Mercuria Laser Game připravila srpnovou akci pro hráče VAŠÍ LIGY. Celý srpen hrajeme za 69 Kč za osobu na hru.

Sportkemp z pohledu pravidelné sportkempařky Martiny. Děkujeme Marti za sepsání, moc nás těší, že to tak máš a bereme to jako závazek pro budoucí ročníky Sportkempu! (Pozn. Je důležité přečíst si PSko na konci:-)

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Taneční hodiny pro začátečníky i pokročilé

13. 7. 2015, 11:31    Reportáž    Praha – Badminton

Sobota, 19:00, Kulturní dům HAMR Braník, taneční škola Pinkálek. K tanci i poslechu nehraje nic.

Sportkemp po páté…a zase pecka!

8. 7. 2015, 17:07    Reportáž

Počasí tropické. Lidé báječní. Trenéři profíci. Atmosféra pohodová. Sportování neustálé. Zranění jediné. Pařby dlouhé. Noci krátké. Program pestrý. Vyčerpání značné. Sranda velká. Nuda žádná. Nadšení maximální. 137 účastníků, 10 organizátorů a 3 psi. To byl sportkemp 2015.

Karel to všem natřel

27. 6. 2015, 18:59    Reportáž    Brno – Badminton

24 hráčů se utkalo o medaile! Nejlepším hráčem byl Karel Stromšík, který vyhrál zaslouženě!

Pardubické a hradecké hvězdy Jarní sezony

14. 6. 2015, 14:06    Reportáž    Pardubice – Badminton

Představují se Vám pardubické a hradecké hvězdy, které ovládly jarní sezonu a umístily se na stupních vítězů.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Jak dopadla jarní sezóna v Praze?

11. 6. 2015, 15:57    Organizační    Praha

Po čtyřech měsících skončila další část Ročníku 2015. Podívejte se, kteří hráči byli od února do května nejlepší.

Kdo by to byl řekl: Mixa vyhrál, Kubíček vyhrál

8. 6. 2015, 15:27    Reportáž    Praha – Badminton

Krásnou letní sobotu jsme zakončili náročným badmintonovým turnajem. K vidění byla spousta výborných výkonů, kanár i jedno poturnajové zranění.

Pravidelné běhny vítězí

28. 5. 2015, 21:06    Reportáž    Brno – Badminton

Za námi je šestý závod Loap Pražské běžecké tour VAŠÍ LIGY v roce 2015. A už máme první „pravidelné běhny“, závodníky, kteří se zúčastnili alespoň šesti závodů v jednom ročníku. Celkem jich je devět a dva z nich ovládli dvě kategorie středečního závodu!

Pavel, Danča a Jarda

25. 5. 2015, 10:40    Reportáž    Brno – Badminton

Pochmurné počasí přilákalo do badmintonové haly Sprint 23 hráčů a 8 týmů na pravidelný turnájek, který se vydařil.

<<  <
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
> >>

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK