Ročník 2011

Praha – Squash

1. Tomáš Reinbergr, 2. Martin Hadraba, 3. Jirka Maixner

.

1. Iva Marešová, 2. Šárka Stejskalová, 3. Terka Grigarová

.

Praha – Badminton

1. Láďa Vávra, 2. Jarda Mazák, 3. Tomáš Tvaroh

.

1. Terka Náprstková, 2. Zuzka Rambousková, 3. Hanka Kronusová

.

Praha – Tenis

1. Peter Sabolčák, 2. Samuel Duch, 3. Michal Augustýn

.

1. Markéta Wachtlová, 2. Kateřina Střelcová, 3. Réka Vargová

.

Praha – Beach volejbal

1. Poker on the beach – Tomáš Reinbergr a Jakub Stejskal, 2. O5 nic – Karel Šubrt a Jakub Heřman, 3. Dobíci – Jana Siegelová a Pavel Jovanovič

Praha – Běhání

1. Tomáš Eisner, 2. Jakub Schoř, 3. Enrico Fiala

.

1. Julie Roznosová, 2. Šárka Stejskalová, 3. Daniela Seifertová

.

Brno – Squash

1. Roman Malo, 2. Petr Felgr, 3. Petr Smékal

.

1. Aneta Bubeníčková, 2. Magda Cardová, 3. Terka Bumbálková

.

Brno – Badminton

1. Juraj Hudák, 2. Gustav Novotný, 3. Michal Faltus

.

1. Terka Bumbálková, 2. Lucka Ruprechtová, 3. Alena Vognárková

.

Brno – Tenis

1. Roman Teplý, 2. Tomáš Kučera, 3. Mário Pálka

.

1. Marcela Střelcová, 2. Míša Kejdušová, 3. Zuzka Brzobohatá

.

Brno – Beach volejbal

1. Náhoda – Honza Pecháček a Zuzka Dvořáková, 2. Plácači – Kuba Vacula a Martina Hejdová, 3. Navostro – Terka Bumbálková a Lukáš Kratochvíl

.

Plzeň – Squash

3. Martin Hejl, 1. Honza Dubský, 2. Jirka Stránský

.

1. Jana Lišková, 2. Jitka Gruberová, 3. Martina Melková

.

Zlín – Squash

1. Martin Kozmík, 2. Michal Juráň, 3. Zbyněk Tihelka

.

1. Martina Kopecká, 2. Kateřina Kardosová, 3. Dagmar Sedlářová

.

Zlín – Badminton

1. Adam Procházka, 2. Michal Juráň, 3. Roman Pollák

.

1. Jana Běhulová, 2. Kateřina Kardosová, 3. Dagmar Sedlářová

.

Pardubice – Badminton

1. Jarda Barták, 2. Jirka Janovský, 3. Dan Šiller

.

1. Eva Frýdová, 2. Mirka Nováková, 3. Iveta Nohejlová

.

Hradec Králové – Squash

1. Roman Urubčík, 2. Tomáš Adámek, 3. Lukáš Hloušek

.

1. Katka Sedláková, 2. Iveta Chlupová, 3. Verča Šimková

.

Olomouc – Squash

2. Pavel Vítek, 1. Kamil Mádr, 3. Martin Suchý

.

1. Lucka Ernestová, 2. Marie Filipiová, 3. Lucka Schönová

.

Ostrava – Squash

1. Petr Vitásek, 2. Petr Krišica, 3. Dalibor Vaníček

.

1. Pavla Vašíčková, 2. Andrea Palaščaková, 3. Eliška Kryslová

.

Ostrava – Badminton

1. Jakub Heidler, 2. Petr Vitásek, 3. Patrik Kusin

.

1. Lenka Podjuklová, 2. Markéta Wolfová, 3. Kristýna Vlastová

.

Ostrava – Tenis

1. Petr Vitásek, 2. Stanislav Loupanec, 3. Roman Mlýnek

.



Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK

Facebooková stránka

VAŠE LIGA na facebooku!




česky | English


Loading...