Badminton

Vítejte na stránce BADMINTONU!

Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají badmintonové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte badmintonové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

 • Proč hrát badminton?
  • Sport, který nyní zažívá v ČR obrovský boom a láká stále více hráčů.
  • Jeden z nejdynamičtějších a energeticky nejnáročnějších sportů.
  • Skvělý způsob odreagování se po škole nebo po práci.
  • Zábavný způsob využití volného času.
  • Časově i finančně poměrně nenáročný.
  • Pravidelné hraní badmintonu zábavnou formou vytvaruje postavu a zlepší psychickou i fyzickou kondici.

Články – Badminton

Badminton

Na webu VŠ LIGY se stále pracuje! Co je nového? (aktualizováno)

4. 4. 2011, 11:21    Jak na to?   

Všimli jste si novinek, které na webu VŠ LIGY průběžně zavádíme? Pokud ne, určitě si přečtěte následující článek! Aktuální novinkou je zasílání textů příspěvků z diskuzí e-mailem (už nejen odkaz, ale i citace příspěvku).

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Badminton ve Zlíně vyprodán!

27. 3. 2011, 21:21    Reportáž    Zlín – Badminton

Co budeme dělat v neděli? Půjdeme si zahrát a zkusit štěstí na badecový turnaj do Zlína na Růmy. Tak tuto větu si nejspíše řeklo 24 hráčů, kteří se zúčastnili v pořadí druhého badmintonového turnaje VŠ LIGY.


0:3, 0:3, 0:3? To se mi líbí!

27. 3. 2011, 19:00    Příležitosti   

Představte si, že jste obyčejný Martin nebo obyčejná Šárka. VŠ LIGU už několik týdnů hrajete, občas dokonce vyhrajete zápas, ale kromě maminky o vašich výkonech nikdo neví. Není to škoda? Je! Pochvala nebo lehké šťouchnutí od přátel dodají vašim zápasům nový rozměr a vy brzo zjistíte, že k amatérskému sportu zdravé hecování neodmyslitelně patří. + SOUTĚŽ!

7 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Sešli jsme se v plné síle!!!

24. 3. 2011, 0:00    Reportáž    Ostrava – Badminton

Dne 20.3.2011 byl odehrán z další řady badmintonových turnajů zařazen do série Masters. Sešlo se opět několik nových tváří, takže se dalo očekávat, že se máme na co těšit. Dále se dočtete viz článek.


Hrdinou dne se stal Hrdina

21. 3. 2011, 16:29    Reportáž    Pardubice – Badminton

V době nedělního poledního klidu, kdy většina lidí odpočívá po vydatném obědě, se sešla partička nadšených amatérských hráčů v pardubické univerzitní tělocvičně, aby již potřetí srovnala své síly v badmintonu.


" Tyjo ty bekendy jsou jak bojový umění"

20. 3. 2011, 17:53    Reportáž    Brno – Badminton

Pět týdnů čekačka, tělo svrbělo, tož nějaké ten pořádné bedec by to chtělo! Ráno nemůžu dospát, budím se, doma už si zlehka pinkám o zeď…ano, byl to turnaj o Jihlavácích, tenistech, Komeťácích, Řičánkovcích, krásných přítelkyních, fanoušcích trenérech, ale dneska z trošku inýho soudku….


Tepláková souprava, na SPORT KEMP jede výprava!

10. 3. 2011, 22:00    Dění ve sportu   

Dáme si badec, tenis a squash, v modrejch teplácích jsi sportsman a posh…V teplácích já, kráčím na kemp dál… Znám jedno místo, všech sportovců ráj, je to dost blízko Ústecký kraj…Chytni svou šanci a přidej se k nám, do léta a do dne všichni jedou přísahám…Buď další z borců co medaili maj!

4 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Vyprodáno!

7. 3. 2011, 16:03    Reportáž    Praha – Badminton

V neděli 6. března bylo na turnajích vyprodáno! Od začátku badmintonových soutěží ve VŠ LIZE to bylo vůbec poprvé, kdy se sešel plný počet hráčů jak na turnaji Začátečníků, tak na turnaji Pokročilých. V perfektní atmosféře odvedli všichni zúčastnění kus práce, za kterou jsou jistě odměněni bolavými těly a dobrým pocitem.


Mělo to koule

27. 2. 2011, 13:45    Reportáž    Hradec Králové – Bowling

Na prestižním Koulovém turnaji kulatých koulí se sešla spousta sportovních celebrit. Někteří z nich váleli na bowlingu, někteří spíše v posilování s půllitrem a jiní se předvedli při neuvěřitelných výkonech v doprovodných soutěžích.


BOOM v podání ostravského badmintonu

26. 2. 2011, 20:13    Reportáž    Ostrava – Badminton

Dne 20.2.2011 na TJ MITTAl OSTRAVA se uskutečnil v pořadí první turnaj pod názvem ENERGY, který je zařazen do série Masters. K vidění bylo spousta nových tváří, nové objevy a talenty. Přesto všechno vítězství obhájil Ivo Durlák


<<  <
34 35 36 37 38 39 40 41 
> >>


VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...