Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
22.12.2023 |
18:00 |
1. |
{SKS}
(J. Novotný,
F. Dvořák)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
16.12.2023 |
10:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
10.12.2023 |
22:00 |
1. |
Old Boys
(P. Caska,
M. Nosek)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
06.12.2023 |
21:00 |
1. |
Kotiš
(M. Kotiš,
P. Kotiš)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
28.11.2023 |
14:38 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
20.11.2023 |
09:08 |
1. |
Pííí*i tým
(J. Nov.,
J. Česánková)
|
|
2:S |
Komentáře
|
13.11.2023 |
18:00 |
1. |
King-Kong
(M. Průša,
U. 48984)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
08.11.2023 |
20:00 |
1. |
{SKS}
(J. Novotný,
F. Dvořák)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
06.11.2023 |
17:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
25.10.2023 |
15:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
18.10.2023 |
19:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
12.10.2023 |
18:00 |
1. |
Old Boys
(P. Caska,
M. Nosek)
|
VŠE Třebešín |
2:0 |
Komentáře
|
11.10.2023 |
17:00 |
1. |
{SKS}
(J. Novotný,
F. Dvořák)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
05.10.2023 |
17:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
25.09.2023 |
17:00 |
1. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
21.09.2023 |
17:00 |
1. |
{SKS}
(J. Novotný,
F. Dvořák)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
19.09.2023 |
17:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
13.09.2023 |
17:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
31.08.2023 |
19:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
09.08.2023 |
18:00 |
1. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
09.08.2023 |
10:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
0:2 |
|
03.08.2023 |
18:00 |
1. |
Old Boys
(P. Caska,
M. Nosek)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
25.07.2023 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
17.07.2023 |
18:00 |
1. |
Šestky
(P. Heider,
M. Pavelek)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
13.07.2023 |
12:00 |
1. |
Kocouři
(R. Brokl,
P. Machovec)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
12.07.2023 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
29.06.2023 |
08:24 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:S |
Komentáře
|
22.06.2023 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
19.06.2023 |
18:00 |
1. |
Old Boys
(P. Caska,
M. Nosek)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
13.06.2023 |
07:00 |
1. |
Hokejky
(D. Piskoř,
M. Bezouska)
|
Sportovní klub Budějovická |
0:2 |
|
29.05.2023 |
08:55 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:S |
Komentáře
|
24.05.2023 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
17.05.2023 |
17:00 |
1. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
10.05.2023 |
18:00 |
1. |
Duo Paolini
(O. Zídková,
P. Šulc)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
02.05.2023 |
00:10 |
1. |
King-Kong
(M. Průša,
U. 48984)
|
|
2:S |
|
27.04.2023 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
18:00 |
1. |
Old Boys
(P. Caska,
M. Nosek)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
05.04.2023 |
20:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
31.03.2023 |
07:03 |
1. |
[email protected]
(Ž. Strnadová,
M. Kobrle)
|
|
2:S |
Komentáře
|
29.03.2023 |
17:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
21.03.2023 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
20.03.2023 |
18:00 |
1. |
Alepa
(P. Dvořák,
A. Shcherbakov)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
06.03.2023 |
18:00 |
1. |
King-Kong
(M. Průša,
U. 48984)
|
Tenis Cibulka |
1:2 |
Komentáře
|
28.02.2023 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
|
23.02.2023 |
18:00 |
1. |
King-Kong
(M. Průša,
U. 48984)
|
|
0:2 |
|
20.02.2023 |
19:00 |
1. |
RMS
(J. Tůma,
M. Balcárek)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
13.02.2023 |
18:00 |
1. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
02.02.2023 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Braník |
1:2 |
Komentáře
|
18.01.2023 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
17.01.2023 |
20:00 |
1. |
Princezny bojovnice
(J. Nov.,
J. Štěpánek)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Komentáře
|
10.01.2023 |
19:00 |
1. |
Old boys
(M. Nosek,
J. Křížek)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
05.01.2023 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
17.12.2022 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
09.12.2022 |
18:00 |
1. |
Princezny bojovnice
(J. Nov.,
J. Štěpánek)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Komentáře
|
08.12.2022 |
17:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
07.12.2022 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
25.11.2022 |
19:00 |
1. |
MaMi
(M. Pfaf,
M. Hes)
|
Tenis Ládví |
1:2 |
|
20.11.2022 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Komentáře
|
17.11.2022 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
10.11.2022 |
17:00 |
1. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
31.10.2022 |
21:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Sportovní klub Budějovická |
1:2 |
|
17.10.2022 |
16:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
09.10.2022 |
18:00 |
1. |
Zoufalky
(K. Minarcikova,
I. Bednářová)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
05.10.2022 |
16:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
28.09.2022 |
19:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
26.09.2022 |
14:58 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
2:S |
Komentáře
|
05.09.2022 |
18:00 |
2. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
26.07.2022 |
17:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Sportovní klub Budějovická |
1:2 |
Komentáře
|
20.07.2022 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
1:2 |
|
19.07.2022 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
14.07.2022 |
18:00 |
1. |
Drtiči
(L. Sova,
L. Funiok)
|
Sportcentrum Radlice |
0:2 |
Komentáře
|
29.06.2022 |
17:00 |
2. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
1:2 |
|
26.06.2022 |
20:00 |
2. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
Beach Tenis Kapitol |
1:2 |
|
12.06.2022 |
18:00 |
2. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
10.06.2022 |
18:00 |
2. |
B-Team
(T. Pop,
K. Soukup)
|
|
2:0 |
|
07.06.2022 |
18:00 |
2. |
Old boys
(M. Nosek,
J. Křížek)
|
Sportovní klub Budějovická |
1:2 |
|
29.05.2022 |
18:00 |
1. |
B-Team
(T. Pop,
K. Soukup)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
26.05.2022 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
|
0:2 |
|
10.05.2022 |
18:00 |
1. |
Radioaktivní Lišky
(B. Čermochová,
J. Kunc)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
09.05.2022 |
17:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
02.05.2022 |
00:10 |
2. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
|
2:S |
|
14.04.2022 |
17:00 |
2. |
Hlavně přes síť :)
(M. Vnouček,
F. Vlček)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
10.04.2022 |
18:00 |
2. |
Drtiči
(L. Sova,
L. Funiok)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
07.04.2022 |
18:00 |
2. |
Radioaktivní Lišky
(B. Čermochová,
J. Kunc)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
27.03.2022 |
19:15 |
1. |
Radioaktivní Lišky
(B. Čermochová,
J. Kunc)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
27.03.2022 |
19:15 |
1. |
B-Team
(T. Pop,
K. Soukup)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
04.03.2022 |
16:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
1:2 |
|
02.03.2022 |
19:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Tenis Štvanice |
0:2 |
Komentáře
|
27.02.2022 |
18:00 |
1. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
|
25.02.2022 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
15.02.2022 |
19:00 |
1. |
Radioaktivní Lišky
(B. Čermochová,
J. Kunc)
|
Tenis Štvanice |
1:2 |
Komentáře
|
09.02.2022 |
16:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
30.01.2022 |
17:00 |
1. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
18.01.2022 |
19:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Braník |
0:2 |
|
09.01.2022 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
07.01.2022 |
17:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
01.01.2022 |
18:42 |
3. |
Pivní koutek:)
(A. Kořínek,
?. Pail)
|
|
2:S |
Komentáře
|
05.12.2021 |
18:00 |
3. |
MIPE
(P. Šedina,
M. Jakš)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
04.12.2021 |
17:00 |
3. |
Hlavně přes síť :)
(M. Vnouček,
F. Vlček)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
26.11.2021 |
17:30 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
23.11.2021 |
19:00 |
1. |
B-Team
(T. Pop,
K. Soukup)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
|
21.11.2021 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
14.11.2021 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
26.10.2021 |
18:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
20.10.2021 |
19:30 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Braník |
2:1 |
Komentáře
|
10.10.2021 |
18:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
07.10.2021 |
18:00 |
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
23.09.2021 |
20:00 |
1. |
EL’75
(E. Raczynska,
L. Czepiel)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
19.09.2021 |
11:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
16.09.2021 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
08.09.2021 |
17:00 |
1. |
První dvojchyba
(D. Činátl,
R. Činátl)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
07.09.2021 |
17:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
11.08.2021 |
18:00 |
1. |
Tomíci z Vršovic
(T. Hlavička,
T. Bohata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
10.08.2021 |
18:30 |
1. |
Muravyev/Ponomarenko
(A. Ponomarenko,
I. Muravyev)
|
Tenis Ládví |
2:0 |
Komentáře
|
09.08.2021 |
05:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
06.08.2021 |
17:30 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
1:2 |
|
27.07.2021 |
21:00 |
1. |
Lasičky
(P. Šimánek,
L. Fojtíková)
|
|
0:2 |
|
21.07.2021 |
18:00 |
1. |
První dvojchyba
(D. Činátl,
R. Činátl)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
15.07.2021 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
13.07.2021 |
21:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
28.06.2021 |
18:00 |
1. |
Znovuzrození
(J. Klášterka,
G. Pasquier)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
27.06.2021 |
14:00 |
1. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
24.06.2021 |
18:30 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
10.06.2021 |
17:00 |
1. |
První dvojchyba
(D. Činátl,
R. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
26.05.2021 |
18:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
16.05.2021 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
09.05.2021 |
17:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
06.05.2021 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
27.09.2020 |
19:45 |
2. |
Kujonis
(T. Trčka,
Š. Miksa)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
27.09.2020 |
19:44 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
14.09.2020 |
17:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
10.09.2020 |
17:00 |
2. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
03.09.2020 |
17:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
|
0:2 |
|
02.09.2020 |
18:00 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
13.08.2020 |
18:00 |
1. |
Šestky
(P. Heider,
M. Pavelek)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
12.08.2020 |
18:00 |
1. |
Run & Fun
(J. Princ,
M. Pešek)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
11.08.2020 |
10:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
04.08.2020 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
29.07.2020 |
18:00 |
1. |
Run & Fun
(J. Princ,
M. Pešek)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
27.07.2020 |
17:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
16.07.2020 |
18:00 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
30.06.2020 |
18:00 |
2. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
29.06.2020 |
18:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
26.06.2020 |
17:00 |
2. |
P&R dream team
(R. Plašil,
P. Hajkova)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
24.06.2020 |
18:00 |
2. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
10.06.2020 |
18:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
06.06.2020 |
19:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
01.06.2020 |
17:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
26.05.2020 |
18:00 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
15.05.2020 |
16:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
10.05.2020 |
10:00 |
1. |
Rog & Raf
(J. Novák,
J. Mysliveček)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
07.05.2020 |
18:00 |
1. |
Žhavé výstřely
(A. Tomčal,
L. Vaštík)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
25.04.2020 |
18:00 |
1. |
Dřeváci
(O. Svatoš,
H. Záhlava)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
19.04.2020 |
17:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
05.02.2020 |
00:24 |
3. |
Sandra
(S. Čerňanská,
O. Sýkora)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
04.02.2020 |
16:48 |
3. |
Těchryby
(J. Hofštetr,
A. Bízková)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
19.01.2020 |
16:00 |
1. |
Reggaeboys
(L. Merhaut,
M. Lang)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Komentáře
|
18.01.2020 |
16:00 |
1. |
DD&KK
(D. Dohnalová,
K. Karel)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
16.01.2020 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
09.01.2020 |
18:00 |
1. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
30.12.2019 |
16:00 |
1. |
Reggaeboys
(L. Merhaut,
M. Lang)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
19.12.2019 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
09.12.2019 |
17:00 |
1. |
SPM
(J. Holub,
P. Novotný)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
05.12.2019 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
17.11.2019 |
15:00 |
1. |
Medlin team
(P. Medlin,
P. Medlín)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
14.11.2019 |
19:00 |
1. |
Reggaeboys
(L. Merhaut,
M. Lang)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
08.11.2019 |
16:30 |
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
04.11.2019 |
18:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
03.11.2019 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
20.10.2019 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
13.10.2019 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
13.10.2019 |
15:00 |
1. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
07.10.2019 |
19:00 |
1. |
Reggaeboys
(L. Merhaut,
M. Lang)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
26.09.2019 |
18:00 |
2. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
23.09.2019 |
19:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
19.09.2019 |
17:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
29.08.2019 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
28.08.2019 |
18:00 |
1. |
Matla a Zmetek
(T. Horká,
P. Šedivý)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
07.08.2019 |
17:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
06.08.2019 |
18:00 |
1. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
16.07.2019 |
19:30 |
2. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
15.07.2019 |
18:00 |
2. |
Sankoud 92
(S. Rakoušová,
T. Bruder)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
10.07.2019 |
21:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
26.06.2019 |
18:00 |
1. |
Jan a Karel
(K. Kraml,
J. Martinic)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
18.06.2019 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
14.06.2019 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
11.06.2019 |
19:00 |
1. |
A-Team
(T. Pop,
A. Linhartová)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
21.05.2019 |
18:00 |
2. |
Kujonis
(T. Trčka,
Š. Miksa)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
14.05.2019 |
20:00 |
2. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
13.05.2019 |
17:00 |
2. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
09.05.2019 |
18:00 |
2. |
Matla a Zmetek
(T. Horká,
P. Šedivý)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
14.04.2019 |
10:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
12.04.2019 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
11.04.2019 |
20:00 |
1. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
07.04.2019 |
19:00 |
1. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
21.03.2019 |
20:00 |
1. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
Sportcentrum Uhříněves |
2:0 |
Komentáře
|
19.03.2019 |
20:00 |
1. |
Prudiči
(M. Treplová,
R. Brokl)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
17.03.2019 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
15.03.2019 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
15.02.2019 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
13.02.2019 |
18:00 |
1. |
Teoretici
(J. Novák,
E. Myslivečková)
|
LTC Modřany 2005 |
2:0 |
Komentáře
|
10.02.2019 |
17:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
23.01.2019 |
13:49 |
1. |
Dream Team
(P. Šimánek,
Z. Šimánková)
|
|
2:S |
Komentáře
|
19.01.2019 |
09:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Braník |
0:2 |
Komentáře
|
16.01.2019 |
17:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
16.12.2018 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
07.12.2018 |
20:00 |
1. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
Hamr Braník |
2:1 |
Komentáře
|
06.12.2018 |
18:00 |
1. |
Dream Team
(P. Šimánek,
Z. Šimánková)
|
LTC Modřany 2005 |
0:2 |
Komentáře
|
04.12.2018 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
28.11.2018 |
18:00 |
1. |
DS
(K. Štěch,
V. Kautský)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
25.11.2018 |
10:00 |
1. |
Dream Team
(P. Šimánek,
Z. Šimánková)
|
LTC Modřany 2005 |
2:1 |
Komentáře
|
10.11.2018 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
06.11.2018 |
19:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
21.10.2018 |
10:30 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
19.10.2018 |
19:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
14.10.2018 |
16:00 |
1. |
Agentky
(N. Novotna,
E. Řezníčková)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
07.10.2018 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
1:2 |
Komentáře
|
25.09.2018 |
22:43 |
1. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:S |
Komentáře
|
25.09.2018 |
17:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
17.09.2018 |
20:01 |
1. |
Marek a Lenka
(L. Jeřábková,
M. Bezak)
|
|
2:S |
Komentáře
|
14.09.2018 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
25.07.2018 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
18.07.2018 |
19:00 |
1. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
17.07.2018 |
18:00 |
1. |
Nedbálci
(D. Nedbal,
T. Nedbal)
|
|
1:2 |
Komentáře
|
12.07.2018 |
16:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
27.06.2018 |
18:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
18.06.2018 |
18:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
14.06.2018 |
18:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
27.05.2018 |
09:00 |
2. |
Tenisovy team
(J. Štiller,
T. Kobešová)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
22.05.2018 |
18:00 |
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
15.05.2018 |
19:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
10.05.2018 |
18:30 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
24.04.2018 |
19:00 |
2. |
R2-D2
(R. David,
R. David)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
22.04.2018 |
18:00 |
2. |
Petr a Pavla
(P. Čermák,
P. Hovorková)
|
|
2:S |
Komentáře
|
07.04.2018 |
18:00 |
2. |
Ventyl a Skilma
(M. Spálenský,
T. Dospěl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
20:00 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
04.03.2018 |
17:00 |
2. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
25.02.2018 |
09:00 |
2. |
Petr a Pavla
(P. Čermák,
P. Hovorková)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
20.02.2018 |
20:00 |
2. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
04.02.2018 |
12:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Záběhlice |
2:1 |
Komentáře
|
04.02.2018 |
10:00 |
2. |
JardaJana
(J. Steckovičová,
J. Zdvihal)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
18.01.2018 |
20:00 |
2. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
|
2:S |
Komentáře
|
18.01.2018 |
18:00 |
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:1 |
Komentáře
|
11.01.2018 |
17:00 |
2. |
RS
(T. Ristovský,
O. Šíma)
|
Sportcentrum Radonice |
0:2 |
Komentáře
|
10.01.2018 |
20:00 |
2. |
HD ready
(D. Němec,
J. Dittrich)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
06.01.2018 |
10:00 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
|
2:0 |
Komentáře
|
10.12.2017 |
20:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
09.12.2017 |
18:00 |
1. |
2Hrošíci
(R. Kabát,
P. Čepek)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
03.12.2017 |
19:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
03.12.2017 |
09:00 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
|
0:2 |
Komentáře
|
24.11.2017 |
19:30 |
2. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
|
11.11.2017 |
17:30 |
2. |
Rosomáci
(M. Lomoz,
Z. Makovský)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
11.11.2017 |
10:30 |
2. |
LuKa
(K. Svatoňová,
L. Hrdý)
|
Hamr Braník |
2:0 |
Komentáře
|
04.11.2017 |
10:00 |
2. |
Alfici
(Z. Lefflerová,
T. Macek)
|
Hamr Záběhlice |
2:0 |
Komentáře
|
28.10.2017 |
18:00 |
1. |
Ďáblice
(K. Soukup,
B. Čermochová)
|
Tenis Ládví |
1:2 |
Komentáře
|
27.10.2017 |
19:00 |
1. |
Bugifit
(m. hanák,
S. Hanáková)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
12.10.2017 |
19:00 |
1. |
Říčany 3D
(M. Polatová,
L. Polata)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
06.10.2017 |
18:30 |
1. |
Pat a Bobek
(R. Činátl,
D. Činátl)
|
Hamr Záběhlice |
0:2 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Abeceda
(B. Procházková,
M. Obluková)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
|
|
3. |
K2 team
(J. Kosková,
J. Kosková)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
|
|
3. |
Žhavé výstřely
(A. Tomčal,
L. Vaštík)
|
|
S:2 |
Komentáře
|
|
|
2. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
Komentáře
|
|
|
1. |
Kladenský výběr
(P. Kolář,
M. Puchel)
|
|
2:S |
Komentáře
|