Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
25.03.2022 |
08:47 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.03.2022 |
08:46 |
6. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.03.2022 |
08:46 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.03.2022 |
08:46 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Comments
|
24.03.2022 |
13:12 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
|
S:3 |
Comments
|
01.11.2021 |
00:10 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
|
S:S |
|
29.10.2021 |
19:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.10.2021 |
20:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
22.10.2021 |
19:00 |
4. |
Dohnalovi
(R. Dohnalová,
M. Dohnal)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.10.2021 |
00:10 |
4. |
LeitBor
(B. Palaščak,
T. Leitner)
|
|
S:3 |
|
22.09.2021 |
20:00 |
4. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.09.2021 |
19:30 |
4. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
12.09.2021 |
18:00 |
4. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
01.09.2021 |
00:10 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:S |
|
01.09.2021 |
00:10 |
4. |
Dělej Běhej
(J. Provazník,
L. Krejčí)
|
|
3:S |
|
19.08.2021 |
18:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.08.2021 |
19:00 |
4. |
Studená sprcha
(F. Kareta,
V. Šika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
|
31.07.2021 |
14:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
31.07.2021 |
13:30 |
6. |
Berušky :)
(Z. Kubíková,
D. L)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
25.07.2021 |
19:00 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.07.2021 |
19:00 |
6. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
01.07.2021 |
00:10 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
|
29.06.2021 |
21:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
22.06.2021 |
20:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
20.06.2021 |
20:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
05.10.2020 |
00:10 |
5. |
Medunakorinek
(M. Kořínek,
M. meduna)
|
|
3:S |
|
25.09.2020 |
19:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.09.2020 |
20:00 |
5. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.09.2020 |
19:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Comments
|
06.09.2020 |
20:42 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Comments
|
25.08.2020 |
20:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.08.2020 |
22:59 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Comments
|
20.08.2020 |
20:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
10.08.2020 |
00:10 |
7. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
|
3:S |
|
05.08.2020 |
20:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
04.08.2020 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
16.07.2020 |
19:30 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.07.2020 |
00:10 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
|
3:S |
|
10.07.2020 |
18:00 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.06.2020 |
21:00 |
8. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
19.06.2020 |
18:30 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.06.2020 |
23:52 |
9. |
Evil League of Evil
(M. Moucha,
J. Zeman)
|
|
S:S |
Comments
|
12.06.2020 |
22:34 |
9. |
Slovenske strely
(M. Moravcikova,
B. Chudikova)
|
|
3:S |
Comments
|
09.06.2020 |
19:30 |
9. |
HP Praha
(H. Kratochvílová,
P. Kratochvíl)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
02.06.2020 |
21:00 |
9. |
Rychlá rota
(J. Kuličková,
H. Pilát)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
21.05.2020 |
00:10 |
8. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
|
S:S |
|
20.05.2020 |
20:00 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
15.05.2020 |
18:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
12.05.2020 |
19:00 |
8. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
03.03.2020 |
20:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.03.2020 |
19:00 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
25.02.2020 |
18:00 |
8. |
MA&KA
(M. Knotková,
K. Štullerová)
|
|
3:0 |
|
09.02.2020 |
18:00 |
8. |
Dezertéři
(P. Janíček,
K. Hrtánová)
|
|
0:3 |
|
03.02.2020 |
00:10 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
|
3:S |
|
27.01.2020 |
20:30 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
21.01.2020 |
20:00 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
09.01.2020 |
19:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
02.01.2020 |
00:10 |
7. |
VŠEholky
(P. Raszyková,
A. Koutná)
|
|
S:3 |
|
17.12.2019 |
18:21 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
|
3:S |
Comments
|
13.12.2019 |
18:00 |
7. |
Past
(M. Vřešťál,
M. Soukup)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
10.12.2019 |
20:30 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
19.11.2019 |
22:15 |
8. |
YDDH
(D. Hama,
I. Dvoranova)
|
|
3:S |
Comments
|
15.11.2019 |
17:00 |
8. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.11.2019 |
18:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
08.11.2019 |
20:00 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
28.10.2019 |
14:05 |
8. |
Černobyl
(L. Vicherek,
Š. Vadják)
|
|
S:3 |
Comments
|
25.10.2019 |
18:00 |
8. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
22.10.2019 |
19:30 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.10.2019 |
11:40 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Comments
|
30.09.2019 |
20:30 |
6. |
Mission Impossible 4ever
(M. Petrbok,
I. Radová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
27.09.2019 |
18:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
17.09.2019 |
19:30 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
13.09.2019 |
19:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.08.2019 |
18:00 |
7. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
11.08.2019 |
17:00 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
10.08.2019 |
18:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
30.07.2019 |
19:08 |
8. |
Lukas a Lukas
(L. Trávníček,
L. Pěč)
|
|
3:S |
Comments
|
27.07.2019 |
10:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
23.07.2019 |
19:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
15.07.2019 |
19:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
28.06.2019 |
20:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
28.06.2019 |
19:00 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
26.06.2019 |
12:28 |
8. |
Bazar
(S. Bruder,
V. Roučková)
|
|
3:S |
Comments
|
07.06.2019 |
19:30 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
31.05.2019 |
19:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
28.05.2019 |
20:30 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
23.05.2019 |
19:30 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
09.05.2019 |
20:30 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
01.05.2019 |
15:50 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
|
3:S |
Comments
|
26.04.2019 |
19:00 |
8. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
0:3 |
|
23.04.2019 |
20:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Comments
|
16.04.2019 |
18:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.04.2019 |
10:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
31.03.2019 |
20:51 |
8. |
Disco Science
(P. Volf,
J. Zuczková)
|
|
3:S |
Comments
|
29.03.2019 |
18:00 |
8. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
22.03.2019 |
20:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
15.03.2019 |
19:00 |
8. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
27.02.2019 |
20:30 |
9. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
22.02.2019 |
18:00 |
9. |
Úči v akci
(S. Bílková,
V. Tomšíková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.02.2019 |
19:30 |
9. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
08.02.2019 |
18:00 |
9. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
02.02.2019 |
09:00 |
9. |
Lamy
(P. Oliveriusová,
F. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
30.01.2019 |
17:25 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
S:3 |
Comments
|
29.01.2019 |
19:00 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
27.01.2019 |
13:45 |
9. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
|
3:S |
Comments
|
26.12.2018 |
21:43 |
8. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
|
S:3 |
Comments
|
26.12.2018 |
15:19 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
S:3 |
Comments
|
16.12.2018 |
20:20 |
8. |
Neonky
(E. Rosenbergová,
V. Růžičková)
|
|
3:S |
Comments
|
11.12.2018 |
19:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
23.11.2018 |
18:30 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.11.2018 |
20:00 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
16.11.2018 |
21:00 |
8. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
07.11.2018 |
20:30 |
8. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
30.10.2018 |
21:35 |
9. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
|
3:S |
Comments
|
30.10.2018 |
21:33 |
9. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
|
3:S |
Comments
|
30.10.2018 |
20:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
17.10.2018 |
19:30 |
9. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Sport Troja |
2:3 |
|
|
|
7. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
3:S |
Comments
|