Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
16.06.2020 |
00:10 |
3. |
Gin & Tonic
(D. Vašinková,
L. Procházka)
|
|
3:S |
|
11.06.2020 |
20:30 |
3. |
TWINKLES
(V. Vallušová,
J. Kominka)
|
Centrum Viktoria |
0:3 |
|
08.06.2020 |
19:00 |
3. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Badminton Líšeň |
0:3 |
|
31.05.2020 |
19:00 |
3. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sprint |
0:3 |
|
21.05.2020 |
00:15 |
1. |
Hrdzavý flašinet
(D. Donoval,
M. Barla)
|
|
S:S |
|
18.05.2020 |
08:27 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.05.2020 |
15:33 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.05.2020 |
09:09 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
26.01.2020 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
21.01.2020 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
1:3 |
|
12.01.2020 |
17:00 |
1. |
Švédske stoly
(O. Held,
R. Kuklica)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
05.01.2020 |
19:30 |
1. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
fit4all centrum |
3:1 |
|
02.01.2020 |
00:10 |
2. |
Horákulum
(M. Horák,
D. Horák)
|
|
3:S |
|
15.12.2019 |
19:30 |
2. |
Bob a Bobek
(O. Dlugoš,
J. Sabela)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
13.12.2019 |
18:00 |
2. |
Pohoda
(V. Šimíček,
J. Sedláčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:0 |
|
08.12.2019 |
19:30 |
2. |
JasnavyhraCZ
(M. Levíček,
J. Bárta)
|
fit4all centrum |
3:2 |
|
02.12.2019 |
00:10 |
1. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
|
S:S |
|
27.11.2019 |
21:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
18.11.2019 |
21:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
17.11.2019 |
20:00 |
1. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
30.10.2019 |
17:04 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
25.10.2019 |
17:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
09.10.2019 |
17:00 |
2. |
Milpa
(M. Vantuch,
P. Buličková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
03.10.2019 |
13:02 |
2. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.05.2019 |
19:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sprint |
0:3 |
|
15.05.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:2 |
|
14.05.2019 |
19:00 |
1. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
08.05.2019 |
20:00 |
1. |
MiPe19
(M. Hrazdíra,
P. Krul)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
01.05.2019 |
00:52 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.04.2019 |
17:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
15.04.2019 |
20:30 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
10.04.2019 |
17:00 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
27.03.2019 |
17:00 |
2. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
26.03.2019 |
17:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
20.03.2019 |
20:00 |
2. |
JA-TO
(T. Bartl,
J. Bartl)
|
Sprint |
3:1 |
|
13.03.2019 |
18:00 |
2. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
|
28.02.2019 |
11:34 |
1. |
Kabrňáci
(K. Krebsová,
B. Melichar)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
22.02.2019 |
19:00 |
1. |
ALPY
(T. Kaderka,
S. Hlaváčková)
|
Sprint |
0:3 |
|
21.02.2019 |
20:00 |
1. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
20.02.2019 |
20:00 |
1. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Club Classic |
0:3 |
|
27.01.2019 |
17:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
20.01.2019 |
23:13 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
|
3:S |
Komentáře
|
14.01.2019 |
19:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:0 |
|
13.01.2019 |
18:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
17.12.2018 |
17:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
10.12.2018 |
20:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
fit4all centrum |
1:3 |
|
09.12.2018 |
17:00 |
2. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sprint |
1:3 |
|
06.12.2018 |
17:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:2 |
|
19.11.2018 |
17:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
13.11.2018 |
17:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:1 |
|
11.11.2018 |
18:40 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Club Classic |
2:3 |
|
11.11.2018 |
18:00 |
2. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
1:3 |
|
30.10.2018 |
15:28 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.10.2018 |
17:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
16.10.2018 |
17:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
Sport Centrum IVANOVICE |
3:0 |
|
13.10.2018 |
17:00 |
2. |
Marťani
(D. Hlobilová,
P. Hlobil)
|
Sport Centrum Kuklenská |
0:3 |
|
29.05.2018 |
20:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
0:3 |
|
29.05.2018 |
19:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
2:3 |
Komentáře
|
16.05.2018 |
10:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
3:0 |
|
14.05.2018 |
20:00 |
2. |
Triumph
(P. Horák,
P. Šťastný)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
1:3 |
|
26.04.2018 |
20:00 |
3. |
MiMi
(M. Slatinský,
M. Krejčí)
|
Club Classic |
3:0 |
|
25.04.2018 |
10:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
14.04.2018 |
20:00 |
3. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
fit4all centrum |
3:0 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
|
S:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
|
S:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
Petroman
(R. Hrozek,
P. Kožoušek)
|
|
S:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
The Islanders
(P. Havelka,
L. Petrášková)
|
|
S:3 |
|
19.03.2018 |
13:00 |
2. |
Verbava
(J. Kománek,
J. Vodák)
|
|
S:3 |
|
20.02.2018 |
22:00 |
2. |
LoL
(L. Jakrlová,
L. Veselý)
|
Badminton Líšeň |
2:3 |
|
20.02.2018 |
20:00 |
2. |
Au
(B. Melichar,
D. Janečková)
|
fit4all centrum |
0:3 |
|
18.02.2018 |
21:00 |
2. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
14.02.2018 |
19:00 |
2. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
Badminton Jehnice |
1:3 |
|
25.01.2018 |
20:00 |
3. |
Lukáš & Lukáš
(L. Mauer,
L. Pacek)
|
Sprint |
3:0 |
|
12.01.2018 |
21:00 |
3. |
Gooners
(P. Matulka ml.,
V. Kubáň)
|
Club Classic |
2:3 |
|
12.01.2018 |
19:00 |
3. |
E.X.I.T.U.S
(D. Plachy,
L. Šátek)
|
Sprint |
3:2 |
|
10.01.2018 |
21:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
08.12.2017 |
16:00 |
3. |
ZEMRA
(M. Mrazek,
M. Sítař)
|
Sprint |
0:3 |
|
07.12.2017 |
19:00 |
3. |
Marvel
(M. Tihlaříková,
P. Tihlařík)
|
Sprint |
3:1 |
|
06.12.2017 |
20:00 |
3. |
Poppy team
(D. Šafrán,
L. Cingelová)
|
Sprint |
3:0 |
|
05.12.2017 |
17:30 |
3. |
Mazlové
(L. Viková,
M. Doležal)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
29.11.2017 |
18:00 |
3. |
JIRO
(R. Jedlička,
J. Fajkoš)
|
BADMINTON ŽIDENICE |
0:3 |
|
28.11.2017 |
20:00 |
3. |
Gopalíci
(J. Slavíček,
Z. Dolníčková)
|
Sport Centrum Kuklenská |
3:1 |
|
12.11.2017 |
20:00 |
3. |
P^2
(P. Novotný,
P. Leixner)
|
Club Classic |
3:1 |
|
06.11.2017 |
20:00 |
3. |
Straky
(J. Nedělník,
V. Straková)
|
Xarena Slatina Badminton Club |
3:1 |
|
29.10.2017 |
09:00 |
4. |
PaK
(K. Lučanská,
P. Nedorostek)
|
Badminton Líšeň |
3:1 |
|
29.10.2017 |
09:00 |
4. |
MiKa17
(M. Hrazdíra,
K. Koutny)
|
Badminton Líšeň |
1:3 |
|
13.10.2017 |
16:00 |
4. |
Koučíci
(V. Förster,
R. Förster)
|
Sprint |
3:0 |
Komentáře
|
10.10.2017 |
18:30 |
4. |
Winklerovi
(T. Winkler,
K. Winklerová)
|
Badminton Líšeň |
3:0 |
|
|
|
3. |
Aktin
(T. Janota,
M. Motlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
2. |
Yang Yang
(J. Šubrt,
F. Kůst)
|
|
3:S |
|