Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
11.06.2024 |
18:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
09.06.2024 |
18:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
26.05.2024 |
15:12 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
Comments
|
26.05.2024 |
12:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
24.05.2024 |
18:00 |
4. |
Desi Boys
(M. Kulkarni,
V. Luthra)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.05.2024 |
18:00 |
4. |
DeLuxe BBQ
(X. Wang,
L. Yang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.04.2024 |
19:30 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Comments
|
22.04.2024 |
17:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.04.2024 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
07.04.2024 |
19:00 |
4. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.03.2024 |
08:19 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
3:S |
Comments
|
17.03.2024 |
16:00 |
4. |
Padající hvězdy
(J. Mazur,
K. Lackovičová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
Comments
|
10.03.2024 |
17:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.03.2024 |
19:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
29.02.2024 |
06:55 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
|
3:S |
Comments
|
13.02.2024 |
16:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.02.2024 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
04.02.2024 |
10:00 |
4. |
ShuttleMasters
(N. Csutorová,
M. Beránek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.01.2024 |
19:00 |
4. |
No to nevim
(D. Menclová,
B. Čermochová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
26.01.2024 |
18:00 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.01.2024 |
10:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
05.01.2024 |
18:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.12.2023 |
12:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
27.12.2023 |
16:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
17.12.2023 |
19:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.12.2023 |
18:30 |
4. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
3:S |
|
22.11.2023 |
18:00 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.11.2023 |
17:00 |
4. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
12.11.2023 |
19:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
20.10.2023 |
20:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
19.10.2023 |
19:30 |
4. |
Family
(U. Amrillaev,
L. Amrillajev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
16.10.2023 |
19:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
06.10.2023 |
16:30 |
4. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
30.09.2023 |
16:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.09.2023 |
10:33 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
23.09.2023 |
13:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
11.09.2023 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.08.2023 |
18:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.08.2023 |
18:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.08.2023 |
18:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.08.2023 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
27.07.2023 |
19:30 |
3. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
21.07.2023 |
20:00 |
3. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
17.07.2023 |
18:00 |
3. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
14.07.2023 |
18:00 |
3. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
23.06.2023 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.06.2023 |
19:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
13.06.2023 |
17:03 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
|
3:S |
Comments
|
11.06.2023 |
18:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
22.05.2023 |
21:00 |
4. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Comments
|
21.05.2023 |
17:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
15.05.2023 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
08.05.2023 |
18:00 |
4. |
Tarkani
(Z. Lvovsky,
F. Dohnalek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
26.04.2023 |
20:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.04.2023 |
18:00 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
15.04.2023 |
17:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.04.2023 |
19:00 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
31.03.2023 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
29.03.2023 |
18:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
27.03.2023 |
18:00 |
4. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
08.03.2023 |
19:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
25.02.2023 |
16:30 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
15.02.2023 |
19:00 |
4. |
Medáci
(P. Kozák,
J. Medková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
07.02.2023 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
03.02.2023 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
28.01.2023 |
14:01 |
3. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
|
3:S |
Comments
|
23.01.2023 |
19:00 |
3. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
18.01.2023 |
19:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
08.01.2023 |
10:00 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
29.12.2022 |
18:00 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
27.12.2022 |
10:00 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
10.12.2022 |
15:00 |
5. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
05.12.2022 |
17:00 |
5. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
27.11.2022 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.11.2022 |
09:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
10.11.2022 |
18:00 |
4. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
07.11.2022 |
01:01 |
4. |
buřiči
(M. Janoš,
L. Vala)
|
|
3:S |
Comments
|
15.10.2022 |
20:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.10.2022 |
19:30 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.10.2022 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
05.10.2022 |
18:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
30.09.2022 |
19:36 |
5. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
|
3:S |
Comments
|
23.09.2022 |
18:30 |
5. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.09.2022 |
15:00 |
5. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
07.09.2022 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
01.09.2022 |
18:04 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
|
3:S |
Comments
|
30.08.2022 |
18:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.08.2022 |
18:00 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.08.2022 |
10:51 |
4. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
|
3:S |
Comments
|
08.08.2022 |
19:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
27.07.2022 |
17:47 |
4. |
Rakety
(M. Balák,
O. Vaněk)
|
|
3:S |
Comments
|
25.07.2022 |
18:00 |
4. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.07.2022 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
15.07.2022 |
19:00 |
4. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.06.2022 |
23:04 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Comments
|
14.06.2022 |
18:00 |
4. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.06.2022 |
18:30 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.06.2022 |
19:00 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.05.2022 |
18:00 |
4. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
30.05.2022 |
18:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
18.05.2022 |
18:00 |
4. |
Fast & Furious
(A. Koutná,
L. Dolanský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
07.05.2022 |
19:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
30.04.2022 |
14:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
28.04.2022 |
16:37 |
4. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
3:S |
Comments
|
25.04.2022 |
13:01 |
4. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
3:S |
Comments
|
21.04.2022 |
18:00 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
19.03.2022 |
17:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
18.03.2022 |
18:00 |
5. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
09.03.2022 |
18:00 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
03.03.2022 |
18:00 |
5. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
28.02.2022 |
17:37 |
6. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
|
3:S |
Comments
|
16.02.2022 |
18:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
13.02.2022 |
18:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Comments
|
11.02.2022 |
19:00 |
6. |
Nesvačílci
(J. Blažej,
F. Krpata)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
26.01.2022 |
19:09 |
8. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
26.01.2022 |
17:00 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:0 |
|
13.01.2022 |
18:30 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
08.01.2022 |
15:00 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.12.2021 |
15:03 |
5. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.12.2021 |
15:03 |
5. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.12.2021 |
15:03 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.12.2021 |
15:03 |
5. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
|
S:3 |
Comments
|
20.12.2021 |
15:02 |
5. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.11.2021 |
18:00 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.11.2021 |
10:30 |
4. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
16.11.2021 |
19:00 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
08.11.2021 |
18:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
31.10.2021 |
17:32 |
3. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Comments
|
31.10.2021 |
15:00 |
3. |
Lobotomové z Prahy
(T. Gabík,
F. Čech)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
22.10.2021 |
18:00 |
3. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.10.2021 |
16:00 |
3. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.09.2021 |
19:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
20.09.2021 |
18:00 |
2. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
13.09.2021 |
19:30 |
2. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
11.09.2021 |
11:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
27.08.2021 |
18:00 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.08.2021 |
19:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.08.2021 |
18:00 |
3. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
01.08.2021 |
18:17 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
Comments
|
01.08.2021 |
18:16 |
4. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Comments
|
31.07.2021 |
10:00 |
4. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
14.07.2021 |
19:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
22.06.2021 |
20:00 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.06.2021 |
19:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
13.06.2021 |
14:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Comments
|
07.06.2021 |
19:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
03.10.2020 |
13:47 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:S |
Comments
|
01.10.2020 |
20:59 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
|
3:S |
Comments
|
20.09.2020 |
10:00 |
7. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
19.09.2020 |
14:30 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
25.08.2020 |
19:00 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
22.08.2020 |
14:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.08.2020 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
12.08.2020 |
19:30 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
09.08.2020 |
18:00 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
02.08.2020 |
19:00 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.07.2020 |
17:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
17.07.2020 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
04.07.2020 |
06:57 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:S |
Comments
|
28.06.2020 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
27.06.2020 |
14:00 |
6. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
26.06.2020 |
18:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Comments
|
07.06.2020 |
19:00 |
5. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
29.05.2020 |
18:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
27.05.2020 |
18:00 |
5. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
25.05.2020 |
18:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
20.05.2020 |
19:30 |
5. |
George a Guma
(J. Vlach,
A. Kronberger)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.05.2020 |
18:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
05.05.2020 |
17:21 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
|
3:S |
Comments
|
05.05.2020 |
17:18 |
5. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
|
3:S |
Comments
|
22.02.2020 |
13:53 |
6. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Comments
|
17.02.2020 |
17:00 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Comments
|
09.02.2020 |
14:30 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.02.2020 |
18:00 |
6. |
Choť topiče
(K. Kuželka,
M. Berka)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
24.01.2020 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
22.01.2020 |
18:00 |
7. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
Comments
|
12.01.2020 |
13:00 |
7. |
Kdo S Koho
(D. Kacafírek,
K. Pšenková)
|
|
3:S |
Comments
|
11.01.2020 |
14:30 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
|
29.12.2019 |
10:00 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
27.12.2019 |
18:00 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.12.2019 |
17:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
09.11.2019 |
14:00 |
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
08.11.2019 |
18:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
02.11.2019 |
18:00 |
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
25.10.2019 |
18:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
20.10.2019 |
17:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
17.10.2019 |
18:00 |
8. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
09.10.2019 |
18:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Comments
|
|
|
3. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
|
3:S |
Comments
|