Výsledky: Brno – Tenis

Prohlédněte si aktuální či historické výsledky zápasů ve skupinách. Rozklikněte si skupinu, která vás zajímá, nebo všechny skupiny naráz.

Aktuální kolo »

Rozbalit všechny ligy »

Výsledky kola: Podzimní sezóna 2016 - 4. kolo (leden)

1.liga A 90 bodů 5 hráčů

Jaroslav Kadur, Karel Komárek, Michal Triner, Levon Chačaturian, Martin Breicetl

  J.K. K.K. M.T. L.C. M.B. rozdíl setů  
1. Jaroslav Kadur (23046) × : 6:2 : : 4 106 b.
2. Karel Komárek (22470) : × 7:5 : : 2 103 b.
3. Michal Triner (23330) 2:6 5:7 × : : -6 97 b.
4. Levon Chačaturian (22360) : : : × : 0 90 b.
5. Martin Breicetl (22070) : : : : × 0 90 b.
2.liga A 75 bodů 6 hráčů

pavel boháček, Pavel Marek, Ondřej Machálek, Alexander Tóth, Martin Holubec, Martin Vyhnánek

  p.b. P.M. O.M. A.T. M.H. M.V. rozdíl setů  
1. pavel boháček (23063) × 6:1 6:1 6:0 : 6:0 22 131 b.
2. Pavel Marek (22083) 1:6 × 6:1 : : 6:S 6 101 b.
3. Ondřej Machálek (23413) 1:6 1:6 × 6:2 : 6:S 0 101 b.
4. Alexander Tóth (20733) 0:6 : 2:6 × : 6:S -4 89 b.
5. Martin Holubec (15703) : : : : × 6:S 6 87 b.
6. Martin Vyhnánek (24883) 0:6 S:6 S:6 S:6 S:6 × -30 75 b.
3.liga A 60 bodů 5 hráčů

Jakub Folwarczny, Jiri Krcek, david pavlíček, Patrik Svoboda, Milan Jedlička

  J.F. J.K. d.p. P.S. M.J. rozdíl setů  
1. Jakub Folwarczny (23371) × : : : 6:0 6 78 b.
2. Jiri Krcek (26456) : × : : : 0 60 b.
3. david pavlíček (22456) : : × : : 0 60 b.
4. Patrik Svoboda (16671) : : : × : 0 60 b.
5. Milan Jedlička (25162) 0:6 : : : × -6 60 b.
3.liga B 60 bodů 5 hráčů

Jiří Stříbrný, Pavel Doležal, Lukáš Staniczek, Stanislav Tvarůžek, Vladan Vondráček

  J.S. P.D. L.S. S.T. V.V. rozdíl setů  
1. Jiří Stříbrný (26287) × 6:1 : : : 5 77 b.
2. Pavel Doležal (20153) 1:6 × 6:3 : : -2 76 b.
3. Lukáš Staniczek (23476) : 3:6 × : : -3 63 b.
4. Stanislav Tvarůžek (21227) : : : × : 0 60 b.
5. Vladan Vondráček (19375) : : : : × 0 60 b.
4.liga A 45 bodů 5 hráčů

Marek Studnička, Rostislav Čech, Stanislav Bartoň, Jakub Stančík, Michaela Měřínská

  M.S. R.Č. S.B. J.S. M.M. rozdíl setů  
1. Marek Studnička (25227) × : 6:2 : 6:1 9 78 b.
2. Rostislav Čech (21248) : × : : 6:0 6 63 b.
3. Stanislav Bartoň (19470) 2:6 : × 6:2 : 0 63 b.
4. Jakub Stančík (26408) : : 2:6 × : -4 47 b.
5. Michaela Měřínská (25328) 1:6 0:6 : : × -11 46 b.
4.liga B 45 bodů 5 hráčů

Tomáš Chudoba, Jaromir Uhrik, Vlastislav Deutsch, Pavel Palme, Irena Jelínková

  T.C. J.U. V.D. P.P. I.J. rozdíl setů  
1. Tomáš Chudoba (21401) × 4:6 6:2 6:4 : 4 79 b.
2. Jaromir Uhrik (23395) 6:4 × 4:6 : : 0 63 b.
3. Vlastislav Deutsch (24964) 2:6 6:4 × : : -2 61 b.
4. Pavel Palme (25884) 4:6 : : × : -2 49 b.
5. Irena Jelínková (15254) : : : : × 0 45 b.
5.liga A 30 bodů 6 hráčů

Ondřej Rojčík, Michal Štencl, Martin Šmerda, Martin Lokvenc, David Lanc, Petr Lysek

  O.R. M.Š. M.Š. M.L. D.L. P.L. rozdíl setů  
1. Ondřej Rojčík (25509) × 4:6 6:3 7:6 : 6:1 7 68 b.
2. Michal Štencl (24553) 6:4 × : : 7:5 : 4 52 b.
3. Martin Šmerda (26347) 3:6 : × : : 6:1 2 46 b.
4. Martin Lokvenc (23349) 6:7 : : × : : -1 35 b.
5. David Lanc (26220) : 5:7 : : × : -2 34 b.
6. Petr Lysek (26591) 1:6 : 1:6 : : × -10 32 b.
5.liga B 30 bodů 5 hráčů

Karla Marková, Petra Ilavska, Martin Latta, Martin Dirhan, Jiří Rotschedl

  K.M. P.I. M.L. M.D. J.R. rozdíl setů  
1. Karla Marková (20614) × : 6:0 6:4 : 8 62 b.
2. Petra Ilavska (23081) : × : : 6:0 6 48 b.
3. Martin Latta (25689) 0:6 : × 6:4 : -4 44 b.
4. Martin Dirhan (22000) 4:6 : 4:6 × : -4 38 b.
5. Jiří Rotschedl (25494) : 0:6 : : × -6 30 b.
6.liga A 15 bodů 6 hráčů

Monika Škodová, Jiri Somsi, Jurij Tarasov, Eva Matějková, Tereza Křemečková, Jan Hrouzek

  M.Š. J.S. J.T. E.M. T.K. J.H. rozdíl setů  
1. Monika Škodová (21957) × : 6:1 : : : 5 29 b.
2. Jiri Somsi (26211) : × 7:6 : : : 1 25 b.
3. Jurij Tarasov (25686) 1:6 6:7 × : : : -6 21 b.
4. Eva Matějková (26132) : : : × : : 0 15 b.
5. Tereza Křemečková (25428) : : : : × : 0 15 b.
6. Jan Hrouzek (18108) : : : : : × 0 15 b.
6.liga B 15 bodů 6 hráčů

Lukáš Jemelík, Radoslava Lalíková, Vojtěch Svoboda, Ondrej Kazda, Ondrej Olah, Monika Němečková

  L.J. R.L. V.S. O.K. O.O. M.N. rozdíl setů  
1. Lukáš Jemelík (26106) × 6:2 : : : 6:S 10 40 b.
2. Radoslava Lalíková (26986) 2:6 × : : : : -4 17 b.
3. Vojtěch Svoboda (26391) : : × : : : 0 15 b.
4. Ondrej Kazda (26054) : : : × : : 0 15 b.
5. Ondrej Olah (26680) : : : : × : 0 15 b.
6. Monika Němečková (26139) S:6 : : : : × -6 15 b.

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK

Facebooková stránka

VAŠE LIGA na facebooku!




česky | English


Loading...