Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
22.06.2024 |
19:00 |
4. |
Seklepal
(T. Klepal,
I. Senaj)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
20.06.2024 |
20:30 |
4. |
Desi Boys
(M. Kulkarni,
V. Luthra)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
14.06.2024 |
16:30 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
12.06.2024 |
18:30 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
26.05.2024 |
09:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
25.05.2024 |
16:00 |
3. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
16.05.2024 |
20:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
13.05.2024 |
19:30 |
3. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
30.04.2024 |
18:00 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.04.2024 |
21:00 |
2. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
16.04.2024 |
18:00 |
2. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
04.04.2024 |
20:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
30.03.2024 |
16:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.03.2024 |
11:00 |
2. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
20.03.2024 |
20:00 |
2. |
Tenisaci
(J. Mazur,
J. Kunc)
|
SportCentrum JEREMI |
2:3 |
|
07.03.2024 |
01:01 |
2. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.02.2024 |
07:00 |
3. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
21.02.2024 |
18:00 |
3. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.02.2024 |
18:00 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
03.02.2024 |
16:30 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.01.2024 |
10:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
14.01.2024 |
18:00 |
4. |
Ajeťáci 2.0
(F. Herink,
Š. Mikulcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
10.01.2024 |
18:00 |
4. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.01.2024 |
16:00 |
4. |
No to nevim
(D. Menclová,
B. Čermochová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
26.11.2023 |
19:40 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
19.11.2023 |
20:00 |
2. |
KLON
(O. Němeček,
L. Kučerová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
12.11.2023 |
18:00 |
2. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
02.11.2023 |
19:00 |
2. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
01.11.2023 |
00:10 |
2. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
|
S:S |
|
21.10.2023 |
21:00 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
14.10.2023 |
18:00 |
2. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
04.10.2023 |
18:30 |
2. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
30.09.2023 |
16:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
29.09.2023 |
10:33 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
20.09.2023 |
20:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
20.09.2023 |
11:44 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
3:S |
Komentáře
|
19.07.2023 |
20:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
16.07.2023 |
16:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
12.07.2023 |
20:30 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
12.07.2023 |
11:35 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.06.2023 |
20:00 |
5. |
Černí fleci
(N. Vypior,
V. Flek)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
25.06.2023 |
06:00 |
5. |
Dřeváci
(J. Šimandl,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
17.06.2023 |
11:00 |
5. |
Prosecco team
(J. Berger,
K. Bergerová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
10.06.2023 |
20:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
20.04.2023 |
21:08 |
4. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
20.04.2023 |
19:00 |
4. |
Z(v)onky
(K. Maťková,
J. Snovický)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
19.04.2023 |
20:30 |
4. |
RRR
(N. Cablé,
G. Menon)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
06.04.2023 |
17:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
23.03.2023 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
18.03.2023 |
18:00 |
3. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
07.03.2023 |
18:00 |
3. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
04.03.2023 |
18:00 |
3. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.02.2023 |
16:30 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.02.2023 |
17:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
19.02.2023 |
20:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
09.02.2023 |
20:00 |
4. |
Medáci
(P. Kozák,
J. Medková)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
22.01.2023 |
17:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.01.2023 |
21:00 |
4. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
11.01.2023 |
19:30 |
4. |
MIlenka
(L. Solarová,
M. Solar)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
08.01.2023 |
11:00 |
4. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
02.01.2023 |
00:10 |
4. |
Darebáci
(J. Adam,
P. FÁBERA)
|
|
S:S |
|
14.12.2022 |
18:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
09.12.2022 |
21:00 |
4. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
04.12.2022 |
17:00 |
4. |
PetEr
(E. Annusova,
P. Jelínek)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
25.11.2022 |
20:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
20.11.2022 |
18:00 |
4. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
16.11.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
03.11.2022 |
20:00 |
4. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
31.10.2022 |
19:30 |
3. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.10.2022 |
18:30 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
18.10.2022 |
19:39 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
05.10.2022 |
19:00 |
3. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
26.09.2022 |
21:00 |
3. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
17.09.2022 |
21:00 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
08.09.2022 |
19:30 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
08.09.2022 |
05:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
27.08.2022 |
19:30 |
2. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
24.08.2022 |
19:00 |
2. |
Česká soda
(J. Stejskal,
T. Klepal)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
15.08.2022 |
20:30 |
2. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.08.2022 |
19:00 |
2. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
27.07.2022 |
19:00 |
3. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
23.07.2022 |
16:30 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.07.2022 |
18:30 |
3. |
H-TEAM
(D. Honková,
F. Herink)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.07.2022 |
01:01 |
3. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
30.06.2022 |
18:30 |
3. |
Holčičárna
(J. Ždichyncová,
Z. Rudišová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
15.06.2022 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
05.06.2022 |
21:00 |
3. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
SportCentrum JEREMI |
3:2 |
|
05.06.2022 |
19:00 |
3. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
19.05.2022 |
10:33 |
4. |
Fast & Furious
(A. Koutná,
L. Dolanský)
|
|
3:S |
Komentáře
|
08.05.2022 |
20:00 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
07.05.2022 |
19:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.05.2022 |
17:30 |
4. |
Suchá slina
(H. Vaňková,
M. Šmejkal)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.04.2022 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
11.04.2022 |
20:30 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
05.04.2022 |
17:30 |
3. |
Bratři v triku
(M. Vojtěchovský,
P. Vojtěchovský)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
03.04.2022 |
10:00 |
3. |
One and a half
(D. Jungblut,
L. Tan)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
28.03.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
22.03.2022 |
17:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
18.03.2022 |
19:00 |
4. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
10.03.2022 |
20:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
27.02.2022 |
16:00 |
5. |
Bazar
(S. Bruder,
M. Vránková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.02.2022 |
15:00 |
5. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.02.2022 |
20:30 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
08.02.2022 |
21:00 |
5. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
24.01.2022 |
20:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
13.01.2022 |
20:00 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
13.01.2022 |
19:00 |
4. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
08.01.2022 |
12:00 |
4. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.12.2021 |
03:00 |
5. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
20.12.2021 |
15:03 |
5. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.12.2021 |
16:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
05.12.2021 |
16:00 |
5. |
Kufulovci
(T. Lešták,
Z. Urbániová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
05.12.2021 |
14:00 |
5. |
Pindilové :-)
(K. Třešková,
O. Vomela)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
21.11.2021 |
21:00 |
4. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
21.11.2021 |
20:00 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.11.2021 |
19:30 |
4. |
Lucipedi
(P. Lukáš,
D. Cidlinová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
13.11.2021 |
15:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
22.10.2021 |
19:00 |
4. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
20.10.2021 |
18:00 |
4. |
RYZÍ TEAM
(P. Zita,
J. Rys)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.10.2021 |
20:30 |
4. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.10.2021 |
18:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
03.10.2021 |
18:00 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.09.2021 |
08:38 |
5. |
Juniorbazar
(S. Bruder,
K. Karlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.09.2021 |
19:30 |
5. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
06.09.2021 |
20:30 |
5. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|