Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.09.2020 |
22:58 |
6. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.09.2020 |
21:00 |
6. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.09.2020 |
20:00 |
6. |
G & T
(V. Collard,
U. 41489)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.09.2020 |
18:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
03.09.2020 |
20:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
02.09.2020 |
20:30 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.08.2020 |
18:00 |
5. |
Ber to
(J. Červenka,
M. Ondřej)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
14.08.2020 |
19:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
28.07.2020 |
16:55 |
4. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.07.2020 |
16:55 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.07.2020 |
16:54 |
4. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
28.07.2020 |
16:54 |
4. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
04.07.2020 |
18:48 |
5. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.06.2020 |
20:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
30.06.2020 |
19:00 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
L. Lindovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.06.2020 |
20:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
03.06.2020 |
19:00 |
7. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
27.05.2020 |
19:30 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
26.05.2020 |
20:00 |
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
7. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
S:S |
|
20.05.2020 |
12:42 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
03.03.2020 |
21:00 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.02.2020 |
18:00 |
7. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.02.2020 |
21:00 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
11.02.2020 |
20:00 |
7. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.01.2020 |
20:30 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.01.2020 |
20:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.01.2020 |
21:00 |
8. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
07.01.2020 |
20:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
|
30.12.2019 |
14:32 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
24.12.2019 |
02:02 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.12.2019 |
07:37 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.11.2019 |
20:30 |
6. |
KPP
(J. Kubný,
J. Skála)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.11.2019 |
20:00 |
6. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.11.2019 |
19:00 |
6. |
Multipla
(F. Skřivánek,
J. Čaputa)
|
|
3:2 |
|
14.11.2019 |
20:00 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.10.2019 |
20:00 |
7. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
10.10.2019 |
19:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.10.2019 |
19:30 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.09.2019 |
20:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.09.2019 |
19:00 |
5. |
Plantážníci
(M. Dvořák,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
19.09.2019 |
20:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.09.2019 |
18:00 |
5. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
27.08.2019 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
26.08.2019 |
19:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
21.08.2019 |
19:00 |
6. |
Pardálové
(J. Červenka,
Z. Loula)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
02.08.2019 |
09:57 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
01.08.2019 |
00:10 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:0 |
|
29.07.2019 |
20:00 |
6. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.07.2019 |
20:30 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
15.07.2019 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
30.06.2019 |
14:54 |
5. |
Klauni
(J. C,
M. Havel)
|
|
S:S |
Komentáře
|
26.06.2019 |
19:00 |
5. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
24.06.2019 |
19:30 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.06.2019 |
18:30 |
5. |
PajDa
(D. Honková,
P. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
30.05.2019 |
20:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.05.2019 |
15:25 |
5. |
Niko2
(D. Štěpánek,
J. Kalhous)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.05.2019 |
19:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
21.05.2019 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
01.05.2019 |
18:02 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.04.2019 |
20:30 |
6. |
Rázní a smělí
(D. Roreitnerová,
J. Hančl)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
23.04.2019 |
19:00 |
6. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
12.04.2019 |
20:30 |
6. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
26.03.2019 |
20:30 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
22.03.2019 |
19:30 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.03.2019 |
18:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
20.03.2019 |
19:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
03.03.2019 |
10:00 |
5. |
Dámy nedámi
(D. Kurfiřtová,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
26.02.2019 |
19:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
20.02.2019 |
20:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
20.02.2019 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.01.2019 |
19:00 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
29.01.2019 |
19:30 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
21.01.2019 |
19:00 |
6. |
(Hol)čičí tým
(D. Honková,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
08.01.2019 |
19:00 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.12.2018 |
19:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
19.12.2018 |
20:00 |
7. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.12.2018 |
19:00 |
7. |
2LP
(L. Švec,
J. Melen)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.12.2018 |
11:10 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.11.2018 |
18:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
27.11.2018 |
19:30 |
5. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.11.2018 |
19:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
13.11.2018 |
20:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
31.10.2018 |
20:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
25.10.2018 |
19:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
18.10.2018 |
20:30 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
17.10.2018 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
24.09.2018 |
08:24 |
5. |
Timon a Pumba
(D. Nahodil,
T. Obadal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.09.2018 |
19:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
12.09.2018 |
18:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
11.09.2018 |
19:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.08.2018 |
19:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
5. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:S |
|
22.08.2018 |
18:00 |
5. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.08.2018 |
18:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
01.08.2018 |
18:00 |
6. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.07.2018 |
18:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
11.07.2018 |
19:00 |
6. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
10.07.2018 |
17:00 |
6. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
28.06.2018 |
18:00 |
5. |
TrapCatch
(J. Starý,
P. Paulis)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
26.06.2018 |
20:30 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
21.06.2018 |
20:00 |
5. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
19.06.2018 |
18:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Děkanka |
2:3 |
Komentáře
|
24.05.2018 |
18:00 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
23.05.2018 |
20:30 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
17.05.2018 |
19:00 |
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
29.04.2018 |
20:00 |
5. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
29.04.2018 |
19:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
26.04.2018 |
20:00 |
5. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.04.2018 |
20:30 |
5. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
10.04.2018 |
18:30 |
5. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
22.03.2018 |
19:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
18.03.2018 |
17:30 |
6. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
15.03.2018 |
18:00 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
27.02.2018 |
20:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
26.02.2018 |
18:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
15.02.2018 |
19:30 |
5. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
13.02.2018 |
19:30 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
0:3 |
|
26.01.2018 |
18:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
16.01.2018 |
19:00 |
5. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
04.01.2018 |
20:00 |
5. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.12.2017 |
19:00 |
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
15.12.2017 |
19:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
14.12.2017 |
20:00 |
5. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
12.12.2017 |
20:00 |
5. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
12.12.2017 |
18:30 |
5. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
28.11.2017 |
19:00 |
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.11.2017 |
19:30 |
4. |
Sportmarťáci
(V. Valenta,
P. Fabianová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
31.10.2017 |
20:00 |
5. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
|
3:1 |
|
19.10.2017 |
20:00 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.10.2017 |
19:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
26.09.2017 |
20:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
18.09.2017 |
19:00 |
5. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
15.09.2017 |
19:00 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
07.09.2017 |
21:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
25.08.2017 |
21:30 |
6. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.08.2017 |
20:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
15.08.2017 |
20:00 |
6. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
07.08.2017 |
20:00 |
6. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
28.07.2017 |
19:30 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
28.07.2017 |
18:30 |
5. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
18.07.2017 |
18:00 |
5. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
14.07.2017 |
18:00 |
5. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
18.06.2017 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
15.06.2017 |
20:00 |
5. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
13.06.2017 |
19:30 |
5. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
30.05.2017 |
19:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.05.2017 |
19:00 |
6. |
Sršni Písek
(A. Lejčar,
D. Nahodil)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.05.2017 |
15:00 |
6. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
25.05.2017 |
20:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
08.05.2017 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
29.04.2017 |
17:00 |
5. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
23.04.2017 |
11:30 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.04.2017 |
19:30 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.04.2017 |
20:30 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
08.04.2017 |
19:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
30.03.2017 |
19:00 |
6. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
28.03.2017 |
20:30 |
6. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
12.03.2017 |
10:00 |
6. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
10.03.2017 |
20:00 |
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
21.02.2017 |
20:30 |
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
14.02.2017 |
20:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
12.02.2017 |
17:30 |
7. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
12.02.2017 |
17:00 |
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
20.01.2017 |
20:00 |
6. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
05.01.2017 |
19:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
29.12.2016 |
18:00 |
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
22.12.2016 |
18:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
16.12.2016 |
18:00 |
7. |
SmraďochTeam
(J. Hřídel,
V. Klingerová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
06.12.2016 |
20:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
25.11.2016 |
20:00 |
6. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.11.2016 |
21:00 |
6. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.11.2016 |
20:00 |
6. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
17.11.2016 |
19:30 |
6. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.10.2016 |
21:00 |
6. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
25.10.2016 |
19:30 |
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
13.10.2016 |
20:00 |
6. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
12.10.2016 |
20:00 |
6. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Wazungu
(J. Kabelka,
A. Rybářová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Dezertéři
(P. Janíček,
K. Hrtánová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
5. |
Two Towers
(Z. Schlibener,
L. Hoch)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Marná snaha
(P. Netolický,
A. Koubková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
S:3 |
|
|
|
6. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
LaTé
(T. Vrbkova,
L. Saeeda)
|
|
3:S |
Komentáře
|