Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
11.06.2024 |
17:00 |
2. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.05.2024 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.05.2024 |
18:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.05.2024 |
19:30 |
3. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
03.05.2024 |
17:00 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.04.2024 |
20:33 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.04.2024 |
20:33 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.04.2024 |
18:00 |
2. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.04.2024 |
20:30 |
2. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
21.03.2024 |
18:45 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.03.2024 |
09:30 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
17.03.2024 |
18:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
11.03.2024 |
20:30 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
24.02.2024 |
10:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
|
21.02.2024 |
19:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.02.2024 |
18:00 |
2. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
11.02.2024 |
14:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.01.2024 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
19.01.2024 |
18:30 |
1. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
11.01.2024 |
17:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
09.01.2024 |
20:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.12.2023 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
14.12.2023 |
20:30 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
11.12.2023 |
19:30 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.12.2023 |
17:00 |
2. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
|
24.11.2023 |
19:00 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.11.2023 |
19:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.11.2023 |
20:00 |
3. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.09.2023 |
09:08 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
14.09.2023 |
13:05 |
2. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
10.09.2023 |
18:00 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
3:2 |
Komentáře
|
05.09.2023 |
20:30 |
2. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
23.08.2023 |
17:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Sportcentrum Radonice |
1:3 |
Komentáře
|
20.08.2023 |
18:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
15.08.2023 |
18:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
09.08.2023 |
19:00 |
1. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
29.07.2023 |
11:18 |
2. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:S |
Komentáře
|
22.07.2023 |
18:00 |
2. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
11.07.2023 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
09.07.2023 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
26.06.2023 |
20:00 |
1. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
15.06.2023 |
19:00 |
1. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
Sportcentrum Radonice |
0:3 |
Komentáře
|
11.06.2023 |
17:00 |
1. |
Kubánci
(M. Kubů,
E. Hejduková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
05.06.2023 |
19:30 |
1. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.05.2023 |
18:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
24.05.2023 |
18:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
06.05.2023 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
04.05.2023 |
21:00 |
2. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
02.05.2023 |
00:10 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
S:S |
|
23.04.2023 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
19:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
13.04.2023 |
19:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
29.03.2023 |
19:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
28.03.2023 |
10:31 |
2. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
|
3:S |
Komentáře
|
06.03.2023 |
19:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
04.03.2023 |
14:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
27.02.2023 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
22.02.2023 |
11:51 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.02.2023 |
15:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
06.02.2023 |
17:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
19.01.2023 |
20:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
11.01.2023 |
19:30 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
08.01.2023 |
18:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
05.01.2023 |
19:00 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
27.12.2022 |
17:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
22.12.2022 |
20:00 |
5. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
14.12.2022 |
19:30 |
5. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
11.12.2022 |
16:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.11.2022 |
17:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Komentáře
|
22.11.2022 |
19:30 |
6. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
17.11.2022 |
17:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
13.11.2022 |
16:00 |
6. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
25.10.2022 |
19:00 |
7. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
17.10.2022 |
19:30 |
7. |
Oštěpok
(F. Kuděj,
O. Štěpán)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
14.10.2022 |
19:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Komentáře
|
12.10.2022 |
19:00 |
7. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|