Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
23.10.2019 |
19:00 |
6. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.10.2019 |
20:00 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
16.10.2019 |
20:30 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
09.10.2019 |
19:30 |
6. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.05.2017 |
20:30 |
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
17.05.2017 |
20:30 |
5. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.05.2017 |
20:30 |
5. |
Codexis
(J. Pospíšil,
J. Michálek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
26.04.2017 |
21:00 |
4. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.04.2017 |
19:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
18.04.2017 |
20:30 |
4. |
Ořech
(V. Fučík,
T. Kozák)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
06.04.2017 |
20:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
05.04.2017 |
20:30 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.03.2017 |
20:30 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
21.03.2017 |
20:30 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
19.03.2017 |
18:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
06.03.2017 |
20:30 |
5. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
16.02.2017 |
20:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
13.02.2017 |
20:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
07.02.2017 |
20:00 |
4. |
VplusR
(V. Šťastná,
R. Boháč)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
06.02.2017 |
20:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.01.2017 |
19:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
17.01.2017 |
20:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
11.01.2017 |
20:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
13.12.2016 |
20:30 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
13.12.2016 |
20:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
11.12.2016 |
19:00 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
07.12.2016 |
21:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
30.11.2016 |
19:30 |
5. |
Klidnej a Trpělivej
(J. Honek,
R. Novák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
15.11.2016 |
20:00 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.11.2016 |
19:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
13.11.2016 |
18:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
18.10.2016 |
20:00 |
4. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.10.2016 |
18:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
13.10.2016 |
19:30 |
4. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
13.10.2016 |
19:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.09.2016 |
21:30 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
16.09.2016 |
17:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
13.09.2016 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
08.09.2016 |
19:30 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
31.08.2016 |
19:00 |
4. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
29.08.2016 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
09.08.2016 |
20:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
08.08.2016 |
20:00 |
4. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
31.07.2016 |
20:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.07.2016 |
17:00 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.07.2016 |
18:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
25.07.2016 |
19:00 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.07.2016 |
18:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
21.06.2016 |
20:00 |
3. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
20.06.2016 |
21:00 |
3. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
20.06.2016 |
20:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2016 |
20:00 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
17.05.2016 |
20:30 |
4. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
16.05.2016 |
20:00 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.05.2016 |
20:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
10.05.2016 |
21:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
26.04.2016 |
21:00 |
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
19.04.2016 |
19:00 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.04.2016 |
19:30 |
5. |
heletele
(P. Havlíková,
E. Novotná)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
07.04.2016 |
19:30 |
5. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
05.04.2016 |
21:00 |
5. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
25.03.2016 |
17:00 |
5. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
21.03.2016 |
20:00 |
5. |
2XTREME
(T. Mysak,
S. Koisova)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
14.03.2016 |
21:00 |
5. |
Potkali se u Havrana
(H. Honek,
P. Honková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
10.03.2016 |
21:00 |
5. |
Pay
(K. Chen,
P. Andrle)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
07.03.2016 |
21:00 |
5. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
21.02.2016 |
19:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
21.02.2016 |
14:00 |
4. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
08.02.2016 |
20:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
06.02.2016 |
15:00 |
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
|
1:3 |
|
27.01.2016 |
21:00 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
26.01.2016 |
21:00 |
4. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
19.01.2016 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
17.01.2016 |
19:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
28.12.2015 |
14:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:S |
Komentáře
|
13.12.2015 |
11:00 |
5. |
RETRO
(M. Jägerová,
V. Růžičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
20:30 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
06.12.2015 |
14:30 |
5. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
17.11.2015 |
21:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
15.11.2015 |
20:00 |
4. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
10.11.2015 |
22:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
10.11.2015 |
21:30 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
18.10.2015 |
20:00 |
5. |
Klára Sochová
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
15.10.2015 |
20:00 |
5. |
Bambéro
(R. Nigrin,
K. Šmejkal)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
08.10.2015 |
19:30 |
5. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
08.10.2015 |
18:30 |
5. |
Nandej mi to seňorito
(P. Velička,
V. Ozimá)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
11.05.2015 |
21:00 |
4. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
10.05.2015 |
20:30 |
4. |
Název týmu
(P. Vykydal,
A. Endlicher)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
07.05.2015 |
20:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
27.04.2015 |
21:30 |
5. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
23.04.2015 |
20:30 |
5. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
11.04.2015 |
19:00 |
5. |
L&M team
(M. Adámek,
L. Blehová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
06.04.2015 |
19:00 |
5. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.03.2015 |
20:00 |
6. |
Lemuri
(O. Sucharda,
A. Pelcova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
20.03.2015 |
18:00 |
6. |
AP team
(A. Dufková,
P. Krichebauer)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
11.03.2015 |
08:00 |
6. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
08.03.2015 |
20:30 |
6. |
RETRO
(M. Jägerová,
V. Růžičková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
18.02.2015 |
21:00 |
7. |
Zhang/Zhao
(M. Vučka,
M. Raffaiová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
06.02.2015 |
19:00 |
7. |
Papíroví draci
(L. Johanovská,
V. Novotný)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
06.02.2015 |
18:00 |
7. |
Kočkolidi
(J. Vodička,
M. Hybrantová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
|
|
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Parodie mixu
(T. Klepal,
L. Svobodová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Horní Dolní
(P. Olšanský,
M. Olšanská)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
VplusR
(V. Šťastná,
R. Boháč)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Fanatici
(R. Kraus,
J. Beneš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|