Date |
Time |
Level |
Opponent |
Place |
Result |
Comments |
08.03.2018 |
21:00 |
4. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Comments
|
08.03.2018 |
20:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
20.02.2018 |
21:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
17.02.2018 |
14:00 |
3. |
Need more Speed
(J. Puškár,
J. Kos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.02.2018 |
19:30 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
10.02.2018 |
17:00 |
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Comments
|
31.01.2018 |
20:00 |
4. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
25.01.2018 |
21:00 |
4. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
12.01.2018 |
19:00 |
4. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.01.2018 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Comments
|
15.11.2017 |
19:30 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
12.11.2017 |
19:30 |
4. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
18.10.2017 |
20:00 |
3. |
Energit
(P. Kozák,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
18.10.2017 |
19:00 |
3. |
Ranhojiči
(P. Kozák,
M. Koleják)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
14.10.2017 |
19:30 |
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
25.09.2017 |
21:30 |
3. |
Luka+Jilové
(F. Soukup,
J. Viktora)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
25.09.2017 |
19:00 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
18.09.2017 |
20:00 |
3. |
Bulu Monkeys
(V. Zeman,
M. Boháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
13.09.2017 |
20:00 |
3. |
Posádka bobu 666
(J. Smitka,
M. Vomočil)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Comments
|
31.08.2017 |
21:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
21.08.2017 |
20:30 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
21.08.2017 |
19:30 |
3. |
FauVé
(P. Černý,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
14.08.2017 |
20:30 |
3. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
14.08.2017 |
19:30 |
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
27.07.2017 |
21:00 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
20.07.2017 |
19:00 |
4. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Comments
|
28.06.2017 |
16:30 |
3. |
Pat&Mat
(O. Bernáth,
P. Vrchota)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.06.2017 |
20:00 |
3. |
T03
(M. Farda,
S. Rummel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
18.06.2017 |
20:30 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
18.06.2017 |
19:00 |
3. |
Ježek v peci
(M. Kusyn,
J. Ryšánková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.02.2017 |
20:30 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:1 |
|
08.02.2017 |
20:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
05.02.2017 |
18:00 |
4. |
ToZu
(T. Klepal,
Z. Novotná)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
25.01.2017 |
21:00 |
4. |
200+
(J. Švejnoha,
M. Šíp)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
22.01.2017 |
19:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
08.01.2017 |
14:00 |
4. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
23.12.2016 |
07:00 |
5. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
11.12.2016 |
17:00 |
5. |
Ježkovy voči!
(R. Šindelář,
L. Průšová)
|
|
3:0 |
|
11.12.2016 |
16:00 |
5. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
3:0 |
|
28.11.2016 |
19:00 |
4. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
27.11.2016 |
20:30 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.10.2016 |
18:30 |
3. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
26.10.2016 |
19:00 |
3. |
Levej a pomalej
(D. Nedbal,
J. Miskos)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
19.10.2016 |
20:00 |
3. |
VELKÁ MORAVA
(P. Halátek,
V. Špaňhel)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.10.2016 |
20:00 |
3. |
KZ TEAM
(J. Pláteník,
Z. Doležel)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
30.09.2016 |
21:30 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
21.09.2016 |
19:00 |
3. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
|
2:3 |
|
21.09.2016 |
18:00 |
3. |
Nezmaři
(M. Zouhar,
M. Vodičková)
|
|
1:3 |
Comments
|
19.09.2016 |
20:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
|
3:0 |
Comments
|
14.09.2016 |
20:00 |
3. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
31.08.2016 |
19:30 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
22.08.2016 |
19:00 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
17.08.2016 |
19:00 |
4. |
Pavel Dvořák
(P. Dvořák,
R. Schweika)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
29.07.2016 |
10:29 |
3. |
PIAF TEAM
(V. Brabec,
M. Brabcová)
|
|
3:2 |
|
14.07.2016 |
20:30 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
14.07.2016 |
19:00 |
3. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
13.07.2016 |
21:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
27.06.2016 |
21:00 |
3. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
27.06.2016 |
20:00 |
3. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.06.2016 |
21:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Comments
|
20.06.2016 |
21:00 |
3. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
29.05.2016 |
18:30 |
4. |
Pif Paf
(Z. Míka,
M. Maryška)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
08.05.2016 |
19:00 |
4. |
Brumíci
(R. Téglássy,
J. Téglássy)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
24.04.2016 |
20:00 |
3. |
Big and Small
(V. Křivánek,
T. Křivánek Nguyenová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
24.04.2016 |
18:00 |
3. |
Lenochodi
(V. Mičková,
J. Luxemburg)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
15.04.2016 |
19:00 |
3. |
UCBeďas
(J. Švejnoha,
J. Čermák)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.04.2016 |
22:00 |
3. |
Babočky
(J. Hofírek,
J. Ryšánková)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
14.04.2016 |
21:30 |
3. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
31.03.2016 |
20:00 |
4. |
VJ's
(J. Vavřík,
J. Vévoda)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
23.03.2016 |
21:00 |
4. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
21.03.2016 |
21:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Comments
|
21.03.2016 |
21:00 |
4. |
Ivet & Lůca
(I. Pechová,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
27.02.2016 |
19:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
|
S:3 |
|
18.02.2016 |
21:30 |
5. |
Agel Team
(I. Pechová,
R. Klimek)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
16.02.2016 |
21:00 |
5. |
It´s me Ště-Pa
(P. Čech,
Š. Romanová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
31.01.2016 |
19:00 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
29.01.2016 |
22:00 |
4. |
Klára Sochová
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
18.01.2016 |
22:00 |
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Comments
|
17.01.2016 |
19:30 |
4. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
21.05.2015 |
19:00 |
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
15.05.2015 |
21:00 |
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
15.05.2015 |
20:00 |
4. |
A-team
(P. Kopecký,
M. Kopecká)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
11.05.2015 |
21:00 |
4. |
Admi
(A. Dvořák,
M. Horak)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.04.2015 |
21:30 |
5. |
Brou a Beru
(R. Novák,
V. Nováková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Comments
|
23.04.2015 |
19:30 |
5. |
Zuřivý lištičky
(Š. Romanová,
D. Řehák)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Comments
|
18.04.2015 |
18:30 |
5. |
L&M team
(M. Adámek,
L. Blehová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Comments
|
30.03.2015 |
21:00 |
4. |
VaPo
(M. Pospíšil,
J. Vavřík)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
23.03.2015 |
21:30 |
4. |
An Nam
(O. Slówik,
J. Komárek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
23.03.2015 |
21:00 |
4. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
22.03.2015 |
19:00 |
4. |
Anorektici
(Z. Kavka,
J. Honek)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
24.02.2015 |
20:30 |
4. |
Banzaaj
(P. Černý,
P. Stoklasová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
18.02.2015 |
20:30 |
4. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
16.02.2015 |
20:00 |
4. |
zuzana a roman
(Z. Novotná,
R. Moravec)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Comments
|
16.02.2015 |
19:30 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
28.01.2015 |
19:00 |
3. |
Kolovrátek
(M. Juřica,
H. Juřica)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Comments
|
24.01.2015 |
11:00 |
3. |
Falešní sobi
(M. Vácha,
L. Suchánek)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Comments
|
19.01.2015 |
20:30 |
3. |
Zajíčci
(P. Zita,
A. Zajícová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
12.01.2015 |
21:30 |
3. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
02.01.2015 |
18:00 |
4. |
zuzana a roman
(Z. Novotná,
R. Moravec)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
30.12.2014 |
21:00 |
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
10.12.2014 |
21:00 |
4. |
Bratři Pospíšilové
(S. Pospíšil,
M. Pospíšil)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
29.11.2014 |
16:30 |
5. |
Puschkiboys
(J. Puškár,
J. Puškár)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Comments
|
12.11.2014 |
19:00 |
5. |
Nixxon Valdez
(A. Slavický,
P. Nováková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
12.11.2014 |
18:00 |
5. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Comments
|
29.10.2014 |
20:30 |
6. |
Hatahafi
(V. Lejsek,
R. Lejsková)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
27.10.2014 |
20:00 |
6. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.10.2014 |
21:00 |
6. |
Moon
(M. Půhoná,
O. Hyneš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
|
|
4. |
Maša a Medvěd
(A. Kruglova,
A. Goubarev)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
MIXNUTO
(P. Lečbych,
P. Hendrychová)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Arsenal
(J. Konečný,
R. Dudešek)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
|
S:S |
|
|
|
4. |
Mimioni
(M. Zouhar,
M. Konířová)
|
|
S:3 |
Comments
|
|
|
5. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
4. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Křupky
(P. Červenka,
A. Koubková)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
MaMa team
(M. Dvořák,
M. Tuhý)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
VplusR
(V. Šťastná,
R. Boháč)
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Smashing pumpkins
(J. Suchý,
Z. Veselý)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Tall&small
(K. Mirovská,
M. Ducháček)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
3. |
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks
(L. Teichmann,
A. Nagy)
|
|
S:3 |
|
|
|
4. |
Ňuňánci
(K. Ducháčková,
J. Ducháček)
|
|
3:S |
Comments
|
|
|
5. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Delivery team
(K. Kuželka,
M. Dulák)
|
|
3:S |
|
|
|
5. |
Radující se Radovani
(R. Bejčková,
R. Zubatý)
|
|
3:S |
|
|
|
4. |
Vlna z Brna
(L. Pivovarník,
A. Šmerdová)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Klára Sochová
|
|
3:S |
|
|
|
3. |
Team A
(J. Ždichyncová,
R. Proche)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
Jana Ryšánková
(J. Ryšánková,
P. Čech)
|
|
S:3 |
|
|
|
3. |
HoHo
(J. Honek,
L. Honková)
|
|
S:3 |
|
|
|
5. |
Old Chance
(L. Kučera,
K. Brettschneider)
|
|
3:S |
|
|
|
6. |
Dvojitej nášup
(Z. Davidová,
R. Němeček)
|
|
3:S |
|