13. 2. 2017, 11:09    Reportáž    Plzeň – Squash

Již popáté jsme se sešli ve Sportpalace Doubravka, abychom si zahráli squash celou noc. Odehráli jsme 3 346 míčků ve 150 setech za 10 hodin. Všichni přežili!

7. 2. 2017, 9:52    Organizační    Praha

V podzimní sezóně jsme konečně překonali magickou hranici 1000 hráčů. Ze sportů byl nejpočetnější badminton, nově přidaného ping-pongu se celkem účastnilo 50 hráčů a hráček.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

O odhodlání Petra Kouly

6. 2. 2017, 12:51    Reportáž    Praha – Squash

Není to žert, Petr Koula si splnil veliký cíl, vyhrál turnaj středně pokročilých! Zajímavostí se ale v sobotu na Hamru stalo více. Čtěte.

Kde mám spoluhráče???

1. 2. 2017, 8:00    Jak na to?

Už asi netrpělivě očekáváte rozřazení do ligy na únor, že? Možná jste v lize noví a nevíte, jak, kde, kdy a s kým si domluvit zápasy? Čtěte dál, vše se dozvíte!

5 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlašování na poslední chvíli?

27. 1. 2017, 9:51    Organizační

Do začátku Jarní sezóny už zbývá jen pár dnů. Zvažuješ, jestli se přihlásit? Bojíš se, že nestihneš dobít peněženku včas? Rady a odpovědi najdeš v tomto článku. Liga začne ve čtvrtek 2. 2. 2017, přihlašovat se můžeš do úterý 31. 1. 2017

3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Všichni jsme vítězové

21. 1. 2017, 19:17    Reportáž    Brno – Squash

Myslím, že úvodní fotka mluví za vše. Všichni jsme vítězové, je to tak! Ale dobře, přeci jen ten nejlepší musí být. A tím se stal Tomáš Janota. Atmosféra turnaje byla taky povedená. :-)

Chodím i na dvanáctku!

16. 1. 2017, 12:24    Reportáž    Praha – Squash

V sobotu se na Hamru v Záběhlicích uskutečnil velmi pěkně zaplněný squashový turnaj. Po prosincové pauze se opět uskutečnily všechny čtyři kategorie, takže máme radost a hledíme vstříc světlým zítřkům!

Pozor, už jsme to spustili – přihlas se do nové sezóny!

4. 1. 2017, 9:22    Organizační

Právě jsme spustili přihlašování do Jarní sezóny VAŠÍ LIGY. Přihlašování probíhá až do konce ledna, ale ty se přihlas hned, ať na to už nemusíš myslet. Věříme, že i tentokrát půjde o sezónu rekordní.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Squashová besídka

19. 12. 2016, 15:25    Reportáž    Praha – Squash

Poslední pražský turnaj před Vánoci byl squashový. A nejen turnaj, ale i poturnajová besídka byla velmi vyvedená. Jen se podívejte.

Krupička obhájil titul ve Squashové Tour

5. 12. 2016, 21:48    Reportáž    Plzeň – Squash

Squashová plzeňská tour v roce 2016 má stejného vítěze jako vloni. Titul obhájil Lukáš Krupička. Celkem vyhrál letos 5 turnajů včetně toho posledního a zaslouženě zvítězil. V kategorii Na pohodu bral zlato Filip Chobodický. Mezi ženami byla nejlepší Soňa Königsmarková. A kdo byl poslední?

1 2 3 4 5 6 7 8
> >>

Hlavní partneři

IT Talents

LOAP

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného Nero MUNDO BAMBUTIK