Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
S:2 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
|
S:S |
|
03.02.2020 |
00:10 |
2. |
SPM
(J. Holub,
P. Novotný)
|
|
S:S |
|
25.01.2020 |
17:00 |
2. |
Sekáči
(J. Klášterka,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
S:2 |
Comments
|
01.01.2020 |
21:53 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
S:2 |
Comments
|
21.12.2019 |
19:34 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
S:2 |
Comments
|
10.12.2019 |
19:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
04.12.2019 |
20:00 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
11.11.2019 |
17:00 |
2. |
SPM
(J. Holub,
P. Novotný)
|
Hamr Záběhlice |
S:2 |
Comments
|
11.11.2019 |
12:38 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
|
S:2 |
Comments
|
11.11.2019 |
12:37 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
S:2 |
Comments
|
11.11.2019 |
12:37 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
S:2 |
Comments
|
09.11.2019 |
16:29 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
S:2 |
Comments
|
01.11.2019 |
08:15 |
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
0:2 |
|
25.10.2019 |
19:00 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
22.10.2019 |
18:00 |
2. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
Tenis Svornost |
2:0 |
|
17.10.2019 |
20:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
1:2 |
Comments
|
18.09.2019 |
11:50 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
|
S:2 |
Comments
|
17.09.2019 |
16:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
S:2 |
Comments
|
17.09.2019 |
13:19 |
1. |
Matla a Zmetek
(T. Horká,
P. Šedivý)
|
|
S:2 |
Comments
|
15.09.2019 |
17:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
28.08.2019 |
19:00 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Braník |
2:1 |
|
25.08.2019 |
18:00 |
3. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
|
2:0 |
|
21.08.2019 |
20:00 |
3. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
05.08.2019 |
19:00 |
3. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
Sportcentrum Radlice |
1:2 |
|
31.07.2019 |
14:22 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
|
2:S |
Comments
|
29.07.2019 |
20:00 |
3. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
27.07.2019 |
10:00 |
3. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:2 |
Comments
|
30.06.2019 |
19:00 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
19.06.2019 |
21:30 |
3. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
13.06.2019 |
20:00 |
3. |
Matla a Zmetek
(T. Horká,
P. Šedivý)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
14.05.2019 |
09:20 |
3. |
Team Lakawi
(A. Poloch,
J. Sander)
|
|
S:2 |
Comments
|
14.05.2019 |
09:20 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
|
S:2 |
Comments
|
14.05.2019 |
09:19 |
3. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
|
S:2 |
Comments
|
27.04.2019 |
16:42 |
1. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
|
S:2 |
Comments
|
17.04.2019 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
11.04.2019 |
20:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
10.04.2019 |
20:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
19.03.2019 |
19:40 |
3. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
|
2:S |
Comments
|
10.03.2019 |
19:00 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
06.03.2019 |
21:00 |
3. |
Amateurs
(J. Grygar,
M. Vančura)
|
Hamr Braník |
2:0 |
|
01.03.2019 |
17:00 |
2. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
21.02.2019 |
19:00 |
2. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:2 |
Comments
|
14.02.2019 |
20:00 |
2. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
23.01.2019 |
20:00 |
3. |
Pokémoni
(K. Balcarová,
M. Mišejka)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
22.01.2019 |
08:39 |
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
|
2:S |
Comments
|
17.01.2019 |
21:00 |
3. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
16.12.2018 |
19:00 |
2. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Braník |
0:2 |
|
09.12.2018 |
18:30 |
2. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
07.12.2018 |
20:00 |
2. |
Teoretici
(J. Novák,
E. Myslivečková)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
22.11.2018 |
20:00 |
2. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
|
2:0 |
|
15.11.2018 |
19:00 |
2. |
Teoretici
(J. Novák,
E. Myslivečková)
|
|
0:2 |
Comments
|
13.11.2018 |
20:00 |
2. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
LTC Modřany 2005 |
0:2 |
Comments
|
10.11.2018 |
11:30 |
2. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Comments
|
25.09.2018 |
22:43 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
S:2 |
Comments
|
19.09.2018 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
17.09.2018 |
20:00 |
1. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
|
2:S |
Comments
|
16.09.2018 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
29.08.2018 |
18:00 |
2. |
M & M
(M. Vnouček,
M. Pohan)
|
|
2:0 |
|
23.08.2018 |
18:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
21.08.2018 |
18:00 |
2. |
Taus 1825
(J. Hrubý,
I. Hrubá)
|
|
2:0 |
|
06.08.2018 |
07:17 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
|
02.08.2018 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
25.07.2018 |
18:30 |
1. |
Nedbálci
(D. Nedbal,
T. Nedbal)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Comments
|
18.07.2018 |
19:00 |
1. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Comments
|
28.06.2018 |
18:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
Sportcentrum Radlice |
2:1 |
Comments
|
27.06.2018 |
19:00 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
23.05.2018 |
19:00 |
2. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
Pála Vízner Tennis z.s. |
2:0 |
Comments
|
21.05.2018 |
18:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
1:2 |
Comments
|
10.05.2018 |
18:30 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
|
0:2 |
Comments
|
02.05.2018 |
10:16 |
3. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
|
S:2 |
|
24.04.2018 |
18:00 |
3. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
Tenis Cibulka |
0:2 |
|
03.04.2018 |
14:32 |
3. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
|
S:S |
|
06.03.2018 |
22:00 |
3. |
R2-D2
(R. David,
R. David)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
06.03.2018 |
19:00 |
3. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
09.02.2018 |
18:00 |
2. |
Petr a Pavla
(P. Čermák,
P. Hovorková)
|
Sportcentrum Radlice |
0:2 |
|
07.02.2018 |
19:30 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Tenis Hajnovka |
0:2 |
Comments
|
04.02.2018 |
12:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
04.02.2018 |
11:00 |
2. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
31.01.2018 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Comments
|
28.01.2018 |
11:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Braník |
0:2 |
|
17.01.2018 |
18:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Comments
|
07.01.2018 |
19:00 |
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
02.01.2018 |
10:20 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
2. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
|
S:S |
|
02.01.2018 |
10:20 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
S:S |
|
03.12.2017 |
19:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Tenis Ládví |
0:2 |
Comments
|
30.11.2017 |
19:00 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
|
2:0 |
|
11.11.2017 |
19:00 |
2. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Comments
|
07.11.2017 |
19:00 |
2. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
|
0:2 |
|
04.11.2017 |
10:00 |
2. |
BSM
(P. Houdek,
T. Sodomka)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Comments
|
28.10.2017 |
20:00 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
|
2:0 |
|
24.10.2017 |
18:00 |
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
0:2 |
|
18.10.2017 |
19:00 |
2. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
02.10.2017 |
09:02 |
3. |
SteckovicovaFalta
(M. Falta,
J. Steckovičová)
|
|
S:S |
|
02.10.2017 |
09:02 |
3. |
Tom and Jerry
(T. Chamra,
J. Čabaiová)
|
|
S:S |
|
30.09.2017 |
10:00 |
3. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
|
0:2 |
|
12.09.2017 |
18:00 |
3. |
LuTo tenis
(L. Hálek,
T. Hálek)
|
Tenis Centrum Lužiny |
0:2 |
Comments
|
|
|
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:S |
|
|
|
2. |
Ventyl a Skilma
(M. Spálenský,
T. Dospěl)
|
|
2:S |
|
|
|
3. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:S |
|
|
|
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
|
|
|
2. |
Tennis Bros
(M. Koenigstein,
J. Bartek)
|
|
2:S |
Comments
|