Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
30.03.2022 |
20:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
27.03.2022 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
13.03.2022 |
20:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.03.2022 |
20:00 |
4. |
Kolena
(M. Čech,
F. Rysl)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
28.02.2022 |
19:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
22.02.2022 |
09:15 |
4. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
Comments
|
16.02.2022 |
19:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
09.02.2022 |
19:00 |
4. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
31.01.2022 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.01.2022 |
18:00 |
3. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.01.2022 |
19:00 |
3. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.01.2022 |
14:01 |
3. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Comments
|
03.01.2022 |
00:10 |
3. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
3:S |
|
08.12.2021 |
20:30 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.12.2021 |
21:00 |
3. |
[email protected]
(A. Kubík,
M. Nerad)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
05.12.2021 |
20:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
01.12.2021 |
00:10 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
|
01.12.2021 |
00:10 |
3. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
|
1:3 |
|
30.11.2021 |
20:22 |
3. |
Vlčáci
(P. Sýkora,
O. Vomela)
|
|
3:S |
Comments
|
16.11.2021 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
29.10.2021 |
16:30 |
4. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
13.10.2021 |
21:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.10.2021 |
21:00 |
4. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
06.10.2021 |
21:00 |
4. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
22.09.2021 |
21:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.09.2021 |
18:00 |
2. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
15.09.2021 |
21:30 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
09.09.2021 |
19:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
25.08.2021 |
20:00 |
2. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
19.08.2021 |
19:00 |
2. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
17.08.2021 |
19:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
1. |
Ready to Rally
(M. Sai,
N. Katreddi)
|
|
3:S |
|
28.07.2021 |
16:00 |
1. |
Team B
(J. Ždichyncová,
J. Reichmann)
|
|
S:3 |
Comments
|
21.07.2021 |
21:00 |
1. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.07.2021 |
20:00 |
1. |
LeMoN
(M. Lederer,
R. Modlinger)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.06.2021 |
20:00 |
2. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
13.06.2021 |
20:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
06.06.2021 |
20:00 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
15.06.2020 |
20:00 |
6. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
03.06.2020 |
20:30 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
01.06.2020 |
19:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
3:1 |
Comments
|
29.05.2020 |
19:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.05.2020 |
16:55 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Comments
|
15.05.2020 |
20:00 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
14.05.2020 |
19:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
17.03.2020 |
20:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Comments
|
26.02.2020 |
21:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
18.02.2020 |
21:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
16.02.2020 |
20:00 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
|
3:0 |
Comments
|
07.02.2020 |
20:00 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
17.01.2020 |
09:09 |
7. |
Kdo S Koho
(D. Kacafírek,
K. Pšenková)
|
|
3:S |
Comments
|
12.01.2020 |
17:00 |
7. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
11.01.2020 |
14:30 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
10.01.2020 |
16:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:S |
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
3:S |
|
18.12.2019 |
19:00 |
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
17.12.2019 |
21:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
28.11.2019 |
21:00 |
6. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
|
0:3 |
|
24.11.2019 |
20:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.11.2019 |
18:00 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
10.11.2019 |
17:00 |
6. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
|
1:3 |
|
22.10.2019 |
20:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
1:3 |
|
20.10.2019 |
20:00 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
16.10.2019 |
20:30 |
6. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
06.10.2019 |
19:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
|
3:1 |
|
28.05.2019 |
19:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
|
1:3 |
|
22.05.2019 |
14:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
Comments
|
09.05.2019 |
19:00 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
08.05.2019 |
20:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.04.2019 |
17:00 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
18.04.2019 |
19:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
16.04.2019 |
21:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.04.2019 |
14:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
26.03.2019 |
21:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
22.03.2019 |
19:00 |
6. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
0:3 |
Comments
|
21.03.2019 |
20:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
20.03.2019 |
20:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
21.02.2019 |
21:00 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
21.02.2019 |
17:00 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Comments
|
18.02.2019 |
21:00 |
6. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
11.02.2019 |
20:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
22.01.2019 |
18:30 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
10.01.2019 |
17:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Comments
|
07.01.2019 |
18:00 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
04.01.2019 |
18:00 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
18.12.2018 |
20:00 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.12.2018 |
21:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.12.2018 |
18:30 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
10.12.2018 |
20:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
22.11.2018 |
17:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:1 |
Comments
|
19.11.2018 |
18:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
16.11.2018 |
19:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
09.11.2018 |
17:30 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
01.11.2018 |
00:10 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
S:S |
|
24.10.2018 |
19:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
18.10.2018 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
14.10.2018 |
20:00 |
6. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
30.05.2018 |
19:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
28.05.2018 |
20:00 |
6. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
24.05.2018 |
18:30 |
6. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
18.05.2018 |
20:00 |
6. |
Petrovický expres
(A. Zahradníčková,
M. Andrýs)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
22.04.2018 |
20:30 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
10.04.2018 |
20:30 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
09.04.2018 |
20:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
09.04.2018 |
20:30 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.03.2018 |
20:30 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
14.03.2018 |
17:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
13.03.2018 |
20:30 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
08.03.2018 |
20:30 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
27.02.2018 |
20:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
22.02.2018 |
20:00 |
7. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
13.02.2018 |
20:00 |
7. |
H
(P. Hulík,
V. Hulíková)
|
|
3:0 |
Comments
|
15.01.2018 |
17:00 |
6. |
JiMa
(M. Zbránková,
J. Dvořák)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
15.01.2018 |
16:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
12.01.2018 |
16:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
11.01.2018 |
17:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
07.01.2018 |
19:00 |
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
27.12.2017 |
20:00 |
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
|
0:3 |
|
18.12.2017 |
18:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
|
0:3 |
Comments
|
14.12.2017 |
20:00 |
5. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
1:3 |
Comments
|
11.12.2017 |
20:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
03.12.2017 |
19:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
|
0:3 |
Comments
|
28.11.2017 |
20:00 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
|
3:2 |
Comments
|
22.11.2017 |
19:00 |
6. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
15.11.2017 |
20:00 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
3:2 |
|
08.11.2017 |
19:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
3:2 |
Comments
|
20.10.2017 |
18:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:1 |
|
20.10.2017 |
16:30 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
|
3:2 |
|
18.10.2017 |
18:30 |
7. |
Holky z Pankráce
(M. Bezuchová,
L. Vystrčilová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
|
|
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
|
3:S |
|
|
|
2. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Comments
|