Badminton

Vítejte na stránce BADMINTONU!

Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají badmintonové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte badmintonové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

 • Proč hrát badminton?
  • Sport, který nyní zažívá v ČR obrovský boom a láká stále více hráčů.
  • Jeden z nejdynamičtějších a energeticky nejnáročnějších sportů.
  • Skvělý způsob odreagování se po škole nebo po práci.
  • Zábavný způsob využití volného času.
  • Časově i finančně poměrně nenáročný.
  • Pravidelné hraní badmintonu zábavnou formou vytvaruje postavu a zlepší psychickou i fyzickou kondici.

Články – Badminton

Badminton

První podzimní bedecový turnaj vyšel na výbornou!

11. 10. 2010, 8:59    Reportáž    Brno – Badminton

I přes krásné počasí, které venku panovalo, se v badmintonové hale Sprint sešlo na 25 nadšenců tohoto skvělého sportu poměřit své síly v prvním turnaji Podzimní sezóny! Jak kdo hrál, o co se hrálo a jak to vše nakonec dopadlo se dočtete níže! Už teď mohu prozradit, že o skvělé zápasy rozhodně nebyla nouze!


První badmintonový turnaj v Ostravě

10. 10. 2010, 14:22    Reportáž    Ostrava – Badminton

Symbolicky první turnaj v badmintonu pod záštitou VŠ LIGY se uskutečnil v Rideře sport aréně. Účast nebyla velká, ovšem dobře si prohlédněte tváře hráčů, kteří jsou průkopníky turnaje začínajícího badmintonu VŠ LIGY v Ostravě, kteří se nebáli změřit svoje síly s protivníky a přišli si zasportovat.


Pohodový badmintonový miniturnaj ve Zlíně

9. 10. 2010, 19:53    Reportáž    Zlín – Badminton

Prosluněná sobota 9. října 2010 se stala prvním dnem, kdy měli hráči OLIVER VŠ LIGY možnost okusit turnajové klání v badmintonu. Úvodní turnaj byl nečekaně napínavý a vyrovnaný, o vítězi rozhodoval každý bod! Kdo nakonec zvítězil? Čtěte níže!

4 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přijďte vyhrát prémii 1000,–Kč na turnaj badmintonových mixů

8. 10. 2010, 14:31    Dění ve sportu    Brno – Badminton

Přemýšlíte, co dělat předposlední víkend v říjnu? Jste z Brna a jejího okolí? Lákává Vás badminton, chtěli byste si vyzkoušet hru mixů a vyhrát hodnotnou prémii? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, tak pro Vás bude zajímavá pozvánka, kterou Vám přinášíme.

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Badminton přepisoval historii v Hradci

7. 10. 2010, 13:04    Reportáž    Hradec Králové – Badminton

Středeční večer se zapíše do hradeckých dějin!!! Byl to totiž den, kdy zde byl uspořádán první turnaj OLIVER VŠ LIGY. Skákalo se, potilo se, dřelo se, taktizovalo se a po více než 2 a půl hodinách tuhých bojů jsme měli možnost vzdát hold 1.vítězi turnaje v badmintonu. A kdo že to byl?


Spolupracujeme s badec.cz!

6. 10. 2010, 10:52    Příležitosti    Badminton

Věděli jste, že nejčtenějším badmintonovým blogem je badec.cz, se kterým OLIVER VŠ LIGA již druhým rokem úspěšně spolupracuje? Jaké možnosti Vám, hráčům, tento server nabízí, se dočtete na dalších řádcích.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
VŠ LIGA v Ústí odstartována turnajem v badmintonu

5. 10. 2010, 10:16    Reportáž    Ústí nad Labem – Badminton

Historicky první akcí VŠ LIGY v Ústí n/L byl rozřazovací turnaj jednotlivců v badmintonu. Do T-Clubu se z původně plánovaných 16 borců dostavilo 10, z toho dvě slečny. Komorní účast nakonec nikomu nevadila – síly změřili, jak staří známí, tak i nováčci, kteří badmintonovou raketu drželi poprvé v životě. Kdo turnaj vyhrál napoví úvodní fotografie. Jak turnaj probíhal? Čtěte dále!

4 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Založte si účet u GE Money Bank a MP3 přehrávač je váš!

4. 10. 2010, 5:46    Příležitosti   

Ve spolupráci s Hlavním partnerem VŠ LIGY, GE Money Bank, vám přinášíme speciální akci určenou zejména členům VŠ LIGY. Založte si studentský účet u GE Money Bank, získáte zdarma MP3 přehrávač. Přečtěte si více o účtu „Genius student“ a této zajímavé nabídce!

4 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Využijte na 100% funkce nového webu

25. 9. 2010, 17:38    Organizační   

Jako prezident VŠ LIGY jsem si vzal za úkol představit vám vychytávky nového webu, na kterém jsme pracovali, věřte nebo nevěřte, více než rok. Stálo nás to hodně vyrvaných vlasů a probdělých nocí. Ale firmu, která web vyráběla, snad ještě víc. Seznamte se nyní s výsledky našeho snažení: nástroj pro domlouvání zápasů, rychlý přístup k vaší lize, peněženka, historie zápasů a akcí, statistiky a grafy, vzájemné zápasy, týmové ligy, facebooková aplikace, doporuč známému atd.

6 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Připrav se – hrajem! Sezóna začíná 11.10.2010

12. 9. 2010, 16:57    Organizační   

Začátek dalšího akademického roku se kvapem blíží. S ním odstartuje i nová éra VŠ LIGY. Nový web, nové sporty, nová města. Buďte u toho i vy! Vyberte si svůj sport a přihlašte se do Podzimní sezóny.

6 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
<<  <
36 37 38 39 40 
> >>


VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...