Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
23.02.2016 |
20:00 |
3. |
Srp a hruška
(J. Hruška,
Š. Mesteková)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
22.02.2016 |
20:30 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
31.01.2016 |
19:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
27.01.2016 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
13.01.2016 |
20:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
DOMYNO |
3:0 |
|
09.01.2016 |
17:00 |
2. |
Besh o droM
(M. Preňková,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
20.12.2015 |
18:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
19.12.2015 |
18:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
15.12.2015 |
17:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
02.12.2015 |
17:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
24.11.2015 |
17:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
23.11.2015 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Sport Vítkov |
2:3 |
|
22.11.2015 |
20:00 |
1. |
Úplně praví
(L. Příšovský,
H. Levá)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
17.11.2015 |
11:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
25.10.2015 |
16:00 |
2. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
24.10.2015 |
16:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
13.10.2015 |
21:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
0:3 |
|
12.10.2015 |
19:00 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
29.09.2015 |
17:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
24.09.2015 |
20:00 |
1. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Sport Vítkov |
0:3 |
|
17.09.2015 |
18:00 |
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
10.09.2015 |
17:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
18.08.2015 |
21:00 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
18.08.2015 |
20:00 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
DOMYNO |
3:2 |
|
12.08.2015 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
23.07.2015 |
21:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
11.07.2015 |
09:00 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
10.07.2015 |
18:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.07.2015 |
20:00 |
2. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
29.06.2015 |
20:30 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
25.06.2015 |
19:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
14.06.2015 |
19:30 |
1. |
LosLiberos
(J. Vojta,
Š. Dostálová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
14.06.2015 |
18:30 |
1. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
28.05.2015 |
19:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
3:1 |
|
28.05.2015 |
19:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
|
1:3 |
Comments
|
22.05.2015 |
20:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
17.05.2015 |
12:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
28.04.2015 |
20:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
DOMYNO |
0:3 |
|
21.04.2015 |
18:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
14.04.2015 |
17:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
10.04.2015 |
18:00 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
31.03.2015 |
19:00 |
1. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Tatran Střešovice |
1:3 |
|
29.03.2015 |
19:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
16.03.2015 |
21:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
03.03.2015 |
19:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
24.02.2015 |
21:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
Comments
|
24.02.2015 |
21:00 |
1. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
16.02.2015 |
17:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
13.02.2015 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
29.01.2015 |
20:30 |
2. |
Dneska by to šlo
(J. Beneš,
P. Pištěková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
25.01.2015 |
19:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
25.01.2015 |
17:30 |
2. |
VendeVendeNevende
(L. Laštovičková,
T. Reinbergr)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
21.01.2015 |
18:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
14.01.2015 |
18:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
17.12.2014 |
21:00 |
2. |
Skuzaskuza
(M. Půhoná,
J. Chroboček)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
14.12.2014 |
18:30 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
10.12.2014 |
20:30 |
2. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
08.12.2014 |
17:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
23.11.2014 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
23.11.2014 |
11:00 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
23.11.2014 |
10:00 |
1. |
Tomáš Reinbergr
(T. Reinbergr,
H. Ledvinková)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
22.11.2014 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.10.2014 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
0:3 |
|
19.10.2014 |
17:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
18.10.2014 |
16:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
18.10.2014 |
15:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
23.09.2014 |
20:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
16.09.2014 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
09.09.2014 |
18:30 |
1. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
04.09.2014 |
17:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Pankrác |
0:3 |
|
26.08.2014 |
21:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
14.08.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
13.08.2014 |
17:00 |
1. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Beachklub Pankrác |
3:2 |
|
12.08.2014 |
18:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
30.07.2014 |
08:30 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
|
3:2 |
Comments
|
29.07.2014 |
20:00 |
1. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
24.07.2014 |
20:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
10.07.2014 |
20:00 |
1. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
30.06.2014 |
22:24 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
|
3:0 |
|
26.06.2014 |
20:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
24.06.2014 |
20:00 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
DOMYNO |
3:1 |
|
19.06.2014 |
20:00 |
1. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
29.05.2014 |
19:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
27.05.2014 |
21:00 |
2. |
Dělejme lásku
(P. Benešová,
M. Koldinský)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
27.05.2014 |
19:30 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.05.2014 |
18:00 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
30.04.2014 |
17:00 |
3. |
Pinknem se
(J. Reitspiesová,
T. Dürrhammer)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.04.2014 |
19:00 |
3. |
Svatoušci
(M. Čihák,
V. Svatoňová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
29.04.2014 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
26.04.2014 |
10:00 |
3. |
Rigor Mortis
(M. Bůna,
K. Fifkova)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
30.03.2014 |
17:30 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
16.03.2014 |
20:30 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
16.03.2014 |
18:30 |
2. |
AllinOne
(K. Hladká,
M. Budík)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
10.03.2014 |
18:30 |
2. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
26.02.2014 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Pankrác |
1:3 |
|
18.02.2014 |
21:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Beachklub Pankrác |
2:3 |
|
16.02.2014 |
14:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Tatran Střešovice |
2:3 |
|
13.02.2014 |
21:00 |
2. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
27.01.2014 |
21:00 |
3. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Tatran Střešovice |
3:0 |
|
27.01.2014 |
18:00 |
3. |
Teddy Bears Cobrastyle Softmachine
(J. Prochacek,
J. Samková)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
18.01.2014 |
10:00 |
3. |
Úplně leví
(V. Zeisel,
H. Levá)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
15.01.2014 |
21:00 |
3. |
Wobobegde
(V. Burkert,
K. Tužilová)
|
Beachklub Pankrác |
3:0 |
|
04.01.2014 |
15:00 |
2. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
|
3:2 |
Comments
|
16.12.2013 |
19:30 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
09.12.2013 |
21:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
09.12.2013 |
21:00 |
2. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
30.11.2013 |
10:00 |
2. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
25.11.2013 |
21:00 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
10.11.2013 |
20:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
10.11.2013 |
18:00 |
2. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
03.11.2013 |
18:00 |
1. |
Havana
(L. Příšovský,
V. Dolejsi)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
03.11.2013 |
12:16 |
1. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
|
1:3 |
|
23.10.2013 |
20:30 |
1. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
22.10.2013 |
21:00 |
1. |
Kobry v saku
(J. Humpolec,
M. Majzúnová)
|
Beachklub Ládví |
1:3 |
|
02.10.2013 |
21:00 |
2. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
27.09.2013 |
20:00 |
2. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
23.09.2013 |
20:00 |
2. |
Amores Perros
(V. Vega,
M. Wallace)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
22.09.2013 |
21:00 |
2. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
28.08.2013 |
22:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
21.08.2013 |
18:00 |
2. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
19.08.2013 |
18:00 |
2. |
AdMoj
(P. Štěpánek,
A. Rothova)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
14.08.2013 |
18:00 |
2. |
All in
(P. Benešová,
F. Dlouhán)
|
Tatran Střešovice |
3:1 |
|
29.07.2013 |
17:00 |
3. |
Last minute
(P. Šauerová,
J. Rejmon)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
23.07.2013 |
17:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
|
3:2 |
Comments
|
21.07.2013 |
21:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.07.2013 |
20:00 |
3. |
Haluzaci
(E. Svobodová,
J. Hanuš)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
26.06.2013 |
21:00 |
3. |
Smrad z jelena
(I. Jesenská,
J. Vojta)
|
Beachclub Strahov |
2:3 |
|
20.06.2013 |
17:00 |
3. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
12.06.2013 |
18:00 |
3. |
mišsikáči
(D. Skala,
M. Vařechová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
09.06.2013 |
15:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Areál volného času Gutova |
2:3 |
|
22.05.2013 |
21:00 |
3. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
22.05.2013 |
20:00 |
3. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
21.05.2013 |
18:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
20.05.2013 |
22:00 |
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
|
17.05.2013 |
18:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
0:3 |
|
25.04.2013 |
20:00 |
2. |
Laplová polívka
(L. Pecháčková,
P. Wagner)
|
Hamr Záběhlice |
2:3 |
|
21.04.2013 |
15:00 |
2. |
Pohodka
(M. Čepil,
D. Čepilová)
|
|
2:3 |
|
21.04.2013 |
14:00 |
2. |
Drozdovous
(N. Zbyňková,
B. Urban)
|
|
0:3 |
|
21.04.2013 |
13:00 |
2. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
11.04.2013 |
19:00 |
2. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
27.03.2013 |
11:10 |
3. |
Rasovna
(K. Hokešová,
H. Vališ)
|
|
3:S |
Comments
|
24.03.2013 |
10:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
21.03.2013 |
21:00 |
3. |
Hände hoch
(K. Fixová,
M. Půlpitel)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
21.03.2013 |
18:00 |
3. |
Pískomílci
(I. Jesenská,
M. Pešek)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
13.03.2013 |
20:00 |
3. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
01.03.2013 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Areál volného času Gutova |
1:3 |
Comments
|
13.02.2013 |
21:30 |
3. |
Taková normální rodinka
(D. Černý,
R. Skoková)
|
Beachklub Ládví |
2:3 |
|
13.02.2013 |
21:00 |
3. |
Lipánci
(J. Beneš,
M. Půhoná)
|
Beachklub Pankrác |
3:1 |
|
05.02.2013 |
20:30 |
3. |
Kobliha a Smích
(J. Smíšek,
K. Smíšková)
|
Hamr Záběhlice |
1:3 |
|
05.02.2013 |
19:00 |
3. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Hamr Záběhlice |
3:1 |
|
27.01.2013 |
18:00 |
4. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Beachklub Ládví |
3:2 |
|
18.01.2013 |
20:30 |
4. |
křepelka a holoubek
(K. Hladká,
J. Kurka)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
13.01.2013 |
10:00 |
4. |
Kuře na Paprice
(L. Hochmann,
P. Šauerová)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
12.01.2013 |
15:00 |
4. |
Wa rum
(T. Ch,
M. Beliš)
|
Areál volného času Gutova |
3:1 |
|
06.01.2013 |
09:00 |
4. |
Hroši lenoši
(V. Beneš,
T. Dietzová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
16.12.2012 |
10:00 |
5. |
Géte a Šiler
(M. Šafaříková,
J. Mazák)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
10.12.2012 |
21:00 |
5. |
Cácorky
(P. Přibyl,
L. Kittrichová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
05.12.2012 |
21:00 |
5. |
Optický klan
(M. Prostředníková,
M. Šilhan)
|
Areál volného času Gutova |
3:2 |
|
30.11.2012 |
21:00 |
5. |
R&Fani
(F. Klos,
R. Ďurčová)
|
Beachklub Ládví |
3:1 |
|
28.11.2012 |
21:00 |
5. |
Kuře na Paprice
(L. Hochmann,
P. Šauerová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
19.11.2012 |
21:00 |
5. |
ŘePa
(P. Mátl,
I. Řenčová)
|
Beachklub Ládví |
3:0 |
|
18.11.2012 |
19:00 |
5. |
Výběr z hroznů
(M. Komárková,
R. Šrubařová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
31.10.2012 |
22:00 |
5. |
Los Hermanos
(R. Churaň,
M. Churaňová)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
29.10.2012 |
21:30 |
5. |
Filipínci
(L. Andrýsková,
J. Matějovič)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
|
25.10.2012 |
19:00 |
5. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
25.10.2012 |
18:00 |
5. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
DOMYNO |
2:3 |
|
01.10.2012 |
20:00 |
3. |
Cééčka
(D. Sochor,
P. Holoubková)
|
Beachclub Strahov |
3:2 |
|
18.09.2012 |
20:00 |
3. |
Dobíci
(P. Jovanovič,
J. Siegelová)
|
Beachclub Strahov |
0:3 |
|
06.09.2012 |
22:00 |
3. |
sanendsnou
(A. Dvořáček,
T. Bártová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
05.09.2012 |
19:00 |
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
DOMYNO |
3:0 |
Comments
|
31.08.2012 |
19:00 |
4. |
Rychlá kopýtka
(K. Kropáčová,
M. Dub)
|
Tatran Střešovice |
3:2 |
|
28.08.2012 |
18:00 |
4. |
Tak určitě!
(M. Vodňanský,
J. Reitspiesová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
28.08.2012 |
17:00 |
4. |
Hodný Smažky
(J. Hojer,
K. Fricová)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
23.08.2012 |
20:00 |
4. |
NouNejm
(P. Černý,
L. Točeková)
|
Areál volného času Gutova |
3:0 |
Comments
|
15.08.2012 |
20:00 |
4. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
Beachklub Ládví |
0:3 |
|
26.07.2012 |
21:00 |
5. |
Melouni
(J. Ďuriga,
I. Růžičková)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
|
18.07.2012 |
20:00 |
5. |
Hongping team
(P. Andrle,
H. Cai)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
|
17.07.2012 |
19:00 |
5. |
BEER WII GO
(M. Hubičková,
K. Dupal)
|
Beachclub Strahov |
3:0 |
Comments
|
16.07.2012 |
16:00 |
5. |
Koloušci
(E. Fryšarová,
K. Šobra)
|
Beachclub Strahov |
3:1 |
Comments
|
11.07.2012 |
21:00 |
5. |
MaMuT
(L. Müllerová,
L. Martinický)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Comments
|
|
|
3. |
Friends without benefits
(H. Mejdr,
M. Cimrová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
3. |
ExT(r)eam
(F. Dlouhán,
V. Nováková)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Lord Protector of Myjava and the First Lady
(E. Dvorská,
J. Kozic)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
1. |
Fůňové
(M. Centnerova,
P. Štěpánek)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Svišti na beachovým hřišti
(V. Burkert,
A. Bittnerova)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Bitch in the fridge
(D. Kubričanová,
Š. Dupal)
|
|
3:S |
Comments
|