Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
04.06.2024 |
20:00 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
02.06.2024 |
13:38 |
5. |
Freedom
(T. Chumlen,
M. Marková)
|
|
3:S |
Comments
|
01.06.2024 |
12:00 |
5. |
Rakety v sukni
(I. Pechová,
Z. Novotná)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
27.05.2024 |
19:30 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
16.05.2024 |
20:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.05.2024 |
19:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
29.04.2024 |
20:47 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
3:S |
Comments
|
27.04.2024 |
12:52 |
6. |
Prosečtí nájezdníci
(D. Harmáček,
J. Chu)
|
|
3:S |
Comments
|
24.04.2024 |
20:00 |
6. |
DUTY Free
(R. Dutý,
L. Dutá)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Comments
|
21.04.2024 |
13:00 |
6. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
14.04.2024 |
12:00 |
6. |
Freedom
(T. Chumlen,
M. Marková)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
29.08.2022 |
20:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
28.08.2022 |
11:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
25.08.2022 |
04:48 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
|
S:3 |
Comments
|
18.08.2022 |
10:44 |
6. |
Hopíci
(H. Pilát,
K. Levá)
|
|
S:3 |
Comments
|
31.07.2022 |
19:00 |
6. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
28.07.2022 |
17:05 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
Comments
|
25.07.2022 |
20:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
07.07.2022 |
20:30 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.06.2022 |
23:07 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
3:S |
Comments
|
22.06.2022 |
20:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.06.2022 |
20:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
04.06.2022 |
17:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
1:3 |
|
30.05.2022 |
20:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
29.05.2022 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.05.2022 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
|
08.05.2022 |
16:30 |
5. |
bobo
(V. Bobovska,
U. 46634)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.04.2022 |
20:00 |
5. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
11.04.2022 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
08.04.2022 |
19:00 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
07.04.2022 |
20:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
3:1 |
|
30.03.2022 |
16:22 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
|
3:S |
Comments
|
23.03.2022 |
19:00 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.03.2022 |
19:30 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
10.03.2022 |
20:00 |
7. |
20TRKN22
(T. Chlum,
K. Šajnerová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.03.2022 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
27.02.2022 |
18:00 |
8. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sport Troja |
3:1 |
Comments
|
23.02.2022 |
20:00 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.02.2022 |
10:00 |
8. |
Řežem to United
(P. Paszyc,
T. Paszyc)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
12.02.2022 |
18:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.02.2022 |
20:00 |
8. |
20TRKN22
(T. Chlum,
K. Šajnerová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.08.2021 |
09:29 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
|
0:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
3. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
17.07.2021 |
16:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
11.07.2021 |
18:30 |
3. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
07.07.2021 |
01:01 |
3. |
3Lteam
(L. Kučerová,
L. Lukáš)
|
|
3:S |
Comments
|
24.06.2021 |
18:00 |
5. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
16.06.2021 |
16:17 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
16.06.2021 |
16:01 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
15.06.2021 |
20:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:2 |
Comments
|
05.06.2021 |
16:00 |
5. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.10.2020 |
00:10 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:S |
|
27.09.2020 |
18:00 |
7. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.09.2020 |
14:30 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
18.09.2020 |
18:30 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.09.2020 |
20:00 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
20.08.2020 |
22:03 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
20.08.2020 |
20:00 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
18.08.2020 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
20.10.2019 |
17:00 |
8. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
20.10.2019 |
11:40 |
8. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.10.2019 |
11:40 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.10.2019 |
11:40 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.09.2019 |
17:05 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:3 |
Comments
|
22.09.2019 |
17:04 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
Comments
|
14.09.2019 |
16:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.09.2019 |
16:05 |
7. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
3:S |
Comments
|
11.08.2019 |
17:00 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
11.08.2019 |
12:07 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:2 |
Comments
|
10.08.2019 |
19:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
03.08.2019 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
29.07.2019 |
20:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
1:3 |
Comments
|
16.07.2019 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
15.07.2019 |
20:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
12.07.2019 |
19:00 |
6. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
01.07.2019 |
00:10 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
26.06.2019 |
19:30 |
5. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
16.06.2019 |
12:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
06.06.2019 |
19:30 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
03.06.2019 |
00:10 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:S |
|
03.06.2019 |
00:10 |
7. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
|
19.05.2019 |
22:47 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:S |
Comments
|
12.05.2019 |
18:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
30.04.2019 |
15:25 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:S |
Comments
|
26.04.2019 |
20:00 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
0:3 |
Comments
|
25.04.2019 |
21:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
15.04.2019 |
19:30 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:1 |
Comments
|
13.04.2019 |
10:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
30.03.2019 |
18:00 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.03.2019 |
20:30 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
06.03.2019 |
21:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
06.03.2019 |
20:10 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
26.02.2019 |
20:58 |
7. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
3:S |
Comments
|
23.02.2019 |
14:00 |
7. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
|
3:1 |
|
21.02.2019 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
17.02.2019 |
13:00 |
7. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
0:3 |
|
30.01.2019 |
07:57 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Comments
|
12.01.2019 |
15:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:0 |
|
09.01.2019 |
19:00 |
8. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sport Troja |
1:3 |
Comments
|
06.01.2019 |
19:30 |
8. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.12.2018 |
20:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
2:3 |
|
11.12.2018 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
10.12.2018 |
19:30 |
8. |
Neonky
(E. Rosenbergová,
V. Růžičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
09.12.2018 |
10:30 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
2:3 |
|
26.11.2018 |
13:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Comments
|
16.11.2018 |
19:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
15.11.2018 |
20:29 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
1:3 |
Comments
|
14.11.2018 |
21:27 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
2:3 |
Comments
|
28.10.2018 |
17:48 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
3:S |
Comments
|
28.10.2018 |
14:00 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.10.2018 |
19:30 |
9. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Sport Troja |
3:2 |
|
16.10.2018 |
19:30 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
24.09.2018 |
19:30 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
1:3 |
|
23.09.2018 |
20:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
23.09.2018 |
19:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.09.2018 |
20:54 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
Comments
|
30.08.2018 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Comments
|
23.08.2018 |
20:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
1:3 |
|
22.08.2018 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
13.08.2018 |
17:00 |
6. |
Psycholemry z jeskyně
(L. Kučerová,
K. K.)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
05.08.2018 |
19:00 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
30.07.2018 |
20:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
12.07.2018 |
18:00 |
5. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
09.07.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.07.2018 |
18:00 |
6. |
MiSa
(S. Konečná,
M. Kovács)
|
|
3:S |
|
01.07.2018 |
14:30 |
6. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
27.06.2018 |
20:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
08.06.2018 |
12:14 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
1:3 |
Comments
|
25.05.2018 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sport Troja |
3:1 |
|
20.05.2018 |
10:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sport Troja |
2:3 |
|
11.05.2018 |
19:30 |
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
05.05.2018 |
15:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Sport Troja |
0:3 |
|
|
|
3. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
Comments
|