Minulý týden skončila Jarní sezóna VAŠÍ LIGY. Pojďme se za ní společně ohlédnout. Komu se dařilo nejvíce?

• Počet hráčů v sezóně: 75 (z toho 6 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 407
  • Procento odehraných zápasů: 81 % z 501 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Fit Life Doubravka (56 %)

Martin Regner prohrál v celé Jarní sezóně jen jednou a zaslouženě se tak může radovat z obhajoby sezónního vítězství z Podzimní sezóny. Stejně tak jeho parťák Lukáš Vrba dokázal uhájit své postavení na druhém místě, ale jen o pouhé 2 body před třetím Tomášem Jarošíkem

MužiBodyVýhryProhry
1. Martin Regner830151
2. Lukáš Vrba761115
3. Tomáš Jarošík75997

Nejlepší žena Podzimní sezóny, Martina Melková, odehrála jen 2 kola a mezi nejlepší se tentokrát nedostala. O jedno místo si tak polepšila Irča Helusová a Jarní sezónu ovládla. Na druhé místo skočila Lucie Saláková a bronzové umístění z předchozí sezóny se povedlo zopakovat Veronice Novákové.

ŽenyBodyVýhryProhry
1. Irča Helusová41997
2. Lucie Saláková24048
3. Veronika Nováková21884

Badmintonová liga

• Počet hráčů v sezóně: 17 (z toho 2 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 86
  • Procento odehraných zápasů: 83 % ze 104 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Sportovní hala Krašovská (71 %)

Pořadí na prvních dvou příčkách zůstalo v badmintonové lize stejné jako na Podzim. A sice zvítězil David Cintula před Tomášem Kryslem. Třetího z Podzimní sezóny Marka Přibáně nahradil mezi nejlepší trojicí Filip Hrbek.

1. David Cintula363152
2. Tomáš Krysl335124
3. Filip Hrbek26889

Jen 2 ženy se ukázaly v Jarní sezóně. Více bodů nasbírala Michaela Dolejšová, která hrála celou sezónu. Druhá Jana Kozlíková odehrála jen 2 kola.

1. Michaela Dolejšová160411
2. Jana Kozlíková12961

Tenisová liga

• Počet hráčů v sezóně: 39 (z toho 6 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 184
  • Procento odehraných zápasů: 81 % z 227 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: TJ Lokomotiva Plzeň (38 %)

Jen jednou poznal hořkost porážky v Jarní sezóně Václav Egermaier a zaslouženě skončil sezónu na prvním místě. Jednou ho dokázal porazit druhý Josef Bubeníček. Oba si tak prohodili umístění z Podzimní sezóny. Mezi nejlepší 3 se znovu dostal také Ondřej Hlaváček.

1. Václav Egermaier565151
2. Josef Bubeníček526115
3. Ondřej Hlaváček45689

V ženské kategorii se opakovalo pořadí jako v předchozích 2 sezónách. Tedy zvítězila Iveta Gütterová, která brala celkově čtvrté místo. Druhá mezi ženami byla Michaela Gombitová a třetí skončila v Jarní sezóně Monika Kosturiková.

1. Iveta Gütterová42597
2. Michaela Gombitová236613
3. Monika Kosturiková22999

Pingpongová liga

• Počet hráčů v sezóně: 22 (z toho 6 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 115
  • Procento odehraných zápasů: 79 % z 145 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) (53 %)

Lev Shults prodloužil svoji sérii vítězství v sezóně na 5 v řadě. Nezabránil tomu ani Richard Novák ani Renata Vacíková, kteří oba dokázali Lva jednou porazit. Richard ale alespoň dokázal obhájit třetí místo mezi muži z Podzimní sezóny. Na druhé místo celkově poskočil Marek Hruška především díky vítězství v 1. úrovni květnového kola ligy.

1. Lev Shults390142
2. Marek Hruška374115
3. Richard Novák310115

Renata Vacíková byla celkově na třetím místě a mezi ženami zvítězila před první z Podzimní sezóny Eliškou Keplovou. Stejně jako na Podzim byla třetí Veronika Nováková a opět byla jediným účastníkem VAŠÍ LIGY v Plzni, který se mezi nejlepší 3 dokázal dostat ve 2 sportech.

1. Renata Vacíková354106
2. Eliška Keplová274610
3. Veronika Nováková16467
Sláva vítězům a čest poraženým! Přeji, ať si všichni parádně zahrajete v Letní sezóně a zažijete spoustu napínavých zápasů. Nejlepší hráče odměníme na konci ročníku (součet Podzimní, Jarní a Letní sezóny). Šanci na výhru ale mají všichni, kdo se zúčastní všech tří sezón ročníku 2024.