Squash

Vítejte na stránce SQUASHE!

Podívejte se, v jakých městech ČR se hrají squashové ligy VAŠÍ LIGY. Sledujte squashové události: akce, články, fotky, videa i diskuse.

 • Proč hrát squash?
  • Sport manažerů, na squashi se vytváří kontakty.
  • Jeden z nejenergičtějších sportů.
  • Časově nenáročný.
  • Unaví tělo, vyčistí hlavu.
  • Finančně stále dostupnější, zvláště s našimi slevami.

Články – Squash

Squash

Napište Ježíškovi! Vánoční inspirace OLIVER a poukazy VŠ LIGY

22. 11. 2010, 2:51    Příležitosti   

Vánoce, vánoce přicházejí…ano, už je to tu zase! Nečekejte žádné rady na originální dárek pro babičku či strýčka. Místo toho vám přinášíme inspiraci pro váš vlastní seznam přání pro Ježíška. Ulehčete to svým blízkým a dejte jim pár tipů na dárky, které vám udělají opravdu radost!

2 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Slova vítěze turnaje: Bylo to lehčí, než jsem čekal!

21. 11. 2010, 20:41    Reportáž    Brno – Squash

Listopad se blíží ke svému konci a Brno má za sebou předposlední letošní turnaj OLIVER VŠ LIGY, který dopadl na výbornou v mnoha kritériech hodnocení – účast, nálada hráčů, atmosféra, podívaná (pro pány zejména na dámské soupeřky, kterých nebylo málo). Pojďme ale začít pěkně popořádku.


Squashová paráda

19. 11. 2010, 22:30    Reportáž    Ostrava – Squash

Dne 17.listopadu se uskutečnil v ostravském squash centru – Mariánské hory v pořadí již druhý turnaj OLIVER VŠ LIGY. Sešlo se celkem 13 hráčů z toho 5 hráček, které se postaraly o zajímavé výsledky. Před samotným začátkem turnaje se hráči nabudili energetickým práškem od BLUE SHINE.


Turnaj plný testosteronu

15. 11. 2010, 17:26    Reportáž    Olomouc – Squash

Nedělní večer se v Olomouci nesl opět ve znamení potu, touhy porazit soupeře a umístit se na v pořadí již druhém squashovém turnaji co možná nejlépe. I přes to, že pomyslná píšťalka odstartovala turnaj v dosti pozdní hodinu, na účasti i následných výkonech to nebylo nikterak znát. Účast 11 mužů a jediné zástupkyně něžného pohlaví v podobě mé maličkosti byla zkrátka předzvěstí toho, že tyto zápasy budou mít pořádné koule.


Změna nového správce Plzně ligu ani turnaje neohrozí!

15. 11. 2010, 14:14    Organizační    Plzeň

Život přináší různé změny a ty si nevybírají. Jedna změna zasáhla i VŠ LIGU. Jedná se o výměnu plzeňského správce Ladi Suchana. Co Vás s touto změnou čeká v Plzni v nejbližší době a kdo bude novým správcem a organizátorem akcí, se dočtete dále.

-1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Vydařený squashový turnaj ve Zlíně

8. 11. 2010, 22:58    Reportáž    Zlín – Squash

V neděli 7. listopadu 2010 se ve Squashcentru Malenovice rozpoutala tuhá bitva o nejlepšího hráče a nejlepší hráčku tohoto turnaje. Adeptů na vítěze bylo opravdu dost, stát se jím mohl ovšem jen jeden. Jak to vše nakonec dopadlo? Dozvíte se níže…


Squashový turnaj plný napínavých i krutých bitev

7. 11. 2010, 22:05    Reportáž    Praha – Squash

V sobotu 6.11.2010 se ve Strahovském squashcentru sešli hráči a hráčky, aby změřili své síly na listopadovém squashovém turnaji VŠ LIGY pro Začátečníky a Pokročilé. Favoritů bylo tentokrát opravdu mnoho, a tak tipování na celkového vítěze nebylo vůbec snadné. Pro většinu hráčů (i pro mě) byl tento turnaj něčím jiný, a to proto, že jsme se po dvou letech turnajů na Haštalu přesunuli do již zmíněného squashcentra na Strahově, které vlastní náš Generální partner OLIVER.


Vyhlášení nejlepších pražských sportovců Letní sezóny 2010 proběhlo na Partyplesu

7. 11. 2010, 10:31    Reportáž    Praha

Přečtěte si reportáž z vydařeného 1. Partyplesu sporťáků a sporťaček, během kterého se uskutečnilo i vyhlášení nejlepších pražských hráčů za Letní sezónu 2010 OLIVER VŠ LIGY. Nenechte si ujít velkou fotoreportáž na konci!

1 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
Dvojhodinka s Adamem

1. 11. 2010, 22:26    Reportáž    České Budějovice – Squash

Adam na své první dvojhodince prokázal, že se na kurtu pohybuje, jako ryba ve vodě. Své dovednosti předává s nadhledem a humorem.

3 Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.
1. squashový turnaj v ČB

29. 10. 2010, 18:34    Reportáž    České Budějovice – Squash

Pro první squashový turnaj by se hodilo přízvisko již použité v člácních VŠ LIGY „rodinný“. ALE… Pot, emoce, povzbuzování a chuť po vítězství nechybělo.


<<  <
43 44 45 46 47 48 
> >>


VAŠE LIGA na facebooku!

Partneři

SportHero

Patron

Petr Koukal

Spolupracujeme

Nadace Jedličkova Ústavu - darujeme 20 Kč z každého startovného MUNDO BAMBUTIK TECNIFIBRE SLUŠNÁ FIRMA
česky | English


Loading...