Squash

Vítejte na stránce SQUASHE!

Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají squashové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte squashové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

 • Proč hrát squash?
  • Sport manažerů, na squashi se vytváří kontakty.
  • Jeden z nejenergičtějších sportů.
  • Časově nenáročný.
  • Unaví tělo, vyčistí hlavu.
  • Finančně stále dostupnější, zvláště s našimi slevami.

Články – Squash

Squash

1. squashový turnaj v ČB

29. 10. 2010, 18:34    Reportáž    České Budějovice – Squash

Pro první squashový turnaj by se hodilo přízvisko již použité v člácních VŠ LIGY „rodinný“. ALE… Pot, emoce, povzbuzování a chuť po vítězství nechybělo.


Top Tep turnaj výjimečný z několika pohledů

25. 10. 2010, 20:15    Reportáž    Brno – Squash

Šero, zamrzlá skla u auta a vůně horké kávy. Tak by se dalo nazvat sobotní ráno dne 23.října u většiny účastníků turnaje. Vstávání v sedm hodin nebylo jen tak, ale z důvodu konání Top Tep turnaje VŠ LIGY ve sportparku Balkán. A že byl důvod si takto přivstat, zjistíte, když budete číst dále.


GE Money Bank Squashový Maraton – perfektní akce na kurtech i mimo

24. 10. 2010, 13:09    Reportáž    Praha – Squash

V pátek večer se na strahovských kurtech, které od léta patří Generálnímu partnerovi VŠ LIGY společnosti OLIVER, sešlo 20 hráčů odhodlaných strávit příštích 12 hodin v pohybu a přežít. Konal se GE Money Bank Squashový Maraton VŠ LIGY, akce plná sportu (celkem 3146 bodů), sázek (o 4,2 litru sektu) a zábavy (poker, bridge a vířivka). Nejdůležitější bitva se ale odehrála ještě před prvními údery raketou.


Už máte lístky na 1. PARTYPLES sporťáků a sporťaček?

17. 10. 2010, 20:28   

Ve čtvrtek 4.11.2010 se v Praze v P.M.Clubu uskuteční 1. PARTYPLES sporťáků a sporťaček, který VŠ LIGA spolupořádá. Čeká vás noc nabitá tancem, skvělou hudbou a zábavou – buďte u toho! Nepropásněte AKCI 1+1 vstupenka ZDARMA!

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Sešli se opravdu jen samí squashoví borci

12. 10. 2010, 20:39    Reportáž    Ostrava – Squash

Na squashový turnaj, který se konal ve sportovním centru Mariánské hory se sešla šestice borců a to doslova. Lité boje byly viděny hned od začátku a to s vervou a nasazením.


Magické datum otevřelo brány 1. rozřazovacího turnaje ve squashi

12. 10. 2010, 1:59    Reportáž    Olomouc – Squash

V neděli 10.10.2010 se mohla OLIVER VŠ LIGA pochlubit svým prvním squashovým rozřazovacím turnajem pro podzimní sezónu pořádaným v jednom z několika měst, patřících do skupiny tzv. nováčků – Olomouci. Jak se záhy ukázalo, olomoučtí studenti a absolventi jsou zdatní nejen na půdě školy či vinárny, ale rovněž i na squashovém hřišti.


Squashové kurty ve Zlíně praskaly ve švech!

11. 10. 2010, 23:17    Reportáž    Zlín – Squash

V neděli 10. 10. 2010 od 16:00 se ve Zlíně – Malenovicích uskutečnil historicky první squashový turnaj VŠ LIGY ve Zlíně. A že se bylo na co dívat – jednak byly k vidění parádní výměny, jednak turnaj ozdobily svojí přítomností 4 zástupkyně něžného pohlaví. Počet přihlášených hráčů mile překvapil a je důkazem toho, že squash je ve zlínské VŠ LIZE zatím nejoblíbenějším sportem!


Brno zažilo velký třesk na squashovém poli

11. 10. 2010, 11:01    Reportáž    Brno – Squash

Nová Podzimné sezóna se blíží k jejímu zahájení. Proto ani nesměl chybět Turnaj, kde se měli možnost předvést noví zájemci o squashovou ligu a vybojovat si to nejlepší místo pro nasazení do ligy. Jednalo se o Turnaj NEJEN pro nováčky, kde místem konání byla naše domácká Moravská Slavia. Jací talenti nám byli představeni na brněnském poli, se dočtete v celém článku.


Turnaj pro nováčky začal exhibicí

10. 10. 2010, 10:50    Reportáž    Praha – Squash

Noví hráči pražské squashové ligy, kteří mají ambice začít hrát rovnou ve vyšší lize, si dali v sobotu 9.10. odpoledne dostaveníčko na Strahově. Konal se turnaj pro nováčky. Než vypukly boje o umístění, mohli jsme se inspirovat hrou extraligových hráčů, kteří pro nás sehráli exhibiční miniutkání. Přečtěte si celou reportáž!


VŠ LIGA nespí. První turnaj je za námi.

9. 10. 2010, 20:23    Reportáž    Pardubice – Squash

Po zrušeném ping-pongovém turnaji se do série neodstartovaných turnajů připojil i ten squashový. Ale ne tak docela. Partička některých původně přihlášených hráčů se domluvila a pod taktovkou VŠ LIGY jsme odehráli komorní mini-turnaj.

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
<<  <
43 44 45 46 47 48 
> >>


VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...