Squash

Vítejte na stránce SQUASHE!

Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají squashové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte squashové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

 • Proč hrát squash?
  • Sport manažerů, na squashi se vytváří kontakty.
  • Jeden z nejenergičtějších sportů.
  • Časově nenáročný.
  • Unaví tělo, vyčistí hlavu.
  • Finančně stále dostupnější, zvláště s našimi slevami.

Články – Squash

Squash

Bitva u Hradce Králové pokračovala squashovými zápasy

8. 10. 2010, 13:06    Reportáž    Hradec Králové – Squash

Psal se čtvrtek 7.10.2010 18:30 CET, když se na bojišti ve Squashcentru HK začali scházet první odvážlivci na bitvu o titul 1.squashového krále v Hradci Králové. Všichni příchozí hýřili sebevědomím, pozitivní náladou a vtipem, vše tedy nahrávalo tomu, že nás čeká velice zajímavý večer.


První squashový turnaj v Ústí nese přívlastek – rodinný

5. 10. 2010, 23:22    Reportáž    Ústí nad Labem – Squash

Neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin a na kurtech T-Clubu v Ústí n/L se opět sváděly bitvy s raketami v ruce. Turnaje, o který byl zájem 18 lidí, se nakonec zúčastnila partička pěti statečných. Ti si však přisli na své a prázdné kurty T-Clubu využili ke své maximální spokojenosti. O tom, kdo z borců si vedl nejlépe se dozvíte dále.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Založte si účet u GE Money Bank a MP3 přehrávač je váš!

4. 10. 2010, 5:46    Příležitosti   

Ve spolupráci s Hlavním partnerem VŠ LIGY, GE Money Bank, vám přinášíme speciální akci určenou zejména členům VŠ LIGY. Založte si studentský účet u GE Money Bank, získáte zdarma MP3 přehrávač. Přečtěte si více o účtu „Genius student“ a této zajímavé nabídce!

4 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Dominik nezklamal, kemp byl opět výborný

29. 9. 2010, 17:55   

V den státního svátku 28.9.2010 se na Haštalu konal další squashový kemp VŠ LIGY vedený Dominikem Šáchou. Na třech kurtech se sešlo osm hráčů a jedna hráčka, ideální počet pro nácvik všech variant úderů a vyzkoušení velkého množství cvičení.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Využijte na 100% funkce nového webu

25. 9. 2010, 17:38    Organizační   

Jako prezident VŠ LIGY jsem si vzal za úkol představit vám vychytávky nového webu, na kterém jsme pracovali, věřte nebo nevěřte, více než rok. Stálo nás to hodně vyrvaných vlasů a probdělých nocí. Ale firmu, která web vyráběla, snad ještě víc. Seznamte se nyní s výsledky našeho snažení: nástroj pro domlouvání zápasů, rychlý přístup k vaší lize, peněženka, historie zápasů a akcí, statistiky a grafy, vzájemné zápasy, týmové ligy, facebooková aplikace, doporuč známému atd.

6 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Squashový den přinesl plno překvapení

19. 9. 2010, 17:45    Reportáž    Brno – Squash

Sobotní den 18.září byl ve znamení squashe. A to squashe plného nečekaných událostí a nepředvídatelných situací. Nevím, jestli to bylo dáno tím, že venku bylo krásně a někdo měl chuť nás vyhnat z kurtů. Každopádně sobota 18.září se nakonec velice vydařila a strávili jsme všichni společně krásný sportovní den.


Zářijovým turnajem jsme se rozloučili s létem i Haštalí

19. 9. 2010, 16:04    Reportáž    Praha – Squash

V sobotu 18.9.2010 nás čekaly poslední turnaje z letní termínové listiny VŠ LIGY. Probíhaly zároveň v Praze i Brně, vždy ve dvou výkonnostních kategoriích. Shodně se jich zúčastnilo v obou městech 2×16 squashe-chtivých hráčů a hráček.


Připrav se – hrajem! Sezóna začíná 11.10.2010

12. 9. 2010, 16:57    Organizační   

Začátek dalšího akademického roku se kvapem blíží. S ním odstartuje i nová éra VŠ LIGY. Nový web, nové sporty, nová města. Buďte u toho i vy! Vyberte si svůj sport a přihlašte se do Podzimní sezóny.

6 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Využijte AKCI 1+1 a hrajte celou sezónu za 250 Kč!

8. 9. 2010, 17:04    Organizační   

V říjnu odstartuje VŠ LIGA v 8 nových městech a 4 nových sportech! U příležitosti startu nových lig jsme pro vás připravili speciální akci 1+1 zdarma. Tedy každý hráč, který si zaplatí startovné (500 Kč) do nově otevřené ligy, získá druhé startovné do ligy (taktéž v hodnotě 500 Kč) pro svého kamaráda zdarma. Čtěte dál, ať nepropásnete svou šanci!

3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Noční squashový maraton a relax

23. 5. 2009, 23:09    Praha – Squash

Dvanáct hodin squashe na dvou kurtech, 3375 odehraných míčků, několik set korun prohraných a vyhraných v pokru, několik desítek pantomimických předvedení. První noční squashový maraton skončil vítězně pro tým žlutých s kapitánem Martinem Hadrabou a jeho tým si tak mohl vychutnat maxišampaňské přímo ve vířivce. Tento maraton proběhl u příležitosti Světového dne squashe a cílem bylo upozornit na tento nádherný sport a pomoci jeho zařazení mezi olympijské sporty.

0 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
<<  <
43 44 45 46 47 
> >>


VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...