Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
01.10.2020 |
13:47 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:S |
Komentáře
|
27.09.2020 |
18:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
25.09.2020 |
18:00 |
7. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.09.2020 |
10:00 |
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
07.09.2020 |
00:10 |
8. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
|
3:S |
|
02.09.2020 |
20:00 |
8. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
17.08.2020 |
20:00 |
8. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
16.08.2020 |
10:00 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.08.2020 |
18:30 |
9. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
Sport Troja |
3:1 |
|
03.08.2020 |
19:00 |
9. |
Goodminton
(S. Vedra,
U. 42103)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.07.2020 |
17:00 |
9. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
|
S:3 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
S:3 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
8. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
|
S:3 |
|
10.07.2020 |
10:20 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.02.2020 |
10:05 |
9. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.02.2020 |
01:01 |
9. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.02.2020 |
01:01 |
9. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.02.2020 |
01:01 |
9. |
Blázinec
(N. Vondráková,
J. Krygel)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.02.2020 |
01:01 |
9. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.01.2020 |
20:30 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
27.01.2020 |
20:30 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
12.01.2020 |
09:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
09.01.2020 |
20:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.12.2019 |
19:00 |
9. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.12.2019 |
20:30 |
9. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
11.12.2019 |
22:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
11.12.2019 |
21:30 |
9. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
9. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
|
3:S |
|
15.11.2019 |
19:00 |
9. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
12.11.2019 |
20:00 |
9. |
Maja
(M. Babůněk,
J. Kuličková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
11.11.2019 |
19:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sport Troja |
3:1 |
|
22.10.2019 |
17:00 |
9. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
18.10.2019 |
18:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.10.2019 |
18:00 |
9. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.10.2019 |
20:30 |
9. |
KaPr
(A. Kašparová,
K. Weichetová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.09.2019 |
21:00 |
9. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
30.09.2019 |
20:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.09.2019 |
10:19 |
9. |
LaVe
(V. Snajdrova,
L. Jendrichovska)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.09.2019 |
18:00 |
9. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
29.08.2019 |
19:35 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
23.08.2019 |
18:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.08.2019 |
19:30 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
12.08.2019 |
19:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
29.07.2019 |
11:43 |
8. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.07.2019 |
17:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.07.2019 |
19:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
15.07.2019 |
19:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.06.2019 |
09:46 |
7. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Komentáře
|
16.06.2019 |
10:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
10.06.2019 |
20:00 |
7. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
10.06.2019 |
19:00 |
7. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
28.05.2019 |
00:00 |
9. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
1:3 |
|
26.05.2019 |
10:30 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:2 |
|
21.05.2019 |
20:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
15.05.2019 |
20:30 |
9. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.05.2019 |
20:00 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.04.2019 |
10:00 |
9. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
2:3 |
|
23.04.2019 |
17:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
17.04.2019 |
20:00 |
9. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.04.2019 |
19:00 |
9. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.04.2019 |
09:00 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
1:3 |
|
26.03.2019 |
21:06 |
10. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
22.03.2019 |
18:00 |
10. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
|
3:0 |
|
22.03.2019 |
17:00 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
1:3 |
|
20.03.2019 |
19:00 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
14.03.2019 |
19:30 |
10. |
Vořešpruti
(M. Janová,
R. Lefnar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.02.2019 |
18:00 |
10. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.02.2019 |
10:08 |
10. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.02.2019 |
20:30 |
10. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.02.2019 |
14:00 |
10. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
30.01.2019 |
20:30 |
8. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.01.2019 |
11:00 |
8. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.01.2019 |
20:30 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
06.01.2019 |
16:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
0:3 |
|
17.12.2018 |
20:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
16.12.2018 |
10:00 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.12.2018 |
20:30 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
30.11.2018 |
18:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.11.2018 |
17:00 |
8. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Sport Troja |
0:3 |
|
23.11.2018 |
18:30 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
14.11.2018 |
21:00 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.10.2018 |
20:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
22.10.2018 |
18:00 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sport Troja |
0:3 |
Komentáře
|
21.10.2018 |
18:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.10.2018 |
18:30 |
6. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|