Podzimní sezóna je minulostí, tak se za ní pojďme společně ohlédnout a zjistit, kdo si v ní v Plzni vedl nejlépe.

• Počet hráčů v sezóně: 72 (z toho 10 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 373
  • Procento odehraných zápasů: 82 % z 456 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Fit Life Doubravka (64 %)

Honza Mastný sice ani jednou v lize neprohrál, ale účast ve 2 kolech ze 4 mu nestačila na lepší umístění než 28. O 1 kolo více odehrál Tomáš Jarošík, ale ani to na umístění mezi nejlepšími nestačilo. První místo z Letní sezóny tak obhájil Martin Regner, který se po celou sezónu udržel v 1. úrovni. To stejné nemůže říct jeho parťák Lukáš Vrba, který se po neuvěřitelných 41 odehraných kolech propadl do 2. úrovně po prosincovém kole, kde nestačil právě na zmíněnou trojici hráčů. Na třetí místo se dostal díky vyrovnaným výkonům Karel Kolář.

MužiBodyVýhryProhry
1. Martin Regner776124
2. Lukáš Vrba753124
3. Karel Kolář70688

Nejlepší squashistkou Podzimní sezóny byla Martina Melková. Druhá skončila Irča Helusová, i přesto, že v listopadu nehrála. A třetí místo uhrála Veronika Nováková, která jako jediná obhájila umístění mezi nejlepší trojicí z předchozí sezóny.

ŽenyBodyVýhryProhry
1. Martina Melková38097
2. Irča Helusová28375
3. Veronika Nováková26779

Badmintonová liga

• Počet hráčů v sezóně: 17 (z toho 3 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 92
  • Procento odehraných zápasů: 77 % ze 120 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: Sportovní hala Krašovská (66 %)

Po absenci vítěze Lezní sezóny Petra Choce, který pro zranění odehrál jen 2 kola z Podzimní sezóny, se na první příčku badmintonové ligy dostal David Cintula. Za celou sezónu prohrál jen 3 krát, 2 krát ho porazil již zmíněný Petr a 1 krát se z vítězství ze vzájemného radoval druhý z Podzimní sezóny Tomáš Krysl. Ten se mezi nejlepší 3 v sezóně dostal poprvé. Pro třetího Marka Přibáně to bylo třetí třetí místo v sezóně.

1. David Cintula326133
2. Tomáš Krysl27897
3. Marek Přibáň247135

Mezi ženami jasně zvítězila Bára Kowaliková, která jako jediná odehrála celou Podzimní sezónu. Na druhém místě skončila Jana Kozlíková a třetí byla Kateřina Vaněčková.

1. Bára Kowaliková233810
2. Jana Kozlíková10217
3. Kateřina Vaněčková2005

Tenisová liga

• Počet hráčů v sezóně: 42 (z toho 7 žen)
  • Počet odehraných zápasů: 149
  • Procento odehraných zápasů: 69 % z 216 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: TJ Lokomotiva Plzeň (38 %)

Z Letní sezóny se mezi nejlepšími 3 nedokázal ani jeden z hráčů udržet a své místo přepustili těm, kdo už úspěch v sezóně zažili v minulosti. Přesně po 4 letech tak znovu v sezóně zvítězil Josef Bubeníček. Bylo to ale velmi těsné. Před druhým Václavem Egermaierem vyhrál o pouhé 2 body. Ten na druhé místo čekal jen něco málo přes rok. To třetí Michal Tauber se mezi nejlepší 3 v sezóně dokázal dostat po 5 letech.

1. Josef Bubeníček538142
2. Václav Egermaier536133
3. Michal Tauber44988

Naopak stejné složení jako v Letní sezóně se dostalo i mezi nejlepší 3 ženy v Podzimní sezóně. Vítězství obhájila Iveta Gütterová, která se tradičně neztratila ani mezi muži a skončila celkově pátá. Druhá a třetí si své umístění oproti předchozí sezóně prohodily. Na druhém místě tak skončila Michaela Gombitová a třetí Monika Kosturiková.

1. Iveta Gütterová363106
2. Michaela Gombitová251108
3. Monika Kosturiková227710

Pingpongová liga

• Počet hráčů v sezóně: 20 (z toho 4 ženy)
  • Počet odehraných zápasů: 107
  • Procento odehraných zápasů: 76 % z 140 vypsaných
  • Nejčastější místo pro odehrávání zápasů: TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) (72 %)

Ve čtvrté sezóně v řadě zvítězil Lev Shults. Prohrál jen jedinkrát a bylo to s Markem Hruškou, který ale nenaskočil do lednového kola a mezi nejlepší 3 se nedostal. Na druhém místě byl raketový univerzál Jiří Egermaier. A třetí místo z Letní sezóny obhájil Richard Novák.

1. Lev Shults390151
2. Jiří Egermaier33297
3. Richard Novák305107

Renča Vacíková tentokrát neodehrála říjnové kolo a musela se tak spokojit s druhým místem v sezóně za stále se zlepšující Eliškou Keplovou. Ta byla celkově čtvrtá i mezi mužskou konkurencí. Třetí místo uhrála Veronika Nováková, která se jako jediná ze všech hráčů v Plzni dokázala dostat mezi nejlepší 3 ve dvou sportech.

1. Eliška Keplová27588
2. Renata Vacíková22075
3. Veronika Nováková15168
Sláva vítězům a čest poraženým! Skvěle si všichni zahrajte v Jarní sezóně. Nejlepší hráče odměníme na konci ročníku (součet Podzimní, Jarní a Letní sezóny). Šanci na výhru ale mají všichni, kdo se zúčastní všech tří sezón ročníku 2024.