Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
20.03.2022 |
12:27 |
7. |
Československý pářeček
(J. Danko,
A. Gvoždiaková)
|
|
S:S |
Comments
|
20.03.2022 |
12:27 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
S:3 |
Comments
|
18.03.2022 |
09:04 |
7. |
20TRKN22
(T. Chlum,
K. Šajnerová)
|
|
3:S |
Comments
|
14.03.2022 |
20:30 |
7. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.03.2022 |
19:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.02.2022 |
20:30 |
7. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.02.2022 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
14.02.2022 |
19:00 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
|
1:3 |
Comments
|
07.02.2022 |
20:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
0:3 |
Comments
|
01.02.2022 |
00:10 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
0:3 |
|
19.01.2022 |
21:00 |
6. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
18.01.2022 |
19:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
07.01.2022 |
19:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
28.03.2019 |
19:00 |
8. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sport Troja |
2:3 |
Comments
|
27.03.2019 |
18:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.03.2019 |
19:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
13.03.2019 |
18:30 |
8. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:1 |
|
24.02.2019 |
10:30 |
7. |
Srdcaři
(M. Randulová,
D. Randula)
|
|
3:0 |
|
21.02.2019 |
19:00 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
14.02.2019 |
20:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
10.02.2019 |
19:30 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
24.01.2019 |
19:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
1:3 |
Comments
|
17.01.2019 |
19:30 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
13.01.2019 |
18:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
10.01.2019 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
19.12.2018 |
18:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Comments
|
19.12.2018 |
18:00 |
6. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
06.12.2018 |
19:30 |
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
05.12.2018 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
29.11.2018 |
15:06 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:S |
Comments
|
14.11.2018 |
20:30 |
8. |
Neonky
(E. Rosenbergová,
V. Růžičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
14.11.2018 |
20:00 |
8. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.11.2018 |
12:07 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
|
3:S |
Comments
|
24.10.2018 |
19:00 |
8. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.10.2018 |
20:30 |
8. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
10.10.2018 |
17:30 |
8. |
Avangers
(L. Kučerová,
E. Klein)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
09.10.2018 |
20:00 |
8. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.09.2018 |
19:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.09.2018 |
18:30 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.09.2018 |
20:53 |
6. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
|
3:S |
Comments
|
12.09.2018 |
19:00 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
29.08.2018 |
19:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
29.08.2018 |
19:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
7. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
21.08.2018 |
19:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
05.08.2018 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
31.07.2018 |
19:00 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.07.2018 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.07.2018 |
18:00 |
5. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
27.06.2018 |
20:00 |
6. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
24.06.2018 |
20:00 |
6. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.06.2018 |
20:00 |
6. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
10.06.2018 |
20:00 |
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.05.2018 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Sport Troja |
3:0 |
|
20.05.2018 |
10:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sport Troja |
3:2 |
|
15.05.2018 |
19:00 |
7. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.05.2018 |
20:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
21.04.2018 |
10:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
08.04.2018 |
19:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
08.04.2018 |
18:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
28.03.2018 |
20:00 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.03.2018 |
21:30 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.03.2018 |
20:30 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
11.03.2018 |
18:00 |
8. |
Bobánci
(A. Todorov,
J. Vybíral)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
06.03.2018 |
19:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
22.02.2018 |
21:00 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.02.2018 |
18:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
07.02.2018 |
19:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
07.02.2018 |
18:30 |
7. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
22.01.2018 |
18:30 |
7. |
VelHod
(L. Velíšek,
M. Hodíková)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
15.01.2018 |
20:30 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.01.2018 |
20:30 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.12.2017 |
20:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.12.2017 |
19:00 |
7. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.12.2017 |
18:30 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.11.2017 |
20:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.11.2017 |
21:00 |
7. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
13.11.2017 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Comments
|
05.11.2017 |
12:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
05.11.2017 |
11:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
31.10.2017 |
20:00 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
30.10.2017 |
20:00 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
30.10.2017 |
20:00 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
10.10.2017 |
20:30 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
26.09.2017 |
19:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
25.09.2017 |
19:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
19.09.2017 |
19:00 |
6. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
12.09.2017 |
20:00 |
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
30.08.2017 |
18:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
28.08.2017 |
19:00 |
7. |
Black and white
(V. Netolicka,
K. Korčáková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.07.2017 |
20:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
1:3 |
Comments
|
18.07.2017 |
20:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
17.07.2017 |
19:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
12.07.2017 |
19:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
28.06.2017 |
20:00 |
6. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.06.2017 |
18:00 |
6. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
11.06.2017 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
07.06.2017 |
20:00 |
6. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
15.05.2017 |
19:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
11.05.2017 |
20:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.05.2017 |
20:30 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
30.04.2017 |
19:00 |
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.04.2017 |
18:00 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
20.04.2017 |
20:30 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
24.03.2017 |
17:00 |
6. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
20.03.2017 |
19:00 |
6. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
0:3 |
|
09.03.2017 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
|
|
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Tlustoprdi
(O. Hireš,
L. Otta)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Tlustoprdi
(O. Hireš,
L. Otta)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
|
3:S |
Comments
|