Badminton

Vítejte na stránce BADMINTONU!

Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají badmintonové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte badmintonové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

 • Proč hrát badminton?
  • Sport, který nyní zažívá v ČR obrovský boom a láká stále více hráčů.
  • Jeden z nejdynamičtějších a energeticky nejnáročnějších sportů.
  • Skvělý způsob odreagování se po škole nebo po práci.
  • Zábavný způsob využití volného času.
  • Časově i finančně poměrně nenáročný.
  • Pravidelné hraní badmintonu zábavnou formou vytvaruje postavu a zlepší psychickou i fyzickou kondici.

Články – Badminton

Badminton

Operace Kulový blesk se vydařila

10. 10. 2011, 14:20    Reportáž    Praha – Badminton

Bleskový přesun ze Štěrbohol do Braníka se obešel bez problémů. Nová hala nabídla jiné podmínky jak na kurtech, tak v zázemí. Světlo, barva stěn a restaurace, kde je k mání jedlé jídlo i v jedenáct večer, to jsou hlavní změny.


Prostovlasé finále pro Jindru Schicka!

17. 9. 2011, 15:38    Reportáž    Brno – Badminton

Ještě pár dní před začátkem turnaje byl turnaj pokročilých poloprázdný. Nakonec se však s registracemi roztrhl pytel a k vidění byla 16-tka výborných hráčů. U začátečníků již tradičně nebyly žádné komplikace a i u nich byla k vidění natěšená 16-tka! O tom, že jsme na turnaji měli jednu skreč, jednoho bývalého perfektního volejbalistu či hráče až z Kapského města se dovíš v následujících řádcích!


Co se v létě naučíš, v zimě jako když najdeš

25. 8. 2011, 21:28    Reportáž    Ostrava – Badminton

O víkendu 21.srpna se konal v areálu TJ MITTAL letní badmintonový turnaj ve dvouhrách. Prezentovalo se 9.hráčů, což do počtu není mnoho, přesto byl zvolený systém nastaven, tak, ať si hráči co nejvíc zahrajou a o to šlo především.


Sluníčko nás nezlomí aneb 47 ve stínu

21. 8. 2011, 18:38    Reportáž    Praha – Badminton

Letošní léto bylo až do soboty ideálně badmintonové. Bouřky, déšť, vítr a zima, to je kombinace, kterou vítají všichni badmintonisti s úsměvem na tváři. Den D, hodina H – slunce bez mraků, 30 stupňů. Přesto do Štěrbohol dorazilo skvělých 47 hráčů.


S bedecovým míčkem to v Brně nejlíp umí Míča!!

6. 8. 2011, 18:59    Reportáž    Brno – Badminton

Venku déšť a vevnitř pot…Ano vítám vás u reportáže ze srpnového turnaje VŠLIGY v bedecu, aneb jak se 30 bláznů v tento nebadmintonový měsíc vydalo místo na dovolenou či chatu na kurty zkusit své štěstí na sprnovém turnaji! A říkám vám, že to bylo supr trúpr!


Jsou hvězdy, které nehasnou

29. 6. 2011, 16:57    Reportáž    Pardubice – Badminton

Nevědět s kým budu v týmu, odhodit individuální ambice a zahrát si „zábavnější“ formu badmintonu. To vše mohli sportovci zažít ve středu v Pardubicích. O průběhu turnaje čtěte dále v reportáži.


Vyhlašovačka The best off

28. 6. 2011, 23:00    Reportáž    Ostrava

V pátek 24.června jsme zdárně ukončili vyhlašovací párty Jarní sezóny 2011 v Slezské P.U.O.R. Vyhlásili jsme nejlepší hráče a hráčky, trochu jsme zalistovali ve statistikách a definitivně uzavřeli jarní sezónu.


Vyhlašovačka ukončila Jarní sezónu v Praze

26. 6. 2011, 23:00    Reportáž    Praha

V sobotu 25. června jsme se opět sešli v EQUINOXE Bowling centru na Andělu, abychom odměnili nejlepší pražské hráče a hráčky Jarní sezóny 2011. Účast na akci byla kvůli končícímu zkouškovému a začínajícímu létu o něco nižší, než v zimě, přesto můžeme celý večer považovat za úspěšný.


Léto nás neodradilo a přineslo krásný jehnický bedec!

19. 6. 2011, 17:47    Reportáž    Brno – Badminton

Počáteční strach z malého počtu účastníků byl skutečně předčasný, neboť s klidným svědomím mohu prohlásit, že turnaj byly našlapané k prasknutí! O tom jak se vedlo začátečníků a zejména vítězi s opravdu stylovým jménem a jak dopadla partička skvělých badmintonistů z Východních Čech, jež nás přijela navštívit a nakonec "šlohla i jednu z medailí, se dočteš níže!


Mistři, Masters, Maestros

7. 6. 2011, 8:43    Reportáž    Ostrava – Badminton

Dne 5.6.2011 se uskutečnil závěrečný turnaj MASTERS VŠ LIGY v badmintonu. Účast patnácti nejlepších borců z předních příček tabulky naznačoval, že to bude krásná podívaná se vším všudy. Byly k vidění krásné výměny, emoce, ale i pohodová atmosféra.


<<  <
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 
> >>


VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...