  
1. Roman Hanych (27958) × : 1:3 3:1 3:2 1 52 b.
2. Jakub Frajt (24006) : × : : 3:1 2 41 b.
3. Jiří Šubr (14070) 3:1 : × : : 2 41 b.
4. alan wood (13637) 1:3 : : × 3:2 -1 41 b.
5. Josef Hudeček (21027) 2:3 1:3 : 2:3 × -4 40 b.
10.liga A 15 bodů 6 hráčů

Jiří Chaloupka, Mirek Hlaváč, Tomáš Skopal, Přemysl Pindur, Sebastian Kunec, Dagmar Slováková

  J.C. M.H. T.S. P.P. S.K. D.S. rozdíl setů  
1. Jiří Chaloupka (28789) × 3:0 : : : 3:0 6 36 b.
2. Mirek Hlaváč (29222) 0:3 × : : : 3:0 0 25 b.
3. Tomáš Skopal (28088) : : × : : : 0 15 b.
4. Přemysl Pindur (27536) : : : × : : 0 15 b.
5. Sebastian Kunec (19795) : : : : × : 0 15 b.
6. Dagmar Slováková (28682) 0:3 0:3 : : : × -6 15 b.
10.liga B 15 bodů 5 hráčů

Adam LEVRINC, Tomáš Michálek, Jana Uhliariková, Aleš Vrbas, Břetislav Kánský

  A.L. T.M. J.U. A.V. B.K. rozdíl setů  
1. Adam LEVRINC (29092) × : : : : 0 15 b.
2. Tomáš Michálek (28914) : × : : : 0 15 b.
3. Jana Uhliariková (19636) : : × : : 0 15 b.
4. Aleš Vrbas (19158) : : : × : 0 15 b.
5. Břetislav Kánský (11684) : : : : × 0 15 b.
10.liga C 15 bodů 5 hráčů

Eva Hodaňová, Jiří Široký, David Malčík, Kateřina Pokorná, Jan Škarda

  E.H. J.Š. D.M. K.P. J.Š. rozdíl setů  
1. Eva Hodaňová (21079) × 3:2 : : 3:0 4 37 b.
2. Jiří Široký (25763) 2:3 × : : : -1 19 b.
3. David Malčík (26994) : : × : : 0 15 b.
4. Kateřina Pokorná (28844) : : : × : 0 15 b.
5. Jan Škarda (29170) 0:3 : : : × -3 15 b.
10.liga D 15 bodů 5 hráčů

Alexander Bazovsky, Martin Janoušek, Sandra Dufková, Marek Šabatka, Zuzana Strnková

  A.B. M.J. S.D. M.Š. Z.S. rozdíl setů  
1. Alexander Bazovsky (28990) × 3:2 : : 3:0 4 37 b.
2. Martin Janoušek (16605) 2:3 × : : 3:0 2 32 b.
3. Sandra Dufková (17044) : : × : : 0 15 b.
4. Marek Šabatka (27540) : : : × : 0 15 b.
5. Zuzana Strnková (24372) 0:3 0:3 : : × -6 15 b.

VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA




česky | English


Loading...