Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
07.10.2013 |
08:34 |
4. |
Strážci vesmíru
(D. Plachý,
G. Vránová)
|
|
3:1 |
|
06.10.2013 |
21:00 |
4. |
švitoří
(A. Gajdoš,
Z. Vaníčková)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
03.10.2013 |
20:00 |
4. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
19.09.2013 |
19:00 |
4. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
28.08.2013 |
10:00 |
5. |
TROLOLO
(E. Kubešová,
M. M)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
Komentáře
|
28.08.2013 |
10:00 |
5. |
NemejemSeASmrdíme
(O. Mašek,
K. Mallátová)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
|
28.08.2013 |
10:00 |
5. |
Pantáta
(M. Chlebíková,
J. Frnoch)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
Komentáře
|
11.08.2013 |
20:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
31.07.2013 |
20:00 |
7. |
Pokusníci
(D. Zelenková,
V. Janovský)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
31.07.2013 |
20:00 |
7. |
Bujdžákovci
(V. Žák,
D. Bujdová)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
Komentáře
|
30.07.2013 |
21:30 |
7. |
Žabáci
(M. Kovalovský,
Ľ. Svinčiaková)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
18.07.2013 |
20:00 |
7. |
zlobři
(L. Hrubý,
P. Hrubá)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
30.06.2013 |
19:30 |
6. |
(no) victory
(V. Zeisel,
E. Doležalová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
24.06.2013 |
10:00 |
6. |
VolejVole!
(A. Jurík,
K. Kunešová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
24.06.2013 |
10:00 |
6. |
Beach Prales
(J. Procházka,
R. Ondráček)
|
Beachklub Pankrác |
S:3 |
Komentáře
|
20.06.2013 |
14:00 |
6. |
Ememáci
(M. Kalfař,
M. Špásová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
Komentáře
|
01.06.2013 |
00:26 |
7. |
Vendandy team
(V. Pechman,
A. Pivcová)
|
|
3:S |
|
01.06.2013 |
00:25 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
|
3:S |
|
06.05.2013 |
20:00 |
7. |
Nerdíci
(M. Bůnová,
J. Endršt)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
Komentáře
|
21.03.2013 |
20:30 |
7. |
Rychlý brusle
(P. Kordová,
J. Jabor)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
Komentáře
|
21.03.2013 |
17:00 |
7. |
MaMuT
(L. Müllerová,
L. Martinický)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
16.03.2013 |
10:00 |
7. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
26.02.2013 |
13:00 |
6. |
Dream team
(I. Mejdrová,
J. Vyšinková)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.02.2013 |
10:00 |
6. |
N2
(K. Hermannová,
P. Kovačík)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
15.02.2013 |
09:00 |
6. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
14.02.2013 |
09:00 |
6. |
Šábovi
(L. Šabatková,
J. Šabatka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.02.2013 |
13:14 |
6. |
Poker face
(K. Marková,
M. Matoušek)
|
|
S:S |
|
01.02.2013 |
13:14 |
6. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
|
S:S |
|
31.01.2013 |
21:00 |
6. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
29.01.2013 |
21:00 |
6. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Komentáře
|
14.01.2013 |
21:00 |
6. |
Jekyll & Hyde
(K. Přádová,
h. kmet)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
22.12.2012 |
13:00 |
7. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
12.12.2012 |
21:30 |
7. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
10.12.2012 |
20:00 |
7. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
Komentáře
|
25.11.2012 |
13:00 |
6. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.11.2012 |
15:00 |
6. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
07.11.2012 |
21:00 |
6. |
Romantici
(J. Bušta,
L. Matoušková)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
Komentáře
|
05.11.2012 |
22:00 |
6. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
29.10.2012 |
21:00 |
7. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
28.10.2012 |
15:00 |
7. |
Ro(š)ťáci
(J. Rot,
T. Novosádová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
26.10.2012 |
17:00 |
7. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
17.10.2012 |
21:00 |
7. |
Vyschlý mozky
(O. Lukášková,
V. Zeisel)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
Komentáře
|
01.10.2012 |
22:00 |
5. |
Koloušci
(E. Fryšarová,
K. Šobra)
|
Beachklub Pankrác |
3:S |
|
30.09.2012 |
20:00 |
5. |
Perly Slovácka
(V. Beran,
P. Benešová)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
Komentáře
|
13.09.2012 |
18:00 |
5. |
Hongping team
(P. Andrle,
H. Cai)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
06.09.2012 |
17:00 |
5. |
Buď nám daj nebo ne
(A. Jura,
K. Turoňová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
Komentáře
|
28.08.2012 |
17:00 |
4. |
Tydýti
(L. Maček,
V. Kolínková)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
23.08.2012 |
17:30 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
17.08.2012 |
10:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
15.08.2012 |
18:00 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
|
2:3 |
|
14.08.2012 |
10:00 |
4. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
30.07.2012 |
20:00 |
5. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
|
3:0 |
|
24.07.2012 |
19:30 |
5. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
Hamr Záběhlice |
0:3 |
Komentáře
|
23.07.2012 |
21:00 |
5. |
Písečná bouře
(J. Drda,
D. Palivcová)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
14.07.2012 |
10:00 |
5. |
Plácálisti
(E. Caklova,
J. Pospíšil)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
10.07.2012 |
17:00 |
5. |
Plovki
(D. Palivcová,
J. Pastucha)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
25.06.2012 |
19:30 |
4. |
Lepší
(M. Šorejs,
D. Müllerová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
19.06.2012 |
20:00 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
|
1:3 |
Komentáře
|
19.06.2012 |
16:00 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
Komentáře
|
14.06.2012 |
16:00 |
4. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
Komentáře
|
03.06.2012 |
16:00 |
6. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Komentáře
|
25.05.2012 |
14:00 |
6. |
Players on the waves
(K. Jandurová,
J. Kosina)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
18.05.2012 |
16:00 |
6. |
Smashing team
(M. Kalfař,
P. Mokrošová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
15.05.2012 |
16:00 |
6. |
Kiwi
(P. Řezníčková,
J. C)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Hop nebo Trop
(J. Herčík,
E. Snížková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Dixi
(P. Hoderová,
J. Janková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Šrotovač
(D. Hrianka,
K. Falcmanová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Sisi
(A. Marcinik,
J. Veselá)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Voltíci
(A. Jiruchová,
J. Jirucha)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
JAKO LVI
(J. Jírovec,
R. Ilčenková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Šmelky
(M. Kaltounková,
V. Ryba)
|
|
3:S |
|